Νέα

Έχετε φύγει απο οίκο με χειρότερη ψυχολογία απ' οτι όταν μπήκατε....??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ACHILEAS77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
πριν λιγες μερες,παν απο μηνα δηλαδη,πηγα να δω απο περιεργεια στην κολωνου 27 να δω αυτες τις κοπελες,αντζελα κτλ.που ειχα διαβασει τοσο καλες κριτικες...
Πηγα και ειδα μια θειτσα και μια νοικοκυρα...αισθανθηκα πολυ ασχημα με αυτο το θεαμα...
Ιδιως για τη θειτσα που κανει αυτη τη δουλεια σε αυτη την ηλικια...
με εβαλε σε σκεψεις.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Πηγα και ειδα μια θειτσα και μια νοικοκυρα...αισθανθηκα πολυ ασχημα με αυτο το θεαμα...
Ιδιως για τη θειτσα που κανει αυτη τη δουλεια σε αυτη την ηλικια...
με εβαλε σε σκεψεις.

Σου θύμισε καμιά δικιά σου θεία δηλαδή, gusmx5?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
H φραση "τι κανω εδω εγω τωρα" ακουγεται υποτιμητικη προς τα μπουρδελακια.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
καλό θέμα..προφανώς υπάρχουν φορές που θα πεις τι κάνω εδώ να γαμάω πουτάνες..δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω.. ή αν κάποιος έχει σχέση και γαμάει πουτάνες μπορεί να έχει τύψεις αν δεν είναι αναίσθητος τελείως...αν όμως κάποιος ζητάει μόνο αυτό που μπορεί να πάρει, δηλαδή μια γρήγορη σχετικά συνεύρεση χωρίς πολλά πολλά και προφανώς χωρίς να έχει κάποια πάνω από το κεφάλι του να τον πρήζει γιατί όχι? δεν είναι οι πουτάνες για να καλύψουν συναισθηματικό κενό..

Συμφωνώ συναγωνιστή εκτός από το κομμάτι με τις τύψεις.Δεν νομίζω πως υπάρχουν τύψεις γιατί είναι κάτι που το έχεις αποφασίσει όταν πας.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Συνήθως ναι. Θέλω να τα σταματήσω όλα. Να γαμάω μόνο τη γυναίκα μου και να βρίσκω γκόμενες, όπως παλιότερα. Σχεδιάζω να πάω από μια τελευταία φορά σε όλα, στριπ, μασάζ, μπουρδέλο, κωλόμπαρο, να τα ευχαριστηθώ και μετά να σταματήσω.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Μπορω να πω πως συνεχεια εκτος απο το πρωτο εξαμηνο που ξεκινησα την ολη διαδικασια. Ισως φταιει που δεν εχω καποια γκομενα και ξεκινοντας να παω, παω για να ξεκαυλωσω αλλα το αποτελεσμα ειναι να μην παιρνω αυτο που θα ηθελα και μετα ξενερωνω. Κιολες αυτες οι σκεψεις μεχρι την επομενη φορα που θα ξαναπαω για να ξανα σκεφτω το ιδιο....
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Ναι όταν πήγαν στραφι τα λεφτά..
 

Footoholic

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Απλα λειπει μαλον η ουσιαστικη σχεση και επαφη με μια κοπελα/συντροφο.

Αλλα αντε και το καλυψες αυτο...μετα θα αναζητας παλι το προηγουμενο(περιπετεια ή αγοραιο).


Γαμησε τα...

Οτι και αν κανει ο ανθρωπος, μετανιωνει τελικα γι'αυτο που δεν επελεξε να κανει ή τουλαχιστον αναρωτιεται τι θα γινοταν αν...
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.867
Πόντοι
1.336
Η κόπωση έρχεται από τα πολλά κασκαντεριλικια. Καλύτερα να προτιμάς τα κανταράκια που παίρνεις σωστές υπηρεσίες με το κάτι παραπάνω και πιο αραιά. Εγώ έχω 3-4 κοπέλες που με φτιάχνουν, αλλά έλα που είναι δύσκολο να κόψεις το ναρκωτικό του καινούργιου και άντε πάλι μπαζώματα
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
συχνο φαινομενο και από μενα γιατι εχω κλαψει πολλα χαμενα 50 ευρω τα οποια βεβαια βγαινουν με κοπο.μεγαλο ζητημα ο αγοραίος ερωτας αν συμφερει η αν όχι.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Ξεκίνησα την αγοραία "απόλαυση" με σκοπό να έχω ηρεμία στο γάμο μου και να μη φοβάμαι αν θα με καρφώσει η εκάστοτε γκόμενα στη γυναίκα μου...αλλά παραπήγε το πράγμα. Από το 2008...9 χρόνια κλείνω σε λίγο. Αντί όλο αυτό να με κρατήσει ξύπνιο και σε εγρήγορση, με αποβλάκωσε με αποτέλεσμα να χάσω την επαφή με το φλερτ στο οποίο παλιότερα ήμουν σούπερ. Το κατάλαβα πριν από λίγα χρόνια όταν αντί να την πέφτω σε γκόμενες που μου άρεσαν, έλεγα "πού να μιλάω τώρα...δεν πάω καλύτερα στο μασατζίδικο, να μη χάνω και χρόνο?"

"Χαμένη δεκαετία" ονομάζω τα χρόνια που σπατάλησα στο πληρωμένο σεξ. Δεν είναι ακριβώς 10 αλλά κοντεύουν. Όχι άλλο με αυτά. Έλεος πια! Ξαναρχίσω να ρίχνω αλάτοπίπερο στη ζωή μου. Ξαναρχίζω το φλερτ. Όχι άλλες ξινισμένες φάτσες να δείχνουν ότι πηδιούνται ή σου μιλάνε ή σε μασαζώνουν από αγγαρεία, όχι άλλα πεταμένα λεφτά. Βγαίνουν πολύ δύσκολα, όπως είπε και ο συνάδελφος. ;)
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Εγώ με το που χύνω, αμέσως περνάω καταθλιπτικό επεισόδιο. Ανεξαρτήτως γκόμενας, αν πλήρωσα ή όχι, αν γάμησα ή τον έπαιξα.
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.731
Πόντοι
22.915
Τι να λέμε τώρα. Σίγουρα δεν είμαι στα high μου!!!! Άσχετα με το πως πέρασα με τη κοπέλα, σχεδόν πάντα επιστρέφω και αναρωτιέμαι γιατί; Απάντηση δεν έχω.
 

Zefs

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2017
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Μεγάλο το ερώτημα αυτού του θρεντ..... Νομίζω ότι επιλέγουμε να είμαστε στην φάση του τσιλιμπουρδίσματος η της σοβαρήε σχέσης.... Αλλά έχω φύγει κι από κανονική γκόμενα με την ψυχολγία στα τάρταρα. Πιο συχνά συμβαίνει αυτό νομίζω
 

Zefs

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2017
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
συχνο φαινομενο και από μενα γιατι εχω κλαψει πολλα χαμενα 50 ευρω τα οποια βεβαια βγαινουν με κοπο.μεγαλο ζητημα ο αγοραίος ερωτας αν συμφερει η αν όχι.

Φίλε αυτό θέλει ψάξιμο. Ψυχολογικό μόνο σε παρακαλώ καιόχι ψυχιατρικό. μακριά από ψυχιάτρους γιατι γράφουνε φάρμακα και μετά αντε να απεξαρτηθείς από αυτά
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Οι άντρες λειτουργούμε με το κάτω κεφάλι συνήθως το οποίο πολλές φορές, όταν ξεκαυλώσει, δε συμφωνεί με το πάνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom