Νέα

Doging - public invasion, σεξ σε δημόσιους χώρους...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα markoutsa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 475
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
συαναδελφε το νεο μου αβαταρ ειναι γνωστη στριπτιζου της Αθηναϊκης νυχτας / περισσοτερα δεν μπορω να πω / οσο για το προηγουμενο αβαταρ ηταν μια αγγλιδα που ειχα γνωρισει αλλα .....
...αλλα?
 

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Στο συντριβάνι της ομόνοιας μέρα μεσημέρι και να πέρνει μάτι όλη η Αθήνα!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
δεν ξερεις απο που θα το βρεις freddie / μιλαμε οτι εκεινη την ημερα πηρα δουλεια για ολο το χειμωνα / ναναι καλα η Alexandria απο το Exeter
...οσο την κοιταζω τοσο πιο πολυ με φτιαχνει η ατιμη η λεσβιαρα...κοιτα υπαρχει λυση παντως...σου λεει οτι ειναι λεσβια και παει μονο με γυναικες?Της λες οτι κι εσυ εισαι πουστης και πας μονο με ανδρες...αλλα γι αυτην θα κανεις μια εξαιρεση...
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
...το παρον θρεντ γαμηθηκε... :jerking:και εβαλα κι εγω το χερι μου...δεν ανεφερε κανεις τιποτα...τα εν οικω μη εν δημω οκ συμφωνω,αλλα ρε μαγκες...περιμενα λιγο περισσοτερο φαντασια απο τη μπουρδελο λαοθαλασσα...οπως επισης και οι κυριες του σαιτ..παρακαλω μοιραστειτε μαζι μας τις εμπειριες σας....
 

Επισκέπτης
...το παρον θρεντ γαμηθηκε... :jerking:και εβαλα κι εγω το χερι μου...δεν ανεφερε κανεις τιποτα...τα εν οικω μη εν δημω οκ συμφωνω,αλλα ρε μαγκες...περιμενα λιγο περισσοτερο φαντασια απο τη μπουρδελο λαοθαλασσα...οπως επισης και οι κυριες του σαιτ..παρακαλω μοιραστειτε μαζι μας τις εμπειριες σας....
σε οικοδομη το χω κανει,πιανεται?
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
σε οικοδομη το χω κανει,πιανεται?
...εννοειται πως πιανεται δημοσιος χωρος δεν ειναι κι αυτος?Δεν εννουσα κατ αναγκη σεξ στη Βουλη...αν και αυτο γινεται κι εκει...καθε μερα μας γαμουν την Ελλαδα...οι ρουσφετολογοι συμφεροντολογοι δηθεν εκπροσωποι της λαικης βουλησης...
 

Επισκέπτης
...εννοειται πως πιανεται δημοσιος χωρος δεν ειναι κι αυτος?Δεν εννουσα κατ αναγκη σεξ στη Βουλη...αν και αυτο γινεται κι εκει...καθε μερα μας γαμουν την Ελλαδα...οι ρουσφετολογοι συμφεροντολογοι δηθεν εκπροσωποι της λαικης βουλησης...
μη δινεις σημασια που λεγε κι ο αγγελακας...ολα εδω πληρωνονται
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
...οταν ειχα παει διακοπες στη Μυτιληνη και εμενα σε ξενοδοχειο στο διπλανο δωματιο ηταν ενα ζευγαρι που καθε νυχτα εκανε τοσο θορυβο απο τις κραυγες της ηδονης που δεν μπορουσα να κλεισω ματι...μια μερα κι ενω γυρνουσα στο δωματιο ακουω στη σκαλα πνιχτα βογκητα και φωνουλες...πλησιαζω και τι να δω... :o :o...την ειχε ο μορτης στα οθια και την εσκιζε πισοκωλλητα!!Και το εκαναν χωρις ιχνος ντροπης!!
 

Επισκέπτης
...οταν ειχα παει διακοπες στη Μυτιληνη και εμενα σε ξενοδοχειο στο διπλανο δωματιο ηταν ενα ζευγαρι που καθε νυχτα εκανε τοσο θορυβο απο τις κραυγες της ηδονης που δεν μπορουσα να κλεισω ματι...μια μερα κι ενω γυρνουσα στο δωματιο ακουω στη σκαλα πνιχτα βογκητα και φωνουλες...πλησιαζω και τι να δω... :o :o...την ειχε ο μορτης στα οθια και την εσκιζε πισοκωλλητα!!Και το εκαναν χωρις ιχνος ντροπης!!
δεν την πηρες κι εσυ? τι θα καταλαβαινε ο αλλος μες στην καβλα
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
την επομενη φορα...παω για υπνο συναγωνιστη,ειμαι τοσες ωρες στο μηχανημα που πονοκεφαλιαστηκα,τα λεμε αυριο
...το βλεπω...πατας 500αρα στην ευθεια στα μηνυματα...αντε νυχτα...την κανω κι εγω μαλλον...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom