Νέα

εχετε χρησιμοποιησει ποτε ανεντιμο τροπο να πηδηξετε καποια γυναικα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 803
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sunlight

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πάντοτε ο τρόπος που πλησίαζα τις γυναίκες ήταν έντιμος και σταράτος, αλλά στην περίπτωση που θα εξιστορήσω παρακάτω χρησιμοποίησα έναν όχι και τόσο έντιμο τρόπο, αλλά τέτοια γυναίκα, τόσο πολύ όμορφη, καλλιεργημένη, μορφωμένη και πανέξυπνη δεν είχα πηδήσει ποτέ μου, και ο σκοπός αγιάζει τα μέσα, οπότε….
πριν κάνα διό χρόνια έτυχε να ξαναβρεθώ με μια γκομενίτσα από τα μετεφηβικά μου χρόνια, την έκανα κέφι από τότε αλλά δεν είχε καθίσει κάποια φάση και έκτοτε είχαμε χαθεί. Παντρεμένη με έναν πλούσιο και εμφανίσιμο σύζυγο έμενε στη βιλάρα της, με την αμαξάρα της και μόνιμη οικιακή βοηθό έμοιαζε η ζωή της σαν παραμύθι.
Ξεπαιδιασμένη με παιδιά 20+ , λίγο η φθορά  του γάμου της, λίγο η καταραμένη κρίση που την είχε πλήξει, έβρισκε σε μένα έναν πολύ καλό φίλο που άκουγε τα θέματα της και την έκανε να γελά και να ξεχνιέται περνώντας ευχάριστα όποτε συναντιόμασταν. Φυσικά δεν άργησα να της την πέσω αλλά με πολύ εύσχημο τρόπο δεν ανταποκρίθηκε, παρόλα αυτά όμως δεν σταμάτησε τις επαφές μαζί μου και κατά παράδοξο τρόπο οι συναντήσεις μας γινόταν ολοένα και συχνότερες.

Ξεκάθαρος εγώ το τι θέλω από αυτήν, :pipa1:  και ενώ η πίεση που της ασκούσα ήταν αφόρητη χωρίς όμως την παραμικρή ανταπόκριση από μέρους της , κατάλαβα ότι δεν ήταν διατιθεμένη να χάσει τις ανέσεις της και την καλοπέραση της για ένα πήδημα όσο κι αν συνάντηση με συνάντηση η σχέση μας γινόταν ολοένα και πιο οικεία.

Μέχρι που έβαλα σε δράση το πανούργο σχέδιο μου, της παρουσίασα ένα εαυτό large, με τις δουλειές μου να πάνε ολοένα και καλύτερα, και με προοπτική (αυτή ήταν η μαγική λέξη), βρήκα και μια σπιταρόνα και ως υποψήφιος ενοικιαστής την πήγα να την δει, της είπα εδώ θάθελα να ζούσαμε μαζί, (αλλά ούτε και τότε μάσησε), όταν όμως της έδωσα τηλέφωνα από οικιακές βοηθούς για να διαλέξει, στην επόμενη έξοδο μας την στρίμωξα σε ένα χλιδάτο ξενοδοχείο και εκεί δεν την γλίτωσε.  :fuck1: :fuck1:

Έκτοτε την πηδούσα σε τακτικότατη βάση  :knockinb: :knockinb: για κάνα τρίμηνο και όταν δεν μπορούσα πλέον να κρυφτώ, να κάτι αναδουλειές, να κάτι ξέρω ΄γω θέματα  οικονομικά που με απέτρεπαν να νοικιάσω την σπιταρόνα, το διαλύσαμε συναινετικά και επέστρεψε στην αγκαλιά του συζύγου της. :- :-

Κρατάμε από τότε μιαν επαφή αλλά τίποτε παραπάνω, ήταν για μένα ένα απωθημένο που με ανέντιμο τρόπο το είχα κερδίσει. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Πάντοτε ο τρόπος που πλησίαζα τις γυναίκες ήταν έντιμος και σταράτος, αλλά στην περίπτωση που θα εξιστορήσω παρακάτω χρησιμοποίησα έναν όχι και τόσο έντιμο τρόπο, αλλά τέτοια γυναίκα, τόσο πολύ όμορφη, καλλιεργημένη, μορφωμένη και πανέξυπνη δεν είχα πηδήσει ποτέ μου, και ο σκοπός αγιάζει τα μέσα, οπότε….
πριν κάνα διό χρόνια έτυχε να ξαναβρεθώ με μια γκομενίτσα από τα μετεφηβικά μου χρόνια, την έκανα κέφι από τότε αλλά δεν είχε καθίσει κάποια φάση και έκτοτε είχαμε χαθεί. Παντρεμένη με έναν πλούσιο και εμφανίσιμο σύζυγο έμενε στη βιλάρα της, με την αμαξάρα της και μόνιμη οικιακή βοηθό έμοιαζε η ζωή της σαν παραμύθι.
Ξεπαιδιασμένη με παιδιά 20+ , λίγο η φθορά  του γάμου της, λίγο η καταραμένη κρίση που την είχε πλήξει, έβρισκε σε μένα έναν πολύ καλό φίλο που άκουγε τα θέματα της και την έκανε να γελά και να ξεχνιέται περνώντας ευχάριστα όποτε συναντιόμασταν. Φυσικά δεν άργησα να της την πέσω αλλά με πολύ εύσχημο τρόπο δεν ανταποκρίθηκε, παρόλα αυτά όμως δεν σταμάτησε τις επαφές μαζί μου και κατά παράδοξο τρόπο οι συναντήσεις μας γινόταν ολοένα και συχνότερες.

Ξεκάθαρος εγώ το τι θέλω από αυτήν, :pipa1:  και ενώ η πίεση που της ασκούσα ήταν αφόρητη χωρίς όμως την παραμικρή ανταπόκριση από μέρους της , κατάλαβα ότι δεν ήταν διατιθεμένη να χάσει τις ανέσεις της και την καλοπέραση της για ένα πήδημα όσο κι αν συνάντηση με συνάντηση η σχέση μας γινόταν ολοένα και πιο οικεία.

Μέχρι που έβαλα σε δράση το πανούργο σχέδιο μου, της παρουσίασα ένα εαυτό large, με τις δουλειές μου να πάνε ολοένα και καλύτερα, και με προοπτική (αυτή ήταν η μαγική λέξη), βρήκα και μια σπιταρόνα και ως υποψήφιος ενοικιαστής την πήγα να την δει, της είπα εδώ θάθελα να ζούσαμε μαζί, (αλλά ούτε και τότε μάσησε), όταν όμως της έδωσα τηλέφωνα από οικιακές βοηθούς για να διαλέξει, στην επόμενη έξοδο μας την στρίμωξα σε ένα χλιδάτο ξενοδοχείο και εκεί δεν την γλίτωσε.  :fuck1: :fuck1:

Έκτοτε την πηδούσα σε τακτικότατη βάση  :knockinb: :knockinb: για κάνα τρίμηνο και όταν δεν μπορούσα πλέον να κρυφτώ, να κάτι αναδουλειές, να κάτι ξέρω ΄γω θέματα  οικονομικά που με απέτρεπαν να νοικιάσω την σπιταρόνα, το διαλύσαμε συναινετικά και επέστρεψε στην αγκαλιά του συζύγου της. :- :-

Κρατάμε από τότε μιαν επαφή αλλά τίποτε παραπάνω, ήταν για μένα ένα απωθημένο που με ανέντιμο τρόπο το είχα κερδίσει. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

και μετα ξυπνησες και εσυ
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Πάντοτε ο τρόπος που πλησίαζα τις γυναίκες ήταν έντιμος και σταράτος, αλλά στην περίπτωση που θα εξιστορήσω παρακάτω χρησιμοποίησα έναν όχι και τόσο έντιμο τρόπο, αλλά τέτοια γυναίκα, τόσο πολύ όμορφη, καλλιεργημένη, μορφωμένη και πανέξυπνη δεν είχα πηδήσει ποτέ μου, και ο σκοπός αγιάζει τα μέσα, οπότε….
πριν κάνα διό χρόνια έτυχε να ξαναβρεθώ με μια γκομενίτσα από τα μετεφηβικά μου χρόνια, την έκανα κέφι από τότε αλλά δεν είχε καθίσει κάποια φάση και έκτοτε είχαμε χαθεί. Παντρεμένη με έναν πλούσιο και εμφανίσιμο σύζυγο έμενε στη βιλάρα της, με την αμαξάρα της και μόνιμη οικιακή βοηθό έμοιαζε η ζωή της σαν παραμύθι.
Ξεπαιδιασμένη με παιδιά 20+ , λίγο η φθορά  του γάμου της, λίγο η καταραμένη κρίση που την είχε πλήξει, έβρισκε σε μένα έναν πολύ καλό φίλο που άκουγε τα θέματα της και την έκανε να γελά και να ξεχνιέται περνώντας ευχάριστα όποτε συναντιόμασταν. Φυσικά δεν άργησα να της την πέσω αλλά με πολύ εύσχημο τρόπο δεν ανταποκρίθηκε, παρόλα αυτά όμως δεν σταμάτησε τις επαφές μαζί μου και κατά παράδοξο τρόπο οι συναντήσεις μας γινόταν ολοένα και συχνότερες.

Ξεκάθαρος εγώ το τι θέλω από αυτήν, :pipa1:  και ενώ η πίεση που της ασκούσα ήταν αφόρητη χωρίς όμως την παραμικρή ανταπόκριση από μέρους της , κατάλαβα ότι δεν ήταν διατιθεμένη να χάσει τις ανέσεις της και την καλοπέραση της για ένα πήδημα όσο κι αν συνάντηση με συνάντηση η σχέση μας γινόταν ολοένα και πιο οικεία.

Μέχρι που έβαλα σε δράση το πανούργο σχέδιο μου, της παρουσίασα ένα εαυτό large, με τις δουλειές μου να πάνε ολοένα και καλύτερα, και με προοπτική (αυτή ήταν η μαγική λέξη), βρήκα και μια σπιταρόνα και ως υποψήφιος ενοικιαστής την πήγα να την δει, της είπα εδώ θάθελα να ζούσαμε μαζί, (αλλά ούτε και τότε μάσησε), όταν όμως της έδωσα τηλέφωνα από οικιακές βοηθούς για να διαλέξει, στην επόμενη έξοδο μας την στρίμωξα σε ένα χλιδάτο ξενοδοχείο και εκεί δεν την γλίτωσε.  :fuck1: :fuck1:

Έκτοτε την πηδούσα σε τακτικότατη βάση  :knockinb: :knockinb: για κάνα τρίμηνο και όταν δεν μπορούσα πλέον να κρυφτώ, να κάτι αναδουλειές, να κάτι ξέρω ΄γω θέματα  οικονομικά που με απέτρεπαν να νοικιάσω την σπιταρόνα, το διαλύσαμε συναινετικά και επέστρεψε στην αγκαλιά του συζύγου της. :- :-

Κρατάμε από τότε μιαν επαφή αλλά τίποτε παραπάνω, ήταν για μένα ένα απωθημένο που με ανέντιμο τρόπο το είχα κερδίσει. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Ας πούμε πως σε πιστέψαμε.

Γιατί δεν πήγαινες μια βόλτα από Φυλής να :fuck1: :fuck1: με ένα κοσαρικάκι, αντί να κάνεις όλα αυτά?
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.504
Κριτικές
56
Like
6.246
Πόντοι
3.556
Ας πούμε πως σε πιστέψαμε.

Γιατί δεν πήγαινες μια βόλτα από Φυλής να :fuck1: :fuck1: με ένα κοσαρικάκι, αντί να κάνεις όλα αυτά?
Δεν ξερω αν η ιστορια ειναι αληθινη ή αν ο φιλος μας λεει ψεματα. Σαν λογικη εχεις δικιο σε αυτο που του λες, αλλα καποιες γκομενες μερικες φορες σου γινονται εμμονη
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ας πούμε πως σε πιστέψαμε.

Γιατί δεν πήγαινες μια βόλτα από Φυλής να :fuck1: :fuck1: με ένα κοσαρικάκι, αντί να κάνεις όλα αυτά?

γιατι ειναι πολυεκατομμυριουχος επιχειρηματιας με σωμα τζειμς μποντ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Γιάννης1

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2014
Μηνύματα
426
Like
2
Πόντοι
1
Πάντοτε ο τρόπος που πλησίαζα τις γυναίκες ήταν έντιμος και σταράτος, αλλά στην περίπτωση που θα εξιστορήσω παρακάτω χρησιμοποίησα έναν όχι και τόσο έντιμο τρόπο, αλλά τέτοια γυναίκα, τόσο πολύ όμορφη, καλλιεργημένη, μορφωμένη και πανέξυπνη δεν είχα πηδήσει ποτέ μου, και ο σκοπός αγιάζει τα μέσα, οπότε….
πριν κάνα διό χρόνια έτυχε να ξαναβρεθώ με μια γκομενίτσα από τα μετεφηβικά μου χρόνια, την έκανα κέφι από τότε αλλά δεν είχε καθίσει κάποια φάση και έκτοτε είχαμε χαθεί. Παντρεμένη με έναν πλούσιο και εμφανίσιμο σύζυγο έμενε στη βιλάρα της, με την αμαξάρα της και μόνιμη οικιακή βοηθό έμοιαζε η ζωή της σαν παραμύθι.
Ξεπαιδιασμένη με παιδιά 20+ , λίγο η φθορά  του γάμου της, λίγο η καταραμένη κρίση που την είχε πλήξει, έβρισκε σε μένα έναν πολύ καλό φίλο που άκουγε τα θέματα της και την έκανε να γελά και να ξεχνιέται περνώντας ευχάριστα όποτε συναντιόμασταν. Φυσικά δεν άργησα να της την πέσω αλλά με πολύ εύσχημο τρόπο δεν ανταποκρίθηκε, παρόλα αυτά όμως δεν σταμάτησε τις επαφές μαζί μου και κατά παράδοξο τρόπο οι συναντήσεις μας γινόταν ολοένα και συχνότερες.

Ξεκάθαρος εγώ το τι θέλω από αυτήν, :pipa1:  και ενώ η πίεση που της ασκούσα ήταν αφόρητη χωρίς όμως την παραμικρή ανταπόκριση από μέρους της , κατάλαβα ότι δεν ήταν διατιθεμένη να χάσει τις ανέσεις της και την καλοπέραση της για ένα πήδημα όσο κι αν συνάντηση με συνάντηση η σχέση μας γινόταν ολοένα και πιο οικεία.

Μέχρι που έβαλα σε δράση το πανούργο σχέδιο μου, της παρουσίασα ένα εαυτό large, με τις δουλειές μου να πάνε ολοένα και καλύτερα, και με προοπτική (αυτή ήταν η μαγική λέξη), βρήκα και μια σπιταρόνα και ως υποψήφιος ενοικιαστής την πήγα να την δει, της είπα εδώ θάθελα να ζούσαμε μαζί, (αλλά ούτε και τότε μάσησε), όταν όμως της έδωσα τηλέφωνα από οικιακές βοηθούς για να διαλέξει, στην επόμενη έξοδο μας την στρίμωξα σε ένα χλιδάτο ξενοδοχείο και εκεί δεν την γλίτωσε.  :fuck1: :fuck1:

Έκτοτε την πηδούσα σε τακτικότατη βάση  :knockinb: :knockinb: για κάνα τρίμηνο και όταν δεν μπορούσα πλέον να κρυφτώ, να κάτι αναδουλειές, να κάτι ξέρω ΄γω θέματα  οικονομικά που με απέτρεπαν να νοικιάσω την σπιταρόνα, το διαλύσαμε συναινετικά και επέστρεψε στην αγκαλιά του συζύγου της. :- :-

Κρατάμε από τότε μιαν επαφή αλλά τίποτε παραπάνω, ήταν για μένα ένα απωθημένο που με ανέντιμο τρόπο το είχα κερδίσει. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:


Ακόμη ένα παραμύθι που κάνει μπαμ από μακριά.
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Αν λες αλήθεια,εισαι μεγάλο ζώο καραγκιόζη.
Αλλά μάλλον τον εχεις πεταξει εξω και τον παιζεις βλέποντας τι απαντάμε στις φαντασιόπληκτες ιστορίες σου.
Αλλος ενας ευαισθητος αγαπουλης!  :grin:
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
επαιξε με την τετοστερονη και εχασε.δεν σε αδικω.ειναι δυσκολο να συγκρατησεις τις ορμες σου αμα εισαι αντρας.οσο υπευθυνος εισαι εσυ για οτι εγινε αλλο τοσο ειναι και αυτη που σε καυλωσε
να και μια σωστη απαντηση!  :rockon:
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
εχει ασχοληθει κανεις απο σας με την φωτογραφια? την παλια αναλογικη εννοω!
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Για οσους ενδιαφερονται αλλα και....για τους δυσπιστους, αναφερω οτι τις γκομενες τις φωτογραφιζα με χαμηλοκοκκο φιλμ και με φακο 135μμ(τα πορτραιτα) και 35μμ για τις ολοσωμες...μεγαλο οπλο η φωτογραφια μαγκες γιατι κτυπα τις γκομενες στο ευαισθητο σημειο τους, δλδ την φιλαρεσκεια και τον ναρκισσισμο... :rockon: παλιες καλες εποχες με τα ilford χαμηλοκκοκα φιλμακια και τον κλασσικο σκοτεινο θαλαμο! (για black&white fotos)
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Τυποι εχω ενα αρχειο με πανω απο 50 γυμνες μουνιτσες..ειναι ομως σε φιλμ οχι σε καρτα..ξερει κανεις πως μπορω να τις κανω ψηφιακες? (αρχεια)
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Δεν υπαρχουν ανεντιμοι τροποι οταν εχεις να κανεις με ανεντιμα πλασματα.αδιστακτος ειναι η μονη λεξη που πρεπει να γνωριζει καθε αντρας οταν ασχολειται με αδιστακτα πλασματα.οσοι εχουν πειρα ξερουν τι λεω ;)
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Δεν υπαρχουν ανεντιμοι τροποι οταν εχεις να κανεις με ανεντιμα πλασματα.αδιστακτος ειναι η μονη λεξη που πρεπει να γνωριζει καθε αντρας οταν ασχολειται με αδιστακτα πλασματα.οσοι εχουν πειρα ξερουν τι λεω ;)
σωστοτατος! ευγε νεε μου!  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Τυποι εχω ενα αρχειο με πανω απο 50 γυμνες μουνιτσες..ειναι ομως σε φιλμ οχι σε καρτα..ξερει κανεις πως μπορω να τις κανω ψηφιακες? (αρχεια)
ξερουμε και ξερουμε και τα τηλεφωνα της εισαγγελιας. δεν ειμαι σιγορυη αν θα συμμεριστει τις αποψεις σου  :)
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
ξερουμε και ξερουμε και τα τηλεφωνα της εισαγγελιας. δεν ειμαι σιγορυη αν θα συμμεριστει τις αποψεις σου  :)
χαχαχα! χωρις καταγγελια τι θα μου κανουν? εισαι παθουσα μηπως?  :grin:  :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Τυποι εχω ενα αρχειο με πανω απο 50 γυμνες μουνιτσες..ειναι ομως σε φιλμ οχι σε καρτα..ξερει κανεις πως μπορω να τις κανω ψηφιακες? (αρχεια)
Ασχολείσαι με την φωτογραφία και δεν ξέρεις πως να τις σκανάρεις; :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom