Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Massage, Κατεχάκη & Κηφισίας, Νέο Ψυχικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 359K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.727
μυρτω
 

Συνημμένα

  • 20170316_165748.jpg
    20170316_165748.jpg
    565,9 KB · Εμφανίσεις: 22

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Λοιπον πηρα τηλεφωνο χτες το μεσημερι το σηκωσε μια γυναικα μαλλον ηλικιωμενη, την ρωταω ποσο εχει η ωρα ετσι απο περιεργεια..μου λεει 80 ευρω..της λεω ολες οι κοπελες τα ιδια χρηματα ζητανε/ και μου απανταει η κωλογρια εδω δεν ειναι παζαρι ειναι μαγαζι..της λεω ρωταω μηπως καποια αλλη ζηταει πιο πολλα να ξερω ποιαν να διαλεξω..και παλι η κωλογρια με προσβλητικο τροπο μου λεει εδω δεν ειναι παζαρι ειναι μαγαζι..την εστειλα στον διαολο και ησυχασε..και ρωταω γιατι ολες οι πουτανες και οι τσατσογριες εχουν τοσο αποτομη συμπεριφορα? ξεχνανε οτι απο τα δικα μας τα λεφτα ζουν αυτα τα αθλια και θλιβερα πασρασιτα??  :headbang: :headbang:
 

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Αν καποιος απο την επιχειρηση θελει να ξερει η ωρα που πηρα τηλεφωνο ηταν γυρω στις 12 ημερομηνια 29/7/ καλο ειναι να της βαλουν λιγο χερι να μαθει να μιλαει σωστα στους πελατες   >:(
 

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Αν και δεν εχω παει ακομα ως πελατης στο μαγαζι(το ειχα σκοπο παντως) θα ηθελα μια απαντηση απο καποιον υπευθυνο για ποιον λογο μιλησε ετσι η συγκεκριμενη "κυρια" ειναι τοσο κακο που ρωτησα αν ολες οι κοπελες παιρνουν την ιδια αμοιβη ωστε να δεχτω τοσο αποτομη και προσβλητικη απαντηση? σκεψου μεσα στο δωματιο τι συμπεριφορα θαχουν οι κοπελες.. :huh:
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Λοιπον πηρα τηλεφωνο χτες το μεσημερι το σηκωσε μια γυναικα μαλλον ηλικιωμενη, την ρωταω ποσο εχει η ωρα ετσι απο περιεργεια..μου λεει 80 ευρω..της λεω ολες οι κοπελες τα ιδια χρηματα ζητανε/ και μου απανταει η κωλογρια εδω δεν ειναι παζαρι ειναι μαγαζι..της λεω ρωταω μηπως καποια αλλη ζηταει πιο πολλα να ξερω ποιαν να διαλεξω..και παλι η κωλογρια με προσβλητικο τροπο μου λεει εδω δεν ειναι παζαρι ειναι μαγαζι..την εστειλα στον διαολο και ησυχασε..και ρωταω γιατι ολες οι πουτανες και οι τσατσογριες εχουν τοσο αποτομη συμπεριφορα? ξεχνανε οτι απο τα δικα μας τα λεφτα ζουν αυτα τα αθλια και θλιβερα πασρασιτα??  :headbang: :headbang:
ρε φίλε να σου πω την αμαρτία μου;Ποσο δικιο εχεις! :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

επί χρήμασι εκδιδομένης γυναικός το σιδηρούν κιγκλίδωμα

 

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.727
Καλημερα
Σημερα 31/7/2017

Άννα
Βιβή
Γιασμίν
Μυρτώ
( 12:00-21:00 )
Μαρία
( 11:00-19:00 )
Βαλέρια NEA  :rockon: :rockon: :rockon:
( 11:00-19:00 )

D.B.A. Massage | Κατεχάκη & Κηφισίας, Νέο Ψυχικό. 6951-152.778



 

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.727
H Καινουργια κοπελα η Βαλερια δεν ειναι λατρης της φωτογραφιας γιαυτο οποιος δεν την γνωριζει καλο θα ειναι να περασει να την δει απο κοντα και ειναι σιγουρο οτι δεν θα απογοητευτει αν του αρεσουν οι μιλφαρες  :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Λοιπον πηρα τηλεφωνο χτες το μεσημερι το σηκωσε μια γυναικα μαλλον ηλικιωμενη, την ρωταω ποσο εχει η ωρα ετσι απο περιεργεια..μου λεει 80 ευρω..της λεω ολες οι κοπελες τα ιδια χρηματα ζητανε/ και μου απανταει η κωλογρια εδω δεν ειναι παζαρι ειναι μαγαζι..της λεω ρωταω μηπως καποια αλλη ζηταει πιο πολλα να ξερω ποιαν να διαλεξω..και παλι η κωλογρια με προσβλητικο τροπο μου λεει εδω δεν ειναι παζαρι ειναι μαγαζι..την εστειλα στον διαολο και ησυχασε..και ρωταω γιατι ολες οι πουτανες και οι τσατσογριες εχουν τοσο αποτομη συμπεριφορα? ξεχνανε οτι απο τα δικα μας τα λεφτα ζουν αυτα τα αθλια και θλιβερα πασρασιτα??  :headbang: :headbang:
να δικηγορησω υπερ του διαβολου ;μηπως γιατι ακουνε απο το τηλεφωνο (που και εσυ χρησιμοποιησες) ενα εκατομμυριο μαλακιες ;να δεχτουμε οτι και η δικη σου ερωτηση ηταν επισης μαλακια ; οτι ερωτηση εκανες θα μπορουσες να το κανεις απο κοντα ετσι και αλλοιως και οχι απο τηλεφωνου ....και τα λεφτα τα κονομανε απο αυτους που πανε και περνανε και οχι απο τα εκατομμυρια περιεργους που παιρνουν ενα νουμερο και ρωτανε οποια παπαρια τους κατεβει ....ο τιμοκαταλογος ειναι στανταρ αν κατι διαφορετικο υπηρχε υποθετω θα ειχαμε ενημερωθει αρα.....αν ημουνα εγω λεω μηπως σου τα εχωνα και πιο αγρια ....αυτα ...και λιγη σκεψη πριν ''αγαναχτισουμε'' καλα θα ηταν ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Butts

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
H Καινουργια κοπελα η Βαλερια δεν ειναι λατρης της φωτογραφιας γιαυτο οποιος δεν την γνωριζει καλο θα ειναι να περασει να την δει απο κοντα και ειναι σιγουρο οτι δεν θα απογοητευτει αν του αρεσουν οι μιλφαρες  :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Βαλέρια; η γνωστή που δούλευε με το ίδιο ονομα και αλλου;
 

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.727
Βαλέρια; η γνωστή που δούλευε με το ίδιο ονομα και αλλου;
Ακριβώς.Ειναι η Βαλερια από Νew personal πλ.Βικτωριας Δημόκριτου 9 Κολωνάκι και Καλλιροης 48.Η Βαλερια είναι από τις λίγες κοπέλες που έχει μόνο καλές κριτικές και σχόλια!!!
 

TheGreat

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
74
Like
13
Πόντοι
0
να δικηγορησω υπερ του διαβολου ;μηπως γιατι ακουνε απο το τηλεφωνο (που και εσυ χρησιμοποιησες) ενα εκατομμυριο μαλακιες ;να δεχτουμε οτι και η δικη σου ερωτηση ηταν επισης μαλακια ; οτι ερωτηση εκανες θα μπορουσες να το κανεις απο κοντα ετσι και αλλοιως και οχι απο τηλεφωνου ....και τα λεφτα τα κονομανε απο αυτους που πανε και περνανε και οχι απο τα εκατομμυρια περιεργους που παιρνουν ενα νουμερο και ρωτανε οποια παπαρια τους κατεβει ....ο τιμοκαταλογος ειναι στανταρ αν κατι διαφορετικο υπηρχε υποθετω θα ειχαμε ενημερωθει αρα.....αν ημουνα εγω λεω μηπως σου τα εχωνα και πιο αγρια ....αυτα ...και λιγη σκεψη πριν ''αγαναχτισουμε'' καλα θα ηταν ...

:think: εσύ σηκώνεις το τηλέφωνο και σε ρωτάνε όλες αυτές τις μαλακίες?
Σε πνίγει η αγανάκτιση για τους αγανακτισμενους  :2funny: !!
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Ακριβώς.Ειναι η Βαλερια από Νew personal πλ.Βικτωριας Δημόκριτου 9 Κολωνάκι και Καλλιροης 48.Η Βαλερια είναι από τις λίγες κοπέλες που έχει μόνο καλές κριτικές και σχόλια!!!
αυριο θα σας επισκευτω! Υπεροχη γυναίκα η Βαλερια
 

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.727

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
490
Like
36.730
Πόντοι
41.447
H Καινουργια κοπελα η Βαλερια δεν ειναι λατρης της φωτογραφιας γιαυτο οποιος δεν την γνωριζει καλο θα ειναι να περασει να την δει απο κοντα και ειναι σιγουρο οτι δεν θα απογοητευτει αν του αρεσουν οι μιλφαρες  :heavymetalbig: :heavymetalbig:


πολυ δυνατη σε όλα η Βαλερια!!!
 

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.727
Καλημερα
Σημερα Τριτη 1/8/2017 και καλο μηνα  :happy: :happy: :happy:

Άννα
Βιβή
Γιασμίν
Βαλέρια ΝΕΑ  :headbaning2: :headbaning2:
( 11:00-19:00 )
Μαρία
( 11:00-19:00 )

D.B.A. Massage | Κατεχάκη & Κηφισίας, Νέο Ψυχικό. 6951-152.778


















 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom