Νέα

Εχετε δοκιμάσει ποτέ τα χύσια σας ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasos_g
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 451
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
Ε τότε επιφυλάσσομαι για να μου ανοίξουν νέοι ορίζοντες!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Να πω ακόμη ότι μια πανέμορφη Ρωσίδα από Τασκένδη, προτιμούσε να την χύνω στη μάπα, τα ..πασάλειβε και τα άφηνε κάποιο διάστημα, γιατί-όπως έλεγε-κάνουν πολύ καλό στο πρόσωπο!...
Κάτι ήξερε η Ρωσίδα... το έχω ξανακούσει αυτό και μάλιστα σε ένα επεισόδιο του Nip/Tuck ήταν μια που έμοιαζε 10 χρόνια νεότερη γιατί άφηνε τον άντρα της να την "αλείφει" στο πρόσωπο και τότε άρχισαν να φτιάχνουν κρέμες προσώπου με βάση το σπέρμα!!  :tooth:
Μωρέ λες... χμμ...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
η αληθεια ειναι οτι η καταποση ειναι καυλα,αλλα αυτο που με φτιαχνει περισσοτερο ειναι το να στηνεις τη γκομενα ευθεια και να της αμολας σφεντονιες απο σπερματοχυσιματα(ισως μου αρεσει πολυ επειδη χυνω παρα πολυ μεγαλη ποσοτητα στα μουτρα και ριχνω πολλες σφεντονιες(μπορει δηλ.να ριξω και 8 συνεχομενες πιστολιες με την ιδια μεγαλη ποσοτητα(μιλαμε ειμαι για πρωταγιστης σε Bukkake,δεν αστειευομαι :cheesy:)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ρε μαλακες τρωει ο κοσμος λεμε πιτσες και γυρους και βλεπει μπαλα...τωρα θυμηθηκατε να φατε τα :sperm: χυσια σας; :headbang: :headbang: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
παιδια εγω σήμερα τα δοκιμασα,,,βασικα αυτο εγινε ως εξης,, τα πηρε η γυναικα μου στο στομα και μετα την φίλησα....
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Κλειδώστε το θα ξεράσω..........

Πάντως αν σιχαίνεστε κι αηδιάζετε με τα χύσια σας, πώς περιμένετε να τα πάρει η άλλη στο στόμα της κ να τα καταπίνει, κ να της αρέσει κιόλας..;
Ή είναι αηδιαστικά κ τότε δεν πρέπει να 'χετε τέτοιες απαιτήσεις απ' τις ιερόδουλες κ τις γκόμενές σας, ή είναι νόστιμα κ θρεπτικά κ δε θα πρεπε να 'χετε κανένα πρόβλημα να τα δοκιμάζατε κι εσείς..!
Άλλωστε, όλοι μας κι άνδρες κ γυναίκες, απ' αυτά προερχόμαστε..!
 

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Βεβαιότατα,τα τρώμε ως συνοδευτικά με το μεσημεριανό μας αλλά πάντα με αλατοπίπερο έτσι; Τι άλλο θα δούμε σ' αυτό το φόρουμ ρε μαγκίτες να 'ουμ....  :jerking:  :think:  :headbang:  :idiot:  :huh:  :helpplea:
 

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως αν σιχαίνεστε κι αηδιάζετε με τα χύσια σας, πώς περιμένετε να τα πάρει η άλλη στο στόμα της κ να τα καταπίνει, κ να της αρέσει κιόλας..;
Ή είναι αηδιαστικά κ τότε δεν πρέπει να 'χετε τέτοιες απαιτήσεις απ' τις ιερόδουλες κ τις γκόμενές σας, ή είναι νόστιμα κ θρεπτικά κ δε θα πρεπε να 'χετε κανένα πρόβλημα να τα δοκιμάζατε κι εσείς..!
Άλλωστε, όλοι μας κι άνδρες κ γυναίκες, απ' αυτά προερχόμαστε..!
Τσακαλάκο έχεις δει σε καμία τσόντα εσύ ο τυπάς που χύνει να τα καταπίνει μαζί με τη μούνα; Άμα το πας έτσι,και τον πούτσο μας εμείς σιχαινόμαστε να τον γλείψουμε ακόμα κι αν μοσχοβολάει κι είναι πεντακάθαρος,η γκόμενα όμως τον βλέπει ξερολούκουμο και τον αρπάζει να στον μουλιάσει. Αυτό που λες τσέκαρέ το καλύτερα και θα δεις ότι δεν στέκει και πολύ....  :pipa1:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.967
Κριτικές
1
Like
29.689
Πόντοι
8.006
Βεβαιότατα,τα τρώμε ως συνοδευτικά με το μεσημεριανό μας αλλά πάντα με αλατοπίπερο έτσι; Τι άλλο θα δούμε σ' αυτό το φόρουμ ρε μαγκίτες να 'ουμ....  :jerking:   :think:  :headbang:  :idiot:  :huh:  :helpplea:

Υπαρχει και ενα χειροτερο θρεντ, που καποιος ζηταει κοπρολαγνειες, ουρολαγνειες και πιπα μεχρι εμετου.
 

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Zbutsam Kavala

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ είμαι μια ροζ κιθάρα με καρδούλες :rockon:
Ωραίος τσάκαλε...είσαι και καλλιτέχνης απ' ότι βλέπω... εγώ στην εικόνα που έχω είμαι ο αράπης από πίσω (όχι ο Ζμπούτσαμ,ο άλλος)...μόλις είχα σκοράρει ένα θαυμάσιο γκολ (χτυπάει κόρνερ ο Ζμπούτσαμ,πετάγομαι εγώ μπροστά προβολή με το παλαμάρι και ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ!!!) Βλέπεις η ψωλή πρέπει ενίοτε να σκοράρει και εκτός σπιτακίων μετά κοκκίνων φωτακίων. ΟΛΕ!  :rockon:  :headbang:  :dancing: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
19 είσαι Ευάγγελε;;; Για καμιά 35αρια σε είχα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
παιδια εγω σήμερα τα δοκιμασα,,,βασικα αυτο εγινε ως εξης,, τα πηρε η γυναικα μου στο στομα και μετα την φίλησα....

....και? Πες μας εντυπώσεις!

Δεν πιστεύω να κάνατε cum swapping!!! :S
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
η αληθεια ειναι οτι η καταποση ειναι καυλα,αλλα αυτο που με φτιαχνει περισσοτερο ειναι το να στηνεις τη γκομενα ευθεια και να της αμολας σφεντονιες απο σπερματοχυσιματα(ισως μου αρεσει πολυ επειδη χυνω παρα πολυ μεγαλη ποσοτητα στα μουτρα και ριχνω πολλες σφεντονιες(μπορει δηλ.να ριξω και 8 συνεχομενες πιστολιες με την ιδια μεγαλη ποσοτητα(μιλαμε ειμαι για πρωταγιστης σε Bukkake,δεν αστειευομαι :cheesy:)
στειλε ενα βιογραφικο στην σιρινα... :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.628
Κριτικές
61
Like
39.825
Πόντοι
21.555
....και? Πες μας εντυπώσεις!

Δεν πιστεύω να κάνατε cum swapping!!! :S

Το πλαίσιο των δοκιμών άπό ύμάς , είναι σε αύτή τήν περίπτωση πολύ πιο αύστηρό,
άφού πέρα από τα «αύτονόητα» μιας έπαγγελματικής γευστικής δοκιμής,
( βλέπε Άννα ) πρέπει να τηρούνται και άλλοι κανόνες......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom