Νέα

Διακοπές - δουλειά με φίλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ntiknik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • 401b41223dfe64ee013dff975dd301b3.jpg
    401b41223dfe64ee013dff975dd301b3.jpg
    93,7 KB · Εμφανίσεις: 105
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Καταθέτω κι εγώ παρόμοιο σκηνικό. Με δυο φίλες είχα πάει διακοπές όταν ήμουν 20. Η μία με γούσταρε, το ήξερα. Ηταν πολύ αδυνατη. Εγώ γουστάρα την άλλη, είχε πολύ πιο πρόστυχο κώλο.

Έμεναν μαζί αυτές και εγώ μόνος σε άλλο δίκλινο. Με κάλεσαν στο δωμάτιο. Εκεί που λέγαμε μαλακιες, σηκώνεται η αδύνατη που με γούσταρε και πάει να κάνει μπάνιο. Παίρνει μαζί της πετσέτες και κυλοτα και μπαίνει στο μπάνιο. Εγώ κουβεντιαζα με την άλλη που γουστάρα.

Τελειώνει η αδύνατη το μπάνιο και βγαίνει έξω γυμνή!!! Ρε μη γαμησω, λέω από μέσα μου. Η άλλη η φίλη της έμεινε κάγκελο. Κυκλοφορούσε το πουτανί γυμνό μέσα στο δωμάτιο. Έλεγε ότι μας ντρέπεται αλλά δεν έκανε καμία προσπάθεια να βιαστεί να βάλει κάτι πάνω της. Ακόμα θυμάμαι το μουνακι της. Τέλειο τριχωτο τρίγωνο.

Τότε δεν γαμουσα εάν δεν μου άρεσε η άλλη. Σαβουρογαμης τώρα τελευταία έγινα. Τώρα καβλωνω και με πολύ χειρότερες. Τότε ήμουν επιλεκτικός. Δεν γάμησα καμία τελικά.  :rockon:

Τα καλύτερα σκηνικά τυχαίνουν σε αυτούς που δεν θα εκμεταλευτούν τις καταστάσεις!  :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
.
 

Συνημμένα

  • λαοκων.jpg
    λαοκων.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 82

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Καταθέτω κι εγώ παρόμοιο σκηνικό. Με δυο φίλες είχα πάει διακοπές όταν ήμουν 20. Η μία με γούσταρε, το ήξερα. Ηταν πολύ αδυνατη. Εγώ γουστάρα την άλλη, είχε πολύ πιο πρόστυχο κώλο.

Έμεναν μαζί αυτές και εγώ μόνος σε άλλο δίκλινο. Με κάλεσαν στο δωμάτιο. Εκεί που λέγαμε μαλακιες, σηκώνεται η αδύνατη που με γούσταρε και πάει να κάνει μπάνιο. Παίρνει μαζί της πετσέτες και κυλοτα και μπαίνει στο μπάνιο. Εγώ κουβεντιαζα με την άλλη που γουστάρα.

Τελειώνει η αδύνατη το μπάνιο και βγαίνει έξω γυμνή!!! Ρε μη γαμησω, λέω από μέσα μου. Η άλλη η φίλη της έμεινε κάγκελο. Κυκλοφορούσε το πουτανί γυμνό μέσα στο δωμάτιο. Έλεγε ότι μας ντρέπεται αλλά δεν έκανε καμία προσπάθεια να βιαστεί να βάλει κάτι πάνω της. Ακόμα θυμάμαι το μουνακι της. Τέλειο τριχωτο τρίγωνο.

Τότε δεν γαμουσα εάν δεν μου άρεσε η άλλη. Σαβουρογαμης τώρα τελευταία έγινα. Τώρα καβλωνω και με πολύ χειρότερες. Τότε ήμουν επιλεκτικός. Δεν γάμησα καμία τελικά.  :rockon:

Τί μάθαμε στό σημερινό μάθημα;

Γαμάμε ΟΤΙ βρούμε, ΟΠΟΥ βρούμε καί ΟΤΑΝ βρούμε...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μα γιατι? ο πικερ λεει να σνομπαρουμε τελειως τις γκομενες. ουτε να τις καλουμε σε διακοπες, ουτε να τις πηδαμε όταν μας κάθονται. να τους λεμε από την αρχη ότι γαμαμε πουτανες για να φευγουν από την αρχη και να μενουνε αυτές αγαμητες και να τρεχουνε σε κανεναν μεταναστη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom