Νέα

Έχει κάνει κανείς περιτομή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maturelover2013
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 327
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Μην παίρνεις ότι σου λένε διάφοροι απο οπουδήποτε
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Αν σου την πρότεινε γιατρός θα σου είπε και μάρκα
 

Επισκέπτης
Επιστημονικά πάντα, έχουν καταρριφθεί όλα τα επιχειρήματα υπερ της περιτομής! Μια βασική υγιεινή είναι προϋπόθεση!
Τωρα μην κοιτατε τους σημιτικούς λαους στην ερημο που δεν ειχαν νερο ουτε για να πιουν!

Εάν δεν υπαρχει ιατρικα σοβαρος λογος να το κανει κανεις (φιμωση) είναι μια περιττή επέμβαση η οποια εχει και πιθανες επιπλοκες!
Και τα οσα κυκλοφορουν ότι αντεχεις παραπανω στο σεξ κτλ είναι αηδιες!
 

manion

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2016
Μηνύματα
51
Like
2
Πόντοι
0
την εκανα εγω καλοκαιρι 2019 λογω φιμωσης και σε μεγαλη ηλικια,στο Ηρακλειο στο OASIS MED με ιδιωτη ουρολογο.ουτε πονεσα ουτε ειχα ενοχληση με μεθη ολα οκ
 

mario_rossi

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2017
Μηνύματα
101
Like
37
Πόντοι
1
εκανα εγω το 2018 στο ιπποκρατειο όλα καλα πηγαν λογω φίμωσης το εκανα που μου δημιουργηθηκε
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.537
Κριτικές
8
Like
11.511
Πόντοι
3.786
έχω κάνει και εγώ λόγω φίμωσης ,ολική αναισθησία στην εγχείρηση αλλά έχω διαπιστώσει ότι είμαι καλύτερα σε όλα τα επίπεδα. Σίγουρα θα υπάρξουν περιορισμοί και δυσκολίες λόγω επιδέσμων και αντιβίωσης για 1-2 εβδομάδες, αλλά δε μετανιώνω που έκανα την επέμβαση.
 

Micho00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
185
Κριτικές
11
Like
941
Πόντοι
311
Αδερφέ και εγώ έχω κάνει μετα απο προτροπή γιατρού λόγω ψιλοφίμωσης. Μολις την κάνεις για κανα 10ημερο δεν μπορεις να γαμήσεις και στη χειρομαλακία πρέέπι αν εισαι προσεκτικός. Εχουν περάσει 6 χρόνια απο τοτε που την έκανα. Πολύ καλύτερα ειμαι πλέον. Αλλα εγώ οπως σου ειπα είχε ψιλοφίμωση.
Επιστημονικά πάντα, έχουν καταρριφθεί όλα τα επιχειρήματα υπερ της περιτομής! Μια βασική υγιεινή είναι προϋπόθεση!
Τωρα μην κοιτατε τους σημιτικούς λαους στην ερημο που δεν ειχαν νερο ουτε για να πιουν!

Εάν δεν υπαρχει ιατρικα σοβαρος λογος να το κανει κανεις (φιμωση) είναι μια περιττή επέμβαση η οποια εχει και πιθανες επιπλοκες!
Και τα οσα κυκλοφορουν ότι αντεχεις παραπανω στο σεξ κτλ είναι αηδιες!
Η υγιεινή της περιοχής ισχύει σαν επιχειρημα. Ενα μικρόβιο ή βακτήριο μπορεί να σου εγκλωβιστεί στο πετσάκι και να πάθεις μια απλή ουρολοίμωξη. Αν δεν έζεις το πετσάκι καλύτερα. Φυσικά, δε σημαίνει οτι όποιος έχει πετσάκι ειναι πιθανό ετσι στα καλα καθούμενα να πάθει ουρολοίμωξη...μην παρεξηγηθώ.
Τα επιχεριηματα περι σεξ οτι αντέχεις περισσότερο, δεν ισχύουν.
Τωρα, όσον αφορα τις επιπλοκές δεν υπάρχει καμία πιθανότητα επιπλοκής. Στη Μέση Ανατολή την περιτομη τους την κάνουν οι μπαρμπέρηδες. Εδώ στην κάνουν χειρουργοί. Κανενας φόβος και καμία επιπλοκή.
 

mario_rossi

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2017
Μηνύματα
101
Like
37
Πόντοι
1
εγω που την εκανα την περιτομη σε δημοσιο νοσοκομειο τα οφέλη μου . Είναι πιο καθαρο κανω και μπανιο σε καθημερινη βαση επισης ειδα ότι μεγαλωσε λιγο και μην μου πειτε αντίθετα γιατι και ο ιδος ο γιατρος μου το ειπε και ειδα και εγω την διαφορα. Το μειον ? δεν νιώθεις την ιδια κορυφωση με πριν όταν τελειώνεις ? αλλα εχεις πολύ περισσοτερες αντοχες
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Ξέρουμε κόστος επέμβασης στο περίπου;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Φίλε συναθλητη δν είναι κάτι τρομερό και να ξέρεις ότι πέρα από μια ενόχληση την πρώτη βδομάδα το καυλι δουλεύει καλύτερα και είναι πιο καθαρό και ωραίο.

Όντως οι γκόμενές γουστάρουν τρέλα και τις γαμας πολύ ωραια και γουστάρουν.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.327
Πόντοι
2.356
Μα να χασεις την υπεροχη πουτσιλα που αναδυεται οταν τραβας το πετσακι;
 

Vatrachos

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
123
Like
325
Πόντοι
21
Έχω κάνει εγώ σε νεαρή ηλικία. Καλύτερη αίσθηση στο σεξ, πιο καλή στύση και εμφάνιση στο πουλάκι. Σε όλες τις γυναίκες αρέσει.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.216
Like
16.133
Πόντοι
3.556
τύπε καραμάνη φήμες λενε οτι και ο αλγερινός εχει κανει περιτομή. ισχυει;; :confused:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.216
Like
16.133
Πόντοι
3.556
τύπος τροβαδούρος εχει χωσει στικ στο usb και ετοιμάζεται για την μεγαλη επίθεση :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom