Νέα

Delight , Φραντζή 7, 4ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 547K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
304
Κριτικές
7
Like
804
Πόντοι
371
η Ν ικολ εχει επιστρεψει?
 

Kost_as

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
77
Πόντοι
0
Η Γιάννα δουλεύει ακόμα? Ξέρει κανείς?
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.748
Κριτικές
164
Like
81.917
Πόντοι
46.223
Υπάρχει καμιά όμορφη μασαζού να δοκιμάσω ?
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.542
Πόντοι
41.447
Σήμερα ήταν η τελευταία ημέρα στο μαγαζί της Σοφίας η οποία φεύγει και επιστρέφει Σεπτέμβριο.
Το κατάστημα από Δευτέρα μου είπαν θα είναι κλειστό για ανακαίνιση. Δεν ξέρω πότε θα ανοίξει πάλι. Όταν μάθω θα ενημερωσω
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.542
Πόντοι
41.447
Μπήκε μια κριτική σήμερα για την μικτή και όμορφη Άντζελα. Συ.φωνω με τον συναγωνιστή πως είναι άπειρη και θελει καθοδήγηση. Όπως επίσης συμφωνώ πως είναι όμορφη και ωραία παρουσία. Ως προς τις υπηρεσίες νομίζω θα στρώσει γιατί είναι νέα στον χώρο και τώρα μαθαίνει.
Εγώ πέρασα πολύ καλά μαζί της γιατί δεν την οθεσα και την πήγα με το μαλακό. Θέλει τον τρόπο τηςμ νομίζω σε λίγο καιρό θα εξελιχθεί και θα μιλάμε για μια πολύ καλή περίπτωση
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.034
Κριτικές
5
Like
3.210
Πόντοι
736
Μπήκε μια κριτική σήμερα για την μικτή και όμορφη Άντζελα. Συ.φωνω με τον συναγωνιστή πως είναι άπειρη και θελει καθοδήγηση. Όπως επίσης συμφωνώ πως είναι όμορφη και ωραία παρουσία. Ως προς τις υπηρεσίες νομίζω θα στρώσει γιατί είναι νέα στον χώρο και τώρα μαθαίνει.
Εγώ πέρασα πολύ καλά μαζί της γιατί δεν την οθεσα και την πήγα με το μαλακό. Θέλει τον τρόπο τηςμ νομίζω σε λίγο καιρό θα εξελιχθεί και θα μιλάμε για μια πολύ καλή περίπτωση
Ζερο το Delight 7 θα ξανανοίξει ή έκλεισε, ξέρεις;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom