Νέα

Διαγνωστηκα με ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ.. να την κολλησω η οχι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokovgios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπουργός83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
155
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
ρε κωστακη γι αυτο θελοω να την κολλησω..να περασει λουκι κι αυτη..θα γινει καλα..αλλα θα ταλαιπωρηθει..αυτο ακριβως θελω..
Στείλε μου με pm το κινητό της. Θα την ξεκωλιάσω εγώ. Θα πάρω εκδίκηση για σένα.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
ρε κωστακη γι αυτο θελοω να την κολλησω..να περασει λουκι κι αυτη..θα γινει καλα..αλλα θα ταλαιπωρηθει..αυτο ακριβως θελω..

οκ μαν οπως νομιζεις εσυ .
απλα οταν την κολλησεις και σου στειλει πισω μηνυμα να σου ζητησει τον λογο
πες της "αυτο για τα 7 χιλιαρικα που μου εφαγες ξεκωλακι "
 

GeorgeMan8

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2015
Μηνύματα
152
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
ρε κωστακη γι αυτο θελοω να την κολλησω..να περασει λουκι κι αυτη..θα γινει καλα..αλλα θα ταλαιπωρηθει..αυτο ακριβως θελω..

Φιλε και εμενα μου έπαιξε πουστια με αλλον , γκόμενά 2 φορές (την πρωτη εκανα τον μαλακα) και ειμαι σιγουρος οτι υπαρχουν πολυ χειροτερα απο τα δικα σου και τα δικα μου αλλα αυτό που λες ειναι too much. Ενα θα σου πω και αν θες βάλτο καλα στο μυαλο σου.. ΔΕΝ Αξίζει να ασχοληθείς τυπε.
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
36 μέλη και 66 επισκέπτες εύχονται να μη πέσει στο δρόμο τους ο kokovgios  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
ρε κωστακη γι αυτο θελοω να την κολλησω..να περασει λουκι κι αυτη..θα γινει καλα..αλλα θα ταλαιπωρηθει..αυτο ακριβως θελω..

α και που σαι .
η εκδικηση ειναι ενα πιατο που τρωγεται παντα κρυο.
ποτε μην το ξεχνας αυτο.
τωρα εχεις θυμο μεσα σου και θες να την ξεκωλιασεις την αλλη αμεσως.
αστην ενα χρονο και οταν ειναι με τον αλλον τον γκομενο και πηδιεται στο 50αρι στειλε της εσυ μηνυμα και γραψε "μωρο μου σημερα θα σου κανω χαρη και θα σε γαμησω με 20 ευρω αντι για 10 αν εισαι καλο κοριτσι"
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε και εμενα μου έπαιξε πουστια με αλλον , γκόμενά 2 φορές (την πρωτη εκανα τον μαλακα) και ειμαι σιγουρος οτι υπαρχουν πολυ χειροτερα απο τα δικα σου και τα δικα μου αλλα αυτό που λες ειναι too much. Ενα θα σου πω και αν θες βάλτο καλα στο μυαλο σου.. ΔΕΝ Αξίζει να ασχοληθείς τυπε.
φιλε παλευω μεσα μου ειλικρινα..ο καλος εαυτος μου εναντιον του κακου..θελω να της την φτιαξω αλλα απο την αλλη την λυπαμαι και φοβαμαι τις ερινυες..ειναι φοβερες οταν σε κυκλωσουν..παρ ολα αυτα προσανατολιζομαι στο να την κολλησω..με τοσους που παει δεν θα ξερει ποιος την κολλησε..
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.611
Like
2.220
Πόντοι
456
φιλε παλευω μεσα μου ειλικρινα..ο καλος εαυτος μου εναντιον του κακου..θελω να της την φτιαξω αλλα απο την αλλη την λυπαμαι και φοβαμαι τις ερινυες..ειναι φοβερες οταν σε κυκλωσουν..παρ ολα αυτα προσανατολιζομαι στο να την κολλησω..με τοσους που παει δεν θα ξερει ποιος την κολλησε..

Άστο μέχρι εδώ.

Κάνε αυτό που σου είπα.  :hi:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
φιλε παλευω μεσα μου ειλικρινα..ο καλος εαυτος μου εναντιον του κακου..θελω να της την φτιαξω αλλα απο την αλλη την λυπαμαι και φοβαμαι τις ερινυες..ειναι φοβερες οταν σε κυκλωσουν..παρ ολα αυτα προσανατολιζομαι στο να την κολλησω..με τοσους που παει δεν θα ξερει ποιος την κολλησε..


τύπε χωρίς προφύλαξη θα κολήσεις και εσυ κατι έξτρα δε το σκέφτηκες?? θα σαπίσει η πούτσα σου με τόσα μικρόβια από την άλλη σκέψου πως μπορεις να την αφήσεις και έγκυο και να πληρώνεις και εκτρώσεις και μαιευτήρια προσεχε!
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
τύπε χωρίς προφύλαξη θα κολήσεις και εσυ κατι έξτρα δε το σκέφτηκες?? θα σαπίσει η πούτσα σου με τόσα μικρόβια από την άλλη σκέψου πως μπορεις να την αφήσεις και έγκυο και να πληρώνεις και εκτρώσεις και μαιευτήρια προσεχε!

τυπε εδω εσκασε 7 χιλιαρικα ζεστα ζεστα στο πουτανακι νομιζεις να κολλησει για ενα 500αρι της εκτρωσης ?
 

sadragino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
207
Πόντοι
511
Φίλε να πας στη Φυλής και να δοκιμάσεις αγκάποτον γκογκλικόν τσιμποθκιν με καπότα και θα τα ξεχάσεις όλα!!
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
τύπε χωρίς προφύλαξη θα κολήσεις και εσυ κατι έξτρα δε το σκέφτηκες?? θα σαπίσει η πούτσα σου με τόσα μικρόβια από την άλλη σκέψου πως μπορεις να την αφήσεις και έγκυο και να πληρώνεις και εκτρώσεις και μαιευτήρια προσεχε!
ακουστε καιτ ολοι που ισως δεν το ξερετε! αυτο το μικροβιο αλλα και αλλα πολλα κολλανε και με τα χερια! ναι μου τοπε ο γιατρος..αν πιασετε οτ πουλι σας και εχετε το μικροβιο..και βαλετε μετα δαχτυλο στον κολπο της κοπελας αυτη θα κολλησει! εγγυηση αυτο!
 

Υπουργός83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
155
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
ακουστε καιτ ολοι που ισως δεν το ξερετε! αυτο το μικροβιο αλλα και αλλα πολλα κολλανε και με τα χερια! ναι μου τοπε ο γιατρος..αν πιασετε οτ πουλι σας και εχετε το μικροβιο..και βαλετε μετα δαχτυλο στον κολπο της κοπελας αυτη θα κολλησει! εγγυηση αυτο!
Ξεκόλλα ρε τύπε!!!
Στείλτην και άστην να πάει στο διάολο. Ο πρώτος είσαι ή ο τελευταίος που του έφαγαν λεφτά οι γυναίκες?

ΥΓ: [size=10pt]Δώσε μας το τηλ της!![/size]
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Ξεκόλλα ρε τύπε!!!
Στείλτην και άστην να πάει στο διάολο. Ο πρώτος είσαι ή ο τελευταίος που του έφαγαν λεφτά οι γυναίκες?

ΥΓ: [size=10pt]Δώσε μας το τηλ της!![/size]
ρε τυπε για τα λεφτα καταλαβες εσυ οτι γινεται η ολη ιστορια η για την κοροιδια? τα λεφτα με την θεληση μου τα εδωσα,χαλαλι της..το να με πιασει κωτσο ομως δεν το σωνω..
 

Υπουργός83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
155
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
ρε τυπε για τα λεφτα καταλαβες εσυ οτι γινεται η ολη ιστορια η για την κοροιδια? τα λεφτα με την θεληση μου τα εδωσα,χαλαλι της..το να με πιασει κωτσο ομως δεν το σωνω..
Δηλαδή σου έλεγε ότι σ'αγαπάει, σε λατρεύει, δε μπορεί χωρίς εσένα κτλ?
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδή σου έλεγε ότι σ'αγαπάει, σε λατρεύει, δε μπορεί χωρίς εσένα κτλ?
περιπου μου ελεγε οτι δεν εχει αλλον και οτι ειμαι το στηριγμα της κλπ..ολα αυτα τα ελεγε για να της δινω παραπανω..και τα δινα για να μην κανει αλλες βιζιτες..που ναξερα  :headbang:
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
ρε τυπε για τα λεφτα καταλαβες εσυ οτι γινεται η ολη ιστορια η για την κοροιδια? τα λεφτα με την θεληση μου τα εδωσα,χαλαλι της..το να με πιασει κωτσο ομως δεν το σωνω..

Ενώ εσύ την είχες κορώνα στο κεφάλι σου...
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Ενώ εσύ την είχες κορώνα στο κεφάλι σου...
κορωνα στο κεφαλι μου δεν την ειχα..βδελα στην τσεπη μου ομως σιγουρα..και το ξαναλεω..αν ελεγε αληθεια χαλαλι τα λεφτα..ποιος ξερει σε ποσους αλλους τοχει σκασει το παραμυθι το τσουλικο..διοτι ως γνωστον απο μαλακες και πυρφορους βριθει ο ο τοπος!  :headbang:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
κορωνα στο κεφαλι μου δεν την ειχα..βδελα στην τσεπη μου ομως σιγουρα..και το ξαναλεω..αν ελεγε αληθεια χαλαλι τα λεφτα..ποιος ξερει σε ποσους αλλους τοχει σκασει το παραμυθι το τσουλικο..διοτι ως γνωστον απο μαλακες και πυρφορους βριθει ο ο τοπος!  :headbang:

ενταξει ρε μικρη ειναι ακομα και εκανε ενα λαθος.
επρεπε να σου ζηταει 300αρια καθε φορα αλλα δεν την εχει μαθεψει η ναγια ακομα.
κατσε να 30αρησει θα σου εκλεινε και το σπιτι αυτη.
τυχερος εισαι καλα να λες.καλαααααα σου εκατσε αραξε

κανε ενα μπαφο και δες nba
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom