Νέα

Δεν ξέρω να γαμάω στα 4 - Δώστε καμιά συμβουλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Jim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Είναι ευνόητο ότι κάποιος μπορεί να έρθει να μου πει: "Πήγαινε σε μια πουτάνα και εξασκήσου με μια έμπειρη." Όμως φοβάμαι να πάω σε πουτάνα ή call girl για τους λόγους που εξήγησα.  :hi: 
Απο τα μεγαλυτερα τρολλ εδω μεσα
 
OP
OP
Jimmy Jim

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Στο μεταξύ το εργαλείο είναι 12-13 πόντους στην ανάταση. Υποψιάζομαι ότι ίσως να φταίει και αυτό. Ίσως δεν μου παρέχει τα χωρικά περιθώρια για ικανοποιητικό και συνεχές σπρώξιμο στο μουνί.

   
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.406
Πόντοι
4.446
Στο μεταξύ το εργαλείο είναι 12-13 πόντους στην ανάταση. Υποψιάζομαι ότι ίσως να φταίει και αυτό. Ίσως δεν μου παρέχει τα χωρικά περιθώρια για ικανοποιητικό και συνεχές σπρώξιμο στο μουνί.

   

όχι φίλε μου δεν φταίνει τα χωρικά περιθώρια αλλά τα χωρικά ύδατα.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.176
Κριτικές
35
Like
4.505
Πόντοι
2.046
Τις 3 γκόμενες που είχα μέχρι τώρα στη ζωή μου τις ξέσκισα σε ιεραποστολικό και στάση "γυναίκα από πάνω". Όμως δεν πήδηξα ποτέ στα 4.

Προσπάθησα με την κοπελιά που τραβιέμαι εδώ και 2 χρόνια αλλά ακόμα δεν τα καταφέραμε. Πώς το βάζεις ρε παιδιά; Αυτή είναι ανίδεη, δεν ξέρει πώς να στηθεί. Είδα πορνοβιντεάκια, έκανα google-it με keywords "technics for doggystyle sex" κλπ αλλά τίποτα. Στήνεται, πάω να το βάλω αλλά μάταια, είτε δεν μπαίνει είτε μπαίνει στραβά. Και για να μην χάνεται ο ρυθμός το σταματάμε και συνεχίζουμε με τα γνωστά. Δώστε καμιά ιδέα.

Σε πουτάνες δεν πάω να εξασκηθώ γιατί φοβάμαι ότι θα με σκοτώσει ή κλέψει είτε η τσατσά είτε κάποιο διεστραμμένο call girl.

Δώστε κανένα τιπ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ποσο χρονων εισαι ρε τυπε 10?
 

The Chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Στο μεταξύ το εργαλείο είναι 12-13 πόντους στην ανάταση. Υποψιάζομαι ότι ίσως να φταίει και αυτό. Ίσως δεν μου παρέχει τα χωρικά περιθώρια για ικανοποιητικό και συνεχές σπρώξιμο στο μουνί.

   


ρε φιλε εσυ δεν τρωγεσε....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
Στο μεταξύ το εργαλείο είναι 12-13 πόντους στην ανάταση. Υποψιάζομαι ότι ίσως να φταίει και αυτό. Ίσως δεν μου παρέχει τα χωρικά περιθώρια για ικανοποιητικό και συνεχές σπρώξιμο στο μουνί.

   

Αυτό είναι επίκυψη!! εκεί πόσους πόντους είναι? :grin:

Εκτός και αν έχεις εσύ πολύ μεγάλη κοιλιά και εκείνη πολύ πολύ.. πολύ κυτταρίτιδα! Οπότε γύρνα παραδοσιακά και άσε το "κάμα σούτρα" για άλλους!
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
Στο μεταξύ το εργαλείο είναι 12-13 πόντους στην ανάταση. Υποψιάζομαι ότι ίσως να φταίει και αυτό. Ίσως δεν μου παρέχει τα χωρικά περιθώρια για ικανοποιητικό και συνεχές σπρώξιμο στο μουνί.

   
δικε μου εσυ εισαι ψηλοτερος η η κοπελα σου?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Άντε γαμήσου άφραγκο αρχίδι.
:2funny: :2funny:
μαλακα μου δεν ξερω ποιος εισαι,αλλα δεν θα ηθελα ο αντισθενης να σε βρει και να σε μπαναρει,που θα βρουμε τετοια θεματα σαν τα δικα σου να γελαμε!
συνεχισε τυπε!


 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
όχι τύπε μη γαμίσεις ποτέ στα 4. Μην ακούς τι λένε εδώ. Δεν κάνει καλό.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
URL]]
 

Επισκέπτης
Ελα να σ δειξω πως στηνομαι να σκισεις !!
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
έβγαλες και γκομενάκι τύπε !! :grin:

 
OP
OP
Jimmy Jim

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Ελα να σ δειξω πως στηνομαι να σκισεις !!

Σιγά μην έρθω. Το έχω ξαναπεί. Σέβομαι τις ιερόδουλες (ναι τραγουδούσα κι εγώ το "Ευτυχώς που υπάρχουν πουτάνες" κάποτε), εντούτοις φέρω τον ενδόμυχο φόβο ότι η φύση της εργασίας σας θα σας εξωθήσει σε κάποια στιγμή σε νοσηρές και επιβλαβείς για το άτομό μου επιλογές.
 

chandler2121

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
226
Like
1
Πόντοι
1
Τρολάρισμα πέφτει θαρρώ! Το μόνο εύκολο με κοντούλα είναι να την πάρεις στα 4. Άσε ρε φίλε  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom