Νέα

Έχει κάνει κανείς περιτομή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maturelover2013
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 327
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.080
Πόντοι
456
Μν γραφεις τετοια γιατι θελω να κανω περιτομη!!
Για καντο πιο ψιλα!!!
Τι εννοεις?
Εγω και αν δωσω καμια πιο ωραια αισθανομαι οταν ειναι εξω το κεφαλι!
Τα νεύρα είναι στο πουτσόδερμα, εκεί που μαθαίνουν να γλείφουν οι πουτάνες. Με σκέτο κεφάλι δεν γίνεται.

Αλλά ας σου πούνε αυτοί που το κάνανε αν χάθηκε ή όχι η αίσθηση. Αν έχουν ταρχίδια να είναι ειλικρινείς βέβαια.
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
8
Like
3.839
Πόντοι
736
Τα νεύρα είναι στο πουτσόδερμα, εκεί που μαθαίνουν να γλείφουν οι πουτάνες. Με σκέτο κεφάλι δεν γίνεται.

Αλλά ας σου πούνε αυτοί που το κάνανε αν χάθηκε ή όχι η αίσθηση. Αν έχουν ταρχίδια να είναι ειλικρινείς βέβαια.
Μου ειπε ο δερματολογος να κανω.
Αλλα δεν ανεφερε κατι τετοιο.ουτε ειχα διαβασει-ακουσει!
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.529
Like
7.160
Πόντοι
1.056
Ουτε αυτος εχει καμει:new_shocked::new_shocked::new_shocked:


:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.080
Πόντοι
456
Μου ειπε ο δερματολογος να κανω.
Αλλα δεν ανεφερε κατι τετοιο.ουτε ειχα διαβασει-ακουσει!
Πάρε και άλλη γνώμη. Αλλά από χασάπηδες μην περιμένεις και πολλά. Όπως ξανάγραψα οι χασάπηδες πριν 10-20 χρόνια θεωρούσαν ότι είχαν φίμωση όλα τα νήπια :2funny:

Για τόσο χοντροκομένη επιστήμη μιλάμε.
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
8
Like
3.839
Πόντοι
736
Πάρε και άλλη γνώμη. Αλλά από χασάπηδες μην περιμένεις και πολλά. Όπως ξανάγραψα οι χασάπηδες πριν 10-20 χρόνια θεωρούσαν ότι είχαν φίμωση όλα τα νήπια :2funny:

Για τόσο χοντροκομένη επιστήμη μιλάμε.
Κοιτα στον γιατρο που παω δεν ειναι χασαπης και δεν περιμενει απο εμενα να βγαλει φραγκα.
Αλλα οταν ξαναπαω θα του το πω!
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.080
Πόντοι
456
Κοιτα στον γιατρο που παω δεν ειναι χασαπης και δεν περιμενει απο εμενα να βγαλει φραγκα.
Αλλα οταν ξαναπαω θα του το πω!
Για λόγους εγωισμού δεν θα παραδεχτεί τίποτα.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.080
Πόντοι
456
Θα το δω,
ευχαριστω!


"Masturbatory difficulty increased after circumcision in 63% of the respondents"

Πήγαινε οπλισμένος με τις μελέτες να τον παλέψεις. (ελπίζω να μην έχει πτυχίο Ρουμανίας)

Άντε και ο Παν μαζί σου παλικάρι μου :woldman:

(να μας πεις μετά και ποιος αποκεφάλισε ποιον :2funny:)
 
Τελευταία τροποποίηση:

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
8
Like
3.839
Πόντοι
736

"Masturbatory difficulty increased after circumcision in 63% of the respondents"

Πήγαινε οπλισμένος με τις μελέτες να τον παλέψεις. (ελπίζω να μην έχει πτυχίο Ρουμανίας)

Άντε και ο Παν μαζί σου παλικάρι μου :woldman:

(να μας πεις μετά και ποιος αποκεφάλισε ποιον :2funny:)
Oταν εχω τα αποτελεσματα!!!!
Να εισαι καλα.
 

Marketeer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
7
Πόντοι
0
Οι ερευνες παντως ειναι πολλες και η πλειοψηφια λεει οτι δεν επιρεαζει στην αισθηση και πολλοι αντρες λενε οτι βελτιωνει τη σεξουαλικη ζωη.

Εγω δεν θελω να προχωρησω σε περιτομη λογω του οφβου οτι θα χαθει πολλη απο την ευχαριστηση.

Μονο καποιοι που το εχουν κανει σε μεγαλη ηλικια μπορουν να το απαντησουν για το πριν και μετα.
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
586
Like
1.267
Πόντοι
206
Έχω κάνει εγώ περιτομή σε ηλικία σχεδόν 30 λόγω φίμωσης. Δε κατάλαβα μεγάλη διαφορά στην ευχαρίστηση αλλά το νιώθω λιγότερο εύκαμπτο ίσως και λόγω του αυτοάνοσου που προκαλούσε τη φίμωση. Παρατήρησα λόγω της περιτομής μεγαλύτερη αντοχή στη διάρκεια και βέβαια το επίμαχο σημείο καθαρίζεται ευκολότερα και αρέσει η καθαριότητα στις γυναίκες
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.251
Κριτικές
21
Like
9.442
Πόντοι
3.346
Έχω κάνει εγώ περιτομή σε ηλικία σχεδόν 30 λόγω φίμωσης. Δε κατάλαβα μεγάλη διαφορά στην ευχαρίστηση αλλά το νιώθω λιγότερο εύκαμπτο ίσως και λόγω του αυτοάνοσου που προκαλούσε τη φίμωση. Παρατήρησα λόγω της περιτομής μεγαλύτερη αντοχή στη διάρκεια και βέβαια το επίμαχο σημείο καθαρίζεται ευκολότερα και αρέσει η καθαριότητα στις γυναίκες
Η περιτομή έχει πολλά θετικά αντίκτυπα για την υγεία του άνδρα, πράγματι.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
650
Like
1.302
Πόντοι
206
Να προσθέσουμε ότι μόλις κόψετε το πετσάκι θα χαθεί όλη η αίσθηση στη μαλακία. Δεν θα μπορείτε να τον παίξετε. Μετά θα πρέπει να έχετε σίγουρη τρύπα σαν τους μουσουλμάνους ή θα παλεύετε με φτύσιμο στην παλαμη και τα fleshlight.
aa αυτο δεν το ηξερα. να τι μαθαινει κανεις εδω. ευτυχως δηλαδη που το εχω. αλλιως δηλαδη ντε και καλά θα θελεις τρυπα ευκαιρη;
 

nikos45gr

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
50
Like
81
Πόντοι
0
Φιλε μου οταν λες αναισθητος εννοεις με την κακη εννοια; Εχει σταματησει να ειναι τοσο ευχαριστο το σεξ και να ερεθιζεται η βαλανος;
ΕΙναι ο βασικος λογος που φοβαμαι να προχωρησω σε περιτομη.
Αδερφέ μου χαριτολογώντας το έγραψα. Αν και η αίσθηση είναι διαφορετική, δεν έχω μειωμένη απόλαυση σε καμία περίπτωση.

Συμφωνώ και με τους τύπους που γράφουν για καθαριότητα. Όντως γίνεται λαμπίκο ο λεβέντης, χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια.
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
283
Like
876
Πόντοι
81
Φίλε νηνατοθετη θα σε παραπέμψω σε ένα παρόμοιο μήνα που γράφω για την εμπειρία μου που έκανα περιτομή μετά από θέμα με λειχήνα. Αναζήτησε το δεν το έχω πρόχειρο
 

Veduzas69

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
126
Like
348
Πόντοι
21
Γειά σας συναγωνιστές... Πρόκειται να κάνω κ εγώ επέμβαση περιτομης σε λίγο καιρό, όχι ότι έχω κάποιο ιδιαίτερο θέμα απλά επειδή μου αρέσει σίγουρα περισσότερο η όψη του ξεσκουφωτου κεφαλιού αλλά και για λόγους καθαριότητας κ υγιεινής διότι η περιοχή μαζεύει αρκετό τυράκι!!! (Μη μου πείτε να κάνω μπάνιο, είμαι από αυτούς που πλένονται καθημερινά αλλά στο τέλος της ημέρας το τυράκι εμφανίζεται).... Anyway, το θέμα δεν είναι αυτό... Αφού λοιπόν πήγα σε κάποιο γιατρό κ συζήτησα για το θέμα της περιτομης, μου ειπε πως πριν κάνουμε οτιδήποτε, καλό θα ήταν όλο αυτό το καιρό μέχρι την επέμβαση να έχω το κεφαλάκι συνεχώς ακάλυπτο ώστε να συνηθίσει στον έξω κόσμο. Έτσι ώστε μετά την επέμβαση να μην έχω εκτός από τους δεδομενους πόνους του κοψιματος και την άβολη κατάσταση της τριβής της βαλανου με το εσωρουχο... Και πράγματι εδώ και 20 μέρες το εφάρμοσα, αφού μου έδειξε και ο γιατρός ένα κόλπο διπλωνοντας την ακροποσθια με κάποιο τρόπο... Οι πρώτες 6-7 μέρες ήταν εφιαλτικές, περπατούσα σαν συγκαμενος, δεν ήταν πόνος απλα ένιωθα άβολα και περίεργα... Πλέον μετά από 20 μέρες δε νιώθω απολύτως τίποτα!!! Η ερώτηση μου προς όλους αυτούς που έχουν κάνει περιτομή (επειδή ντρεπόμουν να ρωτήσω το γιατρό κάτι τέτοιο) πως ΑΥΝΑΝΙΖΕΣΤΕ??? Υπάρχει τρόπος ή μετά από επέμβαση περιτομης κόβεται το αθλημα του αυνανισμού???
Υ. Γ ευχαριστώ για το χρόνο σας, να είστε όλοι καλά!!!
 

chris0000

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
27
Like
64
Πόντοι
0
Οι ερευνες παντως ειναι πολλες και η πλειοψηφια λεει οτι δεν επιρεαζει στην αισθηση και πολλοι αντρες λενε οτι βελτιωνει τη σεξουαλικη ζωη.

Εγω δεν θελω να προχωρησω σε περιτομη λογω του οφβου οτι θα χαθει πολλη απο την ευχαριστηση.

Μονο καποιοι που το εχουν κανει σε μεγαλη ηλικια μπορουν να το απαντησουν για το πριν και μετα.
Κάνε μερική περιτομή, όσο χρειάζεται να εμφανιστεί ο βαλανος αλλά και να παραμείνει πετσάκι.
 

Marketeer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
7
Πόντοι
0
Κάνε μερική περιτομή, όσο χρειάζεται να εμφανιστεί ο βαλανος αλλά και να παραμείνει πετσάκι.
Εχω συζητησει για μερικη περιτομή αλλά οι πιο πολλοί γιατροί προτείνουν ολικη για να μην ξαναδημιουργηθεί δαχτύλιος φιμωσης.
 

chris0000

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
27
Like
64
Πόντοι
0
Εχω συζητησει για μερικη περιτομή αλλά οι πιο πολλοί γιατροί προτείνουν ολικη για να μην ξαναδημιουργηθεί δαχτύλιος φιμωσης.
Εάν δημιουργηθεί, το πολύ ξανακάνεις την επέμβαση που είναι απλή, εάν επιλέξεις την άλλη λύση δεν υπάρχει επιστροφή.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
11.938
Like
15.535
Πόντοι
3.656
Εχω συζητησει για μερικη περιτομή αλλά οι πιο πολλοί γιατροί προτείνουν ολικη για να μην ξαναδημιουργηθεί δαχτύλιος φιμωσης.

Πώς θα γίνει αυτό,θα ξαναμεγαλώσει το δέρμα;:think:

Μάλλον το προτείνουν για να πα΄ρουν πιο πολλά λεφτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom