Νέα

Δημοτικές εκλογές 2023

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.833
Like
18.103
Πόντοι
3.656
Από ανάρτηση Εγγλέζου σε ιντερνετική τουριστική σελίδα.:


Hello folks, I've been thinking. Next year cancel all your holidays to Greece and don't go. Maybe try Portugal as they clean the streets daily and seem to care about cleanliness.

Don't blame the old mayor or the new mayor in Greece its the stupid short sighted Greeks. I quote "I'm not recycling cos that's giving my money to other people, so phuck it"

Women here can't be effin bothered to double bag sanitary towels and place them in the bin then close the effin bin lid. So a bit of a storm and we have to walk past shit roll complete with shit stains and sanitary towels.

If I were a family walking out to go to eat I would happily walk my kids in a pram or stroller past garbage stinking of shit complete with rotting waste.... excellent.

Don't any of you dare complain when nobody turns up to holiday here.

It's 2023 FFS. I'm funking appalled that I live here.... this is disgusting...
Και η μετάφραση :
Γεια σας παιδιά, το σκέφτηκα. Του χρόνου ακυρώστε όλες τις διακοπές σας στην Ελλάδα και μην πάτε. Ίσως δοκιμάσετε την Πορτογαλία καθώς καθαρίζουν τους δρόμους καθημερινά και φαίνεται να ενδιαφέρονται για την καθαριότητα.

Μην κατηγορείτε τον παλιό δήμαρχο ή τον νέο δήμαρχο στην Ελλάδα είναι οι ηλίθιοι κοντόφθαλμοι Έλληνες. Παραθέτω "Δεν ανακυκλώνω γιατί δίνω τα χρήματά μου σε άλλους, γι' αυτό μάτωσέ το"

Οι γυναίκες εδώ δεν μπορούν να ενοχληθούν να διπλασιάσουν τις σερβιέτες και να τις τοποθετήσουν στον κάδο και μετά να κλείσουν το καπάκι του κάδου. Λίγη καταιγίδα λοιπόν και πρέπει να περάσουμε μπροστά από το ρολό σκατά με λεκέδες και σερβιέτες.

Αν ήμουν μια οικογένεια που έβγαινε έξω για να πάει να φάει, θα περπατούσα ευχαρίστως τα παιδιά μου σε ένα καροτσάκι ή καρότσι, περνώντας από σκουπίδια που βρωμούσαν σκατά με σάπια απόβλητα... εξαιρετική.

Μην τολμήσετε κανείς από εσάς να παραπονεθεί όταν κανείς δεν έρχεται για διακοπές εδώ.

Είναι FFS 2023. Είμαι τρομοκρατημένος που μένω εδώ… αυτό είναι αηδιαστικό…
FB_IMG_1698133677632.jpg
FB_IMG_1698133666680.jpg
FB_IMG_1698133653962.jpg


Άσε μας ρε μπάρμπα. Εδώ έχουμε μεγαλύτερα προβλήματα να λύσουμε. Ακόμα δεν ξέρουμε αν ο Κασσελακης είναι από τούς από πάνω ή από τους από κάτω.
To for fucks sake δεν το μετεφρασες:coffee::confused::confused::confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από ανάρτηση Εγγλέζου σε ιντερνετική τουριστική σελίδα.:


Hello folks, I've been thinking. Next year cancel all your holidays to Greece and don't go. Maybe try Portugal as they clean the streets daily and seem to care about cleanliness.

Don't blame the old mayor or the new mayor in Greece its the stupid short sighted Greeks. I quote "I'm not recycling cos that's giving my money to other people, so phuck it"

Women here can't be effin bothered to double bag sanitary towels and place them in the bin then close the effin bin lid. So a bit of a storm and we have to walk past shit roll complete with shit stains and sanitary towels.

If I were a family walking out to go to eat I would happily walk my kids in a pram or stroller past garbage stinking of shit complete with rotting waste.... excellent.

Don't any of you dare complain when nobody turns up to holiday here.

It's 2023 FFS. I'm funking appalled that I live here.... this is disgusting...
Και η μετάφραση :
Γεια σας παιδιά, το σκέφτηκα. Του χρόνου ακυρώστε όλες τις διακοπές σας στην Ελλάδα και μην πάτε. Ίσως δοκιμάσετε την Πορτογαλία καθώς καθαρίζουν τους δρόμους καθημερινά και φαίνεται να ενδιαφέρονται για την καθαριότητα.

Μην κατηγορείτε τον παλιό δήμαρχο ή τον νέο δήμαρχο στην Ελλάδα είναι οι ηλίθιοι κοντόφθαλμοι Έλληνες. Παραθέτω "Δεν ανακυκλώνω γιατί δίνω τα χρήματά μου σε άλλους, γι' αυτό μάτωσέ το"

Οι γυναίκες εδώ δεν μπορούν να ενοχληθούν να διπλασιάσουν τις σερβιέτες και να τις τοποθετήσουν στον κάδο και μετά να κλείσουν το καπάκι του κάδου. Λίγη καταιγίδα λοιπόν και πρέπει να περάσουμε μπροστά από το ρολό σκατά με λεκέδες και σερβιέτες.

Αν ήμουν μια οικογένεια που έβγαινε έξω για να πάει να φάει, θα περπατούσα ευχαρίστως τα παιδιά μου σε ένα καροτσάκι ή καρότσι, περνώντας από σκουπίδια που βρωμούσαν σκατά με σάπια απόβλητα... εξαιρετική.

Μην τολμήσετε κανείς από εσάς να παραπονεθεί όταν κανείς δεν έρχεται για διακοπές εδώ.

Είναι FFS 2023. Είμαι τρομοκρατημένος που μένω εδώ… αυτό είναι αηδιαστικό…
FB_IMG_1698133677632.jpg
FB_IMG_1698133666680.jpg
FB_IMG_1698133653962.jpg


Άσε μας ρε μπάρμπα. Εδώ έχουμε μεγαλύτερα προβλήματα να λύσουμε. Ακόμα δεν ξέρουμε αν ο Κασσελακης είναι από τούς από πάνω ή από τους από κάτω.
To for fucks sake δεν το μετεφρασες:coffee::confused::confused::confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από ανάρτηση Εγγλέζου σε ιντερνετική τουριστική σελίδα.:


Hello folks, I've been thinking. Next year cancel all your holidays to Greece and don't go. Maybe try Portugal as they clean the streets daily and seem to care about cleanliness.

Don't blame the old mayor or the new mayor in Greece its the stupid short sighted Greeks. I quote "I'm not recycling cos that's giving my money to other people, so phuck it"

Women here can't be effin bothered to double bag sanitary towels and place them in the bin then close the effin bin lid. So a bit of a storm and we have to walk past shit roll complete with shit stains and sanitary towels.

If I were a family walking out to go to eat I would happily walk my kids in a pram or stroller past garbage stinking of shit complete with rotting waste.... excellent.

Don't any of you dare complain when nobody turns up to holiday here.

It's 2023 FFS. I'm funking appalled that I live here.... this is disgusting...
Και η μετάφραση :
Γεια σας παιδιά, το σκέφτηκα. Του χρόνου ακυρώστε όλες τις διακοπές σας στην Ελλάδα και μην πάτε. Ίσως δοκιμάσετε την Πορτογαλία καθώς καθαρίζουν τους δρόμους καθημερινά και φαίνεται να ενδιαφέρονται για την καθαριότητα.

Μην κατηγορείτε τον παλιό δήμαρχο ή τον νέο δήμαρχο στην Ελλάδα είναι οι ηλίθιοι κοντόφθαλμοι Έλληνες. Παραθέτω "Δεν ανακυκλώνω γιατί δίνω τα χρήματά μου σε άλλους, γι' αυτό μάτωσέ το"

Οι γυναίκες εδώ δεν μπορούν να ενοχληθούν να διπλασιάσουν τις σερβιέτες και να τις τοποθετήσουν στον κάδο και μετά να κλείσουν το καπάκι του κάδου. Λίγη καταιγίδα λοιπόν και πρέπει να περάσουμε μπροστά από το ρολό σκατά με λεκέδες και σερβιέτες.

Αν ήμουν μια οικογένεια που έβγαινε έξω για να πάει να φάει, θα περπατούσα ευχαρίστως τα παιδιά μου σε ένα καροτσάκι ή καρότσι, περνώντας από σκουπίδια που βρωμούσαν σκατά με σάπια απόβλητα... εξαιρετική.

Μην τολμήσετε κανείς από εσάς να παραπονεθεί όταν κανείς δεν έρχεται για διακοπές εδώ.

Είναι FFS 2023. Είμαι τρομοκρατημένος που μένω εδώ… αυτό είναι αηδιαστικό…
FB_IMG_1698133677632.jpg
FB_IMG_1698133666680.jpg
FB_IMG_1698133653962.jpg


Άσε μας ρε μπάρμπα. Εδώ έχουμε μεγαλύτερα προβλήματα να λύσουμε. Ακόμα δεν ξέρουμε αν ο Κασσελακης είναι από τούς από πάνω ή από τους από κάτω.
To for fucks sake δεν το μετεφρασες:coffee::confused::confused::confused:
 
OP
OP
κωλο-γερος

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.600
Κριτικές
36
Like
35.056
Πόντοι
18.565
To for fucks sake δεν το μετεφρασες:coffee::confused::confused::confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


To for fucks sake δεν το μετεφρασες:coffee::confused::confused::confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


To for fucks sake δεν το μετεφρασες:coffee::confused::confused::confused:
:confused:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
9
Like
2.100
Πόντοι
496
τυποι στην αγια παρασκευη πλεον δημοτικη συμβουλος ελλη παπαγγελη :wanker::wanker::wanker:
μονο κερδος για την ελλαδα μας απο την εκλογη αυτη :confused::confused::confused:


Δήμαρχος Αγίας Παρασκευής ο Γιάννης Μυλωνάκης - Εκλέγεται η Έλλη Παπαγγελή
Λες να ενδιαφέρεται για τους άστεγους; :think:


Πάντως κέρδισε με αξία τον πάτο τη θέση :confused:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.769
Κριτικές
18
Like
15.418
Πόντοι
4.546
Λες να ενδιαφέρεται για τους άστεγους; :think:


Πάντως κέρδισε με αξία τον πάτο τη θέση :confused:
Που την είδαν την εμφυλη βία οι κεφτέδες; Ποτέ δεν είδα κάτι τέτοιο, αντιθέτως καβγάδες χίλιους δύο και φασαρίες.
Μας έχουν πρήξει τα παπαρια με τις σκατό woke μπούρδες.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
9
Like
2.100
Πόντοι
496
Δεν ξέρω τύπε, ίσως επειδή κράζω τη ΝΔ .....
Δες το ανωτέρω κογιότ.
Που την είδαν την εμφυλη βία οι κεφτέδες;
Κι όσο υπάρχει έμφυλη βία άλλο τόσο υπάρχει θέμα για την εν λόγω τύπισσα εδώ - μάλλον πήγε κι αυτό στα αζήτητα μια αναζήτηση στο Google θα σου λύσει τυχόν απορίες, μην ανεβάζω search results...
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
770
Πόντοι
96
Περναγα σημερα απο το Παρκο Δρακοπουλου στα Πατησια . Υπεροχο το εκανε ο Μπακογιαννης δεν εχω καταλαβει γιατι επρεπε να το φυλάνε τα ΜΑΤ το καλοκαιρι .
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
7
Like
2.926
Πόντοι
786

δεν θα ξαναγίνουν τελικά οι εκλογές στην αλεξάνδρεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom