Νέα

Εάν πετύχει η πίπα, τύφλα να 'χει το γαμήσι...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

WESTERN 1966

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2021
Μηνύματα
288
Κριτικές
11
Like
1.019
Πόντοι
371
ΜΙια καλή πίπα θα τη χρειαζομουν τωρα
 

Va81

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
85
Like
143
Πόντοι
0
Πριν περασω σε σχολη της Αθηνας ειχα περασει Λαμια.Επειδη θα δινα δευτερη χρονια μονο 1 μαθημα λεω ας παω μιας κι ειχαμε εκει αρκετους γνωστους.Καποιος απ αυτους ηξερε μια ζωντοχηρα γυρω στα 48 που χε ερθει απο Γερμανια μονη της οταν χωρισε και τα 2 παιδια που χε εμεινα εκει με τον πατερα τους κ τους παππουδες να τελειωσουν το σχολειο για να χουν τα προνομια των ειδικων εξετσσεων ελληνων εξωτερικου.Κατα συμτωση νοικιαζοταν σπιτι στην πολυκατοικια που μενε και ανελαβε την "κηδεμονια" μου.Μολις γυρναγα απ τη σχολη ειχα ζεστο φαγητο,μαδαζακι και τσιμπουκι οση ωρα ηθελα.Απο ντροπη της ελεγα να την πηδηξω,αν και δεν τρελαινομουνα,και μου λεγε οτι εχει ξηροτητα κολπου κ ποναει κ δεν θελει οπως κι απ τον κωλο πονουσε επισης.Χαιδευε απλως το μουνι της την ωρα που με τσιμπουκωνε και εχυνε.Δυστυχως περασα Αθηνα και εφυγα το επομενο καλοκαιρι.Εμαθα οτι παντρευτηκε εναν πλουσιο γερο ελληνοαμερικανο,κληρονομησε πολλα και ζει Αμερικη μαζι με τα παιδια της κ τα εγγονια της.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
13
Like
1.908
Πόντοι
3.425
τα καλύτερα τσιμπούκια τα έχω δώσει στα 45 μου σε μωρό 25 ετών.

για 3 μήνες με ξεζούμιζε μέσα στο αυτοκίνητο

τέτοιο πάθος για τον πούτσο και τεχνική δεν έχω ματαξαναδεί.

εννοείται ότι ήταν "νεροχύτης"
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
697
Κριτικές
26
Like
3.405
Πόντοι
1.436
Τι θυμήθηκα τώρα ρε φίλε με το νήμα …….

Πιτσιρικάς , μου είχε δώσει τηλέφωνο ένα φιλαράκι και μου λέει πάρε την κοπέλα σε αυτο το νούμερο και θα χάσεις το φως σου . Λέω τι είναι ρε , βίζιτα ; Οχι επαγγελματίας μου λέει , μια γύρω στα 20 , αν θες στο τέλος δωσ της κανένα δωράκι για τα γούστα που θα σου βγάλει . Τι παίζει ρε μπαγλαμά τον ρωτάω , γελάει και μου λέει θα σου πει αυτή .

Τεσπα, παίρνω τηλ, απαντάει όντως μια πιτσιρικα, της εξηγώ πως βρήκα το τηλ, λέω το όνομα , μου λεει ραντεβού στις 8 , κάπου στη Στρατού . Οκ λοιπόν , 8 η ώρα πάω στο σημείο , περιμένω κανένα 10λεπτό, βλέπω απέναντι μια κοπελίτσα εντελως αδιάφορη εμφανισιακα , ντυμένη όπως να ναι, με αρκετά κιλά παραπάνω να με κόβει . Λέω αποκλείεται . Τσουπ τσουπ περνάει το δρόμο , μου λέει είσαι ο τάδε ; Παθαίνω ενα σοκ, και απαντάω ναι. Εμένα μου λέει περιμένεις , πάμε .

Με τραβάει σε ένα υπόγειο φοιτητικό διαμέρισμα εκεί κοντά , καθόμαστε και πιάνουμε το λακριντι. Από μέσα μου έχω περάσει τον άλλο γενεές 24 , αλλά για να μην φανώ αγενής , λέω πιες μια μπυρα και καντην , μην γινεις μπουχός με τη μια.

Λεμε διαφορα , και τη ρωτάω τί παίζει ρε φιλενάδα , ο άλλος δε μου έχει πει τίποτα . Αυτή γελάει , και μου λέει βγαλτον έξω . Από περιέργεια και μόνο , λέω άντε να δούμε . Κι εκεί κάπου έσβησε ο κόσμος ……….

Ειμουν δεν ειμουν 21 / 22 , εμπειρία φυσικά ανάλογη των ετών , και εμπειρία μετριοπαθη . Ήταν η πρώτη φορά που βίωσα από γκομενα , χωρίς να ξέρω και τον όρο τότε , σκληρό mouthfucking !!!!!! Ώρα της καλή , αφου τον εξαφάνισε στο λαρύγγι , να με παροτρύνει να της γαμαω το στόμα με όλη μου τη δύναμη . Να μου πιάνει τα χέρια , να τα βάζει στο κεφάλι της και να δίνει αυτή τρελό ρυθμό . Έχασα τη μπάλα . Εντωμεταξύ , επειδή ειμουν και άμαθος σε τέτοια κατάσταση , να φοβάμαι να δώσω γκάζια . Και αυτή να με μπινελικωνει επειδή δε τησ γαμουσα το στόμα όσο σκληρά ήθελε . Τραβήγματα στα μαλλιά , πουτσοσκάμπιλα, φτυσιδια, μπινελικια, μιλάμε για απιστευτη κατάσταση .

Να μην τα πολυλογώ , μέχρι τις 12 που έφυγα , με είχε στραγγίξει 3 φορές χωρίς καν να βγαλει τη μπλούζα . Αυτο ήταν το φετίχ της , το ανελέητο mouthfucking. Ούτε θυμάμαι τι είχα αφήσει για δωράκι . Τα πόδια μου έτρεμαν και με το ζόρι έφτασα σπίτι . Από τότε δεν ξαναείχα ποτέ ανάλογα σκληρή κατάσταση με πίπα , αλλά ευχαριστώ την τύχη που μου έδωσε μια εμπειρία ζωής .

Αρα συμφωνώ με το νήμα και το νηματοθετη 100% και μακαρι όλες οι πίπες να ήταν έτσι
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.624
Like
7.801
Πόντοι
1.056
Οι πιο έντονοι αλλά και αξέχαστοι οργασμοί που έχω νιώσει από τα εφηβικά μου χρόνια μέχρι τα 59 που είμαι τώρα, προκλήθηκαν όλοι από τσιμπούκια και μόνο.
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.182
Κριτικές
60
Like
20.042
Πόντοι
14.936
Γύρω στο 2010 γνωρίζω σε συνοικιακό κακόφημο μπαρ περιοχής νοτίων προαστιων μια μπαργουμαν...
Καυλαντα στην καυλαντα και κόψιμο χαλβά σε καθημερινή βάση πίνοντας μπύρακια γίνεται και πάμε την βολταρα για τα περαιτέρω...
Χαμουρεμα αφυδάτωση και ξεκινάω να την γδυνω...
Σαλταρει και αρχίζει να κάνει σαν την γάτα στο τσουβάλι...
Μου εξηγεί ότι δεν ήθελε να την γδυσω γιατί έχει ένα σημάδι στο πόδι από ατυχημα και τρώει φρίκες με το σώμα της γενικότερα..
Της εξηγησα ότι και εγώ εγώ πάνω μου ουλές και όλα καλά...
Επέμενε όχι και όπως είναι φυσικό το σεβάστηκα...
Παρεπιπτόντως βυζιά που πρόλαβα και πέταξα έξω για γλυψιμο ήταν απλά απίθανα...
Απο τα πιο καλοσχηματισμένα που έχω δει..
Μείναμε σαν σχέση 3 μήνες..
Το τι τσιμπούκι μου έκανε δεν περιγράφεται.....
Την έχυνα πριν πάει δουλειά,την έχυνα μετά την δουλειά,την έχυνα απλά συνέχεια στο στόμα και κατάπινε...
Μια μέρα την χύνω μέσα στο αμάξι ήταν κρυωμενη και δεν ήθελε να τα καταπιεί...
Της λέω που τα έφτυσες γιατί ούτε μωρομαντιλο μου ζητησες ουτε άνοιξες πόρτα?
Μου λέει τα πασαλειψα στα χέρια μου γιατί όταν κοιμάμαι πιπίλαω τα δάχτυλα μου και θέλω την γεύση σου...
Στα καπάκια επειδή ξηγηθηκε τσοντεικα μου σηκώθηκε πάλι και την ξανάμπουκωσα...
Κάποια ωραία για το έθνος ημέρα μου είπε ότι γνώρισε τον έρωτα της ζωής της ο οποίος τυχαίνει να είναι και γείτονας μου και αφοσιώθηκε στον καινούριο της έρωτα και στα παιδάκια της...
Ας είναι καλά γιατί έχω να θυμάμαι μόνο τον ποτισμένο από το σπέρμα μου ουρανίσκο της και όχι κάτι το άσχημο...
Πολλές οι ιστορίες πολλές και οι αμαρτίες...
Όλα καλά και υγεία πάνω από όλα...
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.209
Κριτικές
12
Like
2.547
Πόντοι
746
Η Αννα 590 ητανε η επιτομη της λαρυγγωτης πιπας,mouthfuck μεχρι αηδιας και αντεχε,κριμα που σταματησε/
Να παραθεσω και αλλη μια επιτομη της πιπας,αλλη μια Αννα η πιπινακι αστερι και βασιλισσα της πιπας με παμπλουτο ταλεντο....
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Αγαπητοι συναγωνιστες παραφραζω γνωστο "γνωμικο" και αναφερομαι στο στοματικο εκατερωθεν.Δινω τεραστια βαση εκει .Και στην πιπα (γλυψιμο αρχιδιων κλπ) που θα λαβω αλλα και στο στοματικο που θα κανω στην γυναικα.Εαν ειναι καθαρη περιποιημενη ,με καλοσχηματισμενο αιδοιο .Εαν κατεβαζει και υγρα με συσπασεις τρελαινομαι.Υπαρχουν φορες που εαν φτιαχτω απο αυτα και δεχτω την καταλληλη περιποιηση μπορει να μην γαμησω κι ολας.Ισχυει σε πολλους;;;
Εξαρτάται και από το πόσο καιρό έχει να χύσει κανείς πάντως.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Πάντως είναι και πολυπαραγοντικό το θέμα. Εξαρτάται από ηλικία, διάθεση, ψυχική και σωματική υγεία, η σύντροφος, η καύλα της στιγμής κ.α.
 
OP
OP
arxidakos

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.454
Πόντοι
481
Ειναι σαν το μενου στα εστιατορια.Εαν ειναι πολυ καλο το ορεκτικο σε ποιοτητα και ποσοτητα μπορει να μην χρειαστει κυριως πιατο.
 

sweeper

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2017
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
0

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Καλυτερη πιπα απο Αλιονα Διδυμου 18Α δε εχω συναντησει.Αλλα ειναι και με τις μερες της πλεον
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.480
Πόντοι
11.956
Εγώ θα πω κάτι....της κάνω προπόνηση της δικιά μου ...όλο το καλοκαίρι πυραύλους.... προσοχή όχι μπανάνα γιατί της δαγκώνουν.... πύραυλο γλυψιμο περιμετρικά να μην λιώσει το παγωτό και μετά όταν φτάσεις στο μπισκότο μπούκωμα .....εάν τρώει έτσι τον πύραυλο θα κάνει σίγουρα καλή πίπα ....και φυσικά χωρίς χέρια ...μόνο την βάση να κρατά για να το ελέγχει
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.480
Πόντοι
11.956
Κάπως έτσι ....οι πύραυλοι κάνουν δουλειά
 

Συνημμένα

  • IMG_20211226_200148~2.jpg
    IMG_20211226_200148~2.jpg
    21,4 KB · Εμφανίσεις: 121

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.624
Like
7.801
Πόντοι
1.056
Εγώ θα πω κάτι....της κάνω προπόνηση της δικιά μου ...όλο το καλοκαίρι πυραύλους.... προσοχή όχι μπανάνα γιατί της δαγκώνουν.... πύραυλο γλυψιμο περιμετρικά να μην λιώσει το παγωτό και μετά όταν φτάσεις στο μπισκότο μπούκωμα .....εάν τρώει έτσι τον πύραυλο θα κάνει σίγουρα καλή πίπα ....και φυσικά χωρίς χέρια ...μόνο την βάση να κρατά για να το ελέγχει
Πάρε βιντεάκι την προπόνηση να το δουν και να το μάθουν όλες!!
Μοιράσου την γνώση!!
Μεγάλο καλό θα κάνεις!!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.480
Πόντοι
11.956
Πάρε βιντεάκι την προπόνηση να το δουν και να το μάθουν όλες!!
Μοιράσου την γνώση!!
Μεγάλο καλό θα κάνεις!!
Να σου πω την αλήθεια δεν το είχα σκεφτεί αυτό ....αλλά θα φαίνεται πρόσωπο... δύσκολα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom