Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 382K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 98 39,2%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 18 7,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 24 9,6%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 31 12,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 8 3,2%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 32 12,8%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 13 5,2%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 9 3,6%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 10 4,0%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 14 5,6%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 29 11,6%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 5,6%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 1 0,4%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 15 6,0%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 7 2,8%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 3 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    250

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Τη περασμενη βδομαδα,Ιταλιδα στη Πατμο.Το νησι ηταν γελατο με Ιταλιδες,απιστευτες κωλαρες και τρομερη φινετσα,στο ντυσιμο,στη κινηση σε ολα τους. Γνωριμια στη χωρα,στο σημειο που ειναι μαζεμενα τα μπαρακια και το εστιατοριο Βαγγελης.Καθοταν σχεδον κολλητα σε ενα πεζουλι (τραπεζακι με τα τις 8 δεν βρισκεις) και πιασαμε τη κουβεντα.Ηταν τοσο απλο βρε παιδια αν και ειχα χρονια να ασχοληθω με αυτα λογω σχεσεων.Τελικα το θεμα ειναι να μην το κυνηγας και να εισαι "κυριος", να μην δειχνεις ληγουρι,ασε να σου μιλησουν πρωτες,αλλωστε ετσι ξερεις οτι το θελουν οπωσδηποτε.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
φίλε αυτό που έχει τύχει κια μενα, να σε παρατάει η γκόμενα λίγο πριν τελείωσεις , τι ξενέρωμα είια αυτό...
Εμενα με παρατανε μολις πεταξω εξω το πουλι μου. Πολυ πονοκεφαλος ρε παιδια? Εχει τπτ το πουλι μου?
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Τη περασμενη βδομαδα,Ιταλιδα στη Πατμο.Το νησι ηταν γελατο με Ιταλιδες,απιστευτες κωλαρες και τρομερη φινετσα,στο ντυσιμο,στη κινηση σε ολα τους. Γνωριμια στη χωρα,στο σημειο που ειναι μαζεμενα τα μπαρακια και το εστιατοριο Βαγγελης.Καθοταν σχεδον κολλητα σε ενα πεζουλι (τραπεζακι με τα τις 8 δεν βρισκεις) και πιασαμε τη κουβεντα.Ηταν τοσο απλο βρε παιδια αν και ειχα χρονια να ασχοληθω με αυτα λογω σχεσεων.Τελικα το θεμα ειναι να μην το κυνηγας και να εισαι "κυριος", να μην δειχνεις ληγουρι,ασε να σου μιλησουν πρωτες,αλλωστε ετσι ξερεις οτι το θελουν οπωσδηποτε.


τοσο απλο βρε παιδια
ερχονται για γαμησι....

Αντε να κανουμε την Ελλαδα οπως ηταν παλια

Που πήγαινες διακοπές και γαμουσες αβερτα


Πολλες μου εχουν πει ότι ερχομαστε Ελααδα για θαλασσα και Greek Fuckers..........ΞΥΠΝΑΤΕ!!!!
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Εμενα με παρατανε μολις πεταξω εξω το πουλι μου. Πολυ πονοκεφαλος ρε παιδια? Εχει τπτ το πουλι μου?
Xαχαχα, μαλλον τον πετας εξω λαθος στιγμη, πρεπει να κανεις και καμμια κουβεντα πριν, και καλα οτι ενδιαφερεσαι και για τον ψυχικο της κοσμο.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Πριν από 20 χρονια

Πήγε με φίλο διακοπες στη Σκιάθο...


Πρωτη μερα καμακι και γνωριμία με δυο μουναρες Δανέζες (αδελφες... είχαν ερθει οικογενειακα στο νησί με μπαμπα - μαμα)


Αφου καμακονουμε στο δρομο.... παμε για ποτακι..... μετα Disco.... και μετα ξεκιναμε για το δικο μας δωματιο.....


Στο δρομο κατι μιλάνε μεαξύ τους και ενω εχει παρει  ο καθενας μας από μια απο το χερακι μου λεέι η δικια μου "Ξερεις υπάρχει ενα προβλημα!!  Εγώ θέλω το φίλο σου και η αδερφή μου εσένα"  Φυσικά λέμε εμείς κανενα πρόβλημα και επί τόπου αλλάζουμε ζευγαρι.

Πήγε πρώτα ο φιλος στο δωματιο.... και μετα από λίγο εγώ 

Την επόμενη μέρα τις ψήσαμε για να μην χανουμε χρονο να κανουμε ολοι μαζι στο δωματιο...... (Ψηθηκαν σε 5 λεπτα)

5-6 μέρες γαμουσα αβερτα ξανθα Δανεζικα μουνιά.... Φυσικά έγιναν και ανταλλαγες αφου εμεις τις είπαμε την 3 μερα ότι εμεις προτιμαμε όπως ειμασταν στην αρχη...


Και  την τελευταια μερα πειραμε και μπανανες - αγκουρακια...... εγεινε τις ανωμαλιες..... Τις περναμε κολο μουνι μαζι....Τελεια παρτουζα

3 μήνες εστελναν γραμματα οι γκομενες.... I LOVE U και τετοιες παπαριες


Ετσι περνουσμαε παλια.....

Για να μαθαινουν ποι νεοτεορι
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Τη περασμενη βδομαδα,Ιταλιδα στη Πατμο.Το νησι ηταν γελατο με Ιταλιδες,απιστευτες κωλαρες και τρομερη φινετσα,στο ντυσιμο,στη κινηση σε ολα τους. Γνωριμια στη χωρα,στο σημειο που ειναι μαζεμενα τα μπαρακια και το εστιατοριο Βαγγελης.Καθοταν σχεδον κολλητα σε ενα πεζουλι (τραπεζακι με τα τις 8 δεν βρισκεις) και πιασαμε τη κουβεντα.Ηταν τοσο απλο βρε παιδια αν και ειχα χρονια να ασχοληθω με αυτα λογω σχεσεων.Τελικα το θεμα ειναι να μην το κυνηγας και να εισαι "κυριος", να μην δειχνεις ληγουρι,ασε να σου μιλησουν πρωτες,αλλωστε ετσι ξερεις οτι το θελουν οπωσδηποτε.
σωστος ειδικα εμ τις ιτλαλιδες αν και πρεπει να κυνηγας εστω με τροπο να κανεις καμακι.απλως να μην δειχνεις λιγουρης.οι ιταλοι ειναι πολυ λιγουρια.καμακι στιν ψυχρα με θρασος παντως.γενικως με τις βορειοιταλιδες θελει και τροπο και υπομονη και θα φας.εμενα το καλυτερο και δυσκολοτερο καμακι ηταν σε μια γιαπωνεζα το 98 στην μυκονο.εφτασε σε σημειο να με σπρωξει ελαφρια και να μου πει με ενοχλεις και μετα απο 2-3 ωρες την πηρα.σας λεω αληθεια μαγκες.εχω γραψει και σε σχετικο thread παλια το σκηνικο.αυτα.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Ω ρε ΓΑΜΗΣΙΑ!!!!!!!!!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ω ρε ΓΑΜΗΣΙΑ!!!!!!!!!
αρκει αν ειναι αληθινα οχι φανταστικες ιστοριες.δηλαδη να γαμας την μια στιγμη γαλλιδα στην κεφαλονια και την ιδα στιγμη στον αγιο νικολαο.αληθειες λεμε εδω οχι παραμυθια.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
αρκει αν ειναι αληθινα οχι φανταστικες ιστοριες.δηλαδη να γαμας την μια στιγμη γαλλιδα στην κεφαλονια και την ιδα στιγμη στον αγιο νικολαο.αληθειες λεμε εδω οχι παραμυθια.

Αληθειες λεω μαγκα

Και γουσταρω και εχω περαση στις Γαλλίδες.......

Γαματε Γαλλίδες, Ισπανιδες, Αμερικάνες ,Σουδεζες, Ιταλιδες, Δανεζες κτλ.... - Τονωνει τον Τουρισμό!!!!!
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Πριν από 20 χρονια

Πήγε με φίλο διακοπες στη Σκιάθο...


Πρωτη μερα καμακι και γνωριμία με δυο μουναρες Δανέζες (αδελφες... είχαν ερθει οικογενειακα στο νησί με μπαμπα - μαμα)


Αφου καμακονουμε στο δρομο.... παμε για ποτακι..... μετα Disco.... και μετα ξεκιναμε για το δικο μας δωματιο.....


Στο δρομο κατι μιλάνε μεαξύ τους και ενω εχει παρει  ο καθενας μας από μια απο το χερακι μου λεέι η δικια μου "Ξερεις υπάρχει ενα προβλημα!!  Εγώ θέλω το φίλο σου και η αδερφή μου εσένα"   Φυσικά λέμε εμείς κανενα πρόβλημα και επί τόπου αλλάζουμε ζευγαρι.

Πήγε πρώτα ο φιλος στο δωματιο.... και μετα από λίγο εγώ   

Την επόμενη μέρα τις ψήσαμε για να μην χανουμε χρονο να κανουμε ολοι μαζι στο δωματιο...... (Ψηθηκαν σε 5 λεπτα)

5-6 μέρες γαμουσα αβερτα ξανθα Δανεζικα μουνιά.... Φυσικά έγιναν και ανταλλαγες αφου εμεις τις είπαμε την 3 μερα ότι εμεις προτιμαμε όπως ειμασταν στην αρχη...


Και  την τελευταια μερα πειραμε και μπανανες - αγκουρακια...... εγεινε τις ανωμαλιες..... Τις περναμε κολο μουνι μαζι....Τελεια παρτουζα

3 μήνες εστελναν γραμματα οι γκομενες.... I LOVE U και τετοιες παπαριες


Ετσι περνουσμαε παλια.....

Για να μαθαινουν ποι νεοτεορι

έτσι κάνε καμπάνια για τον τουρισμό... αν ασχοληθείς σε βλέπω και Υπουργό

Απορία..... οι σίτυ τουρίστριες μετράνε....????  :think:  :think: ελπίζω πως ναι....  :huh:

Επιμορφωτικό thread !!!!
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
ΟΧΙ σιτι τουριστριες


εδώ μόνο για τουριστριες που ερχονατι για ηλιο - θαλασσα - γαμησι


 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
ΟΧΙ σιτι τουριστριες


εδώ μόνο για τουριστριες που ερχονατι για ηλιο - θαλασσα - γαμησι

Είναι ομαλή και ανώδυνη η μετάβαση από σίτυ τουρίστριες σε τουρίστριες ή μήπως θα πονέσω γιατρέ?  :think:
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Τελικά?

Βοηθήσατε τον Τουρισμό?
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Ρε  γαματε Τουριστριες λέμε

ΓΑΜΑΤΕ
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Προσπαθουμε φιλαρακι.Εσυ γιατι ζοριζεσαι τοσο;Προφυλακτικα πουλας;
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Γαματε Σουδεζες, Γερμανιδες, Ιταλίδες, Γαλλίδες, Δανέζες......

Ετσι θα ανεβει το ΑΕΠ και οι εξαγωγες
Βοηθήστε την Ελληνική Οικονομία και τις ορμόνε σας


ΓΑΜΑΤΕ ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΕΣ
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Ρε ...............  γαματε Τουριστριες λέμε
:tits2:
ΓΑΜΑΤΕ
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
αν δε μπορειτε να γαμισετε τουριστριες γαμιστε κανα πουστη τουριστα. οτι να ΄ναι τελοσπαντων αρκει να ερθει συναλλαγμα στη χωρα
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
ΤΟ ΣΚ.....

Τιμήσατε καμια τουρίστρια?


:zfuck:
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
???????????????????????????
Κανένας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom