Νέα

Devon Lee ποσα θα δινατε για 24 ωρες μαζι της?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fanis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Κάνε ότι γουστάρεις ρε παίκτη.
Μήπως εγώ θα περιμένω πότε θα κάνει σεισμό στο LA να κουνηθώ λιγάκι να ξεμουδιάσω??
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
παπατζα  :2funny: :2funny: γαματη λεξη ειχα καιρο να την ακουσω.

λες να ειμαι παπατζας?

το 1/3 του ποσου που θα δωσω εγω θα ειναι 2000 με 3000,ειμαι σιγουρος οτι το εχεις και θα το ξοδευες ανετα προκειμενου να κανεις την καυλα σου,οποιαδηποτε και αν ειναι.
Δεν ειναι τοσο τραγικα οσο σου φαινονται (σκι για πχ μπορεις να κανεις με 1200 ολα πληρωμενα,μια φορα το χρονο),δεν σου λεω οτι μου λειπουν αλλα δεν χρειαζεται να ειμαι και γονος μεγαλης οικογενειας,απλα προσεχω και  :rockon:τα ξοδευω σε δυο πραγματα στο μουνι και στο σκι


Χαιρομαι που σαρεσε η λεξη.Με χιουμοριστικη διαθεση την ειπα.Μακαρι να μας λες αληθεια.Γαμα κ για μας αν κανονησεις τπτ κ φυσικα περιμενουμε εντυπωσεις κ φωτος!
 
OP
OP
Fanis

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Χαιρομαι που σαρεσε η λεξη.Με χιουμοριστικη διαθεση την ειπα.Μακαρι να μας λες αληθεια.Γαμα κ για μας αν κανονησεις τπτ κ φυσικα περιμενουμε εντυπωσεις κ φωτος!

το καταλαβα παιχτη
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Τι σίγουρο είναι ότι δε έχει καμία σημασία πόσα θα δίναμε εμείς. Αυτό που έχει σημασία είναι πόσα θα έδινες εσύ. Όσο για το ποσό και για όσους λένε ότι είναι πολλά τα λεφτά. Σε όλους μας έχει τύχει να καρφωθεί κάτι στο κεφάλι μας (γυναίκα , αυτοκίνητο, τζόγος κλπ δεν έχει σημασία), μας έχει κοστίσει μια περιουσία και στο τέλος χτυπάμε το κεφάλι μας για τη μαλακία που κάναμε.
 
OP
OP
Fanis

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Τι σίγουρο είναι ότι δε έχει καμία σημασία πόσα θα δίναμε εμείς. Αυτό που έχει σημασία είναι πόσα θα έδινες εσύ. Όσο για το ποσό και για όσους λένε ότι είναι πολλά τα λεφτά. Σε όλους μας έχει τύχει να καρφωθεί κάτι στο κεφάλι μας (γυναίκα , αυτοκίνητο, τζόγος κλπ δεν έχει σημασία), μας έχει κοστίσει μια περιουσία και στο τέλος χτυπάμε το κεφάλι μας για τη μαλακία που κάναμε.
ελπιζω να μη μου συμβει και εμενα :)
 

malchut

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
όταν ήταν νεώτερη θα έδινα πολλά, τώρα τίποτα...
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
μαγκα μου τα λεφτα ειναι πολλα κατα την αποψη μου. μια χαρα την σκεφτηκες την φαση να παρεις 2ωρακια ή 3ωρακια. θα εχεις περισσοτερη ποικιλια και συνεπως λιγοτερες πιθανοτητες να φας παπα. και στο φιναλε αμα σου αρεσουν, την επομενη κανονιζεισ και για περισσοτερο.
ολο κουραδομαγκες εχει γεμισει το σαιτ, αν εχεις τα φραγκα τσιμπα τις τις καριολες, απλα οπως ειπα και πριν τα 15000$ μου φαινονταν πολλα,ασε που ολοκληρο 24ωρο παιζει και να την βαρεθεις
 
OP
OP
Fanis

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
μαγκα μου τα λεφτα ειναι πολλα κατα την αποψη μου. μια χαρα την σκεφτηκες την φαση να παρεις 2ωρακια ή 3ωρακια. θα εχεις περισσοτερη ποικιλια και συνεπως λιγοτερες πιθανοτητες να φας παπα. και στο φιναλε αμα σου αρεσουν, την επομενη κανονιζεισ και για περισσοτερο.
ολο κουραδομαγκες εχει γεμισει το σαιτ, αν εχεις τα φραγκα τσιμπα τις τις καριολες, απλα οπως ειπα και πριν τα 15000$ μου φαινονταν πολλα,ασε που ολοκληρο 24ωρο παιζει και να την βαρεθεις
αυτο εχω αποφασισει και εγω να κανω,2-3 καργιολακια για ποικιλια και οικονομια :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom