Νέα

Δήμητρα Αλεξανδράκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PA_2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
Σε εσένα το έχει προτείνει  Mariannastopoulou ?
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
μαλακια να κανει τσοντα...ετσι κι αλλιως με τις βιζιτες μια χαρα λεφτα θα βγαζει...γιατι να καει σα τη τζουλια?
 

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
Το θρεντ δεν αφορά εμένα αλλά τη Δήμητρα

έτερον εκάτερον,

ρώτησα, αν θες απαντάς... μην ανοίγουμε νέο θέμα και κουράζουμε τους συναδέλφους.
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
14
Like
3.736
Πόντοι
2.777
η Αραπίνα εκδίδεται κάπως;;;
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.950
Like
30.287
Πόντοι
5.006
http://[URL unfurl="true"]www.kanonitv.net/wp-content/uploads/2012/07/Dimitra-Alexandraki-Koo-beach-bar-kanoni-tv-06.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.kanonitv.net/wp-content/uploads/2012/07/Dimitra-Alexandraki-Koo-beach-bar-kanoni-tv-05.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.kanonitv.net/wp-content/uploads/2012/07/Dimitra-Alexandraki-Koo-beach-bar-kanoni-tv-04.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.kanonitv.net/wp-content/uploads/2012/07/Dimitra-Alexandraki-Koo-beach-bar-kanoni-tv-03.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.kanonitv.net/wp-content/uploads/2012/07/Dimitra-Alexandraki-Koo-beach-bar-kanoni-tv-02.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.kanonitv.net/wp-content/uploads/2012/07/Dimitra-Alexandraki-Koo-beach-bar-kanoni-tv-01.jpg[/img[/URL]]
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
Η κοπέλα είναι η τσοντάρα, φτιαγμένη ολόκληρη για πήδημα και μόνο. Όταν την πρωτοβλέπεις εύχεσαι να πάθεις πριαπισμό και να την καρφώνεις μέχρι τελικής πτώσης (κι ας στον κόψουν μετά).
Αλλά με το που ανοίξει το στόμα της ή γενικώς αρχίσει να αλληλεπιδρά με το περιβάλλον, σου έρχεται εμετός και αντικαυλίαση. Η αντισεξουαλικότερη συμπεριφορά που μπορεί να φανταστεί κάποιος.
Πίνει σαν πούστης, μιλάει σαν πούστης και βρίζει σαν νταλικέρης (πούστης) ["στον πούτσο μου ρε μαλάκα" "στο μουνί μου ρε μαλάκα" και άλλες σέξυ ατάκες], τσαμπουκαλεύεται με γκαρσόνια, οδηγούς στο δρόμο, τυχαίους οπουδήποτε. Και είναι κρίμα διότι και το έχει όσο λίγες και γουστάρει κάργα να πηδιέται.
Η απόλυτη μουνάρα και το απόλυτο βλαχαδερό μαζί.
 

one

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Η Ναγια ειναι η αραπινα. ρε παιδια αξιζει πολλα λεφτα η Δημητρα!!!!δινω οσο οσο, κανενα τηλ εχουμε;;;;
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Η κοπέλα είναι η τσοντάρα, φτιαγμένη ολόκληρη για πήδημα και μόνο. Όταν την πρωτοβλέπεις εύχεσαι να πάθεις πριαπισμό και να την καρφώνεις μέχρι τελικής πτώσης (κι ας στον κόψουν μετά).
Αλλά με το που ανοίξει το στόμα της ή γενικώς αρχίσει να αλληλεπιδρά με το περιβάλλον, σου έρχεται εμετός και αντικαυλίαση. Η αντισεξουαλικότερη συμπεριφορά που μπορεί να φανταστεί κάποιος.
Πίνει σαν πούστης, μιλάει σαν πούστης και βρίζει σαν νταλικέρης (πούστης) ["στον πούτσο μου ρε μαλάκα" "στο μουνί μου ρε μαλάκα" και άλλες σέξυ ατάκες], τσαμπουκαλεύεται με γκαρσόνια, οδηγούς στο δρόμο, τυχαίους οπουδήποτε. Και είναι κρίμα διότι και το έχει όσο λίγες και γουστάρει κάργα να πηδιέται.
Η απόλυτη μουνάρα και το απόλυτο βλαχαδερό μαζί.

συμφωνώ απόλυτα σε όλα
τη βρίσκω θεά, κορμάρα και προσωπάρα αλλά όταν μιλάει είναι ζώο
και έχω ακούσει ότι έχει κάνει κι άλλες καφρίλες του τύπου να κατουράει μπροστά σου ενώ σε ξέρει για 10 λεπτα και τέτοια... :jerking:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
συμφωνώ απόλυτα σε όλα
τη βρίσκω θεά, κορμάρα και προσωπάρα αλλά όταν μιλάει είναι ζώο
και έχω ακούσει ότι έχει κάνει κι άλλες καφρίλες του τύπου να κατουράει μπροστά σου ενώ σε ξέρει για 10 λεπτα και τέτοια... :jerking:

έχεις πμ :birdman:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
συμφωνώ απόλυτα σε όλα
τη βρίσκω θεά, κορμάρα και προσωπάρα αλλά όταν μιλάει είναι ζώο
και έχω ακούσει ότι έχει κάνει κι άλλες καφρίλες του τύπου να κατουράει μπροστά σου ενώ σε ξέρει για 10 λεπτα και τέτοια... :jerking:
τι μαλακιες γραφεις?καθεται σκαμνακι και καοτυραει μπροστα σε κοσμο?μιλας εσυ ρε ζωον για χαρακτηρα και συμπεριφορα?τελικα μου φαινεται πως δεν εχει καθολου αδικο ο εκτορας...αντε πηγαινε γραψε στο θρεντακι σου και ασε γυναικες που δεν εχουν καμια σχεση με εσενα.εσυ εισαι στην ανυπαρξια και γυναικες τετοιου επιπεδου σταματανε τον αντρικο πληθυσμο...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
τι μαλακιες γραφεις?καθεται σκαμνακι και καοτυραει μπροστα σε κοσμο?μιλας εσυ ρε ζωον για χαρακτηρα και συμπεριφορα?τελικα μου φαινεται πως δεν εχει καθολου αδικο ο εκτορας...αντε πηγαινε γραψε στο θρεντακι σου και ασε γυναικες που δεν εχουν καμια σχεση με εσενα.εσυ εισαι στην ανυπαρξια και γυναικες τετοιου επιπεδου σταματανε τον αντρικο πληθυσμο...

ο άλλος έγραψε "Πίνει σαν πούστης, μιλάει σαν πούστης και βρίζει σαν νταλικέρης (πούστης) ["στον πούτσο μου ρε μαλάκα" "στο μουνί μου ρε μαλάκα" και άλλες σέξυ ατάκες], τσαμπουκαλεύεται με γκαρσόνια, οδηγούς στο δρόμο, τυχαίους οπουδήποτε" και κατα τ'άλλα εγώ σε πείραξα που είπα οτι κατουράει μπροστά σε άλλους!
ναι έτσι μου είπαν και δεν έχω λόγο να μη το πιστέψω!
αντε μου στο διάλο που θα μου πεις εσύ ο κάθε άκυρος τι είμαι εγώ
εσείς που λέτε τη κοπέλα βίζιτα είστε καλύτεροι!  :jerking: :headbang:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
δεν θα μπορούσες να γράψεις αν ίσχυε αυτό
βλεπεις?στελνεις πμ στο ανυπαρκτο ψευτο μοντελο της κακιας ωρας και στο παιζει απο πανω... :cheesy: :cheesy:
ο άλλος έγραψε "Πίνει σαν πούστης, μιλάει σαν πούστης και βρίζει σαν νταλικέρης (πούστης) ["στον πούτσο μου ρε μαλάκα" "στο μουνί μου ρε μαλάκα" και άλλες σέξυ ατάκες], τσαμπουκαλεύεται με γκαρσόνια, οδηγούς στο δρόμο, τυχαίους οπουδήποτε" και κατα τ'άλλα εγώ σε πείραξα που είπα οτι κατουράει μπροστά σε άλλους!
ναι έτσι μου είπαν και δεν έχω λόγο να μη το πιστέψω!
αντε μου στο διάλο που θα μου πεις εσύ ο κάθε άκυρος τι είμαι εγώ
εσείς που λέτε τη κοπέλα βίζιτα είστε καλύτεροι!  :jerking: :headbang:
ναι ρε σουργελο θα σου πω.κομπλεξικο αυτιαγκουρικο χοντρομπαζο που θα μιλησεις για γυναικες που δεν εχεις καμια σχεση μαζι τους?με την καθε ακυρη και ανυπαρκτη που βγαζει κομπλεξ και λεει μαλακιες για οποια γυναικα ειναι πραγματικα ομορφη?ουστ!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom