Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Στο τέλος της βραδιάς θα ρωτήσουμε και τα μουνέτα να μας πουν με ποιόν έφτασαν στους περισσότερους και καλύτερους οργασμούς !!!

Κατάλαβα,θα γίνει μάχη για τον 2ο καλύτερο. :S
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
ευτυχως υπαρχουν αλλοι 17 που δεν εχουν δεχτει προταση, οποτε θα ειμαστε αρκετοι που θα αναμενουμε με αγωνια τα νεα για τα 5 μουνετα ακουγοντας τον σαντμαν
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456


ευτυχως υπαρχουν αλλοι 17 που δεν εχουν δεχτει προταση, οποτε θα ειμαστε αρκετοι που θα αναμενουμε με αγωνια τα νεα για τα 5 μουνετα ακουγοντας τον σαντμαν

Εκείνο το βράδυ θα μπορούσε να παρευρίσκεται και ο Σαντάμ! (Sad man)

 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
μπορει να γινει το θαυμα και να βρει μουνετο και αυτος
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.670
Like
1.306
Πόντοι
366
καποτε μου χε στειλει ντικ πικ... για ανωμαλο τον κοβω  :grin:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Εγω θα ηθελα να δεχτω προσκληση αλλα δεν πινω παρα μονο καμμια μπυρα/κρασι αντε κ καμμια ρακη..  :-
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Εγω θα ηθελα να δεχτω προσκληση αλλα δεν πινω παρα μονο καμμια μπυρα/κρασι αντε κ καμμια ρακη..  :-

Το Galaxy bar του Hilton προσφέρει ό,τι ποτό θέλεις!

Εξ' άλλου, στην πραγματικότητα εκεί δεν θα πάμε για να πιούμε ποτό εμείς αλλά για να μας δοκιμάσουν και να μας πιούν τα κορίτσια του Χρηστάρα! Αν βεβαίως εμφανιστούν τελικά!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.390
Κριτικές
8
Like
11.145
Πόντοι
3.786
τρελέ αυτό που κάνεις δεν είναι ούτε αστείο ,ούτε σε τιμά. Ό,τι εντύπωση και να σου έχει δημιουργήσει ο Χρήστος, άνθρωπος είναι και αυτός μην τον ξεφτιλίζεις δημόσια δε σε πείραξε. Ειρωνεύεστε το Σαββίδη για το αν είναι πλούσιος ή όχι, τον τρόπο ζωής του κτλ. Ο Σαββίδης σας έχει πειράξει ποτέ; Σας έκανε κάποιο κακό;

Για να εξηγούμαι, έχουμε μιλήσει στο τηλέφωνο, αλλά δεν έχουμε συναντηθεί. Γενικά δε γουστάρω τις προσωπικές επιθέσεις χωρίς λόγο, αν έχεις πρόβλημα με κάποιον στείλτου μήνυμα ή πήγαινε να τον βρεις να το λύσετε. Υποτίθεται ότι εδώ υπερασπιζόμαστε τις αντρικές αξίες δεν είμαστε φλώροι να κάνουμε επίθεση πίσω από ένα nick και μετά να περιμένουμε τι θα πουν οι άλλοι.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
τρελέ αυτό που κάνεις δεν είναι ούτε αστείο ,ούτε σε τιμά. Ό,τι εντύπωση και να σου έχει δημιουργήσει ο Χρήστος, άνθρωπος είναι και αυτός μην τον ξεφτιλίζεις δημόσια δε σε πείραξε. Ειρωνεύεστε το Σαββίδη για το αν είναι πλούσιος ή όχι, τον τρόπο ζωής του κτλ. Ο Σαββίδης σας έχει πειράξει ποτέ; Σας έκανε κάποιο κακό;

Για να εξηγούμαι, έχουμε μιλήσει στο τηλέφωνο, αλλά δεν έχουμε συναντηθεί. Γενικά δε γουστάρω τις προσωπικές επιθέσεις χωρίς λόγο, αν έχεις πρόβλημα με κάποιον στείλτου μήνυμα ή πήγαινε να τον βρεις να το λύσετε. Υποτίθεται ότι εδώ υπερασπιζόμαστε τις αντρικές αξίες δεν είμαστε φλώροι να κάνουμε επίθεση πίσω από ένα nick και μετά να περιμένουμε τι θα πουν οι άλλοι.

  :hi:
 

GREKO79

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2014
Μηνύματα
618
Κριτικές
5
Like
686
Πόντοι
86
Οτι κ να λετε ο Σαββιδης ειναι καλο παιδι...
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
τρελέ αυτό που κάνεις δεν είναι ούτε αστείο ,ούτε σε τιμά. Ό,τι εντύπωση και να σου έχει δημιουργήσει ο Χρήστος, άνθρωπος είναι και αυτός μην τον ξεφτιλίζεις δημόσια δε σε πείραξε. Ειρωνεύεστε το Σαββίδη για το αν είναι πλούσιος ή όχι, τον τρόπο ζωής του κτλ. Ο Σαββίδης σας έχει πειράξει ποτέ; Σας έκανε κάποιο κακό;

Για να εξηγούμαι, έχουμε μιλήσει στο τηλέφωνο, αλλά δεν έχουμε συναντηθεί. Γενικά δε γουστάρω τις προσωπικές επιθέσεις χωρίς λόγο, αν έχεις πρόβλημα με κάποιον στείλτου μήνυμα ή πήγαινε να τον βρεις να το λύσετε. Υποτίθεται ότι εδώ υπερασπιζόμαστε τις αντρικές αξίες δεν είμαστε φλώροι να κάνουμε επίθεση πίσω από ένα nick και μετά να περιμένουμε τι θα πουν οι άλλοι.

Χαλάρωσε,το νήμα δεν εχει προσβλητικό λόγο ύπαρξης.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Χαλάρωσε,το νήμα δεν εχει προσβλητικό λόγο ύπαρξης.

Τρελε, καποιοι εχουν διαφορετικη αποψη απο αυτα που λες.

Εγω, σε γραφω απλα στα αρχιδια μου και γελαω με τη ψυχωση που εχεις εναντι μου ενω δεν σε εχω ενοχλησει ποτε, αποδειξη του ποσο δικιο εχω σε ολα οσα γραφω και που σου υπενθυμιζουν καθημερινα τα οσα βιωνεις.

Εαν δεν ειχα δικιο, δεν θα σε ενοχλουσαν ποτε τα οσα γραφω μιας και δεν σε εχω προσωπικα ενοχλησει ποτε.

Ακομα και οταν ελειπα εντελως μεσα απο το σαιτ για καποιες ημερες, με αναζητουσες παντου σε ολα τα νηματα και ανεφερες το ονομα μου.

Αυτο ουτε νορμαλ ειναι ουτε χιουμοριστικο χαρακτηρα εχει, αλλο αν σε γραφω εγω στα αρχιδια μου.

Συνεχισε τις παπαριες που κανεις, σου εχω πει, στα ματια των λογικων ανθρωπων με τη στοιχειωδη νοημοσυνη, γινεσαι ρεζιλι.

 :hi:
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Kayamaru igano

Αν με έγραφες στα αρχιδια σου,εμενα ή οποιονδήποτε άλλον σε εχει δουλέψει ή εχει διαφωνησει μαζί σου,δεν θα έμπαινες ποτε στον κόπο να του απαντήσεις.

Μπερδεύεις την ψύχωση με το δούλεμα (μεταξύ μας τώρα,μέχρι και ο Κμαν με τον Σαντ μαν σε έχουν πάρει στο ψιλό)

 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.924
Πόντοι
2.306
Νομίζω ότι η πλειοψηφία εδώ γουστάρει τον Christos ακόμα και αν διαφωνεί με τις απόψεις του ή τις βρίσκει υπερβολικές.
Σε κάθε περίπτωση, όσον αφορά εμένα , δεν επιθυμώ να προσβάλλω Sav. (ανκαι διαφωνώ σε πολλά)  και σταματώ εδώ.
Δεν υπάρχει θέμα δουλεματος για εμένα, καλοπροαίρετης  πλάκας ομως ναι και αυτοσαρκασμού ακόμη περισσότερο.
Χωρίς και λίγη πλάκα δεν περνά η ζωή, πάντα όμως στα πλαίσια που δεν γινόμαστε bullies.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Νομίζω ότι η πλειοψηφία εδώ γουστάρει τον Christos ακόμα και αν διαφωνεί με τις απόψεις του ή τις βρίσκει υπερβολικές.
Σε κάθε περίπτωση, όσον αφορά εμένα , δεν επιθυμώ να προσβάλλω Sav. (ανκαι διαφωνώ σε πολλά)  και σταματώ εδώ.
Δεν υπάρχει θέμα δουλεματος για εμένα, καλοπροαίρετης  πλάκας ομως ναι και αυτοσαρκασμού ακόμη περισσότερο.
Χωρίς και λίγη πλάκα δεν περνά η ζωή, πάντα όμως στα πλαίσια που δεν γινόμαστε bullies.

  :hi:
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Νομίζω ότι η πλειοψηφία εδώ γουστάρει τον Christos ακόμα και αν διαφωνεί με τις απόψεις του ή τις βρίσκει υπερβολικές.
Σε κάθε περίπτωση, όσον αφορά εμένα , δεν επιθυμώ να προσβάλλω Sav. (ανκαι διαφωνώ σε πολλά)  και σταματώ εδώ.
Δεν υπάρχει θέμα δουλεματος για εμένα, καλοπροαίρετης  πλάκας ομως ναι και αυτοσαρκασμού ακόμη περισσότερο.
Χωρίς και λίγη πλάκα δεν περνά η ζωή, πάντα όμως στα πλαίσια που δεν γινόμαστε bullies.

Καλά,δεν είπαμε οτι του κάνουμε και bullying.

 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Απο πλευρας μου, εισαι ελευθερος να κανεις οτι θες, στα αρχιδια μου.

Μη μασσας, συνεχισε ακαθεκτος.

Παμε δυνατα.

  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Aφού λες στα αρχίδια σου,γιατί σε οποιονδήποτε που σε δουλέψει ή διαφωνήσει μαζί σου,απαντάς?
Food for thought.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom