Νέα

εχει κανεις επαφη με παλια μελη???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ACHILEAS77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
4
Πόντοι
16
ηταν βασιλόφρων και ετσι τον ειχε στην μπουκα η αριστερη εξουσια του σαητ.
είναι γνωστο ότι η δεξιοι- ακροδεξιοι στο σαητ τρώγανε καραντινα για κρυολόγημα όταν αριστεροι -ακραριστεροι λιωνανε στα σμν αλλα δεν τους πειραζε κανεις.
τα λεγε ο lakis33 και για αυτό αποχωρησε

Ναι σημερα μου εσβησαν τη φωτο που ειχα στο αβαταρ με τον Χιτλερ

Τους πηραξε η φωτογενεια του Φυρερ?
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Bourdeliarides NEVER DIE! They just fade away!

Συναγωνιστές και στη ζωή και στο site, κόσμος πάει κι έρχεται. Πολλοί κάνουν τον κύκλο τους και βαριούνται, άλλοι δεν γουστάρουν αλλαγές στο ύφος, άλλοι τσακώνονται κλπ. Γενικά, πάντως, ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ γράφουν διαχρονικά με την ίδια συχνότητα και το ίδιο "πάθος". Πολλοί απλά σταματάνε να γράφουν, ενώ συνεχίζουν να "μπαίνουν", όχι π΄ντα με την ίδια συχνότητα.

Έτσι.

Όλοι και όλα αλλάζουν. Άλλωστε έχουν περάσει και 12 χρόνια.

Αλλά νομίζω ότι δεν υπάρχει κανένας πλέον που να γράφει με την ίδια συχνότητα και το ίδιο πάθος στο bou.

Μόνη εξαίρεση ο Ζήροου.

 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
4
Πόντοι
16
Έτσι.

Όλοι και όλα αλλάζουν. Άλλωστε έχουν περάσει και 12 χρόνια.

Αλλά νομίζω ότι δεν υπάρχει κανένας πλέον που να γράφει με την ίδια συχνότητα και το ίδιο πάθος στο bou.

Μόνη εξαίρεση ο Ζήροου.

Το παθος καμια φορα τιμωρειται με μπανακι
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
:o
Έτσι.

Όλοι και όλα αλλάζουν. Άλλωστε έχουν περάσει και 12 χρόνια.

Αλλά νομίζω ότι δεν υπάρχει κανένας πλέον που να γράφει με την ίδια συχνότητα και το ίδιο πάθος στο bou.

Μόνη εξαίρεση ο Ζήροου.

Bολταίρε τα είπες όλα!Κάποιοι είναι εδώ 15χρόνια και δεν εξελίσσονται μένοντας στις ίδιες καταστάσεις.Πως περνάν τα χρόνια σαν νερό και δεν καταλαβαίνεις , αλλά και πως κάποιοι κολλάνε και δεν μπορούν να ξεφύγουν .Και για να μην παρεξηγηθώ ο περισσότερος κόσμος είναι έτσι σε όλους τους τομείς της ζωής. :o
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356

MetalG

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα,

Ξερει κανεις τι απεγινε ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ;;;

Επικες!!!! κριτικες το ατομο!!!
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
3
Like
1.344
Πόντοι
566
Δηλαδη ο απολυτος ηταν ενα κραμμα λιλα-πικερ;;; Ετσι για να καταλαβουμε κι εμεις...

Καμια σχεση... το ατομο είχε χιουμορ, τον πορνοπαππο τον ειχε ξεσκίσει με τα σκιτσα του....
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
3
Like
1.344
Πόντοι
566
pathos gia ta temachia  εκλεκτό μέλος....
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
:o
Bολταίρε τα είπες όλα!Κάποιοι είναι εδώ 15χρόνια και δεν εξελίσσονται μένοντας στις ίδιες καταστάσεις.Πως περνάν τα χρόνια σαν νερό και δεν καταλαβαίνεις , αλλά και πως κάποιοι κολλάνε και δεν μπορούν να ξεφύγουν .Και για να μην παρεξηγηθώ ο περισσότερος κόσμος είναι έτσι σε όλους τους τομείς της ζωής. :o
Εδω τυπε μου ειναι η ζωη μας σχεδον...Δεν ειναι απλα μια στασιμοτητα , ειναι τροπος ζωης τυπε , εγω οτι και αν εκανα η κανω στη ζωη μου δεν μπορο χωρις τα μπουρδελα ειναι ο παραδεισος μου!!!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ο Απολυτος ξεκινησε την αιρεση του νωντισμου με τα κολαζ του. Αυτος τους εκανε φιρμες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom