Νέα

Cuckold photo, memes, gif

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
192
Like
276
Πόντοι
21
Παρόμοιο πάτο με της Lena Paul έχει η γυναίκα μου
19863341.gif

κάντε τη σύγκριση
1709587988794.png
Για πολυ σκισιμο και χυσιμο
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
670
Like
1.615
Πόντοι
206

keratas cuckold

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2023
Μηνύματα
149
Like
416
Πόντοι
21
QUOTE="keratas cuckold, post: 12070676, member: 232990"]
Γερμανίδα!
Για την ηλικία της καλά κρατιέται
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για την ηλικία της καλά κρατιέται
[/QUOTE]
Και γαμηετε σαν,σκύλα!
QUOTE="keratas cuckold, post: 12070676, member: 232990"]
Γερμανίδα!
Για την ηλικία της καλά κρατιέται
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για την ηλικία της καλά κρατιέται
[/QUOTE]
Και γαμηετε σαν σκύλα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cheng

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
55
Like
110
Πόντοι
0
Το έχεις καταλάβει ότι εδώ κατά πλειοψηφία μιλάμε για ναυάγια έτσι;
Εδώ ο Γιώργος 3 <διαφημίζεται> και περιγράφει ότι ψάχνεται στο θρέντ που βγάζουμε τις πουτσες μας φωτό ενω εδώ περιγράφει ότι η γυναίκα του τον κάνει κερατά.
Άλλος ενώ τον ρωτούσα αν ψάχνει παρτενέρ έκανε εξάμηνο να μου απαντήσει ότι βρήκε η δικιά του γκόμενο και μου ζήταγε τα ρέστα ότι ψάχνω να γαμησω και τίποτα άλλο.
Μην περιμένεις εδώ να βρείς ζευγάρι να συνεννοηθείτε να γίνει η φαντασίωση σου πραγματικότητα,εδώ υπάρχει μόνο ναυάγιο και φαντασίωση μεταξύ τροφίμων ψυχιατρικής πτέρυγας
Φυσικα και δεν περιμενω κατι σοβαρο απο ναυαγια φιλε μου. Τους δουλευω :)
 

Angelkills

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Το έχεις καταλάβει ότι εδώ κατά πλειοψηφία μιλάμε για ναυάγια έτσι;
Εδώ ο Γιώργος 3 <διαφημίζεται> και περιγράφει ότι ψάχνεται στο θρέντ που βγάζουμε τις πουτσες μας φωτό ενω εδώ περιγράφει ότι η γυναίκα του τον κάνει κερατά.
Άλλος ενώ τον ρωτούσα αν ψάχνει παρτενέρ έκανε εξάμηνο να μου απαντήσει ότι βρήκε η δικιά του γκόμενο και μου ζήταγε τα ρέστα ότι ψάχνω να γαμησω και τίποτα άλλο.
Μην περιμένεις εδώ να βρείς ζευγάρι να συνεννοηθείτε να γίνει η φαντασίωση σου πραγματικότητα,εδώ υπάρχει μόνο ναυάγιο και φαντασίωση μεταξύ τροφίμων ψυχιατρικής πτέρυγας
Και που μπορεί κάποιος που ενδιαφέρεται για την φάση να βρει σοβαρό 3ο ?
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.913
Like
24.766
Πόντοι
4.656
Και που μπορεί κάποιος που ενδιαφέρεται για την φάση να βρει σοβαρό 3ο ?
Για όσους ΔΕΝ είστε στη φαντασίωση δεν είστε ναυάγιο σαν ουκ ολίγα από εδώ μέσα και πραγματικά θέλετε τρίτο για να περάσετε καλα.

Είμαστε πολλοί οι σοβαροί που ψάχνουμε να περάσουμε καλά με ζευγάρι. Αλλά δυστυχώς είναι πολλά τα ναυάγια και από τις δύο πλευρές (ζευγάρια και ελεύθεροι που ψάχνουν να κάνουν φάσεις με ζευγάρια) και το να μην προχωράει το πράγμα είναι δυστυχώς συχνό και φυσικό φαινόμενο, εξηγούμαι για να μην παρεξηγηθώ,το ξαναγραφω και από τις 2 πλευρές είναι η σύγχυση.

Τώρα σχετικά με αυτό που με ρωτάς.
Τα μαγαζιά σαν το c4c και άλλα παρόμοια έχουν βραδιά μπαλαντέρ η μέσα στη βδομάδα η μέσα στο μήνα γενικότερα.

Πήγαινε με τη δικιά σου και να δείτε τι παίζει και θα δείτε ότι θα παίξετε παιχνίδι είτε με μπαλαντέρ είτε με άλλα ζευγάρια.Χωρις να θέλω να φανώ καφρος που το γράφω,αν το θέλει και η δικιά σου και δεν είσαι απλά στο ψήσιμο είναι εγγύηση ότι θα περάσετε υπέροχα.
Ελπίζω να βοήθησα.
 

John89John89

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
213
Like
34
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom