Νέα

Cuckolding

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
127
Like
1.213
Πόντοι
201
Δοκίμασε το ταξίδι στο εξωτερικί. εκεί θα είναι ακόμα πιο χαλαρή.
Το έχω σκεφτεί σε συνδυασμό με ταξίδι όπως λες...που προτείνεις γιατι δεν ξέρω καθόλου που έχει αν ξέρεις και εσύ
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.439
Κριτικές
8
Like
11.295
Πόντοι
3.786
Συγγνωμη μπρο δεν ηξερα οτι εισαι τοσο μακρια απο Αθηνα. Αν σας φερει ο δρομος κανενα ΣΚ που ειναι ανοικτα για ζευγαρια ισως η εμπειρια αρεσει στη δικια σου. Ειδικα αφου δε θα δει τους γνωστους της.
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.454
Πόντοι
481
Πολλά θελει..θελει και ν την πηδάω μαζι με άλλον η αλλους θέλει και να πηδιέται και εγώ να κοιταω και πολλά άλλα όπως μου λέει να την περνούν 10 άτομα μαζί να την ξεσκίζουν από παντού
Παντως καμμια δεκαρια εδω σιγουρα μαζευομαστε.Οτι θελεις.
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
825
Like
2.759
Πόντοι
446
Cuckolding ή....
 

Συνημμένα

  • IMG_20230303_205136.jpg
    IMG_20230303_205136.jpg
    101,4 KB · Εμφανίσεις: 48

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.091
Κριτικές
8
Like
4.872
Πόντοι
736
Πιστεύεις ότι ειναι κακό αν κάποιος ειναι κερατουκλης;
Ο "κερατάς" σε τέτοιες φάσεις συνήθως είναι ο πιο κερδισμένος.
Και κάνει την φάση του, η γυναίκα του πάει με άλλους "νόμιμα", είναι μαζί του και μπορεί να κάνει τίποτα κρυφά (σπάνια) και να μην πάρει εκείνη χαμπάρι.
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
13
Like
333
Πόντοι
31
Πολύ μπλα μπλα. Αν το θέλετε προχωράτε με αρσενικό. Τρόποι υπάρχουν αλλά φοβάστε. Φέρτε την μια μέρα στο καφέ μου. Πήγαινε εσύ για τουαλέτα κ άσε μας λίγο μόνους μας. Φουλ κοπλιμεντα κ διακριτικό πέσιμο. Όταν ανέβεις εσύ δεν ξέρεις τίποτα. Στο σπίτι της πιπιλας το μυαλό. Θα ξαναερθειτε και θα είναι πιο επιθετικό πέσιμο. Θέλει τρόπο όχι πολύ σχεδιασμό λες κ πάμε να πάρουμε την Πόλη.
 

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1.713
Πόντοι
201
Σίγουρα δεν είναι για όλα τα ζευγάρια, αλλά αν υπάρχουν οι κατάλληλες βάσεις, αποτελεί φοβερό αλατοπιπερο στην ερωτική ζωή ενός ζευγαριού.. αρκεί να μην φτάνει σε επίπεδα υπερβολησς..εγω με τη δικιά μου που έχουμε δοκιμάσει αντίστοιχες φάσεις γουστάραμε πολυ..
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
13
Like
333
Πόντοι
31
Σίγουρα δεν είναι για όλα τα ζευγάρια, αλλά αν υπάρχουν οι κατάλληλες βάσεις, αποτελεί φοβερό αλατοπιπερο στην ερωτική ζωή ενός ζευγαριού.. αρκεί να μην φτάνει σε επίπεδα υπερβολησς..εγω με τη δικιά μου που έχουμε δοκιμάσει αντίστοιχες φάσεις γουστάραμε πολυ..
Παίζετε ακόμα;
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
13
Like
333
Πόντοι
31
αφού είσαι έμπειρος φιλαράκι σε τέτοιες καταστάσεις δώσε μας τα φώτα σου τι παίζει και πως πρέπει να κινηθεί ένα ζευγάρι για να ζήσει την εμπειρια;;;
Αν κάποιο ζευγάρι θέλει να ζήσει την εμπειρία ας μου στείλει pm. Αλλά να το θέλει σαν ζευγάρι, κ όχι μόνο ο άντρας και να ρωτάει συνέχεια τι θα της κάνετε κτλ κτλ. Δυστυχώς οι περισσότεροι είναι wannabe cuckold, και φτιάχνονται στην σκέψη.
 

boubounitos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
322
Like
1.681
Πόντοι
201
Η δικιά μου το θέλει αλλά σαν φαντασίωση μου λέει μόνο Όχι στα αληθεια και μου το είπε η ίδια μόνη της την ώρα που το κάναμε και έχουμε πει πολλά και διάφορα και μας καυλωνουν και τους δύο...την είπα αν θέλει να κάνουμε και κάτι τέτοιο στα αληθεια αλλά μου λέει μόνο σαν φαντασία Όχι στα αληθεια
Το ίδιο και η γυναίκα μου
 

kordinichriss

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2013
Μηνύματα
27
Like
5
Πόντοι
0
Η δικιά μου το θέλει αλλά σαν φαντασίωση μου λέει μόνο Όχι στα αληθεια και μου το είπε η ίδια μόνη της την ώρα που το κάναμε και έχουμε πει πολλά και διάφορα και μας καυλωνουν και τους δύο...την είπα αν θέλει να κάνουμε και κάτι τέτοιο στα αληθεια αλλά μου λέει μόνο σαν φαντασία Όχι στα αληθεια
και εμενα ετσι μου ελεγε προ ετων ....μονο στην φαντασιωση,αλλα απο τοτε που πηγαμε σε σουινκινκ παρτυ πριν κατι μηνες , και εγω και αυτη το αναζηταμε και στην πραξη.Λιγο υπομονη και θα στο ζητησει κανονικα .
Αυτά και πολλά παραπάνω λέμε αλλά οπότε λέω να το κάνουμε στα αληθεια λέει Όχι δεν θέλω μόνο σαν φαντασία...τι να κανω δλδ;
αρχηγοπουλο,το ιδιο θεμα ειχα και εγω 3 χρονια το λεγαμε αλλα μονο στην φαντασιωση(δεν απανταω σε ποστ συχνα αλλα ειδα τον πονο σου) ...πριν 1 χρονο πηγαμε σε μαγαζι swinging για να ξεφυγουμε λιγακι ,καυλωσαμε ειδαμε ,δεν καναμε τιποτα πρωτη φορα ειπαμε θα παμε ξανα ,περασε ο καιρος (βλπ παιδια μικρα)και στα γαμησια πανω ολο το συζηταγαμε και το κανω εκπληξη ..παντα ομως κολουσαμε,στην γιορτη της λοιπον 3 μερες πριν τις ειπα σου εχω εκπληξη,θα παμε σε ενα πολυ σπεσιαλ ξενοδοχειο να γαμηθουμε και θα σε γαμησει και ενας τυπας φιλος μου αλλα δεν θα σου πω ποιος γιατι τον ξερεις , δεν θα τον δεις θα εισαι blind και μετα θα μου πεις αν σου αρεσε .Ενα σου λεω ...ενω ειχαμε μεγαλο τρακ πηγαμε, για μιση ωρα την γαμουσα ......ηρθε ο φιλος μου μετα απο μιση ωρα ...την πηρε και αυτος .....περασαμε τετοια ηδονη που εγω καυλωσα ξανα και μονο απο αυτα που ελεγε και εκανε.....τελος την ξαναγαμησαμε μετα απο το ξεσκισμα μαζι παρεα .τωρα οσο και να φαινετε απιστευτο ,μετα απο 3και κατι χρονια αναμονης δεν ειναι και λιγο......εεε λοιπον εχουν περασει 3 μηνες και το σεξ μας ειναι ελαχιστα καλυτερο μπορω να πω..
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.720
Like
6.630
Πόντοι
1.056
Και εμείς τι θα γίνουμε...εάν πάνε με μαύρο μύστη ...
θα καθεστε στη γωνια, θα τον παιζετε και θα βλεπετε τις εκφρασεις του προσωπου της που θα νοιωθει βαθεια μεσα στης την ανακοντα
320x320.50.44.jpg
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
964
Like
2.738
Πόντοι
446
οχι ρε, μονο τσοντες βλεπω. και φυσικα θα ηθελα να γινω ο bull σε ενα νεαρο ζευγαρι που μενει 3 σπιτια πιο πανω. αλλα μονο αυτην, οχι αυτον
Το ζευγάρι γουστάρει η είσαι στις φαντασιώσεις ακόμα;;;
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.720
Like
6.630
Πόντοι
1.056
Το ζευγάρι γουστάρει η είσαι στις φαντασιώσεις ακόμα;;;
εννοειται στις φαντασιωσεις. σιγα μη μου τυχει εμενα τετοιο πραγμα:2funny: ιδου τα επιμαχα σημεια οταν την πετυχα εξω. πολλες μαλακιες για παρτυ της. ειδικα οταν φοραει κατι λεπτα και κολλητα παντελονια και μπαινουν στη χαραδρα, τα κωλομερια σαν ζελεδακια κουνιουντε
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    53 KB · Εμφανίσεις: 89
  • 6.jpg
    6.jpg
    143,5 KB · Εμφανίσεις: 89
  • 7.jpg
    7.jpg
    274,8 KB · Εμφανίσεις: 84

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
964
Like
2.738
Πόντοι
446
εννοειται στις φαντασιωσεις. σιγα μη μου τυχει εμενα τετοιο πραγμα:2funny: ιδου τα επιμαχα σημεια οταν την πετυχα εξω. πολλες μαλακιες για παρτυ της. ειδικα οταν φοραει κατι λεπτα και κολλητα παντελονια και μπαινουν στη χαραδρα, τα κωλομερια σαν ζελεδακια κουνιουντε
Ωραίος πάτος η γειτόνισσα!!!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.480
Πόντοι
11.956
εννοειται στις φαντασιωσεις. σιγα μη μου τυχει εμενα τετοιο πραγμα:2funny: ιδου τα επιμαχα σημεια οταν την πετυχα εξω. πολλες μαλακιες για παρτυ της. ειδικα οταν φοραει κατι λεπτα και κολλητα παντελονια και μπαινουν στη χαραδρα, τα κωλομερια σαν ζελεδακια κουνιουντε
Ποτέ δεν ξέρεις !!!!όλα θέμα τύχης και ταιμ
 

malakas45

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Like
17
Πόντοι
0
Kαλησπέρα και απο εμένα!
Είμαστε και εμείς cuckold ζευγάρι και έχουμε αποφαίσει με την γυναίκα μου οτι θέλουμε να κάνουμε threesomes, foursomes, cuckolding και γενικά να πειραματιστούμε με διάφορα άτομα και καταστάσεις.

Βασική προϋπόθεση είναι να υπάρχει χημεία και φιλικό περιβαλον (οπότε δεν θέλουμε με κάποιον που τον γνωρίσαμε μία φορά, θέλουμε ποτάκι, καφεδάκι, etc) ! Ο λογος που γράφω εδώ, είναι διότι δυσκολευόμαστε πολύ να βρούμε άτομα με ομοια ενδιαφέροντα. Εννοώ οτι δοκιμάσαμε Tinder, Bumble, OKCupid, etc. αλλά τα άτομα εκεί ενδιαφέρονται πιο πολύ για 1-1 καταστάσεις.

Μπορείτε να μας κατευθύνεται σε καποιό site/app για να γνωρίσουμε κόσμο με similar mindset?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom