Νέα

Danielle Houghton

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα memos@n
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Τα Hooters είναι μια αλυσίδα αμερικανικών εστιατόρων που στοχεύουν ως επί το πλείστον να τραβήξουν την ανδρική πελατεία γι’ αυτό άλλωστε οι σερβιτόρες είναι όλες ντυμένες με μίνι σορτς και βαθύ ντεκολτέ.

Η αλυσίδα διαθέτει περισσότερα από 435 εστιατόρια στις Ηνωμένες Πολιτείες και σε 23 άλλες χώρες.

Η Danielle Houghton είναι γνωστή στις Ηνωμένες Πολιτείες γιατί έχει εκτιμηθεί ιδιαίτερα από τον αρσενικό πληθυσμό και κάνει ό,τι μπορεί για να κρατήσει τη δουλειά της.

Παρότι είναι μικρόσωμη και σχετικά αδύνατη, η νεαρή κοπέλα εντυπωσιάζει με τα… προσόντα της.






* Edit Τρυποκάρυδος : Μετονομασία θέματος , προσθήκη φωτογραφιών σε Image hosting
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Άντε να ανοίξει και εδώ κάνα τέτοιο ;) :boobies:
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
είχε στο mall ναι..αλλα εκλεισε
 

Γιάννης1

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2014
Μηνύματα
426
Like
2
Πόντοι
1
Είχε πάει φίλος μου με την δικιά του να φάνε στο Hooters στο Mall και περίμενε 45 λεπτά για να του σερβίρουν το φαγητό. (νομίζω κάτι μπιφτέκια...)
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
αυτή είναι σερβιτόρα

arton61.jpg
 

Επισκέπτης
είχα πάει στο χούτερς του mall το καλοκαίρι του 2006 νομίζω είχε λίγο καιρό τότε που είχε ανοίξει

νωρίς το απόγευμα ήταν και κόσμος ελάχιστος, σερβιτόρες είχε αρκετές που περιφέρονταν με σορτσάκια και στενά μπλουζάκια, καλά γκομενάκια συνολικά καμμία σχέση βέβαια με τα τούμπανα που ανεβάζετε από αμερική, η τύπισσα που πήρε παραγγελία έκατσε μαζί μας και καλά άνετη μερικά αστειάκια και χαριτωμενιές πετύχαμε καλό κομμάτι, το φαγητό ήταν πλαστικοποιημένο

νομίζω το μαγαζί απέτυχε για 2 λόγους:

1ον γιατί όπως και να το κάνεις όταν πεινάς θέλεις να φας κάτι καλό όχι μαλακίες

2ον γιατί τέτοια μαγαζιά δεν έχουν σαφή ταυτότητα, δεν είναι κωλόμπαρα ούτε όμως τυπικά εστιατόρια, ίσως προκαλούν ελαφρά σύγχυση στον πελάτη για το τι μπορεί να κάνει εκεί μέσα τρώγοντας την μπριζόλα του

διατηρώ μια μικρή επιφύλαξη αν είχαν προσλάβει ρωσίδια ή ρουμάνες που θα ξέφευγαν λίγο από τις χαζοχαρούμενες χαριτωμενιές μήπως είχε καλύτερη τύχη όμως αμφιβάλλω και πάλι, είναι και ο χώρος του mall που ξέρεις ότι είναι γεμάτος οικογένειες και παιδιά και δεν προδιαθέτει :P
 

πηγασος

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.558
Like
0
Πόντοι
16
είχα πάει στο χούτερς του mall το καλοκαίρι του 2006 νομίζω είχε λίγο καιρό τότε που είχε ανοίξει

νωρίς το απόγευμα ήταν και κόσμος ελάχιστος, σερβιτόρες είχε αρκετές που περιφέρονταν με σορτσάκια και στενά μπλουζάκια, καλά γκομενάκια συνολικά καμμία σχέση βέβαια με τα τούμπανα που ανεβάζετε από αμερική, η τύπισσα που πήρε παραγγελία έκατσε μαζί μας και καλά άνετη μερικά αστειάκια και χαριτωμενιές πετύχαμε καλό κομμάτι, το φαγητό ήταν πλαστικοποιημένο

νομίζω το μαγαζί απέτυχε για 2 λόγους:

1ον γιατί όπως και να το κάνεις όταν πεινάς θέλεις να φας κάτι καλό όχι μαλακίες

2ον γιατί τέτοια μαγαζιά δεν έχουν σαφή ταυτότητα, δεν είναι κωλόμπαρα ούτε όμως τυπικά εστιατόρια, ίσως προκαλούν ελαφρά σύγχυση στον πελάτη για το τι μπορεί να κάνει εκεί μέσα τρώγοντας την μπριζόλα του

διατηρώ μια μικρή επιφύλαξη αν είχαν προσλάβει ρωσίδια ή ρουμάνες που θα ξέφευγαν λίγο από τις χαζοχαρούμενες χαριτωμενιές μήπως είχε καλύτερη τύχη όμως αμφιβάλλω και πάλι, είναι και ο χώρος του mall που ξέρεις ότι είναι γεμάτος οικογένειες και παιδιά και δεν προδιαθέτει :P
Ήταν η τελευταία φορά που βγήκες απο το σπίτι σου η μας λες παπάτζες?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
είχα πάει στο χούτερς του mall το καλοκαίρι του 2006 νομίζω είχε λίγο καιρό τότε που είχε ανοίξει

νωρίς το απόγευμα ήταν και κόσμος ελάχιστος, σερβιτόρες είχε αρκετές που περιφέρονταν με σορτσάκια και στενά μπλουζάκια, καλά γκομενάκια συνολικά καμμία σχέση βέβαια με τα τούμπανα που ανεβάζετε από αμερική, η τύπισσα που πήρε παραγγελία έκατσε μαζί μας και καλά άνετη μερικά αστειάκια και χαριτωμενιές πετύχαμε καλό κομμάτι, το φαγητό ήταν πλαστικοποιημένο

νομίζω το μαγαζί απέτυχε για 2 λόγους:

1ον γιατί όπως και να το κάνεις όταν πεινάς θέλεις να φας κάτι καλό όχι μαλακίες

2ον γιατί τέτοια μαγαζιά δεν έχουν σαφή ταυτότητα, δεν είναι κωλόμπαρα ούτε όμως τυπικά εστιατόρια, ίσως προκαλούν ελαφρά σύγχυση στον πελάτη για το τι μπορεί να κάνει εκεί μέσα τρώγοντας την μπριζόλα του

διατηρώ μια μικρή επιφύλαξη αν είχαν προσλάβει ρωσίδια ή ρουμάνες που θα ξέφευγαν λίγο από τις χαζοχαρούμενες χαριτωμενιές μήπως είχε καλύτερη τύχη όμως αμφιβάλλω και πάλι, είναι και ο χώρος του mall που ξέρεις ότι είναι γεμάτος οικογένειες και παιδιά και δεν προδιαθέτει :P
ετσι είναι όπως τα λές!
το μαγαζι έγινε σε εναν χώρο γεματο οικογένειες
τομαγαζί ηταν σε όλα μετρια,απο τις σερβιτόρες μέχρι το φαγητό(εκτος απο τον λογαριασμό που ήταν γεμάτος)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom