Νέα

Donald Trump, Πρόεδρος Η.Π.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMMY DEVITO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 199K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Ακομα και στην πολιτεια που αναφερεται η δημοσκοπηση νομιζω οτι τον παταει στο συνολο των ψηφοφορων.
Αλλα προκαλει εντυπωση. Εχει πει τα απειρα, για τους λατινους.
Δεν κερδιζει ο Τραμπ, εκτος αμα δουμε κανενα πολιτικο θαυμα.
Ο ορος πολιτικη καταστροφη το περιγραφει καλυτερα!

Πιστευω το μεγαλυτερο χαρτι του Τραμπ ειναι οτι εχει βαση ανθρωπους υπο του πατου. Οποτε ο,τι και να κανει δεν προκειται να χασει ψηφοφορους. Μα ο,τι και να κανει. Αντιθετως αν βγει καμια μαλακια της Χιλλαρυ ακομα στη φορα, μπορει κανα πικραμενο 5-10% δημοκρατικων (πικραμενο με την ηττα του Σαντερς) να πουνε "αντε γαμησου κι εσυ, δεν παταω στις εκλογες", και να τον πιει...

Απο την αλλη πιστευω οτι οταν τελειωσουν οι primaries η Χιλλαρυ δε θα εχει τον σοβαροτατο Σαντερς απέναντί της ωστε να αναγκαζεται να ειναι πολυ προσεκτικη και σοβαρη (οσο μπορει). Θα μπορει να παιξει ανετα τη μπαλα του ακραιου λαϊκισμου, το παιχνιδι του Τραμπ, και θα παρει ακομα πιο πολυ τα πανω της.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Ε νταξει, εδω αντεξανε το αλλο διαμαντι των ρεπουμπλικανων τον Μπους. Μπορα ειναι, θα περασει. Θα τους συρει κι ο Τραμπ σαν τον Μπους σε καμια περιπετεια που θα τους ταλαιπωρησει καμια 20ετια και μετα θα σοβαρεψουν παλι για κανα 8αρι χρονια με καναν δημοκρατικο. Σαν ημιτονοειδη συναρτηση το πανε.

Εγω το αλλο δεν καταλαβα. Ποιος σας ειπε οτι θα βγει ο Τραμπ? :think: Παλι μυστικες δημοσκοπησεις διαβαζατε? :s&m_1: Μοδα το'χετε εδω μεσα...
Τύπε και τώρα να μη βγει ο Τραμπ μαθηματικα θα τον ακολουθησει κάτι χειρότερο για όλους εσάς αν και μάλλον οχι αρκετό για να σώσει την Αμερική

και σου πα να διαβαζεις και τιποτα αλλο πέρα απο τις παλαβομαρες των ομοίων σου
www.cbc.ca/news/world/trump-vs-clinton-poll-1.3578039]Donald Trump, Hillary Clinton neck-and-neck in new poll
National survey finds 41% support Clinton, 40% back Trump, 19% remain undecided[/url]

τσιμπα και αλλο ενα απο εσωκομματικο σας ξεμαλλιασμα απο φανατικους του χούφταλου
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
δεν αρέσει σε πολλούς διότι έχει απόψεις εξαιρετικά ενδιαφέρουσες σε θέματα λαθρομεταναστών ,τρομοκρατίας κλπ.
εμένα προσωπικά μου αρέσει και τον βρίσκω και ειλικρινή
τον πολεμάει όλο το χόλυγουντ,θρησκευτικές οργανώσεις,πακιστανολάτρες και αφγανολάτρες έλληνες δημοσιογράφοι καθώς και η πλειοψηφία των ευρωπαιων δημοσιογράφων......
καλή τύχη ντοναλντ και συντομα να δικαιοθουν οι αγώνες σου εναντια στον περιορισμό των όπλων και να μην γίνει η αμερική και ο πολιτισμένος κόσμος ισλαμπαμαντ όπως έχει γίνει η μασσαλία η αθήνα και 100δες ευρωπαικές πόλεις......
και φυσικά λεφτά για τους φτωχούς αμερικάνους και ευρωπαίους και όχι για τους αφγανοπακιστανοσυριους,μεξικάνους κλπ........
το ισλάμ εκτος απο θρησκεία είναι και φορέας εγκληματικής ιδεολογίας που πρέπει να πολεμηθεί.......το συντομότερο.
με την νίκη και  καλή τύχη  ντοναλντ
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Τύπε και τώρα να μη βγει ο Τραμπ μαθηματικα θα τον ακολουθησει κάτι χειρότερο για όλους εσάς αν και μάλλον οχι αρκετό για να σώσει την Αμερική

και σου πα να διαβαζεις και τιποτα αλλο πέρα απο τις παλαβομαρες των ομοίων σου
www.cbc.ca/news/world/trump-vs-clinton-poll-1.3578039]Donald Trump, Hillary Clinton neck-and-neck in new poll
National survey finds 41% support Clinton, 40% back Trump, 19% remain undecided[/url]

τσιμπα και αλλο ενα απο εσωκομματικο σας ξεμαλλιασμα απο φανατικους του χούφταλου
Ναι, οπως τα λεει ακριβως ο αδερφος Ναθανηελ ο τρελαρας απο πανω. Μονο ο Πουτιν θα μας σωσει! :rockon:

Μου δινεις ΜΙΑ δημοσκοπηση και νομιζεις οτι εκανες κατι? Θεωρεις ΜΙΑ δημοσκοπηση επιχειρημα για κατι? Πιστευεις οτι μπορεις να εχεις εικονα απο ΜΙΑ δημοσκοπηση? Με τρολλαρεις? Αν οχι, πολυ κριμα... :- Ενω εγω παραπανω τις εδωσα ΟΛΕΣ, απο ολο το φασμα, για να δεις τη μεγαλη εικονα. Εγω φταιω που απανταω λοιπον. Για αλλη μια φορα.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
δεν αρέσει σε πολλούς διότι έχει απόψεις εξαιρετικά ενδιαφέρουσες σε θέματα λαθρομεταναστών
Τυπε εγω λεω να χτισουμε τοιχο στο Αιγαιο στα συνορα με την Τουρκια και να βαλουμε τους Τουρκους να τον πληρωσουν. Με μια κινηση λυνονται ολα τα προβλήματά μας. Το μονο προβλημα ειναι οτι δεν εχουμε αρκετα καλους μηχανικους ωστε να τον σχεδιασουν. :coffee:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Μου δινεις ΜΙΑ δημοσκοπηση και νομιζεις οτι εκανες κατι? Θεωρεις ΜΙΑ δημοσκοπηση επιχειρημα για κατι? Πιστευεις οτι μπορεις να εχεις εικονα απο ΜΙΑ δημοσκοπηση? Με τρολλαρεις? Αν οχι, πολυ κριμα... :- Ενω εγω παραπανω στις εδωσα ΟΛΕΣ, απο ολο το φασμα, για να δεις τη μεγαλη εικονα. Εγω φταιω που απανταω λοιπον. Για αλλη μια φορα.
σε χαλαει η μια δημοσκοπηση και οχι οτι το γεγονός οτι  αναφερεσαι σε δημοσκοπησεις 6 μηνες πριν τις εκλογές :grin: καλά ο γιατρός είπε να σε παίζουμε μπας και ξεφυγεις
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
σε χαλαει η μια δημοσκοπηση και οχι οτι το γεγονός οτι  αναφερεσαι σε δημοσκοπησεις 6 μηνες πριν τις εκλογές :grin: καλά ο γιατρός είπε να σε παίζουμε μπας και ξεφυγεις
Α, οποτε δεν αντλειτε τα στοιχεια σας οτι θα βγει ο Τραμπ απο δημοσκοπησεις. Μαλιστα, πολυ ενδιαφερον. Και απο πού τα αντλειτε παρακαλω (περα απο τις ονλινε διαλεξεις του αδερφου Ναθανηελ εννοω)? Ρωταω μπας και μπορεσω και σοβαρευτω κι εγω που καθομαι και διαβαζω εφημεριδες και δημοσκοπησεις ο χαζος... :uglystupid:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
σε χαλαει η μια δημοσκοπηση και οχι οτι το γεγονός οτι  αναφερεσαι σε δημοσκοπησεις 6 μηνες πριν τις εκλογές :grin: καλά ο γιατρός είπε να σε παίζουμε μπας και ξεφυγεις
Ρε ανθρωπε βαζεις μια ιντερνικη ψηφοφορια. οκ.
Δεν το παρακατω site που εχει ηδη αναρτησει ο Τσαμπο.
www.realclearpolitics.com/epolls/latest_polls/elections/]http://www.realclearpolitics.com/epolls/latest_polls/elections/[/url]

Ακομα και σε αυτην την δημοσκοπηση που εβαλες, ο Σαντερς νικαει τον Τραμπ. Μην ξεχναμε οτι οι περισσοτερες δημοσκοπησεις που βλεπουμε ειναι περισσοτερο τοπικες.
Αμα παιξεις με τις επιλογες απο πανω θα δεις οτι ο Τραμπ χανει σχεδον παντου.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Α, οποτε δεν αντλειτε τα στοιχεια σας οτι θα βγει ο Τραμπ απο δημοσκοπησεις. Μαλιστα, πολυ ενδιαφερον. Και απο πού τα αντλειτε παρακαλω (περα απο τις ονλινε διαλεξεις του αδερφου Ναθανηελ εννοω)? Ρωταω μπας και μπορεσω και σοβαρευτω κι εγω που καθομαι και διαβαζω εφημεριδες και δημοσκοπησεις ο χαζος... :uglystupid:
απο τα ιδια χαζουλι απλά προσπαθουμε να βάλουμε στο στοκομυαλό σου οτι ειναι νωρις ακόμα,υπάρχει δρόμος ακόμα,με το φόβο του Ντοναλντ θα βγάλεις το καλοκαιράκι και εσυ και οι ομοιοι σου :grin:
Ρε ανθρωπε βαζεις μια ιντερνικη ψηφοφορια. οκ.
Δεν το παρακατω site που εχει ηδη αναρτησει ο Τσαμπο.
www.realclearpolitics.com/epolls/latest_polls/elections/]http://www.realclearpolitics.com/epolls/latest_polls/elections/[/url]

Ακομα και σε αυτην την δημοσκοπηση που εβαλες, ο Σαντερς νικαει τον Τραμπ. Μην ξεχναμε οτι οι περισσοτερες δημοσκοπησεις που βλεπουμε ειναι περισσοτερο τοπικες.
Αμα παιξεις με τις επιλογες απο πανω θα δεις οτι ο Τραμπ χανει σχεδον παντου.
ελα ρε τύπε,δες τις δημοσκοπησεις στην ιδια περιοδο για το χρίσμα στο gop ..ειναι νωρίς ακόμα
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Με προσβαλλεις τωρα. Και ταυτοχρονα πεφτεις και στα ματια μου. Εχουμε ανταλλαξει εκατονταδες "μηνυματα" εδω μεσα, πώς γινεται να πεφτεις τοσο εξω?

Να το παρουμε και απο την αλλη μερια μιας που μιλας για ΣΥΡΙΖΑ. Προσωπικα παροτι δεν ψηφισα ΣΥΡΙΖΑ, αν βγει ο Τραμπ θα εχει και ενα καλο για μενα. Δε θα ντρεπομαι πλεον για την κυβέρνησή μου οσο θα επρεπε να ντρεπονται οι Αμερικανοι για τη δικη τους. :dancing:

Ψήφισες ΣΥΡΙΖΑ. Και το Γενάρη και το Σεπτέμβρη.
Και το Γενάρη , είχες βάλει σταυρό και στο βαρουφάκη ....
που ήταν πρώτος σε σταυρούς με 145.000 .....
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
απο τα ιδια χαζουλι απλά προσπαθουμε να βάλουμε στο στοκομυαλό σου οτι ειναι νωρις ακόμα,υπάρχει δρόμος ακόμα,με το φόβο του Ντοναλντ θα βγάλεις το καλοκαιράκι και εσυ και οι ομοιοι σου :grin:ελα ρε τύπε,δες τις δημοσκοπησεις στην ιδια περιοδο για το χρίσμα στο gop ..ειναι νωρίς ακόμα
Α, μαλιστα. Νταξει εσυ. Ας απαντησουν τοτε ολοι οι αλλοι που ειναι σιγουροι απο πού αντλουν πληροφοριες...

Ψήφισες ΣΥΡΙΖΑ. Και το Γενάρη και το Σεπτέμβρη.
Και το Γενάρη , είχες βάλει σταυρό και στο βαρουφάκη ....
που ήταν πρώτος σε σταυρούς με 145.000 .....
Κι εσυ τωρα περνιεσαι για ενηλικας και δη μη ψυχοπαθης. Πραγματικα ρε αδερφακι μου, κατσε διαβασε τις τρελες και τις χαζομαρες που γραφεις. Απορω πως εστω και ΕΝΑΣ ανθρωπος στη ζωη σου σε εχει παρει στα σοβαρα. Πραγματικα απορω...

Απο την αλλη αν μου ελεγαν οτι η χωρα που εστω και ΕΝΑΣ ανθρωπος εχει παρει το λακι33 σοβαρα παει κατα διαολου θα ελεγα οτι ειναι αναμενομενο. Και πολυ αντεξε... :coffee:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
ΣΥΡΙΖΑίε ... ήδη άρχισες να ντρέπεσαι για τις επιλογές σου ;
Και για το σταυρό που έβαλες το γενάρη του 2015 ...

ΣΤΟ ΒΑΡΟΥΦΑΚΗ.
 

Επισκέπτης
Α, μαλιστα. Νταξει εσυ. Ας απαντησουν τοτε ολοι οι αλλοι που ειναι σιγουροι απο πού αντλουν πληροφοριες...
Κι εσυ τωρα περνιεσαι για ενηλικας και δη μη ψυχοπαθης. Πραγματικα ρε αδερφακι μου, κατσε διαβασε τις τρελες και τις χαζομαρες που γραφεις. Απορω πως εστω και ΕΝΑΣ ανθρωπος στη ζωη σου σε εχει παρει στα σοβαρα. Πραγματικα απορω...

Απο την αλλη αν μου ελεγαν οτι η χωρα που εστω και ΕΝΑΣ ανθρωπος εχει παρει το λακι33 σοβαρα παει κατα διαολου θα ελεγα οτι ειναι αναμενομενο. Και πολυ αντεξε... :coffee:

Ἀρχηγέ, ὁ Ξύδης μὲ τὰ ντίλντο του ποῦ εἶναι καὶ ἔμεινες μοναχός;

Μπούχτησε ἀπὸ τὰ ἔναντι καὶ ἔναντι τοῦ μπαρμπα - Γιώργου;
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
ΣΥΡΙΖΑίε ... ήδη άρχισες να ντρέπεσαι για τις επιλογές σου ;
Και για το σταυρό που έβαλες το γενάρη του 2015 ...

ΣΤΟ ΒΑΡΟΥΦΑΚΗ.
τι κακο ειχε ο βαρουφακης δηλαδη???σε σχσεση με τον συριζα ειναι η μονη θετικη μαζι με την μουρλη ,παρουσια
 
OP
OP
TOMMY DEVITO

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Εμενα μου αρεσε αυτο που ειπε για τον ΜακΚειν! :birdman:
Καπως ετσι το ειπε
''Ναι ο ΜακΚειν ειναι ηρωας , αλλα εμενα μου αρεσουν οι ηρωες που δεν πεφτουν αιχμαλωτοι!!!'' :2funny: :2funny: :2funny:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Τρολάρεις.
Δεν υπάρχει άλλη ερμηνεία.
οχι,καθολου
ο βαρουφακης ειχε διαλεξει ενα σοφτ δρομο ,μια αντιδραση εντος ΕΕ για μενα ανεφικτη αλλα τεσπα ειχε ενα πλανο κ το τραβαγε οσο τον αφησαν..
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Μια προχειρη γελοιοποιηση του Τραμπ. Απολαυστικοτατος ο Τζωναρος ως συνηθως. :hi:

 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • a obama patsa.jpg
    a obama patsa.jpg
    214 KB · Εμφανίσεις: 33

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom