Νέα

Έχετε γαμήσει και χύσει φρεσκοχυμένο μουνί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
1985 παρτουζώναμε επί ώρες εγώ και δύο φιλαράκια φινλανδέζα τουρίστρια στην παραλία μυλοπότα στην Ίο και την χύναμε αβέρτα ο ένας πίσω από τον άλλο και μέσα στη μούνα, εννοείται ότι μετά από κάποια φάση όποιος τον έβαζε μέσα κολυμπούσε στα χύσια των άλλων.

Τυπε το επομενο καλοκαιρι σας ηρθε με το παιδι αγκαλια ?
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.708
Πόντοι
20.686
  • Χαχα
Αντιδράσεις: NEW(3)

Επισκέπτης
Οταν γαμας χυμενο μουνι βγαινουν εξω τα χυσια απο το πιστονιασμα και τρεχουν. Εμενα μ' αρεσει.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Οταν γαμας χυμενο μουνι βγαινουν εξω τα χυσια απο το πιστονιασμα και τρεχουν. Εμενα μ' αρεσει.
Να είναι δικά σου από την προηγούμενη φορά...αντε να το καταλάβω, δεν σιχαίνεσαι...στην σκέψη και μόνο να μην ισχύει αυτό όμως... :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

mpoutsaras4776

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Πηδάω μονο με προφυλακτικο, οποτε ναι το εχω κανει και ευχαριστηθει. Με καυλωνει πολυ και για το λογο αυτο κανω τριο και παρτουζες οποτε μπορω. Και απο μουνι και απο κολο, οταν εχει γαμηθει η καριολα και εχει ανοιξει, ειναι απολαυση να μπεις και να συνεχισεις, ασε που δεν θες κρεμες κλπ. Οσο για τσιμπουκι, αντι για δευτερος η τριτος παντοτε προτιμουσα το διπλο.

Τωρα γαι οσους γαμανε ακαποτα, η σιχασια ειναι κατανοητη.
 

ZeygariPeiraias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
223
Πόντοι
20
Πηδάω μονο με προφυλακτικο, οποτε ναι το εχω κανει και ευχαριστηθει. Με καυλωνει πολυ και για το λογο αυτο κανω τριο και παρτουζες οποτε μπορω. Και απο μουνι και απο κολο, οταν εχει γαμηθει η καριολα και εχει ανοιξει, ειναι απολαυση να μπεις και να συνεχισεις, ασε που δεν θες κρεμες κλπ. Οσο για τσιμπουκι, αντι για δευτερος η τριτος παντοτε προτιμουσα το διπλο.

Τωρα γαι οσους γαμανε ακαποτα, η σιχασια ειναι κατανοητη.

Σωστός! Έτσι είναι ακριβώς.
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
445
Like
77
Πόντοι
1
Συχαινεστε τα χυσια αλλά Όχι την ξένη ψωλη που μπαινοβγαίνει εκεί μέσα ...... τι φάση όμως περνάτε ...
 

AS49326

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Έχω γλειψει μια φορά γκόμενά που την είχε γάμησέ πριν κάνα 3ωρο ο γκόμενους της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom