Νέα

Cuckolding

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.454
Πόντοι
481
Φιλαρακι που δοκιμασε cuckold με την δικια του αλλα με επαγγελματια ανδρα για να μην μπλεξει με γνωστους μου ειπε οτι το μουνι της τυπισσας δεν ειχε χυσει ποτε τοσο πολυ.Ουτε στα πρωτα τους ραντεβου.Μουσκεμα τα σεντονια ...Αρα ειναι και φαντασιωση και καβλα για καποιες ...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.439
Κριτικές
8
Like
11.293
Πόντοι
3.786
στα σουιγκεραδικα γινονται τετοιες φασεις. Εκει υπαρχει το στοιχειο της καυλας -σε ειδα, σε γουσταρω, φυγαμε.
Σε γνωριμιες μεσω site το θεωρω πολυ λογικο να υπαρχει καχυποψια. Πού ξέρεις τι ειναι ο άλλος; Αν πας με τη γυναικα σου και σου προκυψουν 10 λεχριτες για ομαδικο βιασμο; Αν σας κανουν βιντεο ή σας κλέψουν; Αντιστοιχα σου δινουν ραντεβου για να κανεις το μπαλαντερ και εινα γκει αντρας ή δεν ξαναγυρνας ποτε.
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.454
Πόντοι
481
στα σουιγκεραδικα γινονται τετοιες φασεις. Εκει υπαρχει το στοιχειο της καυλας -σε ειδα, σε γουσταρω, φυγαμε.
Σε γνωριμιες μεσω site το θεωρω πολυ λογικο να υπαρχει καχυποψια. Πού ξέρεις τι ειναι ο άλλος; Αν πας με τη γυναικα σου και σου προκυψουν 10 λεχριτες για ομαδικο βιασμο; Αν σας κανουν βιντεο ή σας κλέψουν; Αντιστοιχα σου δινουν ραντεβου για να κανεις το μπαλαντερ και εινα γκει αντρας ή δεν ξαναγυρνας ποτε.
Εχει αναφερθει οτι στα περισσοτερα σουιγκεραδικα σκανε τυποι με πληρωμενες συνοδους απλα και μονο για να γαμησουν καμμια μιλφ για την φαση .Δεν ξερω εαν παιζει πραγματικη κατασταση εκει....
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.439
Κριτικές
8
Like
11.293
Πόντοι
3.786
παιζουν και πραγματικα ζευγαρια
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.927
Κριτικές
2
Like
67.616
Πόντοι
12.056
Δεν το έχω δοκιμάσει και δεν θα μου άρεσε η ιδέα να δω την σύντροφο μου με άλλον. Από την άλλη σε κάποιους αρέσει αυτό και είναι απόλυτα σεβαστό. Αν ποτέ δοκίμαζα κάτι τέτοιο θα με φανταζόμουν μόνο στην θέση του να πηγαίνω εγώ με την γυναίκα άλλου, όπως πολλοί άλλοι θα έλεγαν επίσης:buck2:
ε ναι σιγα μην ησουν κερατουκλης :wink:
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.624
Like
7.801
Πόντοι
1.056
Πιστεύεις ότι ειναι κακό αν κάποιος ειναι κερατουκλης;
Αυτοί που χρησιμοποιούν τον όρο κερατάς ενοχλούνται.....
Αν δεν έχει κάποιος πρόβλημα δεν χρησιμοποιεί τέτοιους ειρωνικούς (και γελοίους για μένα) όρους ούτε κάνει χιούμορ με ταράνδους, πόρτες και χαμηλά περάσματα κλπ., απλά δεν ασχολείται με αυτά.
 

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
202
Like
300
Πόντοι
21
ειναι τροπος ζωης το cuckloding.. δεν ειναι προφανως για ολους-ολες
 

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
202
Like
300
Πόντοι
21
Κερατας ειναι αυτός που ολα γινονται κρυφά απο εκείον, χωρίς τη συναίνεσή του. Ο cuckold και ο swinger έχουν συναινέσει, άρα δεν είναι κερατάδες.
σωστος ακριβως αυτο
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.624
Like
7.801
Πόντοι
1.056
Κερατας ειναι αυτός που ολα γινονται κρυφά απο εκείον, χωρίς τη συναίνεσή του. Ο cuckold και ο swinger έχουν συναινέσει, άρα δεν είναι κερατάδες.
Αυτό ακριβώς εννοούσα και εγώ με αυτό που έγραψα πριν.
 

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
61
Like
95
Πόντοι
0
Φιλαρακι που δοκιμασε cuckold με την δικια του αλλα με επαγγελματια ανδρα για να μην μπλεξει με γνωστους μου ειπε οτι το μουνι της τυπισσας δεν ειχε χυσει ποτε τοσο πολυ.Ουτε στα πρωτα τους ραντεβου.Μουσκεμα τα σεντονια ...Αρα ειναι και φαντασιωση και καβλα για καποιες ...
Στοιχεια του επαγγελματια μπορουμε να παρουμε?
Τελευταια ολο και περισσοτερο μου μπαινει αυτη η ιδεα με μια φιλη μ και θελω να το ζησω...αν και πιστευω οτι σε ενα ζευγαρι ειναι ακομα πιο καυλωιτκο
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.454
Πόντοι
481
Στοιχεια του επαγγελματια μπορουμε να παρουμε?
Τελευταια ολο και περισσοτερο μου μπαινει αυτη η ιδεα με μια φιλη μ και θελω να το ζησω...αν και πιστευω οτι σε ενα ζευγαρι ειναι ακομα πιο καυλωιτκο

Στοιχεια του επαγγελματια μπορουμε να παρουμε?
Τελευταια ολο και περισσοτερο μου μπαινει αυτη η ιδεα με μια φιλη μ και θελω να το ζησω...αν και πιστευω οτι σε ενα ζευγαρι ειναι ακομα πιο καυλωιτκο
Μαυρος ηταν.Νιγηριανος απο οτι εμαθα.Εχει αγγελια στο kanesex .Ενας λογος παραπανω να τον προτιμησεις.Ολες ψοφανε να γαμηθουν εστω και μια φορα με μαυρο για την εμπειρια .
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
338
Κριτικές
20
Like
965
Πόντοι
1.011
Τέτοιά πράγματα τα κάνεις είτε με επαγγελματίες, είτε σε swingεραδικο ,είτε την πέφτεις χύμα μέσα στα μαγαζία σε όποιον γουστάρετε! Αν και στην τελευταία περίπτωση είναι πολύ πιθανό ο bull να κομπλάρει αρχικά και να το θεωρήσει παγίδα όπως συνέβει σε μένα μια φορά!
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.454
Πόντοι
481
Τέτοιά πράγματα τα κάνεις είτε με επαγγελματίες, είτε σε swingεραδικο ,είτε την πέφτεις χύμα μέσα στα μαγαζία σε όποιον γουστάρετε! Αν και στην τελευταία περίπτωση είναι πολύ πιθανό ο bull να κομπλάρει αρχικά και να το θεωρήσει παγίδα όπως συνέβει σε μένα μια φορά!
Μονο επαγγελματια φιλε να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.
 

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
61
Like
95
Πόντοι
0
Μαυρος ηταν.Νιγηριανος απο οτι εμαθα.Εχει αγγελια στο kanesex .Ενας λογος παραπανω να τον προτιμησεις.Ολες ψοφανε να γαμηθουν εστω και μια φορα με μαυρο για την εμπειρια .
Ναι ναι μια πρωην μου οταν ειχε μεθυσει μου εκμυστερευτηκε οτι οταν ειχε χωρισει με οτν αραβωνιασιτκο της ειχε δοκιμασει μαυρο για την εμπειρια...φανταζεσαι ποσο με ειχε καυλωσει τοτε στο πρωτο μας ραντεβου!

Θα κοιταξω τι παιζει εκει αλλα αν μπορεσεις να παρεις πιο συγκεκριμενα στοιχεια (ακομα και τηλεφωνο) απο τον φιλο σου θα με βοηθησεις πολυ!!
Επισης μετα που εγινε αυτο πως ηταν η σχεση τους?το συζηταγανε ανα διαστηματα μαζι με την κοπελα του και καυλωνανε?υπηρχε καποια ενοχη?φανταζομαι πολλες φορες η κοπελα του μονη της σε ακυρες στιγμες θα το σκεφτοταν ολο αυτο θα χαμογελουσε και θα κοκκινιζε απο ντροπη και καυλα
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.454
Πόντοι
481
Ναι ναι μια πρωην μου οταν ειχε μεθυσει μου εκμυστερευτηκε οτι οταν ειχε χωρισει με οτν αραβωνιασιτκο της ειχε δοκιμασει μαυρο για την εμπειρια...φανταζεσαι ποσο με ειχε καυλωσει τοτε στο πρωτο μας ραντεβου!

Θα κοιταξω τι παιζει εκει αλλα αν μπορεσεις να παρεις πιο συγκεκριμενα στοιχεια (ακομα και τηλεφωνο) απο τον φιλο σου θα με βοηθησεις πολυ!!
Επισης μετα που εγινε αυτο πως ηταν η σχεση τους?το συζηταγανε ανα διαστηματα μαζι με την κοπελα του και καυλωνανε?υπηρχε καποια ενοχη?φανταζομαι πολλες φορες η κοπελα του μονη της σε ακυρες στιγμες θα το σκεφτοταν ολο αυτο θα χαμογελουσε και θα κοκκινιζε απο ντροπη και καυλα
Αυτο που ξερω ειναι οτι η τυπισσα εχει ξαναζητησει συναντηση απο τον φιλο .Αυτος κρατησε σαν αλλοθι οτι μεγαλυτερη πουτσα μονο μαυροι εχουν για να μην υπαρχει η συγκριση .Σκεψου τωρα γυμνασμενο μαυρο ,νεο και σχετικα εμφανισιμο πια γυναικα δεν θα ηθελε να δοκιμασει.Στο πρωτο ραντεβου την γαμησε ο μαυρος και ο αλλος εβλεπε .Τωρα θελει να την παρτουζωσουν στην δευτερη συναντηση.Θα μαθω φιλαρακι τα τηλ και θα σου στειλω pm.
 

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
61
Like
95
Πόντοι
0
Αυτο που ξερω ειναι οτι η τυπισσα εχει ξαναζητησει συναντηση απο τον φιλο .Αυτος κρατησε σαν αλλοθι οτι μεγαλυτερη πουτσα μονο μαυροι εχουν για να μην υπαρχει η συγκριση .Σκεψου τωρα γυμνασμενο μαυρο ,νεο και σχετικα εμφανισιμο πια γυναικα δεν θα ηθελε να δοκιμασει.Στο πρωτο ραντεβου την γαμησε ο μαυρος και ο αλλος εβλεπε .Τωρα θελει να την παρτουζωσουν στην δευτερη συναντηση.Θα μαθω φιλαρακι τα τηλ και θα σου στειλω pm.
Φαντασου ποσο το ευχαριστηθηκε η δικια του και ανυπομονει για συναντηση ξανα! Και ενοειτε ο φιλος σου πολυ σωστα το παιζει προμοταροντας περισσοτερο την διαφορα μεγεθους ως προς το οτι ειναι μαυρος...
Τωρα βεβαια η δικια μ πρεπει να εχει πολυ μεγαλυτερη εμπειρια με αλλους οποτε νομιζω οτι εχει δει αρκετα μεγεθη...
Ειλικρινα εισαι αδερφος! ανυπομονω για το pm...
Περισσοτερο θελω στο πρωτο ραντεβου να βλεπω και εγω απλα αλλα σε καποια φαση θα μου αρεσε η ιδεα να ειμαι με καποιον αλλο και την κοπελα του και την κοπελα μου και να βλεπουμε να μας της πηδαει καποιος αλλος και εμεις να βλεπουμε οποτε αν ψηνεται και για καποια τετοια φαση το φιλαρακι σου μπορεις να μας φερεις σε contact
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.007
Πόντοι
10.336
ρε μαλακες ποσα νηματα cuck θελετε γαμω το θεο σας; α γαμιδια σιχαμενοι
θα μπει κανας σοβαρος ανθρωπος ή κανας τουριστας στο σαη και η πρωτη του εντυπωση θα ειναι cuckoldiλικια και τραβελογαμηκουλες, ελεος ρεζιλι μας κανετε

αντισθενη σηκωσε δευτερη σελιδα, ονομασε την καιαδας.κομ και πετα μεσα ολες τις τρελες :rockon:
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
13
Like
333
Πόντοι
31
Με αυτά που διαβάζω εδώ, νομίζω ότι μερικοί ζείτε στην περίοδο του μεσαίωνα. Άλλος καχύποπτος, θα κανονίσει από σάιτ και θα του την βιάσουν 10 λέει. Αγόρι μου κάτσε στα αυγά σου, ο κόσμος αυτός είναι πολύ σκληρός για σένα. Αν ήξερες, κάνεις επιβεβαίωση κ συνάντηση σε ανοικτό δημόσιο χώρο. Όσοι υποψήφιοι wannabe cuckold lifestyle, θέλετε να μιλήσετε με κάποιον έμπειρο bull, στείλτε pm.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom