Νέα

Δήμητρα Αλεξανδράκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PA_2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Zelda11

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
159
Like
661
Πόντοι
81
Απωθημένο μεγάλο. Καυλα ακόμα και σήμερα. Ακριβώς ο τύπος γυναίκας που μ'αρεσει, μέχρι και οι εκφράσεις του προσώπου της. Και εννοείται ότι στο σεξ κάνει παπάδες, δε χρειάζεται να μου το πει κανένας αυτο. Και αυτοκαταστροφικη όπως εγώ. Θα πηδηχτει παντού, θα πιει τα πάντα, θα κάνει τα πάντα. Και σώμα αδύνατο, με κωλαράκι, χείλη πλατιά με αυτό το ύφος όταν έχει νεύρα που με τρελαίνει, μαγουλάκια. Η γκομενα είναι κορυφή. Τυχεροί όσοι την πήραν και της πήραν το μυαλό στο σεξ. Η δε Ντεντη ήταν η αγαπη μου, με εκείνη θα έκανα σχέση και παιδί. Αυτή δυστυχώς θα είναι για πάντα έτσι, αυτές οι γυναίκες έχουν τρελή ενέργεια. Είναι το ατού τους και η κατάρα τους μαζί.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
11.938
Like
15.534
Πόντοι
3.656
Απωθημένο μεγάλο. Καυλα ακόμα και σήμερα. Ακριβώς ο τύπος γυναίκας που μ'αρεσει, μέχρι και οι εκφράσεις του προσώπου της. Και εννοείται ότι στο σεξ κάνει παπάδες, δε χρειάζεται να μου το πει κανένας αυτο. Και αυτοκαταστροφικη όπως εγώ. Θα πηδηχτει παντού, θα πιει τα πάντα, θα κάνει τα πάντα. Και σώμα αδύνατο, με κωλαράκι, χείλη πλατιά με αυτό το ύφος όταν έχει νεύρα που με τρελαίνει, μαγουλάκια. Η γκομενα είναι κορυφή. Τυχεροί όσοι την πήραν και της πήραν το μυαλό στο σεξ. Η δε Ντεντη ήταν η αγαπη μου, με εκείνη θα έκανα σχέση και παιδί. Αυτή δυστυχώς θα είναι για πάντα έτσι, αυτές οι γυναίκες έχουν τρελή ενέργεια. Είναι το ατού τους και η κατάρα τους μαζί.

Αρκεί να πατάς mute όταν μιλάει...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
11.938
Like
15.534
Πόντοι
3.656

Dynastis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
24
Like
948
Πόντοι
990

Αυτή γιορτάζει τα γενέθλια του φανταστικού της συζύγου :idiot:
Μάλλον...:grin:
 

Διαγραμμένο μέλος 69683

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2009
Μηνύματα
551
Like
2.590
Πόντοι
446
Μετά από κατανάλωση πολλών γραμμών, ακόμη και της γραμμές από τα γήπεδα ποδοσφαίρου τραβούσε η Δημητρούλα, ε φυσικό και επόμενο είναι να καει ανεπανορθωτα ...

al pacino drugs GIF
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.638
Like
28.786
Πόντοι
6.056

Αυτή γιορτάζει τα γενέθλια του φανταστικού της συζύγου :idiot:

Ολες αυτες αραγε ειναι τόσο καμενες που θεωρούν οτι ειναι φυσιολογικό να ανεβάζουν τούρτες γενεθλίων απο τους υποτιθέμενους γκόμενους χωρις να δειχνουν τους εορταζοντες;;

Εχω δει και αλλη βιζιτ... εε influencer να το κανει αυτο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
11.938
Like
15.534
Πόντοι
3.656
Ολες αυτες αραγε ειναι τόσο καμενες που θεωρούν οτι ειναι φυσιολογικό να ανεβάζουν τούρτες γενεθλίων απο τους υποτιθέμενους γκόμενους χωρις να δειχνουν τους εορταζοντες;;

Εχω δει και αλλη βιζιτ... εε influencer να το κανει αυτο.

Προσωπικά,ούτε με νοιάζει.Όσες έχουν εμφάνιση και μυαλό,θα πάνε να τυλίξουν κάποιον λεφτά,θα κάνουν παιδιά και θα το ξύνουν μετά όλη τους τη ζωή.Όσες πάνε και καίγονται απ'΄τα ναρκωτικά,καταλήγουν σαν τη Τζούλια και αυτήν.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.595
Like
2.621
Πόντοι
456
Ολες αυτες αραγε ειναι τόσο καμενες που θεωρούν οτι ειναι φυσιολογικό να ανεβάζουν τούρτες γενεθλίων απο τους υποτιθέμενους γκόμενους χωρις να δειχνουν τους εορταζοντες;;

Εχω δει και αλλη βιζιτ... εε influencer να το κανει αυτο.
γκομενο ολες εχουν..εδω εχει γκομενο..η κυρα σουλα η χοντρουλα απο τη δραπετσωνα..δεν θα εχει η αλεξανδρακη?απλα δεν τον δειχνει..γιατι δεν πρεπει να ειναι και πολυ..ομορφοπαιδο..ο χορηγος..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom