Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panorama2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 262 38,9%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 412 61,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    674
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εχω κανει για 4 δευτερολεπτα και βγηκα χλωμιασμενος να παω τρεχωντας να πιω fanta
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Προτεινω μια ακομα δημοσκοπηση :birdman:
Εχει παρει κανεις πρεζου; :zombie: :vomit:
Ακομα κ πιπα :pipa1:
Οποιος θελει ας το καμει νεο θεμα/δημοσκοπηση :headbaning2:
                                        :hi:
την μαρια με τα γυαλακια στην γιαννιτσων της θεσσαλονικης, μονο πιπα με προφυλακτικο εννοειται, δεν ειναι να ρισκαρεις την ζωη σου για την καυλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606
10ετία '80 μέχρι 1989 τις περισσότερες φορές,  :orchestra: τις περίφημες :jade: πουτανομουνάρες  :knockinb: Ρίτα- Νανά- Εμμανουέλα (ουγγαρέζα η Εμμανουέλα)  :pipa3:  :fuck2: στο Φυλής 66, όπου κάθε μέρα γινόταν λαϊκό προσκύνημα, τις έχυνα  :wanker: βαθιά στη μούνα, ή στο στόμα :pipa1: & κάποιες φορές  :assshake: στο κωλάντερο, ύστερα από ακάποτο άγριο απολαυστικό ξεκώλομούνιασμα....
Και οι τρεις είχαν "τρελαθεί" που δεν  :-* τις γλωσσοφίλαγα παρά τις επίμονες προσπάθειές τους.
Οι παλιότεροι -γύρω στα 55 σήμερα- ξέρουν για ποιές καυλιάρες μουναροπουτανάρες λέω.  

Δόξα το Κούδα, το θεό το βούδα, δεν πήρα ποτέ "παράσημα". Τότε βέβαια ήταν λιγότερα τα νοσήματα και το AIDS άγνωστο
 

Συνημμένα

  • 1sex111111fonds-ecran-images-sexy-2-filles-pour-sucer-une-queue-fmf-03.jpg
    1sex111111fonds-ecran-images-sexy-2-filles-pour-sucer-une-queue-fmf-03.jpg
    306,3 KB · Εμφανίσεις: 155
  • MOYNimages.jpg
    MOYNimages.jpg
    6,5 KB · Εμφανίσεις: 146

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.657
Like
1.261
Πόντοι
366
ελαχιστα ακαποτα μπουκιατσι, κι αυτα σε συγκεκριμενες κορασιδες...

θελω να ελαχιστοποιω οσο γινεται τις μετεπειτα περιπετειες, δεν ειμαι για αλλες παρασημοφορησεις ...

ωστοσο ειναι μερικες φορες που οριακα συγκρατουμαι, ειδικα αν εχω πιει κανα ποτηρακι παραπανω...οπως οταν μου ειχε στηθει στα τεσσερα μια γνωστη κορασιδα της φυλης, ζητώντας μου να μπω ασκουφωτος μεσα της!
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
10ετία '80 μέχρι 1989 τις περισσότερες φορές,  :orchestra: τις περίφημες :jade: πουτανομουνάρες  :knockinb: Ρίτα- Νανά- Εμμανουέλα (ουγγαρέζα η Εμμανουέλα)  :pipa3:  :fuck2: στο Φυλής 66, όπου κάθε μέρα γινόταν λαϊκό προσκύνημα, τις έχυνα  :wanker: βαθιά στη μούνα, ή στο στόμα :pipa1: & κάποιες φορές  :assshake: στο κωλάντερο, ύστερα από ακάποτο άγριο απολαυστικό ξεκώλομούνιασμα....
Και οι τρεις είχαν "τρελαθεί" που δεν  :-* τις γλωσσοφίλαγα παρά τις επίμονες προσπάθειές τους.
Οι παλιότεροι -γύρω στα 55 σήμερα- ξέρουν για ποιές καυλιάρες μουναροπουτανάρες λέω.  

Δόξα το Κούδα, το θεό το βούδα, δεν πήρα ποτέ "παράσημα". Τότε βέβαια ήταν λιγότερα τα νοσήματα και το AIDS άγνωστο


Μια χαρά υπήρχε και τότε απλά δεν υπήρχε τόσο καλή ενημέρωση όπως τώρα.Και το ότι δεν άρπαξες κάτι είναι απλή τύχη.To 1980 ανακαλύφθηκε απο τους γιατρούς ο συγκεκριμένος ιός όχι ότι παλιότερα δεν υπήρχε...Ότι αρρώστιες υπάρχουν τώρα υπήρχαν και τότε απλά σήμερα αντιμετωπίζονται κάπως καλύτερα.Πάντα καποτα για να μπορείς να γαμάς κάθε μέρα.Καλύτερα να σου τρώνε τα λεφτά οι πουτάνες παρα οι γιατροί  :hi:
 

Επισκέπτης
ελαχιστα ακαποτα μπουκιατσι, κι αυτα σε συγκεκριμενες κορασιδες...

θελω να ελαχιστοποιω οσο γινεται τις μετεπειτα περιπετειες, δεν ειμαι για αλλες παρασημοφορησεις ...

ωστοσο ειναι μερικες φορες που οριακα συγκρατουμαι, ειδικα αν εχω πιει κανα ποτηρακι παραπανω...οπως οταν μου ειχε στηθει στα τεσσερα μια γνωστη κορασιδα της φυλης, ζητώντας μου να μπω ασκουφωτος μεσα της!

Μην φοβάσαι να αποκαλύψεις το όνομά της! Σίγουρα θα σου έλεγε ότι το έκανε ακάποτα μόνο μαζί σου, μόνο που αυτό το έλεγε και σε άλλους 10 ακάποτους καβαλάρηδες!

Κι εμένα η Ρίτα το 1990 μου τον έπερνε ακάποτα από παντού (στόμα-μουνί-κώλο) χωρίς να με ρωτήσει ποτέ! Το 1991 αποφάσισα να σταματήσω αυτή την επικίνδυνη επαφή μαζί της διακόπτωντας τις επαφές μου μαζί της οριστικά.
 

chris_13

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Αδερφια μπουρδελιαριδες κ γω εχω γαμησει ακαποτα γιατι ειχε σπασει το προφυλακτικο μεσα της κ το πηραμε αργα χαμπαρι κ μου το ξεκαθαρισε κ η πουτανα ότι ειχε κονδυλοματα μετα από ένα μηνα εμφανιστικαν και σε μενα και εφαγα μεγαλο πακετο. εκανα θεραπια με λειζερ και τωρα όλα καλα!!!αυτό ειχε συμβει στις αρχες του 2018
 

005

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2019
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Ναι εχω κανει για τρεις μηνες
γιατι μου το επαιζε και καλα….ότι είμαι ο μοναδικος αντρας της ζωης της.....και δεν παει με αλλους τωρα που ειμαστε και καλα...ζευγαρι….ωσπου ένα απόγευμα χτυπάει το τηλεφωνο...ελα μωρο(ολοι μωρα ειμαστε!!!!!!!!!!!)εισαι καλα μου λεει, καλα είμαι...θελω να σου πω κατι...αρχισαν και με ζωνανε τα φιδια..λογω του υφους της..τι ενινε της λεω ...να πηγα και εκανα εξετασεις στο γιατρο….και τι εγινε..να μου βρηκε αυτό και αυτό(πεντε-εξη ..παρασιμα)..αρχισε να μου γλυστραει το τηλεφωνο απο το χερι μεχρι να τελειωσει. Ευτυχως τιποτα σοβαρο η μη ιασημο.

Την αλλη μερα να ουρα να σπερμα να αιμα, τρεις νυχτες δεν κοιμηθηκα,την τεταρτη μερα σαν βρεγμενη γατα παιρνω τηλεφωνο το μικροβιολογικο,ειμαι ο ταδε μπορειται να μου πειτε αποτελεσματα...ναι μου λενε τα ουρα και το σπερμα πεντακαθαρα για το αιμα να ερθεται με την ταυτοτητα...οπα τι εγινε?θα σας πει ο γιατρος.... το ποτε εφτασα στο μικροβιολογικο δεν το καταλαβα...τι εγινε γιατρε...τιποτα μου λεει εισαι μια χαρα απλως για να παρεις τις εξετασεις ολες πρεπει να εχεις ταυτοτητα...ε αι στο διαολο....

Συνηλθα και τον ρωταω υπαρχει περιπτωση λαθους...οχι τα τσεκαραμε δυο φορες επειδη μας ειπες την περιπτωση εισαι πολυ κωλαφαρδος


Ευχαριστησα το θεο και εφυγα ουτε τηλεφωνο δεν την ξαναπηρα....

προσοχη παιδια μην το κατω κεφαλι φαει το επανω
 

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Οτι δινεις παιρνεις ειναι. Αν πας με τανα του 15αρικου σε κακοφημη περιοχη που ειναι μες την πρεζα και στη σκουπιδιλα τοτε οχι μονο ακαποτος αλλα και με προφυλαξεις πρεπει να φοβασαι μην παθεις τιποτα. Αν πας σε σωστο μαγαζι που δεχονται κοσμο λιγο πιο "ευπρεπη" και σινιαρισμενο (που εμφανως το κοστος ειναι πολυ μεγαλυτερο) τοτε οι πιθανοτητες αν μπει ο λουλης σου χωρις την ομπρελα στον υπονομο και δεν παθει τιποτα ειναι λιγοτερες. Παντα προφυλαξεις ομως παιδια. Εχει τυχει σε φιλο μου να τον κυνηγαει τανα μετα απο 1 χρονο με ενα κοριτσακι στο χερι....(δεν κανω πλακα). Ευτυχως τελικα αποδειχτηκε πως δεν ηταν αυτος ο πατερας. Αλλα σοβαρα τωρα; Ποιος το ρισκαρει να μαμησει ετσι; Οχι μονο μην γινει το ατυχημα, αλλα ξερεις εσυ ποιος ανοιξε την πορτα πριν απο σενα;
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Μια φορα σε στουντιο πριν χρονια ... και μετα 1.5 μηνα δεν ειχα υπνο απο το αγχος μεχρι να βγουν οι εξετασεις καθαρες. δεν ηταν απο δικη μου μαλακια η γκομενα ηταν απο πανω με  την καποτα στο χερι και απλα καθησε πανω μου και η καποτα ακομα στο χερι.... θα πει κανενας μαλακα και εσυ τι εκανες... η καυλα ηταν πανω απο τον φοβο την ωρα αυτη....

μετα απο αυτο ποτε ξανα

ατυχημα συναδελφε δε μετραει. Και εγω ειχα ατυχημα με κοπελα, πανω στη καβλα ολα συμαβινουν. Νομιζω ομως οτι η ερωτηση του νηματοθετη αφορα απο επιλογη ακαποτο
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Οτι δινεις παιρνεις ειναι. Αν πας με τανα του 15αρικου σε κακοφημη περιοχη που ειναι μες την πρεζα και στη σκουπιδιλα τοτε οχι μονο ακαποτος αλλα και με προφυλαξεις πρεπει να φοβασαι μην παθεις τιποτα. Αν πας σε σωστο μαγαζι που δεχονται κοσμο λιγο πιο "ευπρεπη" και σινιαρισμενο (που εμφανως το κοστος ειναι πολυ μεγαλυτερο) τοτε οι πιθανοτητες αν μπει ο λουλης σου χωρις την ομπρελα στον υπονομο και δεν παθει τιποτα ειναι λιγοτερες. Παντα προφυλαξεις ομως παιδια. Εχει τυχει σε φιλο μου να τον κυνηγαει τανα μετα απο 1 χρονο με ενα κοριτσακι στο χερι....(δεν κανω πλακα). Ευτυχως τελικα αποδειχτηκε πως δεν ηταν αυτος ο πατερας. Αλλα σοβαρα τωρα; Ποιος το ρισκαρει να μαμησει ετσι; Οχι μονο μην γινει το ατυχημα, αλλα ξερεις εσυ ποιος ανοιξε την πορτα πριν απο σενα;

αδερφε σε τι μαγαζια πηγαινεις που κανουν face control ; Εγω ξερω περιπτωση που φιλος εχει βρει κοριτσι της γερμανοαλυσιδας να δουλευει αλλαγη βαρδιας φυλης με 20€
 

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
128
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
1
Το ποσοστό της δημοσκόπησης είναι απογοητευτικό και δείχνει ότι το IQ του κάτω κεφαλιού υπερτερεί του πάνω...
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
ατυχημα συναδελφε δε μετραει. Και εγω ειχα ατυχημα με κοπελα, πανω στη καβλα ολα συμαβινουν. Νομιζω ομως οτι η ερωτηση του νηματοθετη αφορα απο επιλογη ακαποτο

δεν ηταν ατυχημα γιατι συνεχισε το γαμησι κανονικα και την καποτα την αφησε στο πλαι... δεν μιλαγε και ελληνικα αστα γαματα... στην αρχη ελεγα και εγω καλα μπορει να ειχε καυλωσει και γι αυτο να το εκανε... την ξαναδα μετα απο αυτο και καταλαβα οτι το ειχε συστημα το ακαποτο... ευτυχος δεν ειχα επιπτωσεις ...
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Υπηρχαν 6-7 στη Θεσσαλονίκη κατά καιρούς που τον παίρνανε  ακαποτα!!!
Για τωρα δεν ξέρω.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Θέλει πολύ μυαλό για να καταλάβει κανείς ότι κάτι δεν πάει καλά με την εν λόγω τανα που ενώ βλέπει ότι έσπασε η καποτα, δεν "τρελαίνεται" καθόλου αλλά συνεχίζει απροβληματιστα και σου λέει ότι είναι απολύτως καθαρή χωρίς να έχει το παραμικρό ίχνος ανησυχίας για το αν είναι καθαρός ο πελάτης;
Γενικά δεν καταλαβαίνω την πεποίθηση που κυριαρχεί ότι η κάθε πουτανα πρέπει να είναι και "άρρωστη", λες και οι ίδιες δεν θέλουν να μην κολλήσουν τίποτα για τον ίδιο τους τον εαυτό. Η σωστή η τανα οφείλει ως επαγγελματίας να είναι φουλ προσεγμένη και καθαρή κάνοντας συνεχώς εξετάσεις ούτως ώστε σε περίπτωση ατυχήματος να είναι πιθανότερο να κολλήσεις κάτι από μια απλή ελλεεινίδα που γνώρισες και γαμησες ακα παρά από αυτήν.
Φυσικά, αλλά τα cg των 150€/h και άλλη η τανα του 10ρικου, ο καθένας ξέρει τι πληρώνει και παίρνει.
 

toons

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Μετράνε και οι μασσατζούδες?  :think:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.238
Κριτικές
110
Like
17.674
Πόντοι
20.686
Ρωσικη ρουλετα
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
125
Like
21.640
Πόντοι
28.900
Είναι επιεικώς απαράδεκτο να τον βάζουμε ακαποτα σε ιερόδουλη και από την πλευρά του κοριτσιού είναι απαράδεκτο. Γιατί βάζουμε τον εαυτό μας αλλά και τους άλλους σε κίνδυνο!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom