Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 293 37,4%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    783

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
δεν νομιζω παλια να ηταν ετσι τα πραγματα.για μενα τουλαχιστον,επισης αν πηγαινεις συνεχεια με πουτανες λογικο ειναι να μη εχεις ορεξη να βγεις να φλερταρεις να κυνηγησεις μια γυναικα που σου αρεσει...
εγω παλι το νομιζω.θεωρω το κυνηγι αχρηστο για τον μεσο ορο των αντρων.δεν πιστευω οτι ειναι δουλεια μου να κυνηγαω γυναικες.θα κυνηγουσα αν ενιωθα οτι απεδιδε.και αυτο δεν το εχω δει και απο γνωστους μου
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
εγω παλι το νομιζω.θεωρω το κυνηγι αχρηστο για τον μεσο ορο των αντρων.δεν πιστευω οτι ειναι δουλεια μου να κυνηγαω γυναικες.θα κυνηγουσα αν ενιωθα οτι απεδιδε.και αυτο δεν το εχω δει και απο γνωστους μου
ε μαλλον τοτε εχεις εθιστει στις πουτανες,φιλικα στο λεω χωρις να θελω να σε θιξω.
το κυνηγι αχρηστο?ε τοτε τι προβλημα εχεις με τις γυναικες αφου δν θες να τις κυνηγας τι περιμενεις να σου πουν ελα γαμα με??
οι γνωστοι σου και αυτοι μπακουρια ειναι? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
και εχουν απο 300 πορνες  στο ενεργητικο τους ο καθενας.οι περισσοτερες απο αυτες σχεδον αψεγαδιαστες

απορία.

ποιό το περιεχόμενο της έννοιας "αψεγάδιαστη πόρνη"?
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
ε μαλλον τοτε εχεις εθιστει στις πουτανες,φιλικα στο λεω χωρις να θελω να σε θιξω.
το κυνηγι αχρηστο?ε τοτε τι προβλημα εχεις με τις γυναικες αφου δν θες να τις κυνηγας τι περιμενεις να σου πουν ελα γαμα με??
οι γνωστοι σου και αυτοι μπακουρια ειναι? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το εχουμε ριξει στις πουτανες απο τα 20 μας.ενας φιλος τωρα θα παει βελγιο στις βιτρινες.θα παρει καμια 10αρια και εκει.αφου δεν υπαρχει ανταποκριση πρεπει να προσαρμοστουμε
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
το εχουμε ριξει στις πουτανες απο τα 20 μας.ενας φιλος τωρα θα παει βελγιο στις βιτρινες.θα παρει καμια 10αρια και εκει.αφου δεν υπαρχει ανταποκριση πρεπει να προσαρμοστουμε
ε αφου λες δν κυνηγατε γυναικες τι ανταποκριση να υπαρχει δηλαδη? :think: :think: :think: :think:
ε και τι θα καταλαβει που θα παει εκει?θα δωσει τοσα λεφτα ενω αν ειχε γκομενα θα του εβγαιναν τσαμπα τα γαμησια και θα γουσταραν κιολας και οι δυο  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
ε αφου λες δν κυνηγατε γυναικες τι ανταποκριση να υπαρχει δηλαδη? :think: :think: :think: :think:
ε και τι θα καταλαβει που θα παει εκει?θα δωσει τοσα λεφτα ενω αν ειχε γκομενα θα του εβγαιναν τσαμπα τα γαμησια και θα γουσταραν κιολας και οι δυο  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
εχουν κυνηγυσει φιλοι και μου ειπαν οτι δεν αποδιδει.εγω δεν κυνηγαω για αυτο το λογο
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
ε και οτι σου λενε το πιστευεις?  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ενας αλλος λογος ειναι οτι βλεπω αν ειναι αψεγαδιαστη η την παριστανει.παντως δεν θα ειχα προβλημα ακομη και ψεγαδια να ειχε μια κοπελα αρκει να ειναι γλυκια κοπελα
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
ενας αλλος λογος ειναι οτι βλεπω αν ειναι αψεγαδιαστη η την παριστανει.παντως δεν θα ειχα προβλημα ακομη και ψεγαδια να ειχε μια κοπελα αρκει να ειναι γλυκια κοπελα
εισαι και τρυφερουλης αγαπουλης μπουρδελιαρης τυπε? :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
εισαι και τρυφερουλης αγαπουλης μπουρδελιαρης τυπε? :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειμαι απλα ενας ανθρωπος που σεβεται εναν αλλον.εχω κανει σε πολλες κοπελες μασαζ και μονο χωρις σεξ.δεν χρειαζεται να χυσω για να το ευχαριστηθω .μερικα χαδια πανω σε ενα αψεγαδιαστο κορμι μου ειναι αρκετα
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
ειμαι απλα ενας ανθρωπος που σεβεται εναν αλλον.εχω κανει σε πολλες κοπελες μασαζ και μονο χωρις σεξ.δεν χρειαζεται να χυσω για να το ευχαριστηθω .μερικα χαδια πανω σε ενα αψεγαδιαστο κορμι μου ειναι αρκετα
και μετα πας σπιτι και  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Δεν είμαι ΄πιο ερωτικός αλλά θα βοηθήσω επι των ορισμών.
Ο έρωτας δεν είναι ένα συναίσθημα είναι ένα μίγμα πολλων διαφορετικών συναισθημάτων.
Ασ δούμε παραδείγματα. Ο ερωτευμένος η η ερωτευμένη νοιώθει μεταξύ άλλων και τα παρακάτω συναισθήματα
Σεξουαλική έλξη, ζήλια ( προς αντιζήλους ), θαυμασμό, Στοργή, Ενδιαφέρον,( προς το αντικέιμενο του έρωτά του ), αγωνία( ως προς την ανταπόκριση του άλλου ) και διάφορα άλλα συναισθήματα.
Η σχετική ένταση του κάθε συναισθήματος είναι στον κάθε άνθρωπο διαφορετική και έχει να κάνει με την εν γένει ιδιοσυγκρασία του π.χ. ο ζηλοφθονος απο φύση του θα έχει και στον έρωτα το στοιχείο της ζήλιας που γράφω παραπάνω πιο έντονο όταν ερωτεύεται.
Υπο αυτή την εννοια ο κάθε άνθρωπος ερωτεύεται με το δικό του ιδιαίτερο ως προς τη σχειτκή ένταση των συναισθημάτων τρόπο.
Ο ερωτας του καθενός έχει δηλαδή κάποια μοναδικότητα.

Εντελώς φιλικά θα σου πρότεινα να μην το υποβαθμίζεις σαν συναισθηματική κατάσταση. Είναι κάτι εξαιρετικά δυνατό. Το μόνο του μειονέκτημα είναι ότι σπάνια διαρκεί πολύ.
Σε λαικό επίπεδο εκφράσεις του τύπου ''Δάγκωσε η λαμαρίνα'' η '' το μουνί σέρνει καράβι'' και διάφορες άλλες αποδίδουν τη δύναμη αυτής της ΄συναισθηματικής κατάστασης.
Οι γυναίκες που έχουν γενικά καλύτερη επαφή με τα συναισθήματά τους καταλαβαίνουν τη δύναμη του έρωτα και΄σε πολλές περιπτώσεις όταν ο έρωτας είναι μονόπλευρος Απο τη πλευρά του άντρα το μετατρέπουν σε όπλο ελέγχου του άντρα. Η ιστορία βρίθει απο τέτοιες περιπτώσεις.

Ιδίως άνθρωποι ποθ το βιώνουν για πρώτη φορά σε μεγάλες ηλικίες δεν μπορούν να το κοντρολάρουν και γίνονται φαιδροί. Το φιανόμενο του γεροντοέρωτα που λένε κάποιοι παλιοί.

Ελπίζω να βοήθησα

οκ δεκτό , αλλά συνοπτικά ας πούμε ότι ο έρωτας/ερωτισμός είναι ετεροαναφορικός
σε ενδιαφέρει ο άλλος και νιώθεις όλα αυτά τα ωραία που περιγράφεις

και ας πούμε η τελευταία μου κριτική (όταν ανέβει) είναι δείγμα ηδονισμού
με ενδιαφέρει μόνο να βρώ ένα μέσο εκκένωσης , το οποίο δεν θα με ξέρει , δεν θα το φέρω σπίτι μου
ούτε θα το ξαναδώ, οπότε μάλλον σίγουρα όλη αυτή η συμπεριφορά δεν θεωρείται ερωτική  :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Σεβαστα τα οσα λετε περι σχεσης τσακ μπαμ και λοιπα συναφη

Κατανοητο το οτι οταν μπλεκεις σε σχεση δεν μπλεκεις μονο αισθηματικα αλλα και με χιλιαδες αλλους τροπους ως μοιραια επιπτωση
(δεσμευση προσωπικου χρονου και προσωπικης ζωης - οικονομικες σκοτουρες λογω υποχρεωσεων κτλ κτλ κτλ)

Ομως ....

Εχετε ποτε αναρωτηθει ποιος ειναι ο σκοπος στην ζωη σας ?
Ο ερωτικος τομεας σιγουρα ειναι μια ευχαριστηση αλλα οχι ο σκοπος

Προσωπικα θεωρω ηλιθιο να θετει κανεις ως σκοπο ζωης και να το εχει σημαια κιολας το να πηδηξει-χτει οσες-ους περισσοτερες-ους μπορει να βρει !!!!!!

Μερικες φορες (πολλες θα ελεγα καλυτερα) η ζωη δεν τα φερνει τα πραγματα οπως τα ονειρευτηκαμε και καπου θα πρεπει να συμβιβαζομαστε σε καποια ορια και επιλογες επαναπροσδιοριζοντας τα θελω μας ......
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ωχ ο μογγολος. κρυφτε τις γκομενες σας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom