Νέα

Δεινόν τό γῆρας, οὐ γάρ ἔρχεται μόνον

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mantw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.661
Πόντοι
2.456
Σέσκουλα τέτοια να μου λες και δε θα βγεις ποτέ από friend zone. Γιατί σας ξέρω εγώ, μόλις γίνει το δικό σας,εξαφανίζεστε
ξερεις αλλους οχι εμενα ,δεν ειναι ολοι το ιδιο :wink:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.661
Πόντοι
2.456
Είμαι σεμνή . Το μόνο που θα έκανα είναι να μισανοιξω τα πόδια μου και να σηκώσω λίγο το φόρεμα μου.

μου κανει ,θα σου σκίσω το στρινκ και θα σε παρω στα ορθια !:):wink:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Τι να πω και εγω που εχω σαν σκεψη να γκριζαρω τα μαλλια μου για να δω πως θα φαινομαι σε λιγα χρονια χαχα...
Υποψην κοντευω πολυ τα 40....
 
Εγγρ.
14 Φεβ 2020
Μηνύματα
34
Like
24
Πόντοι
0
οσο γιαυτο σιγουρα τυπε :confused: :confused: :confused:




36386F3984F946F297827952207D7287.jpg
Γιατι ρε φιλε; την ξερεις και μιλας ετσι;
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.552
Like
17.056
Πόντοι
3.556
Χρειάζεται προσωπική ψυχολογική προετοιμασία ώστε οι αλλαγές που φέρνει ο χρόνος να μην προκαλούν αξεπέραστα σοκ..και βαθμιαία αλλαγή προσανατολισμού..αν κύρια προτεραιότητα παραμείνει το σεξ και οι ερωτικές σχέσεις, τότε είναι φυσικό ότι το άτομο που μεγαλώνει θα εισπράττει αρκετές απογοητεύσεις και μελαγχολία.. ο έρωτας είναι κυρίως αγαθό της νεότητας κατι που όσοι κι όσες μεγαλώνουμε οφείλουμε να συνειδητοποιούμε, ώστε να παραμένουμε προσγειωμένοι και πλήρεις, χωρίς περιττα άγχη..( βέβαια πάντα υπάρχουν άτομα πολύ γοητευτικά ακόμα και σε μεγάλες ηλικιες- πλέον δεν είμαι σίγουρος ότι αυτό είναι προσον- υπάρχουν άνθρωποι που σε όλη τη διάρκεια της ζωής τους ασχολούνται μόνο με σχέσεις και σεξ )
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.807
Like
1.260
Πόντοι
216
Το γήρας είναι η κατάρα των όμορφων. Έχουν πολλά να χάσουν σε αντίθεση με τον υπόλοιπο πληθυσμό του πλανήτη μας. Έχω έναν τεράστιο ανυπέρβλητο ζωώδη φόβο απέναντι στα γηρατειά λόγω του αναπόφευκτου του. Πιστεύω πως είναι το πιο εξελιγμένο βασανιστήριο.... να κοιταζεσαι στον καθρέπτη και να βλέπεις μέρα με την μέρα να μαραίνεται η φρεσκάδα και η δροσιά της επιδερμίδας σου. Κοιτάζω στα μάτια του συντρόφου μου όταν με γδυνει και ψάχνω απογοήτευση στα μάτια του. Απογοήτευση για το σώμα μου.
Εσείς φοβάστε να αντιμετωπίσετε τα γεράματα;

Να σαν τα νιατα δυο φορες,
τα γηρατεια καμία!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom