Νέα

Hot Διάφορα by amjik & xal34..

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 136 άτομα (6 μέλη και 130 επισκέπτες)

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.941
Πόντοι
6.186
Μωρή κακογαμημένη πατσόλα παρακάλα όσο θες.Ούτε σεντς δεν δίνω.Καβαλημένο, ψωνισμένο ζώο που πουλάς πνεύμα και ειρωνεία συνέχεια και όποιος σε ρωτάει όπως έχω δει στο ινστα, αν κάνεις ραντεβού το παίζεις και θιγμένη και τους κάνεις και expose.Βρε ουστ!Που μου έχεις 125 ευρώ την συνδρομή.Ποια νομίζεις ότι είσαι κυρα μου?Η Πάρις Χίλτον :cheesy:
Ναι καλά άκου εδώ σκηνικό με Νεφελη, μου δίνει το τηλ της για να τα λέμε μέσω What's up, δεν ξέρω με τι κορόιδα συναναστρέφεται κ άρχισε να μου στέλνει να της στείλω 50Ε εγώ δεν την απάνταγα , να μου στέλνει ηχογράφηση να μην την αγνοώ κ ότι θα πρέπει να το κάνω αμέσως και κάτι τέτοια! Μια μέρα με παίρνει κατά της 3 το πρωί κλήση! Τα έχω πάρει κ απαντάω!
Μου λέει ότι δεν της μιλάω κ ότι μου εδώ σε το τηλ της για να με βρίσκει όποτε θέλει:jerking:, την κόβω κ της λέω, Άκου να δεις ούτε υποτακτικός ειμαι ούτε ο μλκας σου, το τηλ μου το έδωσες για να σε βρίσκω ΕΓΩ όποτε θέλω κ όχι εσύ! όταν έρθω αθηνα θα σου στείλω για ραντεβού Τέλος, και το έκλεισα!:2funny:
Δυο μέρες μετά μου έστειλε συγνώμη, ούτε εκεί απάντησα!
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.291
Κριτικές
3
Like
10.782
Πόντοι
3.936
τιμη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom