Νέα

Έχετε εκδικηθεί πρώην;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DoBeL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 100
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.729
Πόντοι
3.425
Γιατί κάποιος να γυρίσει σε πρώην γυναίκα/γκόμενα?

Προσωπικά, όσες φορές χώρισα (ή με χώρισαν) ήταν επειδή κα΄ποιος από τους δύο είχε ήθελε να χωρίσει καιρό πριν την ανακοίνωση του χωρισμού.

Π
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Γιατί κάποιος να γυρίσει σε πρώην γυναίκα/γκόμενα?

Προσωπικά, όσες φορές χώρισα (ή με χώρισαν) ήταν επειδή κα΄ποιος από τους δύο είχε ήθελε να χωρίσει καιρό πριν την ανακοίνωση του χωρισμού.

Π
Αμα ειναι μουναρα και εχει λεφτα τα ξαναβρισκεις πιστεψε με
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Η καλύτερη εκδίκηση είναι εκείνη που δεν την αντιλαμβάνονται. Στην περίπτωσή μας, το κεράτωμα
Για πρωην μιλαει τυπε..δεν γινεται να κερατωσεις καποια με την οποια εχεις χωρισει, δεν μετραει κερατο πως το λενε :confused:
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
14
Like
3.369
Πόντοι
4.895
Πηδηχτηκε με παντρεμένο, μπάρμπα, προμηθευτή της.
Σε ενα μήνα της πήδηξα 3 φίλες της και έκανα επανασύνδεση μαζί της. Της είπα ότι θα πηδάω φίλες της και θα το ξέρει....Σε 2 μήνες δεν άντεξε και σταματήσαμε. Μετά ένα χρόνο της πήδηξα και τη μάνα που με γούσταρε....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μου ξέφυγε πατέρας και αδερφός...... Πλάκα κάνω
 

ksefyliaris

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2023
Μηνύματα
26
Like
29
Πόντοι
0
Να πας παρακατω τυπε.
Αμα εχεις αισθηματα το ποταμι δε γυριζει πισω.Δεν εχει νοημα μια νεα αρχη.
Βρεθειτε να της ριξεις εναν σαν απομυθοποιηση(για σενα κυριως και οχι για εκδικηση)και μετα αντε γεια.
Θα θεραπευσει καπως την αυτοεκτιμηση σου.
Και μετα απο καποιο καιρο θα δεις που θα νοιωσεις υγεια στην ψυχη σου γιατι θα κλεισει το τραυμα.
Ναι καλά τα λες αλλά εγώ είμαι σε αδιέξοδο. Δεν μπορώ να πάω παρακάτω γιατί την σκέφτομαι αλλά δεν μπορώ και να γυρίσω πίσω γιατί θα νοιωθω σαν το κουταβάκι της. Το ξέρω πως το υγιές είναι είτε να το συγχωρέσεις κι όσο πάει ή να πας παρακάτω. Αλλά εγώ νοιωθω παγιδευμένος. Θέλω να γυρίσω αλλά δεν θέλω να είναι ο μόνος που πρέπει να αφήσει πίσω κάτι. Εγώ την κάνω εμμονικα εικόνα στο κεφάλι μου να πηδιεται με άλλον. Αυτή θα το κάνει μόνο αν πηδήξω κάποια μπροστά της για αυτό θέλω να κάνω τρίο κατά προτίμηση με φίλη της. Γιατί έτσι θα πρέπει να βάλουμε και οι δύο κάτι στην άκρη και θα είναι το παιχνίδι επί ίσοις όροις. Είναι τόσο αρρωστημένο αυτό. Κάνω κάτι λάθος στον συλλογισμό μου ?
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.729
Πόντοι
3.425
Ναι καλά τα λες αλλά εγώ είμαι σε αδιέξοδο. Δεν μπορώ να πάω παρακάτω γιατί την σκέφτομαι αλλά δεν μπορώ και να γυρίσω πίσω γιατί θα νοιωθω σαν το κουταβάκι της. Το ξέρω πως το υγιές είναι είτε να το συγχωρέσεις κι όσο πάει ή να πας παρακάτω. Αλλά εγώ νοιωθω παγιδευμένος. Θέλω να γυρίσω αλλά δεν θέλω να είναι ο μόνος που πρέπει να αφήσει πίσω κάτι. Εγώ την κάνω εμμονικα εικόνα στο κεφάλι μου να πηδιεται με άλλον. Αυτή θα το κάνει μόνο αν πηδήξω κάποια μπροστά της για αυτό θέλω να κάνω τρίο κατά προτίμηση με φίλη της. Γιατί έτσι θα πρέπει να βάλουμε και οι δύο κάτι στην άκρη και θα είναι το παιχνίδι επί ίσοις όροις. Είναι τόσο αρρωστημένο αυτό. Κάνω κάτι λάθος στον συλλογισμό μου ?
γιατι χωρίσατε?

Π
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.184
Like
1.853
Πόντοι
216
Ναι καλά τα λες αλλά εγώ είμαι σε αδιέξοδο. Δεν μπορώ να πάω παρακάτω γιατί την σκέφτομαι αλλά δεν μπορώ και να γυρίσω πίσω γιατί θα νοιωθω σαν το κουταβάκι της. Το ξέρω πως το υγιές είναι είτε να το συγχωρέσεις κι όσο πάει ή να πας παρακάτω. Αλλά εγώ νοιωθω παγιδευμένος. Θέλω να γυρίσω αλλά δεν θέλω να είναι ο μόνος που πρέπει να αφήσει πίσω κάτι. Εγώ την κάνω εμμονικα εικόνα στο κεφάλι μου να πηδιεται με άλλον. Αυτή θα το κάνει μόνο αν πηδήξω κάποια μπροστά της για αυτό θέλω να κάνω τρίο κατά προτίμηση με φίλη της. Γιατί έτσι θα πρέπει να βάλουμε και οι δύο κάτι στην άκρη και θα είναι το παιχνίδι επί ίσοις όροις. Είναι τόσο αρρωστημένο αυτό. Κάνω κάτι λάθος στον συλλογισμό μου ?

Χρειάζεσαι χρόνο αδερφέ.
Και σκέψου όλες τις κακές στιγμές, για να καταλάβεις ότι δεν ήταν για σένα και θα νιώσεις καλύτερα.
Γράφεις ότι σε άφησε για κάποιον άλλον νομίζω.
Τι άλλο θες;
 

ledocteur

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
91
Κριτικές
4
Like
354
Πόντοι
280
Με άφησε γιατι ήθελε να ζήσει και αλλες εμπειρίες. Πήδηξα την αδερφή της 4 φορές (την τελευταία φορά έξω απο το πατρικό τους).
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
660
Πόντοι
81
Εγώ τις ειδικούμαι με το να μην τις γαμαω.Τις καταδικάζω με την ποινή της στέρησης.
 

chris75

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
66
Like
906
Πόντοι
80
θα σας πω και εγω την ιστορια μου .Παντρεμενη και οι δυο χωριζουμε γιατι δεν περναγαμε καλα στον γαμο μας ηλικιες μας 40 τοτε ειχαμε κοινα πολλα κοινα ζησαμε 7 χρονια τελεια τα 2 λιγο με τσακομαους αλλα παρολα αυτα χωρις να υπερβαλω καθε μερα ειτε περιοδο ειτε οχι καναμε καθε μερα σεχ τωρα τελευται στα 49 μας το καναμε 5 6 φορες την εβδομαδα .αλλαξα δουλεια και αρχησε να ζηλευει παντα ζηλευε και με τον τροπο τις με εκανε να κανω περα πολυ κοσμο αλλα αυτην την φορα δεν την ακουσα εκανα αυτο που ηθελα οπως εκανε και αυτη πραγματα που ηθελε και εγω ζηλευα αλλα το εδειχνα αυτη ειχε μια κακη ζηλια .τελος για ενα μν απο μια συναδελφο αθωωο μνμ πρωτη φορα εστειλε κατι για την δουλεια εγινε χαμος και μου ζητησε να χωρισουμε .τωρα ειμαστε 6 μερες χωρια αλλα ρε μαγκες εγω ποναω αυτη βγαζει οτι ηρεμισε απο οτι μαθαινω απο μια φιλη τις .δεν μπορω να την ξεπερασω απο την μια θελω αλλα απο την αλλη φοβαμαι οτι δεν θα παει πουθενα αυτη η σχεση γιατι ειναι πολυ εγωιστρια και δεν κανει ποτε πισω ουτε ζηταει συγνωμη παντα εγω επεφτα.περα απο το σεχ ειχαμε και πολλα κοινα σημεια περναγαμε τελεια σε ολα διασκεδαση καλοκαιρια καναμε πολλα πραγματα μεχρι 2 μερες πριν χωρισουμε μου ελεγε οτι σε θελω με 1000 να το παμε να γερασουμε καναμε ονειρα για τα γεραμαγια κερατο ουτε μου ειχε δωσει ποτε δικαιωμα να σκεφτω κατι τετοιο αν και μου περναγε απο το μυαλο αλλα ουτε και εγω την κερατωσα. Επισης με εχει μπλοκαρει απο καθε μεσο κινητο τηλεφωνο φβ δεν ειχε δεν μπορω να την παρω με τπτ μονο απο ξενα κινητα. αυτο το εκανε παντα οποτε τσακονομασταν
 
Τελευταία τροποποίηση:

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
660
Πόντοι
81
θα σας πω και εγω την ιστορια μου .Παντρεμενη και οι δυο χωριζουμε γιατι δεν περναγαμε καλα στον γαμο μας ηλικιες μας 40 τοτε ειχαμε κοινα πολλα κοινα ζησαμε 7 χρονια τελεια τα 2 λιγο με τσακομαους αλλα παρολα αυτα χωρις να υπερβαλω καθε μερα ειτε περιοδο ειτε οχι καναμε καθε μερα σεχ τωρα τελευται στα 49 μας το καναμε 5 6 φορες την εβδομαδα .αλλαξα δουλεια και αρχησε να ζηλευει παντα ζηλευε και με τον τροπο τις με εκανε να κανω περα πολυ κοσμο αλλα αυτην την φορα δεν την ακουσα εκανα αυτο που ηθελα οπως εκανε και αυτη πραγματα που ηθελε και εγω ζηλευα αλλα το εδειχνα αυτη ειχε μια κακη ζηλια .τελος για ενα μν απο μια συναδελφο αθωωο μνμ πρωτη φορα εστειλε κατι για την δουλεια εγινε χαμος και μου ζητησε να χωρισουμε .τωρα ειμαστε 6 μερες χωρια αλλα ρε μαγκες εγω ποναω αυτη βγαζει οτι ηρεμισε απο οτι μαθαινω απο μια φιλη τις .δεν μπορω να την ξεπερασω απο την μια θελω αλλα απο την αλλη φοβαμαι οτι δεν θα παει πουθενα αυτη η σχεση γιατι ειναι πολυ εγωιστρια και δεν κανει ποτε πισω ουτε ζηταει συγνωμη παντα εγω επεφτα.περα απο το σεχ ειχαμε και πολλα κοινα σημεια περναγαμε τελεια σε ολα διασκεδαση καλοκαιρια καναμε πολλα πραγματα μεχρι 2 μερες πριν χωρισουμε μου ελεγε οτι σε θελω με 1000 να το παμε να γερασουμε καναμε ονειρα για τα γεραμαγια κερατο ουτε μου ειχε δωσει ποτε δικαιωμα να σκεφτω κατι τετοιο αν και μου περναγε απο το μυαλο αλλα ουτε και εγω την κερατωσα. Επισης με εχει μπλοκαρει απο καθε μεσο κινητο τηλεφωνο φβ δεν ειχε δεν μπορω να την παρω με τπτ μονο απο ξενα κινητα. αυτο το εκανε παντα οποτε τσακονομασταν
Μακάρι να μην υπάρχει τρίτο πρόσωπο γιατί έχεις ακούσει ότι ορισμένες γυναικες είναι σαν την μαϊμού.Αρπαζουν το επόμενο κλαρί πριν αφήσουν το προηγούμενο.Και για όλους μας,ποτέ μην λες ποτέ!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Κάποια χρόνια πίσω...
1) τα χα με μια ΞΕΝΕΡΩΤΗ απλά για να ΛΕΩ να ΔΕΙΧΝΩ και να λέω σε ΕΜΕΝΑ ότι έχω γκόμενα, κατά τ άλλα δεν κάνω πλάκα ΔΕΝ έλεγε μια η φάση
2) κάποια στιγμή άρχισε να προσπαθεί/να καταφέρνει να με ψιλοεκμεταλεύεται
3) τα "παίρνω"
4) είχα ένα φίλο που μου την είχε γνωρίσει και που καλώς ή κακώς τον είχα για καβάντζα/βόλτες για μέσα στη βδομάδα και ΔΕΝ τον πήγαινα, μ έπριζε ΑΒΕΡΤΑ
5) Αυτός ο φίλος μου είχε μια ξαδέρφη που την αγαπούσε πολύ συγγενικά όχι ανωμαλίες και τα χε μ ένα μαλάκα που ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΑ
6) Και τότε ο καλός Θεός ΤΙ μου κάνει? Η γκόμενά μου μου λέει ΩΣ ΜΥΣΤΙΚΟ ότι αυτός που τα χε η ξαδέρφη του φίλου μου την βαρούσε καμιά φορά

και τώρα κοιτάξτε....
7) ΡΟΥΦΙΑΝΕΥΩ στο φίλο μου ότι ο γκόμενος της ξαδέρφης τη ΒΑΡΑΕΙ και πως το μαθα από τη δικιά μου
8) Μπλέκονται το σπίτι του φίλου μου, το σπίτι της ξαδέρφης/μαλώνουν και τα βάζουν με αυτόν που τα χε η ξαδέρφη!
9) ΟΛΟΙ αυτοί τα βάζουν με τη γκόμενά μου που με τη σειρά της τα βάζει με μένα και γω την γράφω
10) Εγώ παίρνω τη γκόμενά μου τηλέφωνο να τα πούμε από κοντά να την χωρίσω αλλά δεν το σηκώνει και τη ΧΩΡΙΖΩ με sms! Με παίρνει πίσω σε 1 λεπτό αλλά ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!
11) Τις επόμενες 3 μέρες με κάποιο τρόπο όλοι αυτοί αποφάσισαν ότι ΔΕΝ την χτυπούσε ΠΟΛΥ, ΜΟΝΟ κανα χαστούκι και καμιά φορά είναι ΛΟΓΙΚΟ ο άντρας να χτυπάει τη γυναίκα! Αυτό μου το παν ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ και πως ΦΤΑΙΩ γιατί τους ανακάτεψα!
12) Συνεχίζουν να με βρίζουν...το σπίτι του φίλου μου, το σπίτι της τέως γκόμενάς μου, το σπίτι της ξαδέρφης, ο ΓΚΟΜΕΝΟΣ, ΚΑΙΑΙΑΙ για πρώτη φορά ακούστηκε για "αντίποινα" από την πλευρά του γκόμενου εναντίον μου και κατά του σπιτιού μου
13) Κάθομαι και σκέφτομαι: έχω μια μάνα χαζοβιόλα μεν, αλλά με μεγάλωσε με αγάπη, έχω μια αδερφή που μεγάλωνα εγώ, και τέλος ένα πατέρα που θα θελα να τρωγε ξύλο αλλά ΑΝ ΤΟΝ ΕΔΕΡΝΕ ΑΛΛΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ θα ήταν ΠΡΟΣΒΟΛΗ για το σπίτι και για μένα.
14) Μιλάω με ότι κονέ είχα, προετοιμάστηκα και εγώ! Λέω στις άκρες μου πως ΑΝ γίνει κάτι ΑΥΤΟΙ θα φταίνε που με απειλούνε, μετά παίρνω τηλέφωνο σπίτι του φίλου μου και λέω: Δεν θέλω να σας ξαναδώ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ και ΕΤΣΙ και κάνω και κρυώσω εγώ ή άτομο από το σπίτι μου, θα τρακάρει το σπίτι τους με ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ και όποιος κατάλαβε ΚΑΤΑΛΑΒΕ!

Οκ τα κανα πουτάνα!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Πηδηχτηκε με παντρεμένο, μπάρμπα, προμηθευτή της.
Σε ενα μήνα της πήδηξα 3 φίλες της και έκανα επανασύνδεση μαζί της. Της είπα ότι θα πηδάω φίλες της και θα το ξέρει....Σε 2 μήνες δεν άντεξε και σταματήσαμε. Μετά ένα χρόνο της πήδηξα και τη μάνα που με γούσταρε....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μου ξέφυγε πατέρας και αδερφός...... Πλάκα κάνω
τους πήδηξες και αυτούς????
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
4.034
Πόντοι
736
θα σας πω και εγω την ιστορια μου .Παντρεμενη και οι δυο χωριζουμε γιατι δεν περναγαμε καλα στον γαμο μας ηλικιες μας 40 τοτε ειχαμε κοινα πολλα κοινα ζησαμε 7 χρονια τελεια τα 2 λιγο με τσακομαους αλλα παρολα αυτα χωρις να υπερβαλω καθε μερα ειτε περιοδο ειτε οχι καναμε καθε μερα σεχ τωρα τελευται στα 49 μας το καναμε 5 6 φορες την εβδομαδα .αλλαξα δουλεια και αρχησε να ζηλευει παντα ζηλευε και με τον τροπο τις με εκανε να κανω περα πολυ κοσμο αλλα αυτην την φορα δεν την ακουσα εκανα αυτο που ηθελα οπως εκανε και αυτη πραγματα που ηθελε και εγω ζηλευα αλλα το εδειχνα αυτη ειχε μια κακη ζηλια .τελος για ενα μν απο μια συναδελφο αθωωο μνμ πρωτη φορα εστειλε κατι για την δουλεια εγινε χαμος και μου ζητησε να χωρισουμε .τωρα ειμαστε 6 μερες χωρια αλλα ρε μαγκες εγω ποναω αυτη βγαζει οτι ηρεμισε απο οτι μαθαινω απο μια φιλη τις .δεν μπορω να την ξεπερασω απο την μια θελω αλλα απο την αλλη φοβαμαι οτι δεν θα παει πουθενα αυτη η σχεση γιατι ειναι πολυ εγωιστρια και δεν κανει ποτε πισω ουτε ζηταει συγνωμη παντα εγω επεφτα.περα απο το σεχ ειχαμε και πολλα κοινα σημεια περναγαμε τελεια σε ολα διασκεδαση καλοκαιρια καναμε πολλα πραγματα μεχρι 2 μερες πριν χωρισουμε μου ελεγε οτι σε θελω με 1000 να το παμε να γερασουμε καναμε ονειρα για τα γεραμαγια κερατο ουτε μου ειχε δωσει ποτε δικαιωμα να σκεφτω κατι τετοιο αν και μου περναγε απο το μυαλο αλλα ουτε και εγω την κερατωσα. Επισης με εχει μπλοκαρει απο καθε μεσο κινητο τηλεφωνο φβ δεν ειχε δεν μπορω να την παρω με τπτ μονο απο ξενα κινητα. αυτο το εκανε παντα οποτε τσακονομασταν
Μεγάλε κάλεσε την από ένα τηλέφωνο και πες της ότι την αγαπάς πολύ και θέλεις να ξαναβρείτε. Εάν στο κλείσει ξαναπροσπάθησε άλλες δύο φορές. Ευτυχώς ή δυστυχώς είναι φανερό ότι είσαι καψούρης και υποφέρεις χωρίς αυτήν. Εάν μπείτε σε συζήτηση είσαι σε πολύ καλό δρόμο. Πρέπει να βιαστεις όμως γιατί υπάρχουν πολλοί έξω που όταν δουν φρεσκο χωρισμένη το εκμεταλλεύονται. Εάν στο κλείσει βέβαια και τις τρεις φορές στείλε της ένα sms ότι απλά θέλεις μια φωτογραφία της και ένα χαρτόσημο των 50 λεπτών.
 

chris75

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
66
Like
906
Πόντοι
80
ισως ν θελει να δοκιμασει να φαει κατι αλλο δεν αντιλεω και δεν μπορω να κανω τπτ αν το εχει βαλει στο μυαλο τις καποτε ομως θα καταλαβει τι ειχε και τι εχασε γιατι αλλο η πουτσα και αλλο να σε αγαπαει ο αλλος .Ποιος θα την δει σοβαρα εκτος αν τυχερη και βρει τον πρωτο αλλα πιστευω θα φαει πολλες απογοητευεσεις αλλα τοτε θα ειναι αργα
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
4.034
Πόντοι
736
ισως ν θελει να δοκιμασει να φαει κατι αλλο δεν αντιλεω και δεν μπορω να κανω τπτ αν το εχει βαλει στο μυαλο τις καποτε ομως θα καταλαβει τι ειχε και τι εχασε γιατι αλλο η πουτσα και αλλο να σε αγαπαει ο αλλος .Ποιος θα την δει σοβαρα εκτος αν τυχερη και βρει τον πρωτο αλλα πιστευω θα φαει πολλες απογοητευεσεις αλλα τοτε θα ειναι αργα
Κάνε λοιπόν άλλη μια προσπάθεια για να μην το μετανιώνεις μετά αφού την αγαπάς και την νοιάζεσαι ρε μάγκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom