Νέα

Dreams Platinum στo αεροδρόμιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 624
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ilias...

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
καλα σε καταλαβαμε
θα σου ρθω κ θα σου πω ειμαι ο Deker....
θα με κερασεις εσυ χορο
κ που ειστε,λαμογια...μην παει κανενας αλλος κ πει οτι ειναι ο deker
22 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ DREAMS ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΛΟΓΟ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΩΣ ΜΕΧΡΗ 24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 24/1/2011 ΑΛΑΖΟΥΝ  ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΣΤΟ PLATINUM ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 20 ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΤΟ ΚΑΙ 10 ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ,ΚΑΙ 20 ΕΥΡΩ ΑΠΟ 30 ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΧΡΗ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ ΧΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΤΑ ΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ..
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
22 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ DREAMS ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΛΟΓΟ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΩΣ ΜΕΧΡΗ 24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 24/1/2011 ΑΛΑΖΟΥΝ  ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΣΤΟ PLATINUM ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 20 ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΤΟ ΚΑΙ 10 ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ,ΚΑΙ 20 ΕΥΡΩ ΑΠΟ 30 ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΧΡΗ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ ΧΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΤΑ ΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ..
δεν ειναι κ μεγαλη η πτωση...απο κοπελες θα εχετε τις ιδιες?
 

drifter72

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Θεσσαλονικη μετα απο πολυ καιρο.
20 ευρω εισοδος, 30 το ποτο της κοπελας, 30 ο χορος. :headbang: :idiot:
Ειστε τρελοι?Πιστευετε οτι θα ξαναπατησει καποιος εκει?
Κριση εκει δεν εχετε?
Ουστ... :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560
ΣΤΟ ΚΑΛΙΓΟΥΛΑ ΓΚΟΛΝΤ ΠΕΖΕΙ ΕΝΑ ΒΙΖΙΤΑΚΙ ΜΑΥΡΟ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΟ ΚΟΝΤΟΥΛΙΚΟ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΣΩΜΑΤΑΚΙ.ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΚΑΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΟΠΟΙΩΣ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΕΡΑΣΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΟΝΟΦΑΓΑΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΠΟΤΕ!!ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΗΝΗΜΑΤΑ ΣΑΝ ΤΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ!!ΤΕΛΟΣ!!
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
την προηγουμενη Παρασκευη επισκεφτηκα μετα απο καιρο, περσι δηλαδη. Δεν αλλαξε τιποτα στις τιμες, και οι κοπελες οι ιδιες παλιες εκτος απο 2-3 καινουργιες.....Μυαλο δεν βαζουν ο φιλος ιδιοκτητης βλεπω, εξακολουθει την τακτικη " προσφερω το καλυτερο, εχω τον καλυτερο χορο κλπ" και οι τιμες διαστημικες σε σχεση με τα τωρινα δεδομενα! :idiot: :idiot:
τι να πω, βλεπω μαυρο καλοκαιρι  :jerking: :jerking:
 

lifeg44

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Πηγαίνω Dreams και ο υποδοχέας που το παίζει πάντα ότι θέλει να αγοράσει κουλούρι και γάλα στα παιδιά του για να πάρει κανά ευρώπουλο, δεν μου ζητάει να πληρώσω είσοδο. Πάω παραγγέλνω το ποτό μου, έρχεται ο σερβιτόρος με σερβίρει και δεν μου ζητάει λεφτά. Απολαμβάνω το ποτάκι μου βλέποντας το σόου και μην ξοδεύοντας ούτε ευρώ και διαπιστώνω ότι δεν πρέπει να έχει πέσει συννενόηση για την πληρωμή. Περιμένω την κατάλληλη ευκαιρία και μόλις διαπιστώνω ότι και οι 2 σερβιτόροι έχουν μπει στο μπαρ, την κάνω με ελαφριά πηδηματάκια. Στην έξοδο καλυνυχτίζω τον Κύριο που δεν μου ζήτησε χρήματα και ανοίγω το άμαξι και την κοπανάω...
Ο πιστολέρο του Dreams ξαναχτύπησε...Δεν θα με ξαναδείτε, ευχαριστώ για την δωρεάν διασκέδαση!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Πηγαίνω Dreams και ο υποδοχέας που το παίζει πάντα ότι θέλει να αγοράσει κουλούρι και γάλα στα παιδιά του για να πάρει κανά ευρώπουλο, δεν μου ζητάει να πληρώσω είσοδο. Πάω παραγγέλνω το ποτό μου, έρχεται ο σερβιτόρος με σερβίρει και δεν μου ζητάει λεφτά. Απολαμβάνω το ποτάκι μου βλέποντας το σόου και μην ξοδεύοντας ούτε ευρώ και διαπιστώνω ότι δεν πρέπει να έχει πέσει συννενόηση για την πληρωμή. Περιμένω την κατάλληλη ευκαιρία και μόλις διαπιστώνω ότι και οι 2 σερβιτόροι έχουν μπει στο μπαρ, την κάνω με ελαφριά πηδηματάκια. Στην έξοδο καλυνυχτίζω τον Κύριο που δεν μου ζήτησε χρήματα και ανοίγω το άμαξι και την κοπανάω...
Ο πιστολέρο του Dreams ξαναχτύπησε...Δεν θα με ξαναδείτε, ευχαριστώ για την δωρεάν διασκέδαση!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: είσαι πρώτος!!!!!! έχω σκάσει στα γέλια!!!!! μπράβο ρε φίλε, πήρες το αίμα πίσω από όλους εμάς που τα σκάγαμε χοντρά στο μαγαζί παλιότερα και λέγαμε και ευχαριστώ!!! Νομίζω ότι τιμητικά πρέπει να κάνεις έναν κλώνο που να λέγεται Dreams Pistolero!!  ;)
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Με φωναξε κανεις?  :sunglasses:
 

bakster1977

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ! ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΑΝ Η ΞΑΝΘΙΑ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ? Η ΜΑΥΡΟΜΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΦΙΛΗ ΤΗΣ Η ΜΙΚΑΕΛΑ... Victoria Vivian ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΦΒ!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟ ΠΛΑΤΙΝΟΥΜ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΟ DREAMS ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ
 

lifeg44

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Ναι, με 1 χιλιαρικάκι το τρίωρο (περιλαμβάνει τα πάντα), γλωσόφιλλα, OWO, CIM, πισοκολλητό.
 

lifeg44

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
με γλωσόφιλλα από την Μικαέλα...Κάθε μήνα 1 χιλιαρικάκι για πάρτυ της, και κάθε 1 του μηνός απολαμβάνω τα γλωσόφιλλα της!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom