Νέα

Δασκαλες και μαθητες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Akiso12
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εχεις παει με καθηγητρια/δασκαλα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 15 21,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 7 10,1%
  • Οχι αλλα θα ηθελα

    Ψήφοι: 47 68,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    69

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
Ποια Λάρισα και Τρίκαλα ρε φίλε;Εκεί μόνο για τίποτα παντρεμένες που γαμιούνται με Αλβανούς θα διαβάσεις.
Ναι μαλακα, είναι γνωστό ότι στην Θεσσαλία οι γκόμενες το έχουν ραμμένο το μουνί και δεν γαμιούνται.
Τι αγάμητοι που 'στε μερικοί...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Ναι μαλακα, είναι γνωστό ότι στην Θεσσαλία οι γκόμενες το έχουν ραμμένο το μουνί και δεν γαμιούνται.
Τι αγάμητοι που 'στε μερικοί...

Για τους Έλληνες μπορεί να το έχουν ραμμένο.Για τους Αλβανούς δεν ξέρω...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.333
Κριτικές
8
Like
10.991
Πόντοι
3.786
Εγώ κύριοι είχα κάποτε μια καθηγήτρια γερμανικών που μου έκανε μάθημα (γερμανικών).
Και μια μέρα, στα 14, σταμάτησε να μου κάνει μάθημα γιατί πήρα το mittelstufe και σκυλοβαριόμουν την κωλογλώσσα. Τέλος πάντων το πήρα το mittelstufe. Χαιρετηθήκαμε και με έκανε μια αγκαλιά.
Μετράει τύποι ή τζίφος? :confused:

τι βιώματα έχεις και εσύ ρε Τζόνι...
 

forza23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.533
Κριτικές
2
Like
5.089
Πόντοι
456
Εγώ κύριοι είχα κάποτε μια καθηγήτρια γερμανικών που μου έκανε μάθημα (γερμανικών).
Και μια μέρα, στα 14, σταμάτησε να μου κάνει μάθημα γιατί πήρα το mittelstufe και σκυλοβαριόμουν την κωλογλώσσα. Τέλος πάντων το πήρα το mittelstufe. Χαιρετηθήκαμε και με έκανε μια αγκαλιά.
Μετράει τύποι ή τζίφος? :confused:

Καληνυχτάκιας
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.333
Κριτικές
8
Like
10.991
Πόντοι
3.786
δεν υπάρχει σωτηρία για σένα και μητρομανής να σου την πέσει και να σε παρακαλάει θα της λες κάτσε να σου πω ένα καινούριο ανέκδοτο. Πρέπει να εντρυφήσεις (μόνος σου φυσικά) στον πικερισμό για να δεις άσπρη μέρα. Εναλλακτικά μπορείς να κάνεις εκπομπή στο youtube και να σχολιάζεις την επικαιρότητα.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.421
Πόντοι
3.296
Όταν ήμουν 15 ερχόταν στο σπίτι μια καθηγήτρια Αγγλικών για μένα και τον αδελφό μου

Έκανε πρωτα σε εκεινον και μετα σε μενα μαθημα

Ήταν πολύ όμορφη στο πρόσωπο και σώμα με κανονικό στήθος και μεσούλα,αλλά από τη μέση και κάτω είχε φαρδιά λεκάνη.Τεσπα

Απέναντι απο το σαλόνι είχε το μπάνιο μας.Μια μερα πηγα να ουρησω και η πορτα του σαλονιου αφηνε μια μικρη χαραμαδα ανοιχτη.

Εγω δεν εκλεισα την πορτα της τουαλετας και ουρησα ενω παρατηρησα μεσα απο τη χαραμαδα το βλεμμα της καθηγητριας να πεφτει πανω μου.

Αυτο με αναψε και τον επαιξα στεγνα μεχρι να χυσω.

Μετα ενοιωθα ασχημα δε μπορουσα να αντικρυσω την καθηγητρια και ανεβαλα το μαθημα.Εκεινη ειχε θυμωσει γιατι της το ειπα τελευταια στιγμη

Μετα απο αυτο εφτασε η ωρα να κανουμε μαθημα ξανα μαζι.Εκεινη φορουσε μια μπλουζα σακακι νε χωρισμα αναμεσα που αν εσκυβε ανοιγε πολυ.

Ειχε σκυψει τοσο που σχεδον ολο το βυζι με το σουτιεν ειχε βγει εξω

Εγω ειχα παθει πλακα και ειχα ερεθιστει.Μονο μαθημα δε μπορουσα να κανω.

Δεν εκανα ομως κινηση.Ενω ημουν σιγουρος οτι για ν αφηνει να ανοιξει ετσι το ντεκολτε της και να φαινεται ξακαθαρα το βυζι της πως το εκανε επιτηδες.

Με το που εφυγε τραβηξα μια παχια και ηρεμησα...

Όμως ποσες φορες σκεφτομαι πως αν ειχα τοτε το θαρρος που εχω τωρα...θα τη ξεμουνιαζα...

Γιατι το παλιοθηλυκο το εκανε επιτηδες ..
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
www.protothema.gr/world/article/1048709/daskala-stis-ipa-ekane-sex-pede-fores-me-14hrono/[/url]

Η 24χρονη Αλίσα Γκούσταφσον παραδέχθηκε ότι έκανε σεξ τουλάχιστον πέντε φορές με τον 14χρονο αρχής γενομένης από τον Μάρτιο του 2019 όταν και προσελήφθη στο συγκεκριμένο σχολείο.

Η αστυνομία ανακοίνωσε ότι η Γκούσταφσον πλησίασε τον 14χρονο μέσω των social media στέλνοντας του φωτογραφίες της είτε με μαγιό είτε με εσώρουχα σε Facebook Messenger και Snapcha
t.


:headbang:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
189
Like
190
Πόντοι
1
εγώ πήγα 3000 εκδρομές 5ήμερες εκδρομές με μια γκόμενα που ήταν δασκάλα Ιστορίας
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
www.iapopsi.gr/xanammeni-kathigitria-viase-15chrono-mathiti-tis/[/url] :erection:


URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom