Νέα

Έχει κάνει κανείς περιτομή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maturelover2013
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 327
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Εμένα μου το έκαψε με λέιζερ πριν 23 χρόνια περιπου. Μου το εξαφανησε σε όλο το μήκος του. Δεν μπορώ να πω ότι είχε τρελό πονο, απλά μια ενόχληση αφου εφυγε η αναισθησία. Το έπλενα με χαμομήλι για τρεις μερες και μετά από κανα 15ημερο με 20 μέρες γάμησα δειλά δειλά. Ακαπέλα εννοείται.
Γκροβερ μετά από κανα 40ημερο.
Ψιλοανατρίχιασα είναι η αλήθεια, αν και ξέρω ότι δεν καταάλαβες τίποτα... Το χαμομήλι ζεστό ή κρύο; Με μέλι ή ζάχαρη; :sunglasses:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
31
Like
26.289
Πόντοι
7.046
Ψιλοανατρίχιασα είναι η αλήθεια, αν και ξέρω ότι δεν καταάλαβες τίποτα... Το χαμομήλι ζεστό ή κρύο; Με μέλι ή ζάχαρη; :sunglasses:
Αμα τον έβαζα σε χαμομήλι ζεστό, και λίγο θυμαρισιο μέλι θα τον έτρωγα εγώ από την γλύκα!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.566
Like
13.568
Πόντοι
3.506

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.577
Κριτικές
8
Like
27.806
Πόντοι
6.536
ξεκινάει το ψαλίδισμα, όπου δεν καταλαβαίνετε κάτι. Εγώ ένιωθα το αίμα μόνο όταν έφτασε στα μπούτια.

Homer Simpson Wow GIF by Justin
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Είναι ωραια η περιτομή, μετά τραβάει το δέρμα και το κεφάλι του πέους γίνεται σαν αποξηραμένο δαμάσκηνο λόγω κερατινης. Αν πάτε να σας σφάξουν, να πείτε να σφάξουν τόσο όσο, για να φύγει το στενό κομμάτι δέρματος που έχει νεκρώσει (φίμωση). Μη σας το πάρουν όλο, την κατσατε. Πληροφοριακά έχετε ιδεα πόσο αξίζει το δέρμα που σας κόψανε; Κάτι δεκάδες χιλιάρικα ευρώ (ναι σοβαρά).
 

Jimoglou

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2017
Μηνύματα
193
Like
498
Πόντοι
21
Εγώ είχα φίμωση και παθένα λοιμώξεις, και κάτι δερματικά, αποφασίσαμε τελικά με τον γιατρό που εμπιστευτικά περιτομή με νυστέρι. Στην αρχή και μετά την ένεση ψιλο καταλαβαινα κατι να με ακουμπάει μετά τίποτα, μέσα στο χειρουργείο εννοείται διαχωριστικο για μην βλέπω όπως ήμουνα ξαπλωμένος ανάσκελα, δεν το μετάνιωσα ποτέ ίσα ίσα που μεγάλωσε κάπως απ' ότι μου φάνηκε μετά κάπως, και εννοείται πολύ πιο υγιής από πριν!!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Είναι ωραια η περιτομή, μετά τραβάει το δέρμα και το κεφάλι του πέους γίνεται σαν αποξηραμένο δαμάσκηνο λόγω κερατινης. Αν πάτε να σας σφάξουν, να πείτε να σφάξουν τόσο όσο, για να φύγει το στενό κομμάτι δέρματος που έχει νεκρώσει (φίμωση). Μη σας το πάρουν όλο, την κατσατε. Πληροφοριακά έχετε ιδεα πόσο αξίζει το δέρμα που σας κόψανε; Κάτι δεκάδες χιλιάρικα ευρώ (ναι σοβαρά).
Ε, το κόβω επιτόπου τότε. Φέρε ψαλίδι.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.130
Κριτικές
1
Like
5.693
Πόντοι
2.356
Χα χα χρειάζομαι κι εγώ μια ενίσχυση. Λες; :think: :2funny:
 

Jimoglou

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2017
Μηνύματα
193
Like
498
Πόντοι
21
Έτσι κατάλαβα !!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


, δεν το μετάνιωσα ποτέ ίσα ίσα που μεγάλωσε κάπως απ' ότι μου φάνηκε μετά κάπως, και εννοείται πολύ πιο υγιής από πριν!!
Πήρε ένα "τικ" παραπάνω. Η κολλητή το παρατηρησε!!
 

Jimoglou

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2017
Μηνύματα
193
Like
498
Πόντοι
21
ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!! ΣΕ ΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ?? ΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΗ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΕ ΠΕΡΙΤΟΜΗ

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!! ΣΕ ΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ?? ΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΗ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΕ ΠΕΡΙΤΟΜΗ Η ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΤΟΜΗ ??
Λίγο πριν τα 30 το έκανα λίγο μεγάλος λόγω του προβλήματος που αναφέρω πιο πάνω! Εννοείται μετά της άρεσε πιο πολύ δε το συζητάω!
 

Jimoglou

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2017
Μηνύματα
193
Like
498
Πόντοι
21
Μπράβο φίλε !!! Το πετσάκι το εμποδίζει στο μεγάλωμα και δείχνει μικρότερο χωρίς περιτομή !!!
Και το εμποδίζει και λίγο πριν κάνω περιτομή, είχε παραγινει το κακό, πονούσα ακόμη και κατά τη διάρκεια του σεξ, δεν μπορούσα να ευχαριστηθω τίποτα!!
 

Jimoglou

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2017
Μηνύματα
193
Like
498
Πόντοι
21
Πωπω !!!!!!!! Σε καταλαβαίνω !! Θα είχε πρόβλημα και η κολλητή σου λέει πώς θα λειτουργήσω έτσι ??
Ε, αφού σταματούσαμε στα μέσα υπήρχε θέμα μεγάλο, αλλά με κατανόηση όμως εντάξει. Το εκανα και ησύχασα μια και έξω!!
 

Boris88

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Το πετσακι κατω από το κεφάλι (χαλινος) σε μερικούς τεντωνει αρκετά ειδικά όταν φτάνουν σε όπως τις λεω εγω υπερκαυλες ζοριζει σε σημείο πόνου.το έμαθα με τον δυσκολο τρόπο στα 17 όπου ενώ κολλουσα ημιαπασχοληση χωρίς αυριο σε ένα τίμιο μωρο με Βύζαρες μετα το 2.5 ωρο συνεχόμενο (παλιές ένδοξες εποχές!!!!) Λογικο να στεγνώσει και εκει ένιωσα το κλακ.κοπηκε ο χαλικος εβαλα το τζιν 12 λεπτα να φτάσω το ΙΚΑ. Πλημμύρα το αίμα το τζιν μούσκεμα μεχρι γόνατο χωρίς υπερβολές δεν σταματούσε ουτε με αιμοστατικο...τελικά 2 ράμματα και αιμοστατικο εκαναν την δουλεια.αν κάποιος εχει έντονα θέματα καλο ειναι να το κόψει σε γιατρό να γλιτώσει και τα ράμματα πριν γίνει η μαλακια και τρέχει και δεν φτάνει στην κυριολεξία!( εχασα και το μουνακι λογο απουσίας αυτούς αγώνες 3 μηνων)
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
371
Πόντοι
21
Μπορεί κάποιος που έκανε την επέμβαση να ενημερώσει αν είδε διαφορά στη διάρκεια του sex?
Κάπου διάβασα ότι η πίεση που ασκείται από το πετσάκι στο κεφάλι μπορεί να ευθύνεται για πρόωρο τελείωμα...
 

aetos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
7
Like
3
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος που έκανε την επέμβαση να ενημερώσει αν είδε διαφορά στη διάρκεια του sex?
Κάπου διάβασα ότι η πίεση που ασκείται από το πετσάκι στο κεφάλι μπορεί να ευθύνεται για πρόωρο τελείωμα...
Εγω δεν ειδα διαφορα τουλαχιστον. Ειναι αναλογα το ατομο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom