Νέα

Διερεύνηση προθέσεων strip-girl ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nacho_scocco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Απευθύνομαι σε όλους εσάς που έχετε "φάει" με το κουτάλι τα κέντρα της προσφερόμενης αγωμένης ηδονής (και του οφθαλμόλουτρου βεβαίως) για να με διαφωτίσετε σχετικά με ένα περίεργο θέμα που έχω (και που ίσως και άλλοι να αναρωτιούνται για αυτό) τη διερεύνηση προθέσεων. Συγκεκριμένα... πότε μπορεί να καταλάβει κανείς ότι μία στριπτιτζού θα του προσφέρει αυτά που ο ίδιος επιθυμεί (ότι κι αν είναι αυτά) ???  Εγώ για παράδειγμα γουστάρω στο χορό τα γλειψίματα, τις δαγκωματιές και τα γλωσσόφιλα αλλά οι περισσότερες "περιορίζονται" στον καθαρά επαγγελματικό χορό (είτε απλό, είτε πριβέ) πλην κάποιων εξαιρέσεων. Το ερώτημα λοιπόν είναι πως μπορούμε να καταλάβουμε ότι έχουμε να κάνουμε με μία από τις "εξαιρέσεις"? Yπάρχει κάποιος τρόπος ή απλά ακολουθούμε το ενστικτό μας?
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
σωστοςςςςς....
 

repos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
οτι πληρώσεις θα πάρεις
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
544
Πόντοι
6.055
Απευθύνομαι σε όλους εσάς που έχετε "φάει" με το κουτάλι τα κέντρα της προσφερόμενης αγωμένης ηδονής (και του οφθαλμόλουτρου βεβαίως) για να με διαφωτίσετε σχετικά με ένα περίεργο θέμα που έχω (και που ίσως και άλλοι να αναρωτιούνται για αυτό) τη διερεύνηση προθέσεων. Συγκεκριμένα... πότε μπορεί να καταλάβει κανείς ότι μία στριπτιτζού θα του προσφέρει αυτά που ο ίδιος επιθυμεί (ότι κι αν είναι αυτά) ???  Εγώ για παράδειγμα γουστάρω στο χορό τα γλειψίματα, τις δαγκωματιές και τα γλωσσόφιλα αλλά οι περισσότερες "περιορίζονται" στον καθαρά επαγγελματικό χορό (είτε απλό, είτε πριβέ) πλην κάποιων εξαιρέσεων. Το ερώτημα λοιπόν είναι πως μπορούμε να καταλάβουμε ότι έχουμε να κάνουμε με μία από τις "εξαιρέσεις"? Yπάρχει κάποιος τρόπος ή απλά ακολουθούμε το ενστικτό μας?
ρε φιλε τι ρωτας εδω εχουμε καταστραφει οικονομικος με τις τυπισες
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.791
Κριτικές
61
Like
40.513
Πόντοι
22.785
ρε φιλε τι ρωτας εδω εχουμε καταστραφει οικονομικος με τις τυπισες

άγαπητέ συντροφε δυστυχως είμαι άγραμματος .........
κανε μίa πραξη  780 εύρω τό μήνα έπι 25 χρόνια!!!!!!!!!!!!!

Πες το μου μέ τροπο ε;;;;;;;;;;;;;;;;;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

[size=21pt]viva la fica................[/size]
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
άγαπητέ συντροφε δυστυχως είμαι άγραμματος .........
[size=13pt]κανε μίa πραξη  780 εύρω τό μήνα έπι 25 χρόνια[/size]!!!!!!!!!!!!!

Κάποιος πρέπει να σου πει σύντροφε ότι ο μήνας έχει 30 ημέρες, όχι 8, όπως ο δικός σου....... :* :* :*
 
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Ή ρωτάς...ή πληρώνεις...:grin: :cheesy:
Το "πληρώνεις" είναι δεδομένο φίλε μου και αναπόφευχτο σίγουρα αλλά το "ρωτάς" που ανέφερες σηκώνει μεγάλη κουβέντα.Συγκεκριμένα......ρωτάς την ίδια?.....κάποιον έμπιστο σου εκεί μέσα(αν υπάρχει)? και τι ρωτάς?.....μήπως αντί να διερευνήσω εγώ τις προθέσεις των κοριτσιών,διερευνήσουν αυτές τις δικές μου(και αυτό δε νομίζω πως είναι και πολύ καλό)?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
άγαπητέ συντροφε δυστυχως είμαι άγραμματος .........
[size=12pt]κανε μίa πραξη  780 εύρω τό μήνα έπι 25 χρόνια!!!!!!!!!!!!!
[/size]
Πες το μου μέ τροπο ε;;;;;;;;;;;;;;;;;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

[size=21pt]viva la fica................[/size]

Να  υποβάλεις το ερώτημα στο "παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή"
:2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Tην παρατηρείς πως φέρεται με τους άλλους... ή ρωτάς κ μαθαίνεις ;)
Αυτό που λες φίλε μου σίγουρα έχει κάποια λογική δε λέω αλλά πολλές φορές τα φαινόμενα απατούν,οπότε πάλι είναι και λίγο κορώνα γράμματα.....έτσι δε είναι?
 
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
ρε φιλε τι ρωτας εδω εχουμε καταστραφει οικονομικος με τις τυπισες
Ρε αρχηγέ έχουμε που έχουμε καταστραφεί οικονομικώς όπως λες και συ.....αλλά τουλάχιστον ας κάνουμε και το κομμάτι μας ;)
 

Επισκέπτης
Συγκεκριμένα......ρωτάς την ίδια?.....κάποιον έμπιστο σου εκεί μέσα(αν υπάρχει)? και τι ρωτάς?.....μήπως αντί να διερευνήσω εγώ τις προθέσεις των κοριτσιών,διερευνήσουν αυτές τις δικές μου(και αυτό δε νομίζω πως είναι και πολύ καλό)?

Όπως το θετεις...δεν είναι παιχνίδι...

Εγώ στα στριπ παίζω...ξοδεύω και όλα έρχονται (αν) μόνα τους...

Όποτε πίεσα...ξενέρωσα τόσο που έκοψα το άθλημα για 2 χρόνια..
 
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Από αυτά που διαβάζω συμπεραίνω πως το θέμα που έθιξα είναι κάπως παράξενο και όχι πολύ ξεκάθαρο....αλλά παρόλα αυτά ευχαριστώ που προβληματιστήκατε και είπατε τη γνώμη σας γιατί σίγουρα μετράει.Η ουσία είναι να πηγαίνουμε εκεί άνετοι και χαλαροί και ότι ήθελε προκύψει από κει και πέρα πιστεύω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom