Νέα

Δίλημμα για την επιλογή οίκου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 979
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
αληθινά ώρες ώρες νιώθω να πνίγομαι από την πολύβουη και άναρχη δόμηση και ατμόσφαιρα αυτης της μεγαλούπολης.Νιώθω hours n hours ότι πρέπει να πάω να γαμήσω σε έναν καλό οικίσκο,αλλά είναι τόσα πολλά τα προγράμματα της cosmote που μπερδεύομαι πραγματικά.Να πάρω το multi με τα 26 ευρώ πάγιο και τα 150 sms μηνιαίως?(καριολάιν?).Να πάρω το καρτοσυμβόλαιο με πάγιο 25 50 ευρώ και 250 sms?(σάρα)?Η' να πάρω το πακέτο what's up(anna paspalj :grin:) με τα 600 ευρώ και τα 600 sms? :think: :think:


υ.γ.δύσκολη απόφαση ρε γαμώτη..
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
αληθινά ώρες ώρες νιώθω να πνίγομαι από την πολύβουη και άναρχη δόμηση και ατμόσφαιρα αυτης της μεγαλούπολης.Νιώθω hours n hours ότι πρέπει να πάω να γαμήσω σε έναν καλό οικίσκο,αλλά είναι τόσα πολλά τα προγράμματα της cosmote που μπερδεύομαι πραγματικά.Να πάρω το multi με τα 26 ευρώ πάγιο και τα 150 sms μηνιαίως?(καριολάιν?).Να πάρω το καρτοσυμβόλαιο με πάγιο 25 50 ευρώ και 250 sms?(σάρα)?Η' να πάρω το πακέτο what's up(anna paspalj :grin:) με τα 600 ευρώ και τα 600 sms? :think: :think:


υ.γ.δύσκολη απόφαση ρε γαμώτη..
Εγω αποψε θα επαιρνα ευχαριστως μια σαρα  με το στριφογυριστο τσιμπουκι της :pipa2:  :kissass2: .
Η καρολαιν αληθεια ξερεις ποτε γυρναει??
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καρέα δουλεύει; Να πεταχτώ να ρωτήσω καβλέα μου; :dancing:
Καβλιαρετζο μου,λεω να επεκτεινω τον στουντιο-κυκλο μου  :tits2: :2on1: .
Εχω αγανακτησει με την ξεπεταδικη συμπεριφορα του καρεα!!!Αν περασεις καμια βολτα απο εκει ομως,πες μου τις βαρδιες να φτιαχτω  :grin: :cum: :cum:  :2funny: .
Παντως θελω να δοκιμασω καριολίνα  :-*
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
θα το βρεις ανοιχτό ?  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Το καρεα δεν κλεινει για περισσοτερο απο λιγες ωρες.πρεπει να εχει πολυ μεγαλα μεσα... ;) ;)
Μια κοπελα μου ειπε οτι την μπουζουριασανε και πηγε αμεσως το αφεντικο και την εβγαλε  :'( :o

Υ.γ. γαμω τις τσατσαδες του καρεα!!!!!χαχααχααααααααααα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
θα το βρεις ανοιχτό ?  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Πουρκουά; :think:

Καβλιαρετζο μου,λεω να επεκτεινω τον στουντιο-κυκλο μου  :tits2: :2on1: .
Εχω αγανακτησει με την ξεπεταδικη συμπεριφορα του καρεα!!!Αν περασεις καμια βολτα απο εκει ομως,πες μου τις βαρδιες να φτιαχτω  :grin: :cum: :cum:  :2funny: .
Παντως θελω να δοκιμασω καριολίνα  :-*

Ανέβα δικέ μου να πάμε στις καλές γκαρσόνες να καυλώσουμε (ξέρεις εσύ :cool2:) και μετά βουρ Καρέα για κράξιμο απ'την τσατσά. :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
αληθινά ώρες ώρες νιώθω να πνίγομαι από την πολύβουη και άναρχη δόμηση και ατμόσφαιρα αυτης της μεγαλούπολης.Νιώθω hours n hours ότι πρέπει να πάω να γαμήσω σε έναν καλό οικίσκο,αλλά είναι τόσα πολλά τα προγράμματα της cosmote που μπερδεύομαι πραγματικά.Να πάρω το multi με τα 26 ευρώ πάγιο και τα 150 sms μηνιαίως?(καριολάιν?).Να πάρω το καρτοσυμβόλαιο με πάγιο 25 50 ευρώ και 250 sms?(σάρα)?Η' να πάρω το πακέτο what's up(anna paspalj :grin:) με τα 600 ευρώ και τα 600 sms? :think: :think:


υ.γ.δύσκολη απόφαση ρε γαμώτη..
αλλαξα τον τιτλο.....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Πουρκουά; :think:

Ανέβα δικέ μου να πάμε στις καλές γκαρσόνες να καυλώσουμε (ξέρεις εσύ :cool2:) και μετά βουρ Καρέα για κράξιμο απ'την τσατσά. :grin:
Έρχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!  :pipa2: :pipa2:
Να παρω το καραβι και να παω τα ξημερωματα μικρολιμανο να σε περιμενω?  :grin: :grin: :grin: :2funny:

Άργησε όσες ωρες θες,εκει(στην καφετερια) δεν βαριεμαι ποτε με την θέα που εχει  :tits2: :tits2: :tits2: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Για το θεμα του καρεα...
Το ειχε βρει κλειστο συναγωνιστης με ταμπελες που γραφανε ''σφραγισμενο απ την αστυνομια ως παρανομο''(κατι τετοιο δηλαδη),αλλά μετα απο λιγες ωρες δουλευε κανονικα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom