Νέα

Έχετε κάνει γλειφομούνι ; Σας αρέσει ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolaras19
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 234
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Νομιζω οτι ο τιτλος του thread ειναι λιγο ακυρος,το γλυφομουνι γινεται για την ευχαριστηση της κοπελας,ασχετα αμα τυχαινει να μας αρεσει ή οχι..και η πλειοψηφεια των γυναικων δε νομιζω να ευχαριστιεται την πιπα,ασχετο αμα σε μερικες αρεσει..το ιδιο πραγμα ειναι..
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
αλτρουιστη μας ...
:2funny: :2funny:
Νομιζω οτι ο τιτλος του thread ειναι λιγο ακυρος,το γλυφομουνι γινεται για την ευχαριστηση της κοπελας,ασχετα αμα τυχαινει να μας αρεσει ή οχι..και η πλειοψηφεια των γυναικων δε νομιζω να ευχαριστιεται την πιπα,ασχετο αμα σε μερικες αρεσει..το ιδιο πραγμα ειναι..
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ειδικα εκει που λεει οτι ο φιλος του κλεβει βρακια μηπως ενοει τον 1234567;;;;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Νομιζω οτι ο τιτλος του thread ειναι λιγο ακυρος,το γλυφομουνι γινεται για την ευχαριστηση της κοπελας,ασχετα αμα τυχαινει να μας αρεσει ή οχι..και η πλειοψηφεια των γυναικων δε νομιζω να ευχαριστιεται την πιπα,ασχετο αμα σε μερικες αρεσει..το ιδιο πραγμα ειναι..

μπααα σε ολους τους αντρες αρεσει το γλυφομουνι η τουλαχιστον σε σχεδον ολους οσους εχω συνατησει
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
μπααα σε ολους τους αντρες αρεσει το γλυφομουνι η τουλαχιστον σε σχεδον ολους οσους εχω συνατησει
μπα μητο λες...μπορει να στο ειπαν ετσι...πολλοι το κανουν ως ανταποδοση...για πιπα...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
μπα μητο λες...μπορει να στο ειπαν ετσι...πολλοι το κανουν ως ανταποδοση...για πιπα...
Αυτο ακριβως εννουσα..


Δε χωρανε εγωισμοι στον ερωτα κυριε τσιμπλις-βουδα..
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Αυτο ακριβως εννουσα..


Δε χωρανε εγωισμοι στον ερωτα κυριε τσιμπλις-βουδα..

ναι μονο που συνηθως ενα γλυφομουνι δεν ειναι ισο με μια πιπα. η πιπα μπορει να κρατησει 1 λεπτο ενω στο γλυφομουνι αντε γεια  :2funny:
 

violi x.x.

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
411
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.225
Πίκρα........σαν χαλασμένες γαρίδες μυρίζει άμα δεν είναι φρεσκοπλημένο!!! :)
αστα να πανε....εγω μαγγες εκανα τη μαλακια οταν ημουν πιτσιρικας πηγα ο μαλακας να γλειψω γκομενα που ειχε χυσει πριν κανα 2λεπτο...βρωμα σου λεω...(ειχε και κολπιτιδα αυτο το εμαθα μετα απο 2 μερες...)ευτυχως ομως για καλη μου τυχη η επομενη γκομενα που ειχα ηταν ολοκαθαρη...στο μουνι της εβαζε κ κατι αρωματικα..απο τοτε διορθωθηκε η εικονα μου για το γλειφομουνι κ ετσι το εξασκω το σπορ(μονο στην γκομενα μου, στις αλλες το αποκλειω!)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
δε γαμιεσαι πρωι πρωι κυριε τιποτα?
Εγω ευχαριστως να γαμηθω,εσεις μαλλον δε γαμιεστε τον τελευταιο καιρο και εχετε πολλα νευρα..κυριε σπαζαρχιδι των thread..
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
σαλτα παρε μας μια πιπα ρε καραγκιοζη
χτυπα τον κωλο σου στην κολωνα να κανουμε ψιλα...
τι να σου πω αγορι μου , γλυψε την καραμελα σου και μοκο

Εγω ευχαριστως να γαμηθω,εσεις μαλλον δε γαμιεστε τον τελευταιο καιρο και εχετε πολλα νευρα..κυριε σπαζαρχιδι των thread..
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
σατανα...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
σαλτα παρε μας μια πιπα ρε καραγκιοζη
χτυπα τον κωλο σου στην κολωνα να κανουμε ψιλα...
τι να σου πω αγορι μου , γλυψε την καραμελα σου και μοκο
Πωπω εχω μεινει αναυδος,τι ποιητης εισαι εσυ ρε παιδι μου,αψογη η μορφη του λογου σου..
Εχεις καταλαβει οτι με βριζεις χωρις λογο τοσο καιρο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom