Νέα

Delight , Φραντζή 7, 4ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 550K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
περασα πριν λιγο καιρο,και παρελασαν 2 σχετικα μικρεσ κ 1 μιλφ
πρωτα περασαν οι 2 μικρεσ,ομορφεσ,ωραια σωματα,αλλα με υφοσ χιλίων καρδιναλιων,
κ στυλ κανε μασ την χαρη που θα σου ριξουμε κ μια ματια..

το μιλφακι ,συμπαθητικο,γλυκο,χαμογελαστο αλλα δεν περασα διοτι ειχα σπαστεί απο την ολη φαση.

ονοματα μην ρωτατε ,σε λιγο θα ξεχασω κ το δικο μου :grin: :grin: :grin: :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
περασα πριν λιγο καιρο,και παρελασαν 2 σχετικα μικρεσ κ 1 μιλφ
πρωτα περασαν οι 2 μικρεσ,ομορφεσ,ωραια σωματα,αλλα με υφοσ χιλίων καρδιναλιων,
κ στυλ κανε μασ την χαρη που θα σου ριξουμε κ μια ματια..

το μιλφακι ,συμπαθητικο,γλυκο,χαμογελαστο αλλα δεν περασα διοτι ειχα σπαστεί απο την ολη φαση.

ονοματα μην ρωτατε ,σε λιγο θα ξεχασω κ το δικο μου :grin: :grin: :grin: :grin:

Νέο μιλφ Μαργαρίτα....Αν εννοείς αυτή...Την είδα σε χθεσινό πέρασμα...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
το ρόστερ σήμερα Ντανιέλα , Βερόνικα , Αλεξάνδρα από τις παλαιές και νέες αφίξεις  Κόρα ,Μαργαρίτα ,Βίκα και μία ακόμη η Γιούλη επί της υποδοχής (Βίκα και Κόρα μελαχρινές 2,5 στήθος με πιασίματα)
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Πέρασμα τις προάλλες με Αλεξάνδρα. Παλτό απο τα λίγα. Ψυχρή, τουπέ, μηχανικές κινήσεις. Μασαζ μηχανικό, χωρίς τα καθιερωμένα χαδάκια. Μόλις μου είπε να γυρίσω της είπα σταματάμε. Ντύθηκα και έφυγα. Δεν την ξαναπατάω και δεν ξαναχαρίζω κάστανα. Πόσο μάλλον σε αυτές που επειδή είναι νέες και ωραίες πιστεύουν πως είναι στο απυρόβλητο. Μαύρο και ενημέρωση απο εδώ και στο εξής να ξεβρωμίσει ο τόπος!
 
  • Like
Αντιδράσεις: pinboy

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Δυστυχώς όπως τα λες...
Η Κίρα ενδιαφέρουσα οπτικά...
Δοκίμασε κανείς;
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21
Πέρασμα από το κατάστημα χθες πρωί.  Παρούσες αρκετές κοπέλες καθώς και οι αδερφούλες όπως πληροφορήθηκα Μαργκο και Κιρα. Ομορφες κοπελες και οι δυο στο πρισωπο κυριως η Κιρα και στο κορμί περισσότερο η Μαργκο. Και οι δύο πάντως ευκολα γαμευσιμες. Πέρασμα με τη Μαργκο για μισάωρο πρόγραμμα λόγω πίεσης χρόνου. Δεν ζήτησα μασάζ μιας και δεν το επιθυμούσα οπότε  δεν εκφέρω άποψη. Στο δεύτερο γύρο πρωτο για εμένα τα πράγματα ήταν πολύ μα πολύ ενθαρυντικα. Η κοπέλα μιλούσε Αγγλικά οπότε η συνεννόηση έγινε στα Αγγλικά.  Μόλις γδυθικε αποκαλυπτικε ένα φοβερό κορμί με ένα φοβερό 2 1/2 βυζι από τα καλύτερα που έχω πετύχει σε συνέδρια. Το κορίτσι είχε κορμάρα και για τα 31 κατά δήλωσή σούπερ. Η συνέχεια ήταν εξίσου καλή μιας και παρόλο του σχετικού τρακ έβγαλε μια φοβερή θέρμη και σεξουαλικότητα. Προτείνεται για gfe και για αγαπουληδες...σε λεπτομέρειες δεν θα μπω απλά θα αφήσω το κερασάκι για το τέλος λέγοντας πως έδωσα έξτρα είκοσι ευρώ κάνοντας ένα φοβερό πρωκτικό.. .Ίσως για τα γούστα μου μαζί με την Τζέσικα (συγγρου 29) το πιο δυνατό χαρτί του χώρου αυτή την στιγμή.. .Προσεχώς Κίρα λοιπόν που όπως ενημερώθηκα από την υποδοχή προσφέρει πολύ καλό μασάζ.. .
 
  • Like
Αντιδράσεις: ARHS2k
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Πέρασμα από το ίδρυμα πριν από λίγο....Ακολούθησαν ευχάριστες εκπλήξεις...!  :headbaning2:

Κατ'αρχάς έχουμε νέες αφίξεις στο μαγαζί...
Μαργκό,όμορφη κοπέλα με καρέ μαλλί και πολύ ωραίο σώμα.Από Ουκρανία...
Αναμπέλ,μαυρούλα με μοντελέ κορμί με ατελείωτα πόδια...Λατρεις του είδους πρέπει να κάνουν επίσκεψη.
Τρίτη άφιξη η Κιρα...Μελαχρινή κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους πιασμένο,λευκή επιδερμίδα και φοβερό κώλο και σώμα...Επιλέχτηκε για τα ενδότερα με άριστες εντυπώσεις...Λεπτομέρειες στην κριτική...!

Και οι υπόλοιπες κορασίδες...
Βασιλική,η ρωσσιδούλα με τη λεπτή φωνούλα και το ωραίο σώμα...
Η Βικτώρια με τις πολύ καλές υπηρεσίες της.
Η Στεφανία που ήμουν στο τσακ να την επιλέξω αλλά τελικά πήρα την Κίρα...Ξανθιά με τουρλωμένες βυζάρες που κοιτούν ψηλά...όμορφο σώμα και έκφυλο πρόσωπο.
Και η Ελένη,ξανθιά, νταρτνάνα  με μεγάλα στήθη και έκφυλο πρόσωπο...
Σε ερώτηση μου για τη Βικτώρια,από Δευτέρα επιστρέφει δυναμικά...!

Αυτά από εδώ κύριοι...!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Πέρασμα από το ίδρυμα πριν από λίγο....Ακολούθησαν ευχάριστες εκπλήξεις...!  :headbaning2:

Κατ'αρχάς έχουμε νέες αφίξεις στο μαγαζί...
Μαργκό,όμορφη κοπέλα με καρέ μαλλί και πολύ ωραίο σώμα.Από Ουκρανία...
Αναμπέλ,μαυρούλα με μοντελέ κορμί με ατελείωτα πόδια...Λατρεις του είδους πρέπει να κάνουν επίσκεψη.
Τρίτη άφιξη η Κιρα...Μελαχρινή κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους πιασμένο,λευκή επιδερμίδα και φοβερό κώλο και σώμα...Επιλέχτηκε για τα ενδότερα με άριστες εντυπώσεις...Λεπτομέρειες στην κριτική...!

Και οι υπόλοιπες κορασίδες...
Βασιλική,η ρωσσιδούλα με τη λεπτή φωνούλα και το ωραίο σώμα...
Η Βικτώρια με τις πολύ καλές υπηρεσίες της.
Η Στεφανία που ήμουν στο τσακ να την επιλέξω αλλά τελικά πήρα την Κίρα...Ξανθιά με τουρλωμένες βυζάρες που κοιτούν ψηλά...όμορφο σώμα και έκφυλο πρόσωπο.
Και η Ελένη,ξανθιά, νταρτνάνα  με μεγάλα στήθη και έκφυλο πρόσωπο...
Σε ερώτηση μου για τη Βικτώρια,από Δευτέρα επιστρέφει δυναμικά...!

Αυτά από εδώ κύριοι...!

Η Βερόνικα επιστρέφει από Δευτέρα...Έχω γράψει Βικτώρια...
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
στο πρόγραμμα της 1ώρας προσφερονται 2 εκτονώσεις απο τις κοπέλες?? :huh: :huh: :huh:
 

toris2013

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2014
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
περασμα με μαργκο , μασαζ μετριο ως ενοχλητικο , στον αγωνα απλα εξαιρετικη η μαργκο που φανηκε να γουσταρει κιολας , σιγουρα θα την ξαναδω
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πέρασμα λίγο νωρίτερα από το κατάστημα όπου παρέλασαν η Κίρα,η Τζούλια,η Βερόνικα,η Ντανιέλα,η Στεφανία,η Βασιλική και η Βικτώρια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
πέρασμα σήμερα απο το ελαιοτριβείο αυτό γύρω στις 19.00 παρά , με υποδέχτηκε η πάντα ευγενική και χαμογελαστή σερίφησα και με οδήγησε στο δωμάτιο όπου θα μου έστελνε τις κοπέλες να δώ , μου είπε ότι έχει 8 κοπέλες απο τις οποίες οι 3 είναι στο δωμάτιο και ότι απο τις υπόλοιπες που θα δώ οι δύο θα μπούν σε δωμάτιο...είδα λοιπόν τις παρακάτω
Ντανιέλα ξανθιά κατσαρομάλλα λεπτή με 1.5άρι βυζί
Κίρα κοντοπούτανο με καστανόι σκούρο μαλλί κανονικό σώμα ωραίο κώλο
Μαργαρίτα(Μαργκο) ξανθοκάστανη μιλφ με κανονικό σώμα γυμνασμένα πόδια και 2.5άρι βυζί.
Βερόνικα που έχει τιμηθεί με πολύ καλές εντυπώσεις και
Ελένη καστανή ψηλή νταρντάνα μίλφ με 4άρια βυζιά ,
Κίρα και Μαργαρίτα μου κίνησαν το ενδιαφέρον , όταν ήρθε η σερίφησα της είπα ότι θέλω να δοκιμάσω την Κίρα , μου είπε δυστυχώς Κίρα και Ντανιέλα θα μπούν στο δωμάτιο , της είπα τότε ότι θα περάσω με την Μαργαρίτα
Μαργαρίτα λοιπόν Ουκρανή 31 ετών μιλάει μόνο αγγλικά με χαρακτηριστική προφορά , έχει ένα μήνα στην Ελλάδα όπου όπως είπε έχει έρθει μαζί με την αδερφή της Κίρα...φοβερό σφιχτό κορμί πάρα πολύ καλό 2.5άρι βυζί , στο μασαζ το προσπαθεί σε χαλαρώνει αλλά όπως μου είπε δεν της αρέσει , στο κυρίως πιάτο φωτιά και λάβρα....το πολύ καλό κορμί διακαιολογείται μίας και μέχρι πρίν 2.5 χρόνια έκανε μποντι μπίλντινγκ , θα ακολουθήσει κριτική . 
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

thor_69

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
104
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
πέρασμα σήμερα απο το ελαιοτριβείο αυτό γύρω στις 19.00 παρά , με υποδέχτηκε η πάντα ευγενική και χαμογελαστή σερίφησα και με οδήγησε στο δωμάτιο


Σμύρνη ωραία ενημέρωση!
Έχεις δίκιο για την σερίφησα πάντοτε είναι χαμογελαστή και ευγενική.

Να φανταστείς ότι δεν σου χρέωσε την ντουζιέρα που έσπασες πριν λίγο καιρό παρότι στην κριτική σου έγραψες ψέμματα (ως συνήθως άλλωστε) ότι δήθεν την βρήκες σπασμένη.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.427
Κριτικές
16
Like
13.604
Πόντοι
6.515
Σμύρνη ωραία ενημέρωση!
Έχεις δίκιο για την σερίφησα πάντοτε είναι χαμογελαστή και ευγενική.

Να φανταστείς ότι δεν σου χρέωσε την ντουζιέρα που έσπασες πριν λίγο καιρό παρότι στην κριτική σου έγραψες ψέμματα (ως συνήθως άλλωστε) ότι δήθεν την βρήκες σπασμένη.

οι ντουσιερες εχουν πρόβλημα αναποδα το ζεστο νερο  :S
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Σμύρνη ωραία ενημέρωση!
Έχεις δίκιο για την σερίφησα πάντοτε είναι χαμογελαστή και ευγενική.

Να φανταστείς ότι δεν σου χρέωσε την ντουζιέρα που έσπασες πριν λίγο καιρό παρότι στην κριτική σου έγραψες ψέμματα (ως συνήθως άλλωστε) ότι δήθεν την βρήκες σπασμένη.
  Και που ξερεις ρε τυπε τι εκανε ο αλλος μες στην ντουζιερα?
 

thor_69

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
104
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
 Και που ξερεις ρε τυπε τι εκανε ο αλλος μες στην ντουζιερα?

Τύπε όταν ο ακριβώς προηγούμενος πελάτης φεύγει και αφήνει συγκεκριμένο δωμάτιο σε κανονική κατάσταση η οποία ελέγχεται και ετοιμάζεται (για τον επόμενο πελάτη) από την υπεύθυνη του χώρου και όταν ο επόμενος πελάτης είναι ο Σμύρνης που φεύγοντας αφήνει (λόγω της χοντροκωλάρας του) ένα ρημαδιό το οποίο βέβαια στην κριτική του αναφέρει (ψευδώς) ότι προϋπήρχε και ότι έτσι το βρήκε,τότε δεν χρειάζεται  κάτι άλλο παραπάνω.
 

The Bad Man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
65
Κριτικές
7
Like
131
Πόντοι
280
Τύπε μη συγχύζεσαι γιατί είσαι σε κρίσιμη ηλικία.
Όχι τίποτ'άλλο δηλαδή θα μας πάθεις και τίποτα και μετά άντε να βρούμε άλλον να φωτογραφίζεται ξεβράκωτος στα δωμάτια! :heavymetalbig:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Πέρασμα πρόσφατα από το μαγαζί για να δώ κυρίως τις νέες προσθήκες εξ Ουκρανίας.
Τελικά είδα μόνο Μάργκο (ή Μαργαρίτα) μια και η αδερφή της Κίρα ήταν απασχολημένη σε δωμάτιο.
Φρέσκο πρόσωπο στο χώρο του μασάζ και είπα να δοκιμάσω μια και είχε και καλές αναφορές εδώ από τους συναγωνιστές.

Μασάζ απλά χαλαρωτικό (τώρα πρέπει να μαθαίνει) αλλά με δυνατότητα να εξελιχθεί σε πολύ καλό μια και διαθέτει και δύναμη αλλά έχει και καλό άγγιγμα χεριού. Στον αγώνα όμως πολύ καλή όπως θα περίμενε κάποιος από μια 32αρα Ουκρανίδα που "τιμά" την καταγωγή της.
Τα πάντα όλα στο σέρβις, δεν λέει σε τίποτα όχι ενώ δείχνει να γουστάρει. :rockon: :rockon:

Μόλις βρω χρόνο θα ανεβάσω κριτική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom