Νέα

Crossdresser Ntina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntinakivasiliki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Με ποιό παιχνίδι θα θέλατε να με δείτε να παίζω;

  • Λεπτό dildo

    Ψήφοι: 11 11,7%
  • Χοντρό dildo

    Ψήφοι: 62 66,0%
  • Speculum

    Ψήφοι: 21 22,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
γαμα ρε δεν ειναι ντροπη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ποσες μαλακιες θα εχει τραβηξει ο ΤραβελοΝικ 1400 και κατι ψιλα με το βιντεακι που ποσταρε η λουγκρα;

το οτι ο πικερ αυτη την πουστια, δεν την θεωρει πουστια, γιατι δεν γαμαει αντρας το κωλαρακι του αλλα φρουτο δεν το λες!!


φυσιολογικη στρεητ συμπεριφορά κατά πικερ λοιπον να γαμιεται από τον κωλο με φρουτα, αφου δεν συμμετεχει άλλος αντρας, για να λογαριαστεί για ομοφυλοφιλια…  :jerking: :jerking: :gay: :vomit: :vomit:

ΠΟΥΣΤΑΡΕΣ ΚΩΛΟΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΠΟΥΣΤΟΠΙΚΕΡΙΣΤΑΙ
 

Ramstein

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
167
Πόντοι
280
Μάγκες αυτό δεν είναι τπτ.. Υπάρχει στο νετ βίντεο που ο άλλος βγάζει τα ροδάκινα σε φρουτοσαλάτα  :dancing:
 

Επισκέπτης
το οτι ο πικερ αυτη την πουστια, δεν την θεωρει πουστια, γιατι δεν γαμαει αντρας το κωλαρακι του αλλα φρουτο δεν το λες!!


φυσιολογικη στρεητ συμπεριφορά κατά πικερ λοιπον να γαμιεται από τον κωλο με φρουτα, αφου δεν συμμετεχει άλλος αντρας, για να λογαριαστεί για ομοφυλοφιλια…  :jerking: :jerking: :gay: :vomit: :vomit:

ΠΟΥΣΤΑΡΕΣ ΚΩΛΟΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΠΟΥΣΤΟΠΙΚΕΡΙΣΤΑΙ

Ξεχασες να βαλεις φωτογραφια τυπε....
 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
όχι.

μου αρεσουν τα shemales και μονο!
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο, το ότι βάζεις πράγματα στον κώλο σου καί μάλιστα δύο δυο, η ότι βάζεις πράγματα στον κώλο σου για να το ποσταρεις εδώ.
Σε κάθε περίπτωση, βάζεις πράγματα στον κώλο σου. Αν ήταν πουτσες θα είχε μια λογική, θα ήσουν απλά ομοφυλόφιλος. Αλλά εσύ βάζεις πράγματα! Φρούτα και ποιος ξέρει τι άλλο, τα τραβάς βίντεο και τα ανεβάζεις στο ιντερνετ. Damn
 

Blade23

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
1
Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο, το ότι βάζεις πράγματα στον κώλο σου καί μάλιστα δύο δυο, η ότι βάζεις πράγματα στον κώλο σου για να το ποσταρεις εδώ.
Σε κάθε περίπτωση, βάζεις πράγματα στον κώλο σου. Αν ήταν πουτσες θα είχε μια λογική, θα ήσουν απλά ομοφυλόφιλος. Αλλά εσύ βάζεις πράγματα! Φρούτα και ποιος ξέρει τι άλλο, τα τραβάς βίντεο και τα ανεβάζεις στο ιντερνετ. Damn
Τύπε ποιο ειναι το παραξενο;  :rockon: :rockon: :rockon:
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
πως και δεν απάντησε κανείς, όχι γιατί μοιάζει με μαύρη τρύπα και δεν θέλω να το χάσω εκεί μέσα  :2funny:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο, το ότι βάζεις πράγματα στον κώλο σου καί μάλιστα δύο δυο, η ότι βάζεις πράγματα στον κώλο σου για να το ποσταρεις εδώ.
Σε κάθε περίπτωση, βάζεις πράγματα στον κώλο σου. Αν ήταν πουτσες θα είχε μια λογική, θα ήσουν απλά ομοφυλόφιλος. Αλλά εσύ βάζεις πράγματα! Φρούτα και ποιος ξέρει τι άλλο, τα τραβάς βίντεο και τα ανεβάζεις στο ιντερνετ. Damn
μουτρο συρα εχουν οι μπανανες κ περιμενουμε τρελα να τις δουμε
 

Gtp_user

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
83
Κριτικές
12
Like
381
Πόντοι
290
Τύπε οι σκληροί γαμιάδες του bou αν δεν δουν καρπούζι να βγαίνει από εκεί μέσα δεν έρχονται να στον φορμάρουν  :headbang:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
βαλε και κανενα καρπουζι...
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
169
Like
105
Πόντοι
1
το οτι ο πικερ αυτη την πουστια, δεν την θεωρει πουστια, γιατι δεν γαμαει αντρας το κωλαρακι του αλλα φρουτο δεν το λες!!


φυσιολογικη στρεητ συμπεριφορά κατά πικερ λοιπον να γαμιεται από τον κωλο με φρουτα, αφου δεν συμμετεχει άλλος αντρας, για να λογαριαστεί για ομοφυλοφιλια…  :jerking: :jerking: :gay: :vomit: :vomit:

ΠΟΥΣΤΑΡΕΣ ΚΩΛΟΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΠΟΥΣΤΟΠΙΚΕΡΙΣΤΑΙ
 

Πως γίνεται άνθρωπος που δεν γουστάρει τους γκει να β ποστάρει συνέχεια σε τέτοια θέματα σεν ξέρω.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom