Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panorama2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 263 38,9%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 413 61,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    676

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
εγώ πηδούσα callgirl για 3-4 μήνες ακάποτα από όλες τις τρύπες....και όλα μέσα εννοείται

δεν συνέβη τίποτα

μαλακία μου για λόγους υγείας κατ αρχήν , ενέργεια υψηλού ρίσκου

αλλά και αν δεν δούλευε το χάπι που υποτίθεται ότι έπαιρνε....άντε μετά να το μαζέψεις το θέμα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
εγώ πηδούσα callgirl για 3-4 μήνες ακάποτα από όλες τις τρύπες....και όλα μέσα εννοείται

δεν συνέβη τίποτα

μαλακία μου για λόγους υγείας κατ αρχήν , ενέργεια υψηλού ρίσκου

αλλά και αν δεν δούλευε το χάπι που υποτίθεται ότι έπαιρνε....άντε μετά να το μαζέψεις το θέμα
εμενα οποια μου λεει για χαπι και τετοια....τις λεω ξεχασε το (ολα εξω)
 

John Papadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2023
Μηνύματα
15
Like
44
Πόντοι
0
Ωραίο θέμα μάγκες. Έχω πάθει πλάκα με το πόσοι μπαίνουν αβέρτα ακαποτα.
Εγώ πάλι επειδή και με καπότα φοβάμαι μην σπάσει (έχει συμβεί 3·4 φορές με γκομενα) οπότε το έχω γυρίσει στο μασαζάκι με happy ending και έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Σίγουρα όμως η καυλα είναι μικρότερη.
Ειδικά πλέον που όλες το έχουν γυρίσει στην μπριζόλα γιατί τις είναι πιο εύκολο από το Μασαζ!
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
297
Like
336
Πόντοι
21
Ειδικά πλέον που όλες το έχουν γυρίσει στην μπριζόλα γιατί τις είναι πιο εύκολο από το Μασαζ!

Τι σημαίνει αυτό; Δεν το έχω ξανα ακούσει. Τι κάνουν δηλαδή;

υγ. κι εγώ μασάζ κάνω αλλά κανονικό
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.816
Πόντοι
7.046
Τι σημαίνει αυτό; Δεν το έχω ξανα ακούσει. Τι κάνουν δηλαδή;

υγ. κι εγώ μασάζ κάνω αλλά κανονικό
Φραπές = μαλακία
Καλαμάκι = πιπα Ακαπέλα
Μπριζόλα = γαμησι

Εσυ τι είσαι; Γυναίκα ή ομοφυλοφιλος;
(Αν θες απαντας, απλά για να ξέρω σε ποιον απευθύνομαι).
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
297
Like
336
Πόντοι
21
Φραπές = μαλακία
Καλαμάκι = πιπα Ακαπέλα
Μπριζόλα = γαμησι

Εσυ τι είσαι; Γυναίκα ή ομοφυλοφιλος;
(Αν θες απαντας, απλά για να ξέρω σε ποιον απευθύνομαι).

:hi:

Σε ευχαριστώ για τους παραπάνω όρους, μόνο το φραπές είχα καταλάβει από εδώ μέσα τι σημαίνει, τα άλλα όχι.
Αγόρι είμαι, γκέι.

Καταλαβαίνω τι εννοεί ο παραπάνω ότι είναι πιο εύκολη η μπριζόλα από το μασάζ.
Εξαρτάται βέβαια και τον άλλο...
Κι εμένα πχ αν μου έρθει κανένας χοντρός ή μπίχλας ή πολύ τριχωτός κτλπ προτιμώ να κάτσω να :fuck1:με προφυλακτικό παρά να τον έχω στο κρεβάτι για καμία ώρα, με τα ίδια χρήματα.
Από την άλλη αν έρθει κανένας πολύ ωραίος, με ωραίο σώμα κτλπ, θα χαρώ να του κάνω μασάζ και παραπάνω ώρα γιατί απολαμβάνω το σώμα του (+ότι άλλο θέλει στο τέλος)

Αλλά επίσης πολλοί (από εσάς) έρχονται κυρίως για εκτόνωση/:fuck1: και μπορεί να βιάζονται/μην έχουν πολύ χρόνο στη διάθεσή τους, οπότε γιατί να μην πάμε κατευθείαν στο ξεκοκάλισμα της μπριζόλας :cheesy:
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.445
Κριτικές
8
Like
4.249
Πόντοι
736

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Μπορεί παρακαλώ κάποιος να μου πει τι εξετάσεις πρέπει να κάνει κάποιος
Για να δει αν έχει
Κολλήσει τίποτα;
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
588
Κριτικές
28
Like
1.970
Πόντοι
1.196
Μπορεί παρακαλώ κάποιος να μου πει τι εξετάσεις πρέπει να κάνει κάποιος
Για να δει αν έχει
Κολλήσει τίποτα;
Αν δεν σε νοιάζει να το πάρεις χαρτί να πας στην πολυκλινική στην Ομόνοια και είναι και δωρεάν .
Απλά δεν σου δίνουν χαρτί .
 

nondas_xel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
31
Κριτικές
18
Like
823
Πόντοι
990
Εκτος απο τις πολλες φορες που μου εχει σπασει η καποτα, μια φορα ειχα γαμησει και μια των 20 ευρω χωρις... η γκομενα μου ειπε βαλτο ετσι και τον εβαλα.... :fuck1:δεν εχω κατι παντος.
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
297
Like
336
Πόντοι
21
Μπορεί παρακαλώ κάποιος να μου πει τι εξετάσεις πρέπει να κάνει κάποιος
Για να δει αν έχει
Κολλήσει τίποτα;

Κυρίως εξέταση για
• hiv (aids)
• vdrl (για σύφιλη)

• και επίσης για ηπατίτιδες (A κ C νομίζω)

• φυσικά αν έχεις κάτι αφύσικο πάνω στο καυλί, πχ κάτι σαν μικρό/ά σπυράκια, να το δει δερματολόγος μην είναι τίποτα κονδυλώματα.

Αυτά με bold μπορείς να κολλήσεις πιο εύκολα (και θεραπεύονται πλήρως) αρκεί να τα βρείς νωρίς.
Δεν ξέρω αν υπάρχει και κάτι άλλο που μπορείτε να κολλήσετε από γυναίκες, αν ξέρει κάποιος άλλος ας συμπληρώσει.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Μπορεί παρακαλώ κάποιος να μου πει τι εξετάσεις πρέπει να κάνει κάποιος
Για να δει αν έχει
Κολλήσει τίποτα;
τυπε θα σου πω κατι.Αν δε γαμας ακαποτα κωλους,οι πιθανοτητες να κολλησεις κατι σοβαρο ειναι σα να πεσει μετεωριτης
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
297
Like
336
Πόντοι
21
Χύσε μέσα έχει γίνει το θέμα :confused:

Εγώ πιστεύω ότι όλα είναι θέμα μυαλού. (Αν φοβάσαι/σκέφτεσαι όλη την ώρα ότι θα πάθεις κάτι - γενικά μιλάω - θα το πάθεις, αν δε σε νοιάζει και πολύ και είσαι ευγνώμον για τη ζωή μπορεί να μην πάθεις και ποτέ τίποτα)

Οπότε απλά πείτε μας ποιοί γαμάτε ακάποτα, ποιοί (μας) τα ρίχνετε όλα μέσα :grin: θέματα για σμν λογικά θα υπάρχουν και άλλα σε αυτό το site.

υγ. και μόνο που γράφω εδώ μέσα καυλώνω... :rolleyes:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Χύσε μέσα έχει γίνει το θέμα :confused:

Εγώ πιστεύω ότι όλα είναι θέμα μυαλού. (Αν φοβάσαι/σκέφτεσαι όλη την ώρα ότι θα πάθεις κάτι - γενικά μιλάω - θα το πάθεις, αν δε σε νοιάζει και πολύ και είσαι ευγνώμον για τη ζωή μπορεί να μην πάθεις και ποτέ τίποτα)

Οπότε απλά πείτε μας ποιοί γαμάτε ακάποτα, ποιοί (μας) τα ρίχνετε όλα μέσα :grin: θέματα για σμν λογικά θα υπάρχουν και άλλα σε αυτό το site.

υγ. και μόνο που γράφω εδώ μέσα καυλώνω... :rolleyes:
Παζάρια με το χύσιμο κανείς εσύ δηλαδή.Αν είναι τα μισά έξω και τα μισά μέσα?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Πως γίνεται εσύ να συμφωνείς μαζί μου κι εγώ να διαφωνώ μαζί σου :confused::cheesy::2funny:
Όχι ρε συ, εγώ δεν βρίσκω σωστό να μπαίνουν ταμπέλες σε ανθρώπους και μάλιστα για πράγματα που δεν ευθύνεσαι εσύ (βλ κόβιντ κ λοιπές μαλακίες), δηλαδή αν εσύ εμπλακείς μία φορά στη ζωή σου σε κάποιο τροχαίο, θα πρέπει να έχεις ταμπέλα κακού οδηγού;

Εγώ αυτό που λέω είναι ο καθένας να προσέχει την πάρτη του/υγεία του.
Ειδικά στις μέρες μας... με πλαστές ταυτότητες, χαρτονομίσματα κτλπ, το να φτιάξεις πλαστό έγγραφο, αποτελέσματα εξετάσεων το κάνει και παιδί νηπιαγωγείου.
Ούτε θα πρέπει να ρωτάτε (όλοι μας το κάνουμε σαν αντανακλαστικό αλλά ιδίως οι στρ8) τον/την άλλο/η, είσαι καλά από θέματα υγείας; Κάνεις εξετάσεις; :confused:
Και να περιμένεις να σου απαντήσει αλήθεια... Εδώ οι δικηγόροι και λένε ψέμματα στο δικαστήριο, θέλω να πω... anyway...

Στο κάτω κάτω, ο/η άλλος/η μπορεί να κόλλησε κάτι πρόσφατα και να μην το έχει πάρει χαμπάρι ο/η ίδιος/α ακόμα.

Ο κάθε γαμιάς θα πρέπει να προσέχει τον εαυτό του.

Φυσικά τα πιο επικίνδυνα είναι τα dark room, gloryholes κτλπ όπου δεν βλέπεις που τον ...βάζεις :drooling-face:

Εγώ πχ αν δω κάποιον με περίεργα σημάδια (όχι μόνο στο καυλί αλλά και στο υπόλοιπο σώμα), μη φυσιολογικό χρώμα δέρματος, περίεργη συμπεριφορά, περίεργη μυρωδιά κτλπ κτλπ δεν κάνω κάτι.

Η πρόταση μου κλείνοντας είναι ... ΟΛΑ ΜΕΣΑ :2funny::2funny::2funny:
Πλατιάζεις ρε μαν. Περί υγείας συμφωνώ κι είμαι ξεκάθαρος. Κατά των ακάποτων με γνώμονα να μην είναι σκοπός.
Αν βέβαια τύχει, έτυχε όπως σε πολλούς. Τίποτα το παράλογο.
Ταμπελοποίηση δεν κάνω. Λέω ότι αφού η πορνεία είναι χόμπυ σύμφωνα με πολλούς, ας δηλώνει ο καθένας ξερά
τι και πως στα επίσημα. Αλλιώς το εκλαμβάνω ότι ντρέπεται και είναι ένας δειλός χέστης. :2funny:

Προσωπικά μπορώ να πάω στο Σύνταγμα και να πω ότι γαμάω πουτάνες όταν βρίσκω καμιά της προκοπής :2funny:
και γουστάρω περισσότερο το κανονικό μουνί. Θα μου κλάσουν τα παπάρια!
Γιατί να κρύβομαι; υπάρχουν συνέπειες και αν ναι, ποιες;
όλοι παντρεμένοι είναι εδώ μέσα και φοβούνται οι κότες; :2funny:
κι όλοι οι υπόλοιποι φοβούνται να δηλώσουν το χόμπυ τους; τι σόι χόμπυ είναι αυτό;
συνεπώς δεν έχουν συμφιλιωθεί με τις πράξεις τους, κάτι που δεν ακούγεται καθόλου νορμάλ
αφού θεωρούν χόμπυ την πορνεία. :confused: Ομοίως κι οι πουτάνες να δηλώνουν ότι είναι πουτάνες
αφού αυτή είναι η δουλειά τους. Δεν τσιρίζουν ότι θέλουν αναγνώριση και δικαιώματα;
που είναι το πρόβλημα;

:rockon:
 

assofmaria

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
61
Like
193
Πόντοι
0
Η γυναίκα μου στα νιάτα της ήταν ιερόδουλη και μάλιστα πολυτελείας. Έπαιρνε αρκετούς πελάτες χωρίς προφύλαξη, τα λεφτά ήταν περισσότερα. Παρότι τόσο οι πελάτες, όσο και αυτή ελέγχονταν τακτικά για αφροδίσια νοσήματα και τελικά δεν κόλλησε τίποτα, όσο έκανε το επάγγελμα, παραδέχεται ότι ήταν περιττό ρίσκο (κοινώς μεγάλη μαλακία της). Ξέροντας πολλά για τον κόσμο της πορνείας, μέσα από τις διηγήσεις τις γυναίκας μου, συμβουλεύω όλους και ιδίως τους νεώτερους να μην έρχονται σε παφή με ιερόδουλες χωρίς προφύλαξη...
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.602
Κριτικές
57
Like
16.338
Πόντοι
16.555
Η γυναίκα μου στα νιάτα της ήταν ιερόδουλη και μάλιστα πολυτελείας. Έπαιρνε αρκετούς πελάτες χωρίς προφύλαξη, τα λεφτά ήταν περισσότερα. Παρότι τόσο οι πελάτες, όσο και αυτή ελέγχονταν τακτικά για αφροδίσια νοσήματα και τελικά δεν κόλλησε τίποτα, όσο έκανε το επάγγελμα, παραδέχεται ότι ήταν περιττό ρίσκο (κοινώς μεγάλη μαλακία της). Ξέροντας πολλά για τον κόσμο της πορνείας, μέσα από τις διηγήσεις τις γυναίκας μου, συμβουλεύω όλους και ιδίως τους νεώτερους να μην έρχονται σε παφή με ιερόδουλες χωρίς προφύλαξη...
Που την γνώρισες αν επιτρεπεις?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Ωραίο θέμα μάγκες. Έχω πάθει πλάκα με το πόσοι μπαίνουν αβέρτα ακαποτα.
Εγώ πάλι επειδή και με καπότα φοβάμαι μην σπάσει (έχει συμβεί 3·4 φορές με γκομενα) οπότε το έχω γυρίσει στο μασαζάκι με happy ending και έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Σίγουρα όμως η καυλα είναι μικρότερη.
Ειδικά πλέον που όλες το έχουν γυρίσει στην μπριζόλα γιατί τις είναι πιο εύκολο από το Μασαζ!
Μια άλλη επιλογή είναι τα κανονικά μασατζίδικα όπου σου κάνουν αληθινό μασάζ.
Βεβαια εκεί δεν γαμάς.
Έχει όμως πολύ ωραία μουνιά (δεν έχω πετύχει ποτέ φοράδες η κωλόγριες) :2funny:
και καμιά φορά μπορεί
να φας και κάτι ενώ αν δεν φας έχεις απολαύσει ένα πολυ ωραία μασάζ. Σίγουρα πάντως το μασάζ σε κάθε περίπτωση, είναι πολύ δύσκολη δουλειά. Εμένα αν μου έλεγε ακόμα
κι η κορυφαία μουνάρα στον πλανήτη να την τρίβω 45 λεπτά θα είχα φύγει τρέχοντας. :2funny: Απορώ πως κάποιοι άνθρωποι κάνουν αυτή την δουλειά.

:rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom