Νέα

Δεύτερη εκσπερμάτιση στην ίδια επίσκεψη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nanakas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nanakas

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
13
Like
120
Πόντοι
10
Kαλησπέρα συναγωνιστές.Κάτι πήρε το μάτι μου σε κριτική σε άλλο site για studio με δεύτερη εκσπερμάτιση,δηλαδή παραμονή της κοπέλας για κανένα μισάωρο-σαραντάλεπτο(με την ανάλογη τιμή βέβαια).Όσες φορές το είχα ζητήσει μέχρι τώρα ή είχα φάει άκυρο ή προσπάθησαν να μου πασάρουν ημίμετρα,του στύλ "η κοπέλα θα πηγαίνει με έναν άλλο πελάτη,ανάμεσα σε κάθε εκσπερμάτιση,αλλά η τιμή κάθε συνεύρεσης θα μειώνεται κατά 10 ευρώ τη φορά".Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω για το θέμα;Το έχει κάνει κανείς και πού;
 

Carl Fucking Wolf

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2011
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
αν και έχω καιρό να την ψάξω με δέλα και τάνες γενικά, αν είναι να πληρώσεις κοντά στο 60-70 αρι για μπουρδέλο ψάξου με κανένα "amateur call girl" για καμιά ώρα και όσες φορές τελειώσεις...(εννοείτε αφού συνενοηθείς από το τηλ γι αυτό) και με κανένα 120αρι βρήσκεις άκρες...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

εδω εγω με το ζορι τελειωνω την πρωτη φορα


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
εδω εγω με το ζορι τελειωνω την πρωτη φορα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πρεπει να κανουμε κλαμπ

Δε το εχω επιχειρησει ,  ομως το ειχα σκευτει

Καλα οτι χρεωνωουν οτι ναναι δε θελει συζητηση ...  :idiot:
Αφου δεν εχεις προβλημα να πλερωκεις ομως ομως μπορεις να παρεις 3 προγραμματα στη σειρα
πηδας > ξαναφτιαχνεσαι > ξαναπηδας
βεβαια το δευτερο θα σου βγει λιγο ακριβο ... ισως να δικαιουσαι και εκπτωση  :rolleyes:

Εφαρμογη θα βρεις σε κανα στουντιο και εξαρταται απο :
Α. σε πια ταξη σταματησαν το σχολιο οι εκει εργαζομενες
Β. ποσο "εμπορικο" δαιμονιοεχουν ασχετα απ τον προηγουμενο λογο
Γ. πως πανε οι δουλειες  :grin:
 

fetiix

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Και εγω δυσκολα τελειονο την πρωτη φωρα μονο με μια ανεξαρτητη τελειοσα 3 φωρες.....οχι τυποταλο αλλα εχουμαι και ια ηλικια ....... :knockinb: :kissass: :tits2: :zfuck: :pipa2::fuck2:
 
OP
OP
N

nanakas

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
13
Like
120
Πόντοι
10
Mάγκες,σέβομαι το χρόνο που σπαταλήσατε για να απαντήσετε,αλλά μια φορά σε αυτό το site δεν μπορεί να απαντήσει κάποιος κυριολεκτικά σε αυτό που τον ρωτάνε;;Ημαρτον....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Mάγκες,σέβομαι το χρόνο που σπαταλήσατε για να απαντήσετε,αλλά μια φορά σε αυτό το site δεν μπορεί να απαντήσει κάποιος κυριολεκτικά σε αυτό που τον ρωτάνε;;Ημαρτον....
τυπε εσενα γιατι σε χαλαει το να την γαμησεις
να παει σε αλλο πελατη
και μετα να ξαναρθει σε εσενα?
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Kαλησπέρα συναγωνιστές.Κάτι πήρε το μάτι μου σε κριτική σε άλλο site για studio με δεύτερη εκσπερμάτιση,δηλαδή παραμονή της κοπέλας για κανένα μισάωρο-σαραντάλεπτο(με την ανάλογη τιμή βέβαια).Όσες φορές το είχα ζητήσει μέχρι τώρα ή είχα φάει άκυρο ή προσπάθησαν να μου πασάρουν ημίμετρα,του στύλ "η κοπέλα θα πηγαίνει με έναν άλλο πελάτη,ανάμεσα σε κάθε εκσπερμάτιση,αλλά η τιμή κάθε συνεύρεσης θα μειώνεται κατά 10 ευρώ τη φορά".Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω για το θέμα;Το έχει κάνει κανείς και πού;
και γιατι δεν πασ σε καμμια αλλη για αλλαγη !!
καθε μερα φασολαδα τρωσ?
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Kαλησπέρα συναγωνιστές.Κάτι πήρε το μάτι μου σε κριτική σε άλλο site για studio με δεύτερη εκσπερμάτιση,δηλαδή παραμονή της κοπέλας για κανένα μισάωρο-σαραντάλεπτο(με την ανάλογη τιμή βέβαια).Όσες φορές το είχα ζητήσει μέχρι τώρα ή είχα φάει άκυρο ή προσπάθησαν να μου πασάρουν ημίμετρα,του στύλ "η κοπέλα θα πηγαίνει με έναν άλλο πελάτη,ανάμεσα σε κάθε εκσπερμάτιση,αλλά η τιμή κάθε συνεύρεσης θα μειώνεται κατά 10 ευρώ τη φορά".Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω για το θέμα;Το έχει κάνει κανείς και πού;
Ειναι λογικο μετα την πρωτη εκσπερματιση η κοπελλα να πηγαινει με αλλο πελατη και μετα να ξαναρχεται αφου ειναι βεβαιο οτι χρειαζεται κανα 20λεπτο για να εχεις στυση και παλι. Τι να καθεται να περιμενει... Ετσι συνηθως γινεται στα στουντιο εκτος κι αν παρεις φουλ προγραμμα μιας ωρας, γυρω στα 200 ευρω νομιζω. Αξιζει τον κοπο?
Γιατι δεν πας μια βολτα και να γυρισεις παλι με 50 ευρω?
Ειναι πιο σωστο νομιζω...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.820
Πόντοι
45.465
Ειναι λογικο μετα την πρωτη εκσπερματιση η κοπελλα να πηγαινει με αλλο πελατη και μετα να ξαναρχεται αφου ειναι βεβαιο οτι χρειαζεται κανα 20λεπτο για να εχεις στυση και παλι. Τι να καθεται να περιμενει... Ετσι συνηθως γινεται στα στουντιο εκτος κι αν παρεις φουλ προγραμμα μιας ωρας, γυρω στα 200 ευρω νομιζω. Αξιζει τον κοπο?
Γιατι δεν πας μια βολτα και να γυρισεις παλι με 50 ευρω?
Ειναι πιο σωστο νομιζω...
καλα ρε παιδια δεν ξερω γιατι δεν μου εχει τυχει...αλλα 20λεπτα για να ξαναερθεις σε στυση??????
το λεω βεβαια με καθε επιφυλαξη γιατι δεν γνωριζω της ηλικιες σας κ ξερωντας οτι θα μεγαλωσω κ εγω καποια στιγμη
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
καλα ρε παιδια δεν ξερω γιατι δεν μου εχει τυχει...αλλα 20λεπτα για να ξαναερθεις σε στυση??????
το λεω βεβαια με καθε επιφυλαξη γιατι δεν γνωριζω της ηλικιες σας κ ξερωντας οτι θα μεγαλωσω κ εγω καποια στιγμη
Εγω μιλαω για τον μεσο ορο. Τωρα αν εσυ μπορεις παλι αμεσως μπραβο σου.
Απλα χρειαζεται λιγο χρονο να ηρεμησεις και μετα παλι για τον επομενο γυρο.
Αλλιως δεν θα μπορεις ευκολα να τελειωσεις τοσο γρηγορα και ισως κουραστεις.
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
512
Κριτικές
78
Like
1.323
Πόντοι
6.195
Όποτε το έχω ζητήσει δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα.
Περιμένω μετά 10 λεπτάκια και ξαναέρχεται το κοράσιον.
Μάλιστα τις περισσότερες φορές έρχεται και με καλύτερη διάθεση
 

Carl Fucking Wolf

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2011
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Περιμένω μετά 10 λεπτάκια και ξαναέρχεται το κοράσιον.

τι και θα πρέπει να περιμένω 10 λεπτά σα μαλάκας για να ξανάρθει ?
αν μιλάς για στούντιο 100αρικο δεν θα βγει και πάλι ? ε ρε τύποι call girl είναι τότε η καλλίτερη λύση...
ούτε περίμενε ούτε μαλακίες..την βάζεις να σου κάνει και κανένα μασάζ στο ενδοιάμεσο ενώ εσύ πίνεις το ποτό σου..τι μπουρδέλα στούντιο και μαλακίες? αφού με call girl σχεδόν στα ίδια φράγκα θα έρθεις αν θέλεις να τελειώσεις 2-3 φορές..
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
καλα ρε παιδια δεν ξερω γιατι δεν μου εχει τυχει...αλλα 20λεπτα για να ξαναερθεις σε στυση??????
το λεω βεβαια με καθε επιφυλαξη γιατι δεν γνωριζω της ηλικιες σας κ ξερωντας οτι θα μεγαλωσω κ εγω καποια στιγμη
Εσεις εκει στη νεα σμυρνη κατι πινετε.....δεν εξηγουνται αλλιως κατι 3-0 εντος ωρας :cheesy: :cheesy:

Και εγω παντως για δευτερη πολυ δυσκολο σε μπουρδελο-στουντιο των 10 λεπτων.

Προς το θεματοθετη:
Επιχειρησε με cg οπου με 80-100 ευρω θα εχεις οσες προσπαθειες θες με την ανεση χρονου και χωρις να φευγει η κοπελα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:think: Υπάρχει θέμα με τίτλο : Δεύτερη επίσκεψη στην ίδια εκσπερμάτιση  ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.820
Πόντοι
45.465
Εγω μιλαω για τον μεσο ορο. Τωρα αν εσυ μπορεις παλι αμεσως μπραβο σου.
Απλα χρειαζεται λιγο χρονο να ηρεμησεις και μετα παλι για τον επομενο γυρο.
Αλλιως δεν θα μπορεις ευκολα να τελειωσεις τοσο γρηγορα και ισως κουραστεις.
ναι οκ κ εγω μιλαω για την στυση...οχι για το ποσο γρηγορα θα τελειωσω την δευτερη η τριτη φορα  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom