Νέα

Διαγραφη προσωπικων μου δεδομενων απο τις αναζητησεις του Google

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sdov38
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
Αυτο που θελω ομως ουσιαστικα, ειναι να μπλοκαρω ολες τις μελλοντικες αναζητρησεις. Αυτες τις δυο που υπαρχουν τωρα, πιθανον σε συντομο σχετικα διαστημα να τις διαγραψουν.
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
 Λιγο δυσκολο αυτο που λες παντως γιατι ενω και τα υπόλοιπα μελη βλεπουν μια συναλλγη ΔΕΝ βλεπουν στοιχεια επικοινωνιας κλπ . Αντιθετα στις οταν εχεις επιτυχημενη συναλλαγη βλεπεις ΟΛΑ τα στοιχεια


 Καλυτερα καθαεισε το ιστορικο
 
OP
OP
S

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
Το να διαγραφω απο την εταιρεια που ειμαι μελος, ειναι αδυνατο. Αφου μεσα απο εκει εχω ενα καλο εισοδημα.
Αρα πρεπει καποιος αλλος τροπος προστασιας να βρεθει.
 

Killer

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο που θελω ομως ουσιαστικα, ειναι να μπλοκαρω ολες τις μελλοντικες αναζητρησεις. Αυτες τις δυο που υπαρχουν τωρα, πιθανον σε συντομο σχετικα διαστημα να τις διαγραψουν.
Στην ιστιοσελίδα οπού έκανες εγραφή υπάρχουν και κανόνες, αυτή κάνονες μπήπως γραφούν αν θέλείς να χρησομοποίουνται τα πρωσωπικά στοίχεια για διαφήμηση σε αλλά site;
 
OP
OP
S

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
Εκανα διαγραφη ολου του ιστορικου. πραγμα που δεν ειχα κανει μεχρι σημερα.
Αλλα δυστηχως παλι τα ιδια εμφανιζει........................
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Είναι λογικό να συμβαίνει αυτό.Οι εγγραφές των προσωπικών σου στοιχείων γίνονται στη βάση δεδομένων της σελίδας,όχι στον Η/Υ σου.Ο μόνος τρόπος είναι να κάνουν αυτοί ασφαλή τη βάση δεδομένων τους για να μην μπορεί η κάθε μηχανή αναζήτησης να σκανάρει τα πάντα.Εσύ δεν μπορείς να κάνεις απολύτως τίποτα.
 

Killer

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε sdov38 σβήσε τα cookies, προσωρινά αρχεία και καθαρισμό της αυτοματής αναζήτησης.
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αν έχεις GoogleSearch εικονίδιο δεξιά κάτω στην μπάρα απενεργοποιησέτο. :thumbsup:
 
OP
OP
S

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
Καταρχην ευχαριστω για το ενδιαφερον ολων σας.

Αν τα κανω αυτα δηλαδη καθε φορα που χρησιμοποιω τον υπολογιστη θα ειμαι εξασφαλισμενος ?
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
 αν εχεις chrome μπες με stealth ή με in private στον IE  

καλυτερα μην κανεις τιποτα και πιστεψε μας οτι δεν βγαινει το οναμα σου και τα στοιχεια σου!!!!

Καταρχην ευχαριστω για το ενδιαφερον ολων σας.

Αν τα κανω αυτα δηλαδη καθε φορα που χρησιμοποιω τον υπολογιστη θα ειμαι εξασφαλισμενος ?

  Αυτα τα κανεις για να δεις πως βλεπουν οι 3οι το νετ. Εγω οταν ανογω την σελιδα μου λεεει γιεα pepe_le_pe εσενα εσενα γεια sdov38 και ενω βλεπου με την ιδια σελιδα σεν βλεπουμε τα ιδια πραγματα , αμα σβηουμε και οι 2 το ιστορικο τα κουκιες και το ιστορικο αναζητησης θα δουμε σχεδον ιδια την σελίδα !!!! 
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
100% ποτέ,  αλλά  99,99% :thumbsup:
ΥΓ.:Antivirus έχεις?
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Ρε παιδια οχι οτι ξερω την λυση στο προβλημα του αλλα πραγματικα τι σχεση εχουν το ιστορικο του , τα cookies , τα προσωρινα αρχεια και γενικα ολες οι ρυθμισεις του browser με το προβλημα του φιλου μας???!

Το θεμα ειναι καθαρα του site που εγινε η συναλλαγη. Εκει πρεπει να απευθυνθει. Και το google δεν εχει καμια ευθυνη , μια μηχανη ειναι που ρουφαει οτι πληροφορια , σχετικα με την αναζητηση μας , βρει ελευθερη .
 
OP
OP
S

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
Εχω το McAfee. Μπορω να κανω κατι απο εκει ?
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
 Ενδιαφερον:   Ουτε εγω εχω μεγαλη σχεση ΑΛΛΑ καλου κακου κανε μια αναζητηση του ονοματος απο αλλο browser ή καλυτερα υπολογιστη

να δεις τι βλεπει καποιος αλλος , ιιιιιισως και να την παιρνει απο την κασε την σελίδα !!!!!

 Δεν καταλαβα τι βγαινει , η σελιδα της δημοπρασιας ή  επιτυχια της !!!

Αφου εσυ μπορεις να επεμβεις μονι στην σελιδα της δημοπρασιας δεν μπορεις να κανεις πολλα !!! Ενημερωσε το σαιτ δημοπρασιων!!!

Το λινκ αφορουν σε  μαστρογουεμπηδες δλδ σε αυτους που εχουν τα σαιτ  !!!


Εσυ μαν εμπαινες και στο Phorum.gr ε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom