Νέα

Δύο νεκροί στην Κρήτη (Ανώγεια). Φόβοι για νέα βεντέτα!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimy.m.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Ρε μαλακα εχεις προβλημα με τους κρητικους;;;σου φανηκε να πουλαω μαγκια καπου;;αντε γαμησου ρε γροθε.


Φίλε με τον τύπο μην ασχολείσαι είναι ένα από τα μεγαλύτερα ναυάγια του site...... Γνωστός βλάκας ο  pussywagon
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Ρε βλακες που επαναλαμβανετε τη κρατικη προπαγανδα.οι εγκληματιες και οι δολοφονοι απαγορευεις δε απαγορευεις τη οπλοφορια παντα θα βρισκουν οπλα .η μπραβοι δεν εχουν καλασνικοφ και πιστολια?.αυτοη που δε εχουν οπλα σημερα στη χωρα ειναι οι νομοταγεις πολιτες.δε εχουν για να προστατευτουν και επισης αν αυριο ερθει ενας χιτλερ η ενας σταλιν στη εξουσια το πρωτο που θα θελε ειναι αοπλο πλυθησμο.για να κανουν οι ορδεε του οτι θελουν .προβατα βλακες γυναικες ηλιθιοι ας τολμησει να κανει κανεις μαγκιες στη ενοπλη αμερικη να δουμε τι θα γινει.εδω ειμαστε ερμαια του καθε κομμουνιστη η φασιστα πολεμαρχου αφου ειμαστε αοπλοι.λετε τον εαυτο σας αντρες γυναικακια
μια χαρα τα λες παντα οι υποστηρικτς του αφοπλισμου φερνου νως παραδειγμα αναλογες περιπτωσεςι καραγκιοζηδων που αληλοφαγοθηκαν με οπλα δεν λενε ομως ποτε για τις περιπτωσεις οπως την ελβετια που εκει ολοι οι κατοικοι εχουν οπλο ή ακομη και για το τεξας που εκει παρα την μεγαλυτερη οπλοκατοχη ανα κατοικο σε ολη τη ναμερικη εχε ιτους λιγοτερους θανατους απο οπλο
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Οι γενικευσεις ειναι πολύ κακές και ιδιαιτερα ενοχλητικές για την Κρητη και τους κατοικους της. Δεν ειναι δυνατόν ενα νησι 700.000 ψυχων να χαρακτηρίζεται απο τον καθε Ανωγειανό, Βοριζανό, κτλ κτλ.
Ο ίδιος ο κοσμος στην Κρητη δε λέει τυχαία πως αν ελειπαν οι νοτιάδες και τα Ανώγεια απο την Κρήτη, το νησί θα ήταν παράδεισος. Ακόμη και αυτό όμως δεν ισχύει για τους ανωγειανους. Η συμπεριφορά τους ειναι σαν ενας μεγεθυντικός καθρεπτης. Αν τους συμπεριφερθείς καλά, θα στο ανταποδώσουν με το παραπάνω. Αν τους αγριοκοιτάξεις, θα τους ξεσηκώσεις.

Από την αλλη, εχουμε τα ΜΜΕ που ψάχνουν για αίμα, και οταν αυτό συμβεί, φυσικά δε το αφήνουν ανεκμετάλλευτο.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
:zfuck:barrock ξερεις οτι δε εχεις διαβασει μια σελιδα ιστοριας και δε ξερεις τι εχει γινει στη ιστορια τι σφαγες εχουν γινει απο ενα τρελο και μια ορδη που τον ακολουθουσε εναντια σε αοπλους πολιτες.ισοτητα σε μια κοινωνια γινεται οταν ολοι ειναι ισοι στη βια που μπορουν να προξενησουν .απαντηση για το πως αν ηταν οπλισμενοι στη ρωσσια η τη ναζιστικη γερμανια η στη βορεια κορεα η τ κινα ο λαος θα μπορουσε ευκολοτερα να αποτιναξει τους δυναστες του θα δωσεος.?ε φερεφωνο των εξουσιαστων?η μονο θα βριζεις εμενα και θα βρισκεις ολους τους τρελους που αλληλοσκοτωνονται για το τιποτα για  να πεις α να γι αυτο δε πρεπει να χουμε οπλα.ξερεις οτι ουτε τη ιστορια εχεις διαβαει ουτε τι εχουν υποφερει αοπλοι πολιτες στα χερια τυρανικων καθεστωτων.και αυτες οι μαλακιες που λες δε λυνουν το προβλημα.να αυτοι που σκοτωθηκαν στα ανωγεια που βρηκαν οπλα?δε εχουμε απαγορευση ρε ηλιθιε?οι αλβανοι μαφιοζοι πως εχουν καλασνικοφ?ε ζωον?οι εγκληματιες πως εγινε και εχουν ολοι οπλα και οι μονοι που με τους δρακοντειους νομους που χουμε που δε εχουν οπλα ειμαστε μεις οι νομοταγεις πολιτες ?ε βλακα ? ε απαιδευτε?ε φερεφωνο του κρατους?πες ρε ΒΛΑΚΑ .ηλιθιε μπορεις να μου πεις αντεπιχειρημα ρε φτωχε τω πνευματι?πανω σε αυτο που σου λεω?εγω σου ειπα οτι αυτα τα παραδειγματα που ανεφερες βλακα ειναι λιγα και παλι ηταν οπλισμενοι παρα την απαγορευση  οπλοφοριας αρα επιβεβαιωνομαι οτι με την απαγορευση μονο οι νομοταγεις δε εχουν οπλα . ρε βλακα εσυ εχεις το μυαλο να με ταπωσεις με τις γνωσεις και να μου τριψις τα μουτρα στη λασπη με τα τοσο ωραια επιχειρηματα σου σκουπιδι?ε γαιδουρι?
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.342
Κριτικές
8
Like
2.968
Πόντοι
456
:zfuck:barrock ξερεις οτι δε εχεις διαβασει μια σελιδα ιστοριας και δε ξερεις τι εχει γινει στη ιστορια τι σφαγες εχουν γινει απο ενα τρελο και μια ορδη που τον ακολουθουσε εναντια σε αοπλους πολιτες.ισοτητα σε μια κοινωνια γινεται οταν ολοι ειναι ισοι στη βια που μπορουν να προξενησουν .απαντηση για το πως αν ηταν οπλισμενοι στη ρωσσια η τη ναζιστικη γερμανια η στη βορεια κορεα η τ κινα ο λαος θα μπορουσε ευκολοτερα να αποτιναξει τους δυναστες του θα δωσεος.?ε φερεφωνο των εξουσιαστων?η μονο θα βριζεις εμενα και θα βρισκεις ολους τους τρελους που αλληλοσκοτωνονται για το τιποτα για  να πεις α να γι αυτο δε πρεπει να χουμε οπλα.ξερεις οτι ουτε τη ιστορια εχεις διαβαει ουτε τι εχουν υποφερει αοπλοι πολιτες στα χερια τυρανικων καθεστωτων.και αυτες οι μαλακιες που λες δε λυνουν το προβλημα.να αυτοι που σκοτωθηκαν στα ανωγεια που βρηκαν οπλα?δε εχουμε απαγορευση ρε ηλιθιε?οι αλβανοι μαφιοζοι πως εχουν καλασνικοφ?ε ζωον?οι εγκληματιες πως εγινε και εχουν ολοι οπλα και οι μονοι που με τους δρακοντειους νομους που χουμε που δε εχουν οπλα ειμαστε μεις οι νομοταγεις πολιτες ?ε βλακα ? ε απαιδευτε?ε φερεφωνο του κρατους?πες ρε ΒΛΑΚΑ .ηλιθιε μπορεις να μου πεις αντεπιχειρημα ρε φτωχε τω πνευματι?πανω σε αυτο που σου λεω?εγω σου ειπα οτι αυτα τα παραδειγματα που ανεφερες βλακα ειναι λιγα και παλι ηταν οπλισμενοι παρα την απαγορευση  οπλοφοριας αρα επιβεβαιωνομαι οτι με την απαγορευση μονο οι νομοταγεις δε εχουν οπλα . ρε βλακα εσυ εχεις το μυαλο να με ταπωσεις με τις γνωσεις και να μου τριψις τα μουτρα στη λασπη με τα τοσο ωραια επιχειρηματα σου σκουπιδι?ε γαιδουρι?


Μ αρεσεις γιατι πανω απο ολα εισαι ψυχραιμος και ευγενης :S :S
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.308
Like
21.236
Πόντοι
5.506
:zfuck:barrock ξερεις οτι δε εχεις διαβασει μια σελιδα ιστοριας και δε ξερεις τι εχει γινει στη ιστορια τι σφαγες εχουν γινει απο ενα τρελο και μια ορδη που τον ακολουθουσε εναντια σε αοπλους πολιτες.ισοτητα σε μια κοινωνια γινεται οταν ολοι ειναι ισοι στη βια που μπορουν να προξενησουν .απαντηση για το πως αν ηταν οπλισμενοι στη ρωσσια η τη ναζιστικη γερμανια η στη βορεια κορεα η τ κινα ο λαος θα μπορουσε ευκολοτερα να αποτιναξει τους δυναστες του θα δωσεος.?ε φερεφωνο των εξουσιαστων?η μονο θα βριζεις εμενα και θα βρισκεις ολους τους τρελους που αλληλοσκοτωνονται για το τιποτα για  να πεις α να γι αυτο δε πρεπει να χουμε οπλα.ξερεις οτι ουτε τη ιστορια εχεις διαβαει ουτε τι εχουν υποφερει αοπλοι πολιτες στα χερια τυρανικων καθεστωτων.και αυτες οι μαλακιες που λες δε λυνουν το προβλημα.να αυτοι που σκοτωθηκαν στα ανωγεια που βρηκαν οπλα?δε εχουμε απαγορευση ρε ηλιθιε?οι αλβανοι μαφιοζοι πως εχουν καλασνικοφ?ε ζωον?οι εγκληματιες πως εγινε και εχουν ολοι οπλα και οι μονοι που με τους δρακοντειους νομους που χουμε που δε εχουν οπλα ειμαστε μεις οι νομοταγεις πολιτες ?ε βλακα ? ε απαιδευτε?ε φερεφωνο του κρατους?πες ρε ΒΛΑΚΑ .ηλιθιε μπορεις να μου πεις αντεπιχειρημα ρε φτωχε τω πνευματι?πανω σε αυτο που σου λεω?εγω σου ειπα οτι αυτα τα παραδειγματα που ανεφερες βλακα ειναι λιγα και παλι ηταν οπλισμενοι παρα την απαγορευση  οπλοφοριας αρα επιβεβαιωνομαι οτι με την απαγορευση μονο οι νομοταγεις δε εχουν οπλα . ρε βλακα εσυ εχεις το μυαλο να με ταπωσεις με τις γνωσεις και να μου τριψις τα μουτρα στη λασπη με τα τοσο ωραια επιχειρηματα σου σκουπιδι?ε γαιδουρι?



Τινος παιδι εισαι εσυ ειπαμε;
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
μια σωστη κουβεντ δε εχω ακουσει απο αυτο το βλακα τοση ωρα γιατι ειναι χαζος και εχει μυαλο μικρου παιδιου που μονο ξερει να κατηγορει οχι να μιλαει λογικα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.308
Like
21.236
Πόντοι
5.506
μια σωστη κουβεντ δε εχω ακουσει απο αυτο το βλακα τοση ωρα γιατι ειναι χαζος και εχει μυαλο μικρου παιδιου που μονο ξερει να κατηγορει οχι να μιλαει λογικα


Ενταξει, σαλτα και γαμησου τωρα.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.085
Κριτικές
1
Like
33.091
Πόντοι
6.256
Μ αρεσεις γιατι πανω απο ολα εισαι ψυχραιμος και ευγενης :S :S
υπερβαλεις
απλα ειναι καποιος που παρακολουθουσε το μπου καιρο, εφριξε μ αυτα που διαβαζε εκανε λογαριασμο και τα χωνει,

σε μια βδομαδα θα χαλαρωσει.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.342
Κριτικές
8
Like
2.968
Πόντοι
456
υπερβαλεις
απλα ειναι καποιος που παρακολουθουσε το μπου καιρο, εφριξε μ αυτα που διαβαζε εκανε λογαριασμο και τα χωνει,

σε μια βδομαδα θα χαλαρωσει.

Σημασια εχει ο ρομαντισμος που υπαρχει εδω μεσα :happy:
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
α καλα εισαι καθυστερημενος σε γραφω εκει που δε πιανει μελανι .επισης εισαι ηλιθιος γιατι αφου δε εχεις τι να μου απαντησεις τωρα θα αρχισεις τις προσβολες .τεσπα οποιος καταλαβαινει ξερει οτι εισαι ενα τετραποδο που δε εχεις επιχειρηματα και γι αυτο το πας εκει που σε συμφερει δηλαδη στο πατωμα.οταν τα βαζει μια κυρια με μια πουτανα σαν εσενα χανει η κυρια ιοτι η πουτανα δε εχει πατο στο που θα φτασει επομενως μεινε στη στενομυαλια σου και τη κουταμαρα σου και μαθε στη ζωη σου πριν μιλησεις να ξερεις για τι μιλας αφου ειναι προφανες οτι δε ξερεις μωρη κωλοτρυπιδα τιποτα για τα παντα .και δε ξερεις να μου απαντησεις στα νομιζω λογικα επιχειρηματα μου.βαλε μυαλο ηλιθιε και βλακακο πονηρακο  
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
δε μου απαντησες μεγαλε στοχαστη γιατι δε εχεις μυαλο και γιατι ενα ιδεολογικο φερεφωνο εισαι που δε εχεις αποψη και λες τι λενε ολοι αυτο θα βελαξω και γω.λυπαμαι για λογαριασμο σου
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.342
Κριτικές
8
Like
2.968
Πόντοι
456
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • ob_a6004a_qfzcw71jcpwcbcmlkrfpiym3gyd.jpg
    ob_a6004a_qfzcw71jcpwcbcmlkrfpiym3gyd.jpg
    251,4 KB · Εμφανίσεις: 14

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.479
Κριτικές
56
Like
6.176
Πόντοι
3.556
Απ'όλα έχει ο μπαξές. Το ίδιο ισχύει και στη Κρήτη. Ένας τόπος με τόσο μεγάλο πληθυσμό δεν μπορεί έτσι απλοϊκά να ενταχθεί σε μια κατηγορία. Η μαλακία είναι ότι τους αφήνουν να οπλοφορούν.  Είναι κρίμα να σκοτώνονται έτσι άδικα οι άνθρωποι , όμως και τα γενικότερα νταηλίκια είναι αηδιαστικά.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom