Νέα

Δωρεάν site γνωριμιών;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 205621
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 205621

Επισκέπτης
Ρε παιδια ξέρετε κανα σάιτ γνωριμιών που να κάνεις εγγραφή και να είναι free; μπήκα στα γνωστά ( badoo erodate tinder αλλά και κάτι άλλα) και ενώ κάνεις εγγραφή μετά ζητάνε λεφτά ητε για να στηλεις μνμ η να δεις φωτογραφία του άλλου και τέτοια. Υπάρχει κάποιο που να μη πληρωνουμε;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ρε παιδια ξέρετε κανα σάιτ γνωριμιών που να κάνεις εγγραφή και να είναι free; μπήκα στα γνωστά ( badoo erodate tinder αλλά και κάτι άλλα) και ενώ κάνεις εγγραφή μετά ζητάνε λεφτά ητε για να στηλεις μνμ η να δεις φωτογραφία του άλλου και τέτοια. Υπάρχει κάποιο που να μη πληρωνουμε;
Kanesex
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Εκεί μόνο βίζιτες έχει
Ούτε καν. Εγώ τώρα τραβιεμαι με δυο μιλφαρες που γνώρισα εκεί. Η μία είναι cuckcold φάση, δηλαδή μας βλέπει ο άντρας της που την σκίζω, αλλά την παίρνω και μόνος μου. Η δεύτερη είναι ελεύθερη και την σκίζω τα σκ. Βέβαια αυτές με βρήκαν εκεί γιατί έχω βάλει αγγελία.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 205621

Επισκέπτης
Ούτε καν. Εγώ τώρα τραβιεμαι με δυο μιλφαρες που γνώρισα εκεί. Η μία είναι cuckcold φάση, δηλαδή μας βλέπει ο άντρας της που την σκίζω, αλλά την παίρνω και μόνος μου. Η δεύτερη είναι ελεύθερη και την σκίζω τα σκ. Βέβαια αυτές με βρήκαν εκεί γιατί έχω βάλει αγγελία.
Που στο κάνε σεξ;
 

Giannis_aa

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Είναι εύκολο στο kanesex να κάνεις γνωριμίες....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203505

Επισκέπτης
quaresma17.6 στείλε pm να σε ρωτήσω κάτι
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.091
Κριτικές
94
Like
46.371
Πόντοι
17.311
Ε δώσε κανα τιπ ρε μάστορα
ειναι πολυ απλο μαστορα.
βγαλε ντικπικ και μοστραρισετηνα.
αν εισαι πανω του μετριου και καβλωμενος, θα εχεις +.
αν εισαι μπαμιας, αστο... παιξε ταβλι καλυτερα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.091
Κριτικές
94
Like
46.371
Πόντοι
17.311
Ρε παιδια ξέρετε κανα σάιτ γνωριμιών που να κάνεις εγγραφή και να είναι free; μπήκα στα γνωστά ( badoo erodate tinder αλλά και κάτι άλλα) και ενώ κάνεις εγγραφή μετά ζητάνε λεφτά ητε για να στηλεις μνμ η να δεις φωτογραφία του άλλου και τέτοια. Υπάρχει κάποιο που να μη πληρωνουμε;
στο τιντερ που εκανα σχετικα προσφατα προφιλ, πρεπει να κανεις ματς με γκομενες για να μπορεις να μιλησεις, αλλιως οντως πρεπει να πληρωσεις. επισης πρεπει να πληρωσεις να δεις τα ματς σου :jerking2:. φαντασου εχω 35 και δε μπορω να τα δω, αλλα για να μην εχω ματσαριστει ηδη, μαλλον μπαζα πρεπει να ειναι... λογικα.
3 φορες εχω τερματισει το κοντερ και μου βγαζει δεν εχουμε κατι που να σου ταιριαζει, αλλαξε τα στοιχεια σου :tooth:
με την πρωτη μερα εκανα ματς με δυο.
ενα 19χρονο που πηγε απατο και με ενα αξιολογο κουγκαροειδες, που μιλαμε με τηλεφωνα ηδη.

στα αλλα δεν εχω ιδεα.
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
To Badoo ήταν δωρεάν, κάποτε. Αν ζητούσες διαγραφή λογαριασμού, σε δωροδοκούσε με 3 μέρες δωρεάν υπερδυνάμεις. Και παλιά, σου επέτρεπε να μιλάς και σε κόσμο που δεν επισκέφτηκε το προφίλ σου, ούτε σου πάτησε "Μου Αρέσει". Χάλασε όμως κι αυτό ήταν, πάει. Εκεί μέσα κυκλοφορούσαν απειράριθμες από τις ερασιτέχνες εκδιδόμενες νεαρής ηλικίας, που σε ωραίους τύπους, ομοϊδεάτες ή σχετικούς με το παρεάκι τους, έκαναν παιχνίδι και τζαμπέ, όπως η Κορίνα, η "Annabel" και πολλές άλλες, ιδίως κάτι ξέκωλα από σχολές τις επαρχίας. Πλέον μετά από κάποια αναβάθμιση, βάλανε στις ρυθμίσεις την επιλογή ο κάθε χρήστης να προβάλλεται μόνο σε όσους επισκέπτεται ο ίδιος, οπότε και να ήταν πάλι τζάμπα, θα ήταν άχρηστο τελικά (δεν θα μπορούσες να τις δεις καν, εάν το είχαν τσεκαρισμένο).

Κάτι εφαρμογές όπως το Wraia.gr, είχαν και πιτσιρίκια μέσα, ιδίως Αθήνα είχε πολύ φαΐ... Όμως έγινε πληρωμής και μόνο, από κάποιο σημείο και μετά, εντελώς ξαφνικά.

Waplog είναι καλό, αν κι επίσης αρκετές εκδιδόμενες περιφέρονται μέσα εκεί. Όλο και κάτι θα βρεις, ιδίως αν έχεις χαμηλά τα στάνταρ και τις απαιτήσεις σου.

Okcupid λέει, αλλά όχι πολύ, γιατί δεν έχει κόσμο. Δύσκολα βρίσκεις κάτι. Από εκεί βγήκα ραντεβού με μια χοντρή άσχημη ξένη που δουλεύει σε ΜΚΟ και βγήκε μαζί μου μόνο για να με τρολάρει, μου ήρθε να τη σπάσω στο ξύλο γιατί ήταν και αγενέστατη με πολύ προσβλητικό ύφος, δεν πλήρωσε ούτε αυτό που παρήγγειλε στο καφέ.

Hi5 κάτι γίνεται, αλλά πολύ πιτσιρίκι. Δεν είναι για μας αυτά. Μέχρι πριν λίγα χρόνια υπήρχε και δούλευε, τουλάχιστον.

Fatsa.gr που έγινε Fatsat είχε φάση, όμως νομίζω έκλεισε, πάει. Και το Parea.gr, που τώρα το αναβαθμίζουν. Μένει όμως να δούμε το αποτέλεσμα...

Waplog προτείνω, εγώ. Θέλει όμως δυο μεθόδους επιβεβαίωσης, αν θες να στέλνεις μήνυμα σε άλλα μέλη (προσθέτεις Twitter, Instagram, παίρνεις SMS με κωδικό επικύρωσης ή ό,τι άλλο θες, από μια λίστα με πολλές επιλογές). Μπορείς να στείλεις όμως στους πάντες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
facebook! instagram! ειλικρινα καλυτερα απο αυτα δε θα βρεις!
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
στο τιντερ που εκανα σχετικα προσφατα προφιλ, πρεπει να κανεις ματς με γκομενες για να μπορεις να μιλησεις, αλλιως οντως πρεπει να πληρωσεις. επισης πρεπει να πληρωσεις να δεις τα ματς σου :jerking2:. φαντασου εχω 35 και δε μπορω να τα δω, αλλα για να μην εχω ματσαριστει ηδη, μαλλον μπαζα πρεπει να ειναι... λογικα.
3 φορες εχω τερματισει το κοντερ και μου βγαζει δεν εχουμε κατι που να σου ταιριαζει, αλλαξε τα στοιχεια σου :tooth:
με την πρωτη μερα εκανα ματς με δυο.
ενα 19χρονο που πηγε απατο και με ενα αξιολογο κουγκαροειδες, που μιλαμε με τηλεφωνα ηδη.

στα αλλα δεν εχω ιδεα.
τιντερ μεχρι τελος του μηνα σε παει σε οποια περιοχη θες ( η χωρα) αν δεν εχεις πια ματς πανε κανενα κιεβο να βρεις τη χαρα σου
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.091
Κριτικές
94
Like
46.371
Πόντοι
17.311
τιντερ μεχρι τελος του μηνα σε παει σε οποια περιοχη θες ( η χωρα) αν δεν εχεις πια ματς πανε κανενα κιεβο να βρεις τη χαρα σου
ειναι πολλα τα χιλιομετρα φιλε και δεν ειμαι sugardaddy.
το κουγκαρ γουσταρει, αλλα το παιζει δυσκολη επειδη του εχω πει οτι εχω free σχεση τωρα και δε μπορω να ειμαι αποκλειστικα μαζι της.
κοιτα... αν δεν εχεις δυσκολα γουστα, πιστευω θα βρεις κατι.
ολες ψαχνονται μακραν. θελουν το μπιρι μπιρι τους και τις αερολογιες τους απλα.
αμα δε τα βαριεσαι ολα αυτα, ορμα.
αυτα που γραφουν παντως εκει στο about me, εχουν πολυ πλακα παντως :tooth:
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
ειναι πολλα τα χιλιομετρα φιλε και δεν ειμαι sugardaddy.
το κουγκαρ γουσταρει, αλλα το παιζει δυσκολη επειδη του εχω πει οτι εχω free σχεση τωρα και δε μπορω να ειμαι αποκλειστικα μαζι της.
κοιτα... αν δεν εχεις δυσκολα γουστα, πιστευω θα βρεις κατι.
ολες ψαχνονται μακραν. θελουν το μπιρι μπιρι τους και τις αερολογιες τους απλα.
αμα δε τα βαριεσαι ολα αυτα, ορμα.
αυτα που γραφουν παντως εκει στο about me, εχουν πολυ πλακα παντως :tooth:
το βαριεμαι το μπιρι μπιρι, ουτως η αλλως μονο ψεματα θελουν να ακουν για να καλυπτουν τις ανασφαλειες και τα κομπλεξ τους (και για να σε κατηγορουν για αυτα τα ψεματα μετα) τα βαριεμαι τα παιχνιδακια ας ασχοληθουν οι ηθοποιοι με αυτα...

εχω βαρεθει να γελαω με την καθε πουτανα που θιγεται οταν την αποκαλυψεις, γιατι ο σκοπος της γυναικας ειναι να κανει πουτανιες χωρις να θελει την χαρακτηρισεις ετσι... "θελω να γαμηθω αλλα δε θελω να το παιξω ευκολη" "στελνω γυμνες φωτο μου αλλα μονο αν το ζητησεις με τροπο" κλπ. ευχαριστω δε παιρνω απο τετοια μαγαζια εδω και χρονια.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.091
Κριτικές
94
Like
46.371
Πόντοι
17.311
το βαριεμαι το μπιρι μπιρι, ουτως η αλλως μονο ψεματα θελουν να ακουν για να καλυπτουν τις ανασφαλειες και τα κομπλεξ τους (και για να σε κατηγορουν για αυτα τα ψεματα μετα) τα βαριεμαι τα παιχνιδακια ας ασχοληθουν οι ηθοποιοι με αυτα...

εχω βαρεθει να γελαω με την καθε πουτανα που θιγεται οταν την αποκαλυψεις, γιατι ο σκοπος της γυναικας ειναι να κανει πουτανιες χωρις να θελει την χαρακτηρισεις ετσι... "θελω να γαμηθω αλλα δε θελω να το παιξω ευκολη" "στελνω γυμνες φωτο μου αλλα μονο αν το ζητησεις με τροπο" κλπ. ευχαριστω δε παιρνω απο τετοια μαγαζια εδω και χρονια.
ενταξει δεν ειναι ολες ετσι, αλλα σε γενικα πλαισια ναι δυστυχως.
αλλα τι να κανεις και απο την αλλη ομως ?
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
ενταξει δεν ειναι ολες ετσι, αλλα σε γενικα πλαισια ναι δυστυχως.
αλλα τι να κανεις και απο την αλλη ομως ?
ε προφανως κανεις κατι διαφορετικο και διαφορετικο ψαχνεις...

σημερα εκει που φτασαμε ανοιγεις φβ και βλεπεις φωτο με 5231 λαηκ και 421 σχολια απο κατω. γιατι να δωσεις "αξια-λαηκ" σε κατι τετοιο που στην καλυτερη θα εισαι ο 100ος στη λιστα αναμονης της. κανεις δε γαμησε σε θαλασσα απο λαηκ και σχολια. και κανεις δε προκειται να γαμησει. και ομως εκει βλεπεις να συνεχιζουν με το λαθος τροπο να επιμενουν σαμπως αν το δει ρε μαλακα το σχολιο η το λαηκ του εσενα περιμενε για να τρεξουν τα ζουμια της. ασχολησου με κατι που σε παιρνει να ασχοληθεις. που να εχει τη δυνατοτητα ανταποκρισης εστω και αρνητικης. πολυ στραβα αρμενιζουν σημερα οι γενιες και κλαιγονται που δε γαμανε. οι πιθανοτητες να γαμησεις μεσω φουμπου (με τον παραπανω τροπο η με τα απειρα καλημερα τι κανεις στο τσατ) ειναι οι ιδιες με το να κερδισεις αηφον σε διαγωνισμο του κοψιαλη με 291471926418 δισεκατομυρια ποστς...

η πιο συχρονη και αμεση εφαρμογη για να γνωρισεις οτιδηποτε λεγεται ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΚΟΤΑ. αν δε παιξεις επιθετικα δε θα σκοραρεις. ουτως η αλλως ακομη και με ματς στο τιντερ η οπουδηποτε πρωτα θα περασεις σκριν σε καποιο καφε η ραντεβου οποτε παλι θα πρεπει να βρεθεις προσωπο με προσωπο και να μιλησεις.

(δε μιλαω σε προσωπικο υφος σε εσενα παπαφιλιπς, το λεω για να μην δημιουργηθουν παρεξηγησεις απο το πουθενα)
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.091
Κριτικές
94
Like
46.371
Πόντοι
17.311
ε προφανως κανεις κατι διαφορετικο και διαφορετικο ψαχνεις...

σημερα εκει που φτασαμε ανοιγεις φβ και βλεπεις φωτο με 5231 λαηκ και 421 σχολια απο κατω. γιατι να δωσεις "αξια-λαηκ" σε κατι τετοιο που στην καλυτερη θα εισαι ο 100ος στη λιστα αναμονης της. κανεις δε γαμησε σε θαλασσα απο λαηκ και σχολια. και κανεις δε προκειται να γαμησει. και ομως εκει βλεπεις να συνεχιζουν με το λαθος τροπο να επιμενουν σαμπως αν το δει ρε μαλακα το σχολιο η το λαηκ του εσενα περιμενε για να τρεξουν τα ζουμια της. ασχολησου με κατι που σε παιρνει να ασχοληθεις. που να εχει τη δυνατοτητα ανταποκρισης εστω και αρνητικης. πολυ στραβα αρμενιζουν σημερα οι γενιες και κλαιγονται που δε γαμανε. οι πιθανοτητες να γαμησεις μεσω φουμπου (με τον παραπανω τροπο η με τα απειρα καλημερα τι κανεις στο τσατ) ειναι οι ιδιες με το να κερδισεις αηφον σε διαγωνισμο του κοψιαλη με 291471926418 δισεκατομυρια ποστς...

η πιο συχρονη και αμεση εφαρμογη για να γνωρισεις οτιδηποτε λεγεται ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΚΟΤΑ. αν δε παιξεις επιθετικα δε θα σκοραρεις. ουτως η αλλως ακομη και με ματς στο τιντερ η οπουδηποτε πρωτα θα περασεις σκριν σε καποιο καφε η ραντεβου οποτε παλι θα πρεπει να βρεθεις προσωπο με προσωπο και να μιλησεις.

(δε μιλαω σε προσωπικο υφος σε εσενα παπαφιλιπς, το λεω για να μην δημιουργηθουν παρεξηγησεις απο το πουθενα)
εγω δεν παρεξηγουμαι φιλε, σε σχεση με κατι αλλα σουργελα.
μπορεις να μιλας ελευθερα με μενα, ειμαι straight σε ολα.

τα βλεπεις λιγο λαθος πιστευω και δε χρειαζεται να ασχολεισαι με αυτα κιολας, γιατι χαλιεσαι μονο εσυ.
καταρχας εδω δε ξερουν οι μπαγλαμαδες να ξεχωρισουν πραγματικες και ψευτικες φωτος, μαζι και προφιλ.
τι μου λες μετα ? :tooth:
η φαση δυστυχως, εχει παει ετσι και με αυτον τον τροπο.
δε μπορει να αλλαξει.

ριχτο στο χαβαλε λοιπον και ολα μελι γαλα.
νορμαλ ανθρωποι υπαρχουν, αλλα θελει ψαξιμο.
μπαγλαμαδες υπηρχαν παντα, απλα τωρα φαινονται περισσοτερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom