Νέα

Cuckold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zeygarilowe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
199
Κριτικές
21
Like
326
Πόντοι
31
Τα θέματα είναι αρκετά και οι δύο πλευρές έχουν δίκιο εννοείται.
Έχω φίλο που είναι έτσι ουγκα μπουγκα και είναι έτσι καφρος,αλλά έχω πετύχει και αρκετά ζευγάρια που ενώ έχουν απαιτήσεις κάνουν πίσω με το καλησπέρα σας.Εχει τύχει να με τραβάει ο άντρας βίντεο (όχι πρόσωπα εννοείται αν και ο μπαγάσας έλεγε ο όνομα)και από εκεί που μου έλεγε έχει φίλες η γυναίκα μου,το άλλαζε και οι φίλες δεν υπήρξαν.Γεια σας και από μένα ήταν η φάση.
Στο κάνε σεξ τα πιο πολλά ζευγάρια μόνο που δεν ζητάνε το φόρο της χρονιάς και δεν δίνουν απάντηση ποτέ (έστειλα σε δύο πριν δύο μέρες και 0 εις το πηλίκο).
Εννοείται υπήρξαν και ζευγάρια που η γυναίκα ήθελε μεγάλο εργαλείο αλλά μετά από λίγο σταμάτησε η φάση γιατί ο σύζυγος ζήλευε,για ποιο λόγο έγινε η συνάντηση εξ αρχής δε κατάλαβα,σε άλλο ζευγάρι το 2019 πέρασα υπέροχα και δεν το ξεχνάω ποτέ το όμορφο στιγμιότυπο.
Αδελφέ Γιάννη έπεσες και σε καλούς ανθρώπους και σε μαλακές, ώπος και εδώ υπάρχουν και αμοιβάδες και καλοί άνθρωποι.
Τέλος αν το διαβάζεις θα ήθελα να σε ρωτήσω το εξής(είτε εσύ είτε κάποιο άλλο ζευγάρι,αν δεν είμαι φορτικός και αγενής πάντα):εάν κάποιος θέλει να γνωρίσει και κάνει παιχνίδι με ζευγάρια που θέλουν και εκείνα είτε cuckold είτε τρίο χωρίς να δώσει λεφτά του σούπερ μάρκετ για μια βδομάδα και αν γίνει κάτι (μιλάω για 2+2 και παρεμφερή μαγαζιά)τι θα του πρότεινες;
Δεν διαφωνώ σε αυτά που λες. Θα του πρότεινα να προχωρήσει αλλά η φάση είναι δύσκολη στη Θεσσαλονίκη. Στην Αθήνα έχουν swingers clubs και είναι πολύ ωραία ακόμα και για ποτό να πας εδώ....μόνο μέσω εφαρμογων
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
199
Κριτικές
21
Like
326
Πόντοι
31
Γιατι να μην εχει ο άλος 20 πόντους???Εκει είναι το καλό να την βλέπεις να γαμιέται καλύτερα αποτι την γαμας εσυ....προσωπικη μου αποψη
Αυτά αντικειμενικά είναι...εμείς δεν πηγαίναμε για το ξεφτιλισμα αλλά μας άρεσε να αλλάζαμε παρτενέρ...και εγώ έχω πάει με άλλη μπροστά της και ακόμα το συζητάει και τελειώνει χωρίς να αγγίξει τον εαυτό της. Είναι τι αρέσει στον καθένα όλα σεβαστα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.813
Like
14.452
Πόντοι
2.256
Τα θέματα είναι αρκετά και οι δύο πλευρές έχουν δίκιο εννοείται.
Έχω φίλο που είναι έτσι ουγκα μπουγκα και είναι έτσι καφρος,αλλά έχω πετύχει και αρκετά ζευγάρια που ενώ έχουν απαιτήσεις κάνουν πίσω με το καλησπέρα σας.Εχει τύχει να με τραβάει ο άντρας βίντεο (όχι πρόσωπα εννοείται αν και ο μπαγάσας έλεγε ο όνομα)και από εκεί που μου έλεγε έχει φίλες η γυναίκα μου,το άλλαζε και οι φίλες δεν υπήρξαν.Γεια σας και από μένα ήταν η φάση.
Στο κάνε σεξ τα πιο πολλά ζευγάρια μόνο που δεν ζητάνε το φόρο της χρονιάς και δεν δίνουν απάντηση ποτέ (έστειλα σε δύο πριν δύο μέρες και 0 εις το πηλίκο).
Εννοείται υπήρξαν και ζευγάρια που η γυναίκα ήθελε μεγάλο εργαλείο αλλά μετά από λίγο σταμάτησε η φάση γιατί ο σύζυγος ζήλευε,για ποιο λόγο έγινε η συνάντηση εξ αρχής δε κατάλαβα,σε άλλο ζευγάρι το 2019 πέρασα υπέροχα και δεν το ξεχνάω ποτέ το όμορφο στιγμιότυπο.
Αδελφέ Γιάννη έπεσες και σε καλούς ανθρώπους και σε μαλακές, ώπος και εδώ υπάρχουν και αμοιβάδες και καλοί άνθρωποι.
Τέλος αν το διαβάζεις θα ήθελα να σε ρωτήσω το εξής(είτε εσύ είτε κάποιο άλλο ζευγάρι,αν δεν είμαι φορτικός και αγενής πάντα):εάν κάποιος θέλει να γνωρίσει και κάνει παιχνίδι με ζευγάρια που θέλουν και εκείνα είτε cuckold είτε τρίο χωρίς να δώσει λεφτά του σούπερ μάρκετ για μια βδομάδα και αν γίνει κάτι (μιλάω για 2+2 και παρεμφερή μαγαζιά)τι θα του πρότεινες;
Αν είστε αληθινό ζευγάρι (δε σε αμφισβητώ, απλά υπάρχουν όροι), μπαίνεις σε συγκεκριμένο Ελληνικό site όπου θα βρείτε ό, τι τραβάει η ψυχή σας!!! Στείλε μου πμ.
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
199
Κριτικές
21
Like
326
Πόντοι
31
Στην τελικη εαν θελεις βρισκεις απλα στη Θεσσαλονικη ειναι πιο δυσκολο αρκετα πιο δυσκολο. Προσωπικα και στο κανε σεξ εμπαινα(μπαιναμε) και κοιτουσαμε και μεσω viber εχουμε κανει βιντεοκληση να μας κοιτανε μονο απο εκει (αυτο και προσφατα) και γενικα ψαχνομασταν πολυ. Τωρα στην Αθηνα οπου κατεβηκαμε για δουλεια 2 εβδομαδες πηγαμε σε μαγαζι το οποιο πραγματικα ητανε μαγαζαρα, και εκει γινοτανε πολυ ωραιο και ευγενικο παιχνιδι, ασε που προσεχανε ποιους βαζανε μεσα εδω στα σινεμα κινδυνευεις να βρεις ενα σκασμο περιεργους
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.095
Like
27.136
Πόντοι
4.656
Στην τελικη εαν θελεις βρισκεις απλα στη Θεσσαλονικη ειναι πιο δυσκολο αρκετα πιο δυσκολο. Προσωπικα και στο κανε σεξ εμπαινα(μπαιναμε) και κοιτουσαμε και μεσω viber εχουμε κανει βιντεοκληση να μας κοιτανε μονο απο εκει (αυτο και προσφατα) και γενικα ψαχνομασταν πολυ. Τωρα στην Αθηνα οπου κατεβηκαμε για δουλεια 2 εβδομαδες πηγαμε σε μαγαζι το οποιο πραγματικα ητανε μαγαζαρα, και εκει γινοτανε πολυ ωραιο και ευγενικο παιχνιδι, ασε που προσεχανε ποιους βαζανε μεσα εδω στα σινεμα κινδυνευεις να βρεις ενα σκασμο περιεργους
Εάν είσαι ζευγάρι βρίσκεις και άνετα συμφωνω και με καλούς σωματότυπους άλλων ζευγαριών,αλλά εάν είσαι μόνος σου εδώ γελάμε,ειδικά στο κάνε σεξ όπου τα ζευγάρια εκεί η ζητάνε δώρο η έχουν απαιτήσεις τύπου να είσαι πορνοστάρ με τρόπους βασίλειο του Μπάκιγχαμ(οκ εκεί έχει και ουγκανα αλλά δεν είμαστε όλοι έτσι)
 

DEXERW

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
15
Like
19
Πόντοι
0
Γιατι να μην εχει ο άλος 20 πόντους???Εκει είναι το καλό να την βλέπεις να γαμιέται καλύτερα αποτι την γαμας εσυ....προσωπικη μου αποψη
Αυτο που λες ειναι το νοημα της ολης φασης...αμα ειναι χειρότερος ή στα ιδια τι να τον κανεις; Βεβαια ολα σχετικα ειναι. Το βασικό ειναι να υπάρχει χημεία.
 

DEXERW

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
15
Like
19
Πόντοι
0
Εγώ με την κοπέλα μου το συζητάμε ακόμα, ξέρει για τα γούστα μου, και το πάμε βήμα βήμα, και το πρώτο πράγμα μου μας μπερδεύει είναι αν πρέπει να το κάνουμε με κάποιον γνωστό, ή να βρούμε κάποιον online…
Μακριά απο γνωστους...το πραγμα θα μπλέξει πριν καν να το καταλάβετε!
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
199
Κριτικές
21
Like
326
Πόντοι
31
Εάν είσαι ζευγάρι βρίσκεις και άνετα συμφωνω και με καλούς σωματότυπους άλλων ζευγαριών,αλλά εάν είσαι μόνος σου εδώ γελάμε,ειδικά στο κάνε σεξ όπου τα ζευγάρια εκεί η ζητάνε δώρο η έχουν απαιτήσεις τύπου να είσαι πορνοστάρ με τρόπους βασίλειο του Μπάκιγχαμ(οκ εκεί έχει και ουγκανα αλλά δεν είμαστε όλοι έτσι)
Βασικα σταματησαμε το συγκεκριμενο ''χομπυ'' και πηγαινουμε πολυ πολυ σπανια μονο με αλλα ζευγαρια..Η μαλον ειπαμε οτι ΘΑ παμε δεν πηγαμε ακομα...Αντρες δυσκολα πολ χλωμο
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.095
Like
27.136
Πόντοι
4.656
Συντρόφιμοι ομοϊδεάτες ελπίζω να έχετε καταλάβει ότι οι περισσότεροι που γράφουν εδώ είναι για τη φαντασίωση και ΔΕΝ ψάχνονται,θα το διαπιστώσετε στο πέρασμα του χρονου αυτό που γράφω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom