Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

gamias

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν απο λίγες ημέρες, και διάλεξα την Ολγα μια ωραία πραγματικά γυναίκα, καλοσχηματισμένο σώμα, με σωστό ύψος, και χαμογελαστό πρόσωπο. Παλιός πελάτης της (την ξέρω απο Δημοκρίτου), διάλεξα το πλήρες πρόγραμμα (70 €) των 60 λεπτών, που και πάλι είναι λίγος χρόνος για μία συνεδρία μαζί της. Μπανάκι, και περιμένω την κοπέλα μέσα στο δωμάτιο η οποία έκανε ντους και ήρθε χαρωπή με ένα φωτεινό πρόσωπο.
Αγκαλιές φιλιά που χάθηκες κ.τ.λ. Η κοπέλα μιλάει πολύ καλά Ελληνικά αν και αλλοδαπή. Με βάζει κάτω και αρχίζει να μου κάνει ένα μασάζ απο τα δάχτυλα των ποδιών μέχρι και το κεφάλι. Πραγματικά κάνει πολύ καλό μασάζ, και εάν την αφήσετε θα το ευχαριστηθείτε αρκετά. Σωστές πιέσεις, και δουλεύει αρκετά κάθε σημείο του κορμιού σου. Στο δεύτερο μέρος του προγράμματος, μεταμορφώνεται σε τίγρη, σε κάνει να νιώθεις πασάς, είναι πολύ καθαρή, τα πάντα με τς απαραίτητες προφυλάξεις, και αν σε γουστάρει μπορεί να σε απογειώσει, και να φύγεις σέρνοντας τα πόδια σου. Δίνει ότι είναι απαραίτητο και για όσο χρειάζεται χωρίς καμμία αίσθηση βιασύνης, ή θεατρικότητας. Σε κάνει να νιώθεις ότι σε γουστάρει πολύ. Οι λεπτομέρειες είναι περιττές.
Μία απο τις πιο αξιόλογες εργάτριες του χωρου, βγήκα απο το μαγαζί ευχαριστημένος.
 

STAYROS_BIGMAN

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2016
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0

Προχθεσινο περασμα μια και μ εβγαλαν τα βηματα μου στην περιοχη και ειπα να ριξω ενα βλεφαρο να δω τι παιζει. Στην περατζαδα ελεγχθησαν τα εξης τεμαχια. Ολγα γυρω στα 40 ξανθια μιλφαρα, Μαρια πιπινοειδες γαλακτος με ωραιο σωμα και προσωπο, Ναταλη δυνατο μιλφ Η ΚΟΡΜΑΡΑ, Κατερινα ψηλη ξανθια με ωραια ποδια και αρκετα καλο συνολο, Δημητρα βυζαρες κωλαρες χειλαρες και ωραιο προσωπο, Αγγελικη ψηλο νταρντανομιλφ δεμενο με κωλαρα, Ειρηνη μιλφ με ωραιο σωμα κανονικη στα κιλα αλλα εκφυλλο προσωπο γι αυτο και προτιμηθην για τα περεταιρω. Διαλεξα το προγραμμα 70ευρω μια ωρα και ξεκινησε το μασαζακι... Ηταν αρκετα καλο διαρκειας μισης ωρας και μετα .. ποιος ειδε το θεο και δεν τον φοβηθηκε... τα παντα ολα με τρελα και κορδελα. Το γουσταρει αυτο που κανει και το δειχνει και δειχνει οτι ειναι γεννημενη γι αυτο. Στο τελος της εδωσα συγχαρητηρια γιατι με καλυψε πληρως απ ολες τις πλευρες και της προτεινα ν αλλαξει τ ονομα σε Λολα μιας και τα κανει ολα
 

HOTELOS

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
τη Δημητρα δεν την πετυχαινω ποτε Σαββατο ειναι εκει ?
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
τη Δημητρα δεν την πετυχαινω ποτε Σαββατο ειναι εκει ?
Εγω το σαβατο που περασε περασα μαζι της κανονικα και ειπα τον δεσποτη Παναγιωτη.Τετοια κολαρα με βυζαρες μονο  η Kim Kardasian εχει. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Σε πρόσφατο πέρασμα από εδώ Όλγα & Δήμητρα ήταν σε δωμάτιο και εύκαιρη μόνο μια καινούργια κατά δήλωση της η Ελένη. Μιλφάρα στα 40κάτι, ξανθιά με κατσαρά μαλλιά κανονικό σώμα 1,5αρι στήθος. Επιλογή της για πρόγραμμα (μια και βρήκα να παρκάρω!)μισής ώρας στα 50€. Μασάζ έτσι & έτσι με αρκετή χρήση λιπαντικού τίποτα το ιδιαίτερο χρειάζεται βελτίωση. Στα του αγώνα το πρόγραμμα είχε ακάπελα πίπα, γλωσσό και οι κλασικές στάσεις αλλά διέκρινα μια τάση βιασύνης αφού προσπαθούσε (ενώ υπήρχε χρόνος)να με τελειώσει γρήγορα.
Στα δεν....
Άλλες κοπέλες που έχουν αναφερθεί εδώ δεν είδα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.958
Κριτικές
490
Like
36.537
Πόντοι
41.447
Σε πρόσφατο πέρασμα από εδώ Όλγα & Δήμητρα ήταν σε δωμάτιο και εύκαιρη μόνο μια καινούργια κατά δήλωση της η Ελένη. Μιλφάρα στα 40κάτι, ξανθιά με κατσαρά μαλλιά κανονικό σώμα 1,5αρι στήθος. Επιλογή της για πρόγραμμα (μια και βρήκα να παρκάρω!)μισής ώρας στα 50€. Μασάζ έτσι & έτσι με αρκετή χρήση λιπαντικού τίποτα το ιδιαίτερο χρειάζεται βελτίωση. Στα του αγώνα το πρόγραμμα είχε ακάπελα πίπα, γλωσσό και οι κλασικές στάσεις αλλά διέκρινα μια τάση βιασύνης αφού προσπαθούσε (ενώ υπήρχε χρόνος)να με τελειώσει γρήγορα.
Στα δεν....
Άλλες κοπέλες που έχουν αναφερθεί εδώ δεν είδα.

Ολγα και Δημητρα τα δυνατα χαρτια του μαγαζιου (ειδικα η πρωτη)

Ακομα η Ναταλια ειναι γυναικαρα θελω καποια στιγμη να την δοκιμασω και αυτη
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Ολγα και Δημητρα τα δυνατα χαρτια του μαγαζιου (ειδικα η πρωτη)

Ακομα η Ναταλια ειναι γυναικαρα θελω καποια στιγμη να την δοκιμασω και αυτη

Η Δήμητρα τσεκαρίστηκε με απόλυτη επιτυχία!! Τέλειο μασάζ και πρόγραμμα πολύ καλό με δυνατό σημείο την πολύ καλή :pipa1:
Θα επανέλθω για Όλγα σύντομα!!

Επίσης εμφανησιακά μου τράβηξε την προσοχή η Αγγελική(? εαν θυμάμαι καλά) μικρή ηλικιακά (27 περίπου) με καστανόξανθα μακριά μαλλιά ωραία μάτια, ψηλή, με σωματάρα.
Στα υπόψη και αυτή!!
 

fire75

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Προσοχή συναγωνιστές το μαγαζί θα ξανανοίξει μάλλον από αύριο μου είπε εργαζόμενη κορασίδα. Μην κάνετε άσκοπη βόλτα  :idiot:
 

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.727
Για οποιαδηποτε πληροφορια οσον αφορα το μελλον της επιχειρησης μπορειται να εποικοινωνειται στο 6945837650.

 

HTman

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Έμαθε κανένας παίδες αν αυτό τελικά έκλεισε ή μετακόμισε; Ευχαριστώ
 

TheGreat

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
74
Like
13
Πόντοι
0
Παιδιά, πήρα τηλέφωνο και πήγα στον νέο χώρο. Οντως το μαγαζί μετακόμισε. Ο νέος χώρος είναι πολύ πιο συμπαθητικός απο τον παλιό, και όλα τα κορίτσια ήταν παρόντα (Ολγα, Δήμητρα,Αγγελική κτλ), επέλεξα Ολγα η οποία ήταν εκθαμβωτική, και το επίπεδο των υπηρεσιών της όπως πάντα υψηλότατο (με πέθανε).
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.958
Κριτικές
490
Like
36.537
Πόντοι
41.447
το καταστημα εχει μετακομισει σχετικα κοντα εδω και 2-3 εβδομαδες
εκανα ενα τηλ και περασα απο εκει πριν μερικες ημερες
Σαν χωρος ωραιος και αρκετα ζεστος και προσεγμενος, παρκινγκ σχετικα ευκολο, τουλαχιστον ευκολοτερο απο Αρκαδιας
Ροστερ η Μαρια η γνωστη ξανθια μικρη με το ομορφο προσωπο
Μια Σοφια μιλφ νεα σχετικα στον χωρο κοκκινομαλλα με ωραιο καλλιγραμμο σωμα
Ελενη η μιλφ (σχετικα καινουργια κι αυτη) αρκετα εκφυλη με φουλ προγραμμα
Δημητρα η γνωστη καμπυλατη με το μεγαλο στηθος
Αγγελικη η νταρτνανα που εχει αδυνατισει μεν αλλα τις καμπυλες της της εχει κρατησει για τους φαν του ειδους
τελος η Ολγα η Ρωσιδα καλλιγραμη μιλφ με τις στανταρ καλες υπηρεσιες
Ροστερ δηλ αρκετα δυνατο.
Στην υποδοχη κλασσικα η Βικυ

Επειδη στον νεο χωρο ειναι σχετικα λιγο καιρο το μαγαζι  η Βικυ δεν επιθυμει να γραφεται η νεα διευθυνση στο σαιτ

Οποιος θελει πληροφοριες μπορει να καλει στο κινητο του μαγαζιου 6945837650
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Αφου διαβασα διαφορα σχολια για τη μετακομιση του καταστηματος ειπα να περασω να δω κι εγω τι γινεται. Το σημειο ειναι πολυ κοντα με το προηγουμεν,ο η εισοδος ειναι διακριτικοτατη και το παρκιν εξαιρετικα ανετο για την περιοχη. Το λαδαδικο ειναι πολυ ζεστο σαν χωρος και καλαισθητο,και τα δωματια ειναι μεγαλα με ντουζιερες. Παρελασαν Δημητρα, Ολγα, Μαρια, Αγγελικη, και Ελενη. Η Βικυ μου ειπε οτι περιμενει ενα εξαιρετικο κομματι την Τεταρτη. Λογω του οτι χρονικα ημουν πολυ πιεσμενος ειπα να ξαναπερασω 4 του μηνα για να ελεγξω τη νεα αφιξη
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
Εύκολη επικοινωνία στο ******** και σημερινό πέρασμα στο νέο χώρο σε κοντινή πολυκατοικία ... πήγαινα για Ολγα που γνωρίζω από Δημοκρίτου9 αλλά περιέργως ήταν παρούσες μόνο 2 κοπέλες Ιρίνα -όμορφη αδύνατη ρωσίδα- και Δήμητρα-η γνωστή χυμώδης βυζαρού Κύπρια από το παλιό Μπακνανά 47. Η Όλγα επιστρέφει από βδομάδα λόγω διακοπών-γιορτές και ταξιδιού στα πάτρια. Γενικά πολιτική του μαγαζιού είναι να υπάρχουν 4 κοπέλες διαθέσιμες για τα 3 δωμάτια του διαμερίσματος, αλλά σήμερα δεν έκατσε. Μετά από αναμονή πέρασα με Δήμητρα η οποία παρουσιάστηκε με ένα πραγματικά σέξυ κόκκινο σουτιέν κάτω από το μαύρο κορμάκι της αναδεικνύοντας τα 5ρια βυζιά της. Το χαρακτηριστικό της Δήμητρας είναι ότι ενώ θα μπορούσε να κάνει καριέρα μόνο με τα τεράστια βυζόμπαλά της, είναι παραδόξως εξαιρετική επαγγελματίας στο μασάζ. Αυτό γιατί (παρόμοια με τη Σαμπρίνα και την Ελένη από το παλιό Μπακνανά 47) έχουν σπουδάσει σε ΙΕΚ χειροπρακτικής και ξέρουν σε ποια σημεία να βάλουν όλη τους τη δύναμη χωρίς να κινδυνέψει ο πελάτης. Γυμνόστηθη μου έκανε  ένα πραγματικά καλό αθλητικό-δυνατό μασαζ που διήρκησε 50 λεπτά. Κανονικά θα συμπίεζε λίγο το χρόνο ώστε στην ώρα (70 ευρώ) να χωρέσει και το ερωτικό μέρος, αλλά δεν την άφησα εγώ γιατί με το κρύο ήθελα πραγματικές υπηρεσίες. Αφού χαλάρωσα παντελώς, πλήρωσα οικειοθελώς επιπλέον 50ευρώ για άλλη μισή ώρα αφιερωμένη στο σεξ. Με μένα ξαπλωμένο ξεκίνησε να τρίβεται πάνω μου γυμνή με τα τεράστια στήθη της να προκαλούν ρίγη. Με γυρίζει, ακολουθεί παρόμοια άκρως ερεθιστική τσουλήθρα στο μπροστινό μέρος και ισπανικό συνοδευόμενο από ακάποτη πίπα. Ταυτόχρονα της ερέθιζα το γατάκι με το πόδι. Στο επόμενο στάδιο τη ΄βαζω ανάσκελα πάνω στο μασαζοκρέβατο και την αρχίζω πινέλιασμα με τη γλώσσα σε κλειτορίδα και μέσα-έξω τρύπα. Το ξέρω ότι δε θα το πιστέψετε αλλά τελείωσε 2 φορές μέσα σε 10 λεπτά... συμβαίνει πάντοτε με τις παχουλές κοπέλες που έχουν βυζάρες, όλοι οι πελάτες επικεντρώνονται στο στήθος και ξεχνάνε να ασχοληθούν με την επίμαχη περιοχή, η οποία όμως είναι και πιο ζουμερή από άποψη υγρών (όλες οι πρωτείνες και τα ιχνοστοιχεία από το επιπλέον πάχος κάπου καταλήγουν βιολογικά) και μονίμως στερημένη προσοχής. Ακολούθως είχαμε αλλαγές σε διάφορες στάσεις για να με βρει το τέλος με αυτή στα τέσσερα στο χαλί και εμένα από πίσω να σφυροκοπώ... Γενικά πολύ καλη εμπειρία και VFM (70eur/h) δεδομένης της καλής ποιότητας μασάζ. Παρασκευή -Φώτων θα ναι ανοιχτά με περισσότερες κοπέλες... θέλω να δοκιμάσω και το δωμάτιο με στρώμα nuru
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
από τα στυλιάρια στις παχουλές...
ο Γρόθος μας απέδειξε ότι είναι Ωλ-Αράουντ παίχτης...
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Περασμα πριν λιγες μερες για να δω την καινουργια που μου ειχε πει η Βικυ. Απο εμφανιση φερνει κοντα στην Ολγα αλλα ειναι σε καστανη εκδοση, ωραιο σφιχτο κορμι με αρκετα μεγαλο στηθος. στο γενικο ρεζουμε εφυγα πολυ ευχαριστημενος σε ολα τα επιπεδα σε σημειο να ξαναπαω σημερα και να την ξανατιμησω αλλα την εφαγα γιατι κατι της ετυχε και ειχε φυγει νωριτερα. Βεβαια ηταν 4 κοπελες και η Ολγα που επιτελους γυρισε κι ετσι οπως ημουν φτιαγμενος για την Αννα την πληρωσε η Ολγα η οποια ειναι στανταρακι και εγγυηση  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom