Νέα

CT προτείνει να συναντηθούμε έξω στον ελεύθερο χρόνο της. Μάρκετινγκ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kir-Kirios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kir-Kirios

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σε μια πρόσφατη συνάντηση που είχα με μια κοπέλα και αφού έγινε ότι έγινε και μιήσαμε σε τέλειο κλίμα και με αρκετά κοπλιμεντα απο την πλευρά της μου πετάει άν θέλω να μοθ δώσει το τηλ της να συναντηθούμε και έξω για βόλτα . Σαν άντρας οκ έχω τις επιτυχίες μου γιατί μπορεί να παντρεύτηκα και να είμαι 34 αλλά προσέχω αρκετά. Με την κοπέλα πήγα γιατι καμιά φορά απλα βλέπεις μια γυναίκα και πρέπει να πας... δεν είναι κάτι που το συνιθιζω το επι πληρωμή . Φυσικά λόγω χρόνου αρνήθηκα γιατί με τους γάμους πού χρονος και φυσικά δεν παίζει να δώσω κινητό και τέτοια . Αλλα μήπως ήταν απλά κίνηση για να με πιάσει πελάτη; Τί λένε οι έμπειροι ?
 

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
Σε μια πρόσφατη συνάντηση που είχα με μια κοπέλα και αφού έγινε ότι έγινε και μιήσαμε σε τέλειο κλίμα και με αρκετά κοπλιμεντα απο την πλευρά της μου πετάει άν θέλω να μοθ δώσει το τηλ της να συναντηθούμε και έξω για βόλτα . Σαν άντρας οκ έχω τις επιτυχίες μου γιατί μπορεί να παντρεύτηκα και να είμαι 34 αλλά προσέχω αρκετά. Με την κοπέλα πήγα γιατι καμιά φορά απλα βλέπεις μια γυναίκα και πρέπει να πας... δεν είναι κάτι που το συνιθιζω το επι πληρωμή . Φυσικά λόγω χρόνου αρνήθηκα γιατί με τους γάμους πού χρονος και φυσικά δεν παίζει να δώσω κινητό και τέτοια . Αλλα μήπως ήταν απλά κίνηση για να με πιάσει πελάτη; Τί λένε οι έμπειροι ?

Παντρεμένος ???? Χμμμ, με πόσα άραγε θα καθαρίσεις όταν πάνε φωτό από τον "καφέ" σας στην γυναίκα σου? ... Βλέπω πολύ τηλεόραση? Μπορεί... Αλλά, για ξανασκέψουτο ...
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
γεια σου,φιλε backtrack..καλα κανεις και τον υποψιαζεις,αφου ειναι παντρεμενος.
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
γενικά γίνεται αλλά δεν είναι και το πιο σύνηθες.... εννοώ γίνεται να στο πει η άλλη και να μην είναι παγίδα... αλλά όπως είπα είναι λίγο περίεργο σκηνικό
 
OP
OP
K

Kir-Kirios

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Βασικα δεν το ηξερε όταν μου το προτεινε γιατι μικροδειχνω και δεν εσκασα και με βερα. ειμαι 33 . τεσπα ευχαριστω για τις απαντησεις.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Μπα...απλά θέλουν να γλυτώσουν ακόμη και τα έξοδα για φαγητό/καφέ.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
θα σε ξεπουπουλιασει σαν τα κοτοπουλα ΒΟΚΤΑΣ
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
ρε βγαλτη εξω για ποτο και πηδα τη και οσο οι αλλοι θα βλεπουν οικενειακες ιστοριες.. θα τη γαμας μια χαρα .. και τσαμπα...


μου εχουν κατσει σκηνικα.. οχι με citytours.. αλλα οολες οι γυναικες γουσταρουν να γαμηθουν φιλε....
 

Επισκέπτης
ρε βγαλτη εξω για ποτο και πηδα τη και οσο οι αλλοι θα βλεπουν οικενειακες ιστοριες.. θα τη γαμας μια χαρα .. και τσαμπα...


μου εχουν κατσει σκηνικα.. οχι με citytours.. αλλα οολες οι γυναικες γουσταρουν να γαμηθουν φιλε....

Πούτσες,βούρτσες,πέρδικες  :jerking:
 

wtfgtp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Κριτικές
11
Like
237
Πόντοι
291
Μπα...απλά θέλουν να γλυτώσουν ακόμη και τα έξοδα για φαγητό/καφέ.

το πιο πιθανό είναι αυτό. όμως αφού είσαι παντρεμένος γιατί να ρισκάρεις; αν ήσουν ελεύθερος δεν θα είχες κάποιο ιδιαίτερο ρίσκο και θα είχες την ελπίδα να κρατάς μια επαφή μαζί της μπας και φας τίποτα
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
Πούτσες,βούρτσες,πέρδικες  :jerking:

δεν καταλαβα το ποστ σου? αμφιβάλεις? εγω σε πληροφορω.. χωρις να θεωρω τον εαυτο μου κουκλο και λοιπες αρχιδιες πως εχω πηδηξει 2 μασατζουδες και μια στριπτιτζου. μη ρωτησεις πως και τι.. γιατι πλεον δεν ξερουμε για κανεναν ποιος ειναι πισω απο το πληκτρολογιο.. ομως οοοπως και να το κανεις ολες γαμιουντε...
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
μπορει να ψαχνει σπονσορα και φακ μπαντι περαν του ωραριου συνγαμιστη!!οποτε παρε τα ρισκα σου!!!!
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
καλο, θα της το εδινα το τηλ και αμα με επαιρνε, καλη φαση, θα κανονιζα παρτουζα αμα γινοταν
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
τσαμπα πηδημα δεν υπαρχει
 

didaktorg

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
το πιο πιθανο είναι να θέλει λίγο ελευθερο χρόνο και να περάσει καλά και να σε εχει και για repeater.Τώρα αμα της κάτσεις και σαν χορηγός-γκόμενος ακόμα καλύτερα για αυτήν και για σένα είναι στο χέρι σου πως θα το διαχειριστείς.μιλάω εκ πείρας και παθών
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
23
Like
2.877
Πόντοι
3.820
Σε μια πρόσφατη συνάντηση που είχα με μια κοπέλα και αφού έγινε ότι έγινε και μιήσαμε σε τέλειο κλίμα και με αρκετά κοπλιμεντα απο την πλευρά της μου πετάει άν θέλω να μοθ δώσει το τηλ της να συναντηθούμε και έξω για βόλτα . Σαν άντρας οκ έχω τις επιτυχίες μου γιατί μπορεί να παντρεύτηκα και να είμαι 34 αλλά προσέχω αρκετά. Με την κοπέλα πήγα γιατι καμιά φορά απλα βλέπεις μια γυναίκα και πρέπει να πας... δεν είναι κάτι που το συνιθιζω το επι πληρωμή . Φυσικά λόγω χρόνου αρνήθηκα γιατί με τους γάμους πού χρονος και φυσικά δεν παίζει να δώσω κινητό και τέτοια . Αλλα μήπως ήταν απλά κίνηση για να με πιάσει πελάτη; Τί λένε οι έμπειροι ?

φιλε σε αυτες τις περιπτωσεις το χρημα ειναι η λεπτη κοκκινη γραμμη.βγες γαμα αλλα ασε το κατι της.ετσι μπορει να κανεις μια πολυ καλη σχεση για πηδημα με πολυ μικροτερο αντιτιμο απο το αρχικο,χωρις να μπαινεις σε συναισθηματικα διλληματα αρκει να εχεις γνωση της καταστασης.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
το πιο πιθανό είναι αυτό. όμως αφού είσαι παντρεμένος γιατί να ρισκάρεις; αν ήσουν ελεύθερος δεν θα είχες κάποιο ιδιαίτερο ρίσκο και θα είχες την ελπίδα να κρατάς μια επαφή μαζί της μπας και φας τίποτα

images
 

didaktorg

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
φιλε σε αυτες τις περιπτωσεις το χρημα ειναι η λεπτη κοκκινη γραμμη.βγες γαμα αλλα ασε το κατι της.ετσι μπορει να κανεις μια πολυ καλη σχεση για πηδημα με πολυ μικροτερο αντιτιμο απο το αρχικο,χωρις να μπαινεις σε συναισθηματικα διλληματα αρκει να εχεις γνωση της καταστασης.
πάντα προσοχή στην αρχή,η αρχή είναι το ημισυ του παντός και μην φοβάσαι για εκβιασμούς ή φωτογραφίες κλπ.δεν παίζει τέτοιο σενάριο εκτός και είσαι Ο ΓΝΩΣΤΟΣ.αλλά εαν της αρέσεις και σου αρέσει σκέψου ότι θά εχεις μια ελευθερη σχέση λίγων ημερών χωρίς βάσανα που μπορεί να επαναλαμβάνεται με μια ωραία γκόμενα.Το χρήμα θα το διαχειριστεις εσύ αλλά να ξέριες οτι χωρις αυτο δεν παίζει τίποτα για αυτό να είσαι φειδωλός στην αρχή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom