Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 293 37,4%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    783

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
οι γυναικες δεν καυλωνουν οσο ο αντρας.καποιες φαρμακευτικες εταιριες προσπαθουσαν να φτιαξουν ενα φαρμακο για να βελτιωσουν τη λιμπιντο της γυναικας αλλα αποτυχαν.ειχε μιλησει και ο ασκητης  για αυτο το θεμα λεγωντας οτι οι γυναικες δεν εχουν ορεξη για σεξ και οτι ειναι καλο ο αντρας να παρει μια γυναικα 10με15 χρονια νεοτερη για να ταιριαζουν βιολογικα και να κρατησει ο γαμος

Ολες οι φαρμακευτικές εταιρίες του κόσμου να μαζευτούν φάρμακο για τη μαλακία που κουβαλάς στο κεφάλι σου δεν θα βρούν.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
το προβλημα το εχουν ολοι οι ελληνες σχεδον.δεν ειναι μονο δικο μου προβλημα.δεν με απασχολουν οι ματσωμενες ουτε τα μοντελα.αποδειξες ξανα πως οι γυναικες δεν ψαχνουν σεξ με τα γραπτα σου.οι γυναικες ψαχνουν αποκαταστατες.επισης για την εμφανιση που λες.ασχολουμαι με τον αθλητισμο πολλα χρονια και εχω δει ποσο σημασια δινουν οι γυναικες στους γυμνασμενους.καμια σε πληροφορω δεν δινουν

Ε βέβαια !! Σε γυμνασμένους που τους έχει όμως κλωτσήσει γαιδούρι στο κεφάλι σαν και σένα τισημασία να δώσουν?? Ιδίως αν στη φάση της γνωριμίας σας τους εκθέσεις τις θεμελιώδεις σου απόψεις περί ασεξουαλίκότητας των γυναικών θα σου δώσουν τεράστια σημασία. 
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ε βέβαια !! Σε γυμνασμένους που τους έχει όμως κλωτσήσει γαιδούρι στο κεφάλι σαν και σένα τισημασία να δώσουν?? Ιδίως αν στη φάση της γνωριμίας σας τους εκθέσεις τις θεμελιώδεις σου απόψεις περί ασεξουαλίκότητας των γυναικών θα σου δώσουν τεράστια σημασία. 
Οποιος δεν συμφωνει μαζι σου εχει προβλημα δηλαδη
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Οποιος δεν συμφωνει μαζι σου εχει προβλημα δηλαδη

Οποιος δεν συμφωνεί μαζί μου δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα.

Οποιος όμως διαφωνεί με τους πάντες όπως εσύ προφανώς έχει πρόβλημα. Αλλά ξέχασα έχεις τους φίλους σου με τους δυο γάμους και τις 300 πουτάνες έκαστος με τους οποίους συμφωνείς.

Ουσιαστικά για αυτό μπαίνεις και καταστρέφεις όλα τα threads με τις ίδιες συνεχώς μαλακίες. Ψάχνεις απεγνωσμένα να βρείς καποιον να συμφωνήσει με τις μαλακίες στις οποίες έχεις κολήσει. Δεν θα βρείς. Η και να βρείς τελικά στο ψιλό θα σε έχουν πάρει.

ΞΥΠΝΑ. GET A LIFE !!!



 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οποιος δεν συμφωνεί μαζί μου δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα.

Οποιος όμως διαφωνεί με τους πάντες όπως εσύ προφανώς έχει πρόβλημα. Αλλά ξέχασα έχεις τους φίλους σου με τους δυο γάμους και τις 300 πουτάνες έκαστος με τους οποίους συμφωνείς.

Ουσιαστικά για αυτό μπαίνεις και καταστρέφεις όλα τα threads με τις ίδιες συνεχώς μαλακίες. Ψάχνεις απεγνωσμένα να βρείς καποιον να συμφωνήσει με τις μαλακίες στις οποίες έχεις κολήσει. Δεν θα βρείς. Η και να βρείς τελικά στο ψιλό θα σε έχουν πάρει.

ΞΥΠΝΑ. GET A LIFE !!!
δεν με απασχολει να συμφωνησεις μαζι μου.ουτως η αλλως ο μεγαλυτερος σεξολογος της ελλας ασκητης εχει συμφωνησει μαζι μου.και πολυ αλλη σοβαροι ψυχιατροι ασπαζονται την γνωμη μου.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
δεν με απασχολει να συμφωνησεις μαζι μου.ουτως η αλλως ο μεγαλυτερος σεξολογος της ελλας ασκητης εχει συμφωνησει μαζι μου.και πολυ αλλη σοβαροι ψυχιατροι ασπαζονται την γνωμη μου.
Kαλα οι ψυχιατροι στους τρελους λενε παντα ναι,γνωστο ειναι αυτο  :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Γιατι επικρατει τετοιος εκνευρισμος; Το παιδι προφανως και σας τρολαρει εδω και καιρο.
Παρτε το στην πλακα το ολο θεμα.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Παιδιά, δεν υπάρχει λόγος να μαλώνετε σαν μαθητές του γυμνασίου, δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε. Όλες οι γνώμες δεκτές. Διάλογος να γίνεται. Ας μη χαλιόμαστε λοιπόν.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
για να καταλάβεις πόσο άσχετο και ακοινώνητο μαλάκα σε έχει κάνει η αποκλειστική παράτριψη/μαλάκυνση εντός μπουρδέλων.

η πραγματικότητα είναι οτι ένας άνδρας δεν μπορεί να γαμήσει μια γυναίκα αν δεν καβλώσει και δεν καβλώνει αν δεν την γουστάρει έστω και λίγο (εξαιρούνται psycho που βιάζουν γιαγιάδες 80 ετών και φαντάροι εν καιρώ πολέμου) ενώ μια γυναίκα μπορεί μια χαρά να γαμηθεί με έναν άνδρα που σιχαίνεται (και εννοείται, χωρίς να χρειάζεται να καβλώσει).

γιατί είπα εγώ κάτι διαφορετικό ρε παπαρόπουλε ?

άλλο να γαμηθεί μια γυναίκα και άλλο καυλώσει

το ότι με βρίζεις και άρα είμαι διαφορετικός απο τον μέσο μαλάκα σαν και του λόγου σου
με ενθαρρύνει πολύ

ρε κακόμοιρε τι μάθημα και τι ένσταση θα μπορούσες να κάνεις εσύ σε μένα ?
μόνο για τη διασκέδαση μου χρησιμευεις
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
δεν με απασχολει να συμφωνησεις μαζι μου.ουτως η αλλως ο μεγαλυτερος σεξολογος της ελλας ασκητης εχει συμφωνησει μαζι μου.και πολυ αλλη σοβαροι ψυχιατροι ασπαζονται την γνωμη μου.

Εσύ κυρίως και δευτερόντως ό Ασκητής, ο Φρόιντ, ο Καρλ Γιούνκ και διάφοροι άλλοι θεωρητικοί του σεξ, έχετε εν χορώ τεκμηριώσει ότι όλες ( μα όλες ) οι γυναίκες είναι ανοργασμικές.

Τη πιθανότητα να μη ξέρεις πως να γαμίσεις μια γυναίκα την έχεις ποτέ σκεφθεί ??

Δεν ασχολούμαι πια με τη πάρτη σου. Βαρέθηκα. Συνέχισε να τρολάρεις τις μαλακίες σου. Ρεζίλι γίνεσαι.
Αλλά ξεχασα η ιστορία θα σε κατατάξει σύντομα δίπλα στο Φρόιντ.



 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Κρις33, Λάκης 33 το προβλημα τελικά θα πρεπει να το αναζητήσουμε στο νούμερο 33.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Παιδιά υπάρχουν γυναίκες τόσο αχόρταγες που αν δεν τις γαμήσεις 3 φορές σε μία ώρα δε σε αφήνουν να φύγεις. Το έχω πάθει... Σημείωση: Δεν ήταν Ελληνίδα, αλλά Ρωσίδα. Άς μην τις βάζουμε λοιπόν όλες στο ίδιο καζάνι.
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Εσύ κυρίως και δευτερόντως ό Ασκητής, ο Φρόιντ, ο Καρλ Γιούνκ και διάφοροι άλλοι θεωρητικοί του σεξ, έχετε εν χορώ τεκμηριώσει ότι όλες ( μα όλες ) οι γυναίκες είναι ανοργασμικές.

Τη πιθανότητα να μη ξέρεις πως να γαμίσεις μια γυναίκα την έχεις ποτέ σκεφθεί ??

Δεν ασχολούμαι πια με τη πάρτη σου. Βαρέθηκα. Συνέχισε να τρολάρεις τις μαλακίες σου. Ρεζίλι γίνεσαι.
Αλλά ξεχασα η ιστορία θα σε κατατάξει σύντομα δίπλα στο Φρόιντ.

Έχει πει ο Ασκητής τέτοιο πράγμα;  :think:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
γιατί είπα εγώ κάτι διαφορετικό ρε παπαρόπουλε ?

άλλο να γαμηθεί μια γυναίκα και άλλο καυλώσει

το ότι με βρίζεις και άρα είμαι διαφορετικός απο τον μέσο μαλάκα σαν και του λόγου σου
με ενθαρρύνει πολύ

ρε κακόμοιρε τι μάθημα και τι ένσταση θα μπορούσες να κάνεις εσύ σε μένα ?
μόνο για τη διασκέδαση μου χρησιμευεις

παράτριψον το μόριον σου και περιπάτει.
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Παιδιά υπάρχουν γυναίκες τόσο αχόρταγες που αν δεν τις γαμήσεις 3 φορές σε μία ώρα δε σε αφήνουν να φύγεις. Το έχω πάθει... Σημείωση: Δεν ήταν Ελληνίδα, αλλά Ρωσίδα. Άς μην τις βάζουμε λοιπόν όλες στο ίδιο καζάνι.

Προφανώς μαν  :grin:
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Πάντως για να απαντήσω στον τίτλο του θρεντ...ένας γνωστός είχε κάνει σχέση για κάποιον καιρό με εκδιδόμενη. Την περίμενε τα βράδια να σχολάσει από το μπουρδέλο (μετά τις 12)για να βρεθούνε. Γαμήσι καλό έκανε και η κοπέλα (σύμφωνα με τα λεγόμενά του πάντα) του έκανε και δώρα. Είχαμε βγει και για καφέ όλοι μαζί. Απλά σαν μια σχέση σαν όλες τις άλλες που απλά ξέρεις ότι κάποτε (σύντομα) θα έχει ένα τέλος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom