Νέα

Cuckold, τρίο ή gangbang;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loveman24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 56 44,4%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 72 57,1%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 31 24,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    126

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
187
Like
1.352
Πόντοι
201
Παιδιά πρώτα εχεμύθεια και μετά όλα τα άλλα......
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
Αν υπάρχει πάντως κάποιος που διαβάζει το νήμα, έχει γυναίκα , γκομενα φίλη και ψήνεται για τρίο η παρτουζα μπορεί να μου στείλει μήνυμα
 

Llknnc

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
7
Like
1
Πόντοι
0
Cuckold, τριο, gangbang δεν ξέρω αν θα έκανα.
 

george_tzi

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
103
Κριτικές
4
Like
334
Πόντοι
21
Cuckold δεν έχω κάνει. Πιστεύω ότι μια φορά που πηδούσα μία για ένα διάστημα ο δικός της το ήξερε αλλά δεν παίρνω και όρκο.
Τρίο έχω κάνει και με δύο γυναίκες και δύο άντρες μια γυναίκα. Ίσως η καλύτερη φάση ήταν με μια γκόμενα που είχα που την είχαμε γαμήσει μια φορά με ένα φίλο μου εγώ ακάποτος αυτός με προφυλακτικό. Με την ίδια ξαναέγινε άλλες δύο φορές με άλλο φίλο μου και οι δύο ακάποτοι και μάλιστα την μία έχυσε και μέσα. Δυστυχώς DP δεν πρόλαβε να παίξει. Γενικώς με την συγκεκριμένη έχυνα μέσα πολύ συχνά επειδή έπαιρνε χάπι.
Τώρα για gangbang θα ήθελα να δοκιμάσω κάποια στιγμή αλλά το κόβω δύσκολο
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Υπάρχουν και εκείνοι που έχουν μιλήσει στη γυναίκα τους. Απαιτείται να έχουν καταφέρει η σχέση τους να είναι υγιής και προπαντός να μην σκέφτονται μόνο τη δική τους ικανοποίηση. Τότε θεωρω ότι μπορείς να πεις τα πάντα. Για να φτάσεις όμως να το ζήσεις πρέπει να είναι και οι δύο συνειδητοποιημένοι και να έχουν τη σιγουριά ότι δεν θα βλάψει την μεταξύ τους σχέση. Πράγμα πολύ δύσκολο γιατί παίζεις ρωσική ρουλέτα.
Αντιλαμβάνεσαι το οξύμωρο αυτού που λες, έτσι;
Θες να ικανοποιείται η γυναίκα σου από κάποιον, ενώ αυτό το ρόλο τον έχεις αναλάβει εσύ.
Αν δε μπορείς να την ικανοποιήσεις ή δεν παίρνει ευχαρίστηση από σένα, τότε έρχεται ένας χωρισμός και είναι η μόνη λύση.
Εγώ πιστεύω ότι ικανοποιείται και ο τύπος με κάποιο τρόπο όταν ξέρει ότι του πηδάνε τη γυναίκα και αυτός είναι ο λόγος που τη σπρώχνει να ψάξει αυτή ή και βρίσκει ο ίδιος το γαμιά της.
 
OP
OP
L

loveman24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Αντιλαμβάνεσαι το οξύμωρο αυτού που λες, έτσι;
Θες να ικανοποιείται η γυναίκα σου από κάποιον, ενώ αυτό το ρόλο τον έχεις αναλάβει εσύ.
Αν δε μπορείς να την ικανοποιήσεις ή δεν παίρνει ευχαρίστηση από σένα, τότε έρχεται ένας χωρισμός και είναι η μόνη λύση.
Εγώ πιστεύω ότι ικανοποιείται και ο τύπος με κάποιο τρόπο όταν ξέρει ότι του πηδάνε τη γυναίκα και αυτός είναι ο λόγος που τη σπρώχνει να ψάξει αυτή ή και βρίσκει ο ίδιος το γαμιά της.
Μιλήστε με κάποιον που το έχει κάνει και θα εκπλαγείτε όταν μάθετε ότι περνάει ακόμα καλύτερα με τη γυναίκα του μετα ερωτικά
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
Παιδιά είναι θέμα γουστου αυτά.. δεν μπορείς να κατηγορήσεις κάποιον που το γουστάρει να έχει και άλλους παρτενέρ η γυναίκα του. Αν ήταν τόσο κατακριτέο δεν θα υπήρχαν και το swinger club. Και εγώ πχ δεν μπορώ να καταλάβω τι βρίσκουν κάποιοι με τις τρανς, αλλά δεν τους την λέω στα νήματα τους
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.124
Πόντοι
3.786
Παιδιά είναι θέμα γουστου αυτά.. δεν μπορείς να κατηγορήσεις κάποιον που το γουστάρει να έχει και άλλους παρτενέρ η γυναίκα του. Αν ήταν τόσο κατακριτέο δεν θα υπήρχαν και το swinger club. Και εγώ πχ δεν μπορώ να καταλάβω τι βρίσκουν κάποιοι με τις τρανς, αλλά δεν τους την λέω στα νήματα τους
Mιλάς σωστά παίκτη. Κανείς δε μπορεί να καταλάβει τι συμβαίνει μέσα στο μυαλο του κάθε ανθρώπου. Μπορεί να είσαι ερωτευμένος με τη σχέση σου και να μην ανέχεσαι ούτε χρόνια πολλά να της λένε στα γενέθλια, μπορεί να παίζεις και cuckold ή swinger. Ολα μέσα στη ζωή είναι.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
933
Like
2.979
Πόντοι
446
Μιας και μαζεύτηκαν εδώ οι cuckolds, οποίος θέλει να του γαμησω την γυναίκα, να μου στείλει, ειδικά αμα η γυναίκα του είναι 50+
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.610
Πόντοι
4.656
Μιας και μαζεύτηκαν εδώ οι cuckolds, οποίος θέλει να του γαμησω την γυναίκα, να μου στείλει, ειδικά αμα η γυναίκα του είναι 50+
Μπες στη σειρά ομοϊδεάτη, αυτή τη σεζόν για παρτενέρ γυναίκας μόνο ο Γιώργος3 ψάχνει (αν το έχω καταλάβει καλά)και λόγω πληθώρας μυνημάτων που του έχουν σταλεί από κάφρους και μη,θα αργήσει να δώσει έγκριση για παρτενέρ-εραστη της γυναίκας του (μύστη Γιώργο3 ,χωρίς μπινελικια ψιψιψίνια και κοκοψόψαρα όλα αυτά).

Επίσης από ότι έχεις καταλάβει οι πιο πολλοί για τη κουβέντα έχουν έρθει με εξαίρεση έναν που ενώ λέει ότι είναι fan της κατηγορίας cuckold επι της ουσίας είναι υπέρ της κατηγορίας ανταλλαγής ζευγαριών.
 
  • Like
Αντιδράσεις: batist

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.610
Πόντοι
4.656
Παιδιά πρώτα εχεμύθεια και μετά όλα τα άλλα......
Εκεί το κοιτάς εσύ.
Αν είσαι νέο αίμα στη πιάτσα η άπειρος και έχει ψηθεί η δικιά σου (ίσως επαναλαμβάνω αυτά που έχουν γράψει άλλοι ομοϊδεάτες ,σόρυ για αυτό) κανονίζεις ένα καφέ κάνεις ερωτήσεις που θες να μάθεις τα περί ανέμων υδάτων του άλλου και πάμε για άλλα, βέβαια αυτό δεν γίνεται γιατί από την μια είναι σαν συνέντευξη που είναι λίγο πολύ αυθαίρετο και από την άλλη είναι σαν κοροϊδία από κάποιες απόψεις.
Αυτή είναι μια περίπτωση να μάθεις τα περί του άλλου.
Αν επειδή μου έχει συμβεί αυτό και στα θετικά και στα αρνητικά,αν θες τα λέμε πριβέ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: batist

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Την κουμπαρα μου με τον κουμπαρο και ιδιοκτητη του κτηματος που εγινε ο γαμος. Μεγαλη ιστορια με τρελη καβλα που ουτε σε τσοντα του σειρηνακη δεν βρισκεις. Ευτυχως οι κουμπαροι εφυγαν Αμερικη αργοτερα και εχουμε χαθει
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.610
Πόντοι
4.656
κανεις να κανει ματι την κοπελα μου?
Επειδή είσαι νέο αίμα στη πιάτσα στείλε μερικά μυνήματα μέχρι να μπορεί κάποιος να σου στείλει μύνημα.

Όταν λες να κάνει μάτι, εννοείς να σε δει να το κάνετε;
Η να μαλακίζεται;
Γαν είναι κάτι από τα δύο (υπάρχει υλικό για δέκα ζωές στο ίντερνετ οπότε για ποιο σκοπό να ασχοληθούμε anyway)είναι άσχετα τα θέματα με το τίτλο του νήματος.
 

boubounitos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
319
Like
1.675
Πόντοι
201
Αντιλαμβάνεσαι το οξύμωρο αυτού που λες, έτσι;
Θες να ικανοποιείται η γυναίκα σου από κάποιον, ενώ αυτό το ρόλο τον έχεις αναλάβει εσύ.
Αν δε μπορείς να την ικανοποιήσεις ή δεν παίρνει ευχαρίστηση από σένα, τότε έρχεται ένας χωρισμός και είναι η μόνη λύση.
Εγώ πιστεύω ότι ικανοποιείται και ο τύπος με κάποιο τρόπο όταν ξέρει ότι του πηδάνε τη γυναίκα και αυτός είναι ο λόγος που τη σπρώχνει να ψάξει αυτή ή και βρίσκει ο ίδιος το γαμιά της.
Περίεργος τρόπος σκέψης. Άκου λοιπόν . Αν ήθελε να γαμηθεί με άλλον πίστεψέ με θα τον έβρισκε για πλάκα. Αν ήθελα να την βλέπω να γαμιεται με άλλον θα ήταν τόσο εύκολο αφού μόνο από εδώ μέσα θα είχα τουλάχιστον 68 άτομα διαθέσιμα. (Το νούμερο δεν είναι τυχαίο). Αν κατάλαβες έστω αυτά δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσω να γράφω. Αν πάλι δεν κατάλαβες ισχύει το ίδιο.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Περίεργος τρόπος σκέψης. Άκου λοιπόν . Αν ήθελε να γαμηθεί με άλλον πίστεψέ με θα τον έβρισκε για πλάκα. Αν ήθελα να την βλέπω να γαμιεται με άλλον θα ήταν τόσο εύκολο αφού μόνο από εδώ μέσα θα είχα τουλάχιστον 68 άτομα διαθέσιμα. (Το νούμερο δεν είναι τυχαίο). Αν κατάλαβες έστω αυτά δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσω να γράφω. Αν πάλι δεν κατάλαβες ισχύει το ίδιο.
Μάλλον εσύ δεν κατάλαβες καλά τι είπα.
Είπα ότι δεν είναι απλά ευχαρίστηση που κάποιος πηδάει τη γυναίκα σου.
Αυτός είναι και ο λόγος που πολλοί σύζυγοι στο τέλος παίρνουν και μία πίπα στο γαμιά της γυναίκας τους.
Λες να είναι τυχαίο; Και να μην πουλάνε φούμαρα ότι νοιάζονται δήθεν και καλά για τη γυναίκα τους.
Έγινα κατανοητός;
 

mounodoulos34

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
188
Like
230
Πόντοι
21
Όποιος ενδιαφέρεται να γαμησουμε μαζί την γυναίκα του ή πάρουμε τρίο κάποια βιζιτα να μου στείλει μύνημα
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.610
Πόντοι
4.656
Μάλλον εσύ δεν κατάλαβες καλά τι είπα.
Είπα ότι δεν είναι απλά ευχαρίστηση που κάποιος πηδάει τη γυναίκα σου.
Αυτός είναι και ο λόγος που πολλοί σύζυγοι στο τέλος παίρνουν και μία πίπα στο γαμιά της γυναίκας τους.
Λες να είναι τυχαίο; Και να μην πουλάνε φούμαρα ότι νοιάζονται δήθεν και καλά για τη γυναίκα τους.
Έγινα κατανοητός;
Αυτό σχετικά με τη πίπα έχω ακούσει ότι ισχύει απλα δε μου έχει τύχει και έχω πάει από το 2015-2022 με 4 ζευγάρια+αδελφέ δε θα με χαλαγε να γίνει τέτοια φάση αρκεί να ήταν συμφωνημένο εξ αρχής.Θα γράψω ιστορία τις προσεχείς μέρες με ένα ζευγάρι που γνώρισα το 2018(ψάχνουν παρτενέρ σε συχνα χρονικά διαστήματα αλλά προς γνώση και πληροφόρηση η σύζυγος ήταν ήδη γεματουλα με βυζάρες και κωλαρα,αλλά μετά το κόβιντ έχει γίνει από το πολύ φαγητό και τη κατάθλιψη πολύ υπέρβαρη,σαν τη Φρόσω από τη ταινία the kopanoi(ταινία του 1987 με τον Κωνσταντίνου αν θυμάμαι καλά)
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
L

loveman24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Αυτό που εκφράζουν άποψη άτομα που
Μάλλον εσύ δεν κατάλαβες καλά τι είπα.
Είπα ότι δεν είναι απλά ευχαρίστηση που κάποιος πηδάει τη γυναίκα σου.
Αυτός είναι και ο λόγος που πολλοί σύζυγοι στο τέλος παίρνουν και μία πίπα στο γαμιά της γυναίκας τους.
Λες να είναι τυχαίο; Και να μην πουλάνε φούμαρα ότι νοιάζονται δήθεν και καλά για τη γυναίκα τους.
Έγινα κατανοητός;
αυτό που εκφράζουν μερικοί αποψη για το τι, πως και γιατι γουστάρουν να κάνουν κάποιοι αλλοι σε κάτι που οι ίδιοι καταφανώς ούτε εμπειρία εχουν ούτε ενδιαφέρονται να αποκτήσουν ποτέ δεν το κατάλαβα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom