Νέα

Creampies, ακάποτο γαμήσι, & χύσιμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hyena
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
ωραιος!!!!!! αλλη αισθηση να αδειαζεις μεσα στην γκομενα σου ακαποτα..... σου εχει τυχει να χυσει η γομενα οταν την χυνεις μεσα στον κωλο της???? εμενα που ετυχε στην αρχη ελεγα οτι με δουλευει αλλα τελικα χυνει σε με τετοια ενταση που εχει σπασμους!!!!!χανεται))))))
υ.γ πρεπει να ειμαι μεγαααααλος γαμιας.. :dancing: :dancing: :booty: :booty:

ρε μαν, εμεις που γαμαμε τις γκομενες μας τον κολο τους ακαποτα παιζει ν ακολησουεμ τιπτα ηπατιτιδες???

ας παρουμε την εκδοχη οτι ειναι υγιεις οι γκομενες μας
 
OP
OP
hyena

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
[quote author=Masazonomaxos]τυπε γαμησι στο γαμησι από γκώλο στο τέλος θα σε ψεκάσει. Και μολις τον βγάλεις θα βγει στην ατμοσφαιρα αυτή η διαολεμένη σκατιλα :S[/quote]

Το καλύτερο είναι καρφοκώλιασμα κάτω στην ντουζιέρα με το νερό χλιαρό προς ζεστό να τρέχει. Αυτό καλύπτει κάπως τις μυρωδιές. Μπορεί να βγει μια στιγμιαία σκατίλα αλλά καλύπτεται απ' τους ατμούς του νερού, χώρια που δίπλα σου έχεις κρεμοσάπουνα κτλ.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.717
Πόντοι
6.925
Και εγω με την δικια μου ακαποτο σεξ κανουμε και επειδη φοραει σπιραλ χυνει και μονο στην ιδεα να αδειαζω μεσα της.. Μου το ζηταει ΕΠΙΤΑΚΤΙΚΑ μαλιστα. Και οταν την περνω απο κωλο ΠΑΝΤΑ χυνει οταν χυνω μεσα της.. Κακο ειναι που το αναφερω ???? 

Ολες από όσο ξέρω φτιάχνονται όταν χύνεις ακάποτα μέσα τους, σε όποια τρύπα
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Ολες από όσο ξέρω φτιάχνονται όταν χύνεις ακάποτα μέσα τους, σε όποια τρύπα

ισχυει! εμενα με φτιαχνει παρα πολυ.

Βεβαια τα του κωλου ειναι αναλογα τον καθε παρτενερ. Η σχεση που εχω τωρα θελει μονο με προφυλακτiκο να με παιρνει απο κωλο και ακαποτα στο μουνακι ενω παντα με χυνει στη κοιλια.

Ο πρωην δεν ειχε κανενα προβλημα να με παιρνει απο μουνακι ακαποτα να συνεχιζει κωλο ακαποτα και να χυνει μεσα! Εμενα μου αρεσε πολυ βεβαια δε ξερω ποσο safe ηταν για αυτον απο πλευρας μικροβιων. Παντως δεν του καιγοτανε καρφι παρολο που ειχε παντα θεμα με προσωπικη υγεινη τη δικη του και των αλλων.

Ισχυει οτι when it comes to sex we are all wild!! lol

Παντως καλο ειναι οι κοπελες να προσεχουν την υγεινη τους πριν το πρωκτικο. Υπαρχουν πολλα βιντεακια στο youtube για το πως να κανεις κλισμα επισης στο amazon εχει πολυ φθηνο εξοπλισμο. Δυστυχως δεν ειναι ευκολο να κανεις παντα κλισμα πριν το ραντεβου κι ακομη δεν ειναι υγιες για το εντερο να κανεις συχνα.

Πολλες φορες θα τυχει να προκυψει φαση για πρωκτικο χωρις η κοπελα να ειναι προετοιμασμενη. Εκει εγω προσωπικα φροντιζω να το εξηγησω αυτο στο παρτενερ ωστε να τον αποτρεψω αν ομως δεν  του καιγεται καρφι η ευθυνη ειναι ολη δικη του :cheesy:
Παντως προσωπικα δεν μ εχει τυχει ευτυχωςςς καποιο ευτραπελο.

 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.528
Κριτικές
12
Like
6.312
Πόντοι
2.646
ισχυει! εμενα με φτιαχνει παρα πολυ.

Βεβαια τα του κωλου ειναι αναλογα τον καθε παρτενερ. Η σχεση που εχω τωρα θελει μονο με προφυλακτiκο να με παιρνει απο κωλο και ακαποτα στο μουνακι ενω παντα με χυνει στη κοιλια.

Ο πρωην δεν ειχε κανενα προβλημα να με παιρνει απο μουνακι ακαποτα να συνεχιζει κωλο ακαποτα και να χυνει μεσα! Εμενα μου αρεσε πολυ βεβαια δε ξερω ποσο safe ηταν για αυτον απο πλευρας μικροβιων. Παντως δεν του καιγοτανε καρφι παρολο που ειχε παντα θεμα με προσωπικη υγεινη τη δικη του και των αλλων.

Ισχυει οτι when it comes to sex we are all wild!! lol

Παντως καλο ειναι οι κοπελες να προσεχουν την υγεινη τους πριν το πρωκτικο. Υπαρχουν πολλα βιντεακια στο youtube για το πως να κανεις κλισμα επισης στο amazon εχει πολυ φθηνο εξοπλισμο. Δυστυχως δεν ειναι ευκολο να κανεις παντα κλισμα πριν το ραντεβου κι ακομη δεν ειναι υγιες για το εντερο να κανεις συχνα.

Πολλες φορες θα τυχει να προκυψει φαση για πρωκτικο χωρις η κοπελα να ειναι προετοιμασμενη. Εκει εγω προσωπικα φροντιζω να το εξηγησω αυτο στο παρτενερ ωστε να τον αποτρεψω αν ομως δεν  του καιγεται καρφι η ευθυνη ειναι ολη δικη του :cheesy:
Παντως προσωπικα δεν μ εχει τυχει ευτυχωςςς καποιο ευτραπελο.
atm ?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.868
Like
23.193
Πόντοι
6.056
Πολλες φορες θα τυχει να προκυψει φαση για πρωκτικο χωρις η κοπελα να ειναι προετοιμασμενη. Εκει εγω προσωπικα φροντιζω να το εξηγησω αυτο στο παρτενερ ωστε να τον αποτρεψω αν ομως δεν  του καιγεται καρφι η ευθυνη ειναι ολη δικη του :cheesy:
Παντως προσωπικα δεν μ εχει τυχει ευτυχωςςς καποιο ευτραπελο.
δλδ του λες οτι εισαι full of shit?
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Πάντως με εξαίρεση μία τύπισα 50 + που είχε κάνει αφαίρεση και την έχυνα αβέρτα μόνο με τη γυναίκα μου χύνω μέσα ελεύθερα. Για κόλο μιλάω πάντα. Στο μουνί πολύ προσεχτικά!
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
32
Πόντοι
1
Μην μπλέκουμε τις επαγγελματίες με τις σχέσεις μας . Εννοιειτε οτι με μακροχρόνια σχέση και οι δυο θέλουν να το κάνουν άκαποτα . Οι γυναίκες δε, οταν νιώθουν να τελειώνεις μέσα στο μουνακι τους, πολλές φορές τους φέρνει έντονο οργασμο ...

:fuck1: :fuck1: :fuck1:

 
OP
OP
hyena

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Πριν λίγες μέρες ξαναγάμησα τη φίλη. Καπνίζαμε από ένα τσιγάρο (χασίς) ο καθένας και αφού τελειώσαμε βλέπαμε τηλεόραση. Μετά από καμιά ώρα ήμασταν ήδη πολύ χαλαρωμένοι και αυτή έβαλε βαζελίνη στον κώλο της και κάθισε στον πούτσο μου με την πλάτη της σε μένα (εγώ καθιστός ίσια στον καναπέ). Ζήτημα είναι να κουνήθηκε πάνω κάτω στον πούτσο περισσότερο από δυο εκατοστά και πάλι όχι συνέχεια αλλά με παύσεις ενδιάμεσα. Δηλαδή ήταν σχεδόν ακίνητη.

Το σεξ κράτησε κοντά στα 2-3' και στο τελευταίο λεπτό αυτή δεν κουνιόταν καθόλου. Ήταν τελείως ακίνητη. Σε μια στιγμή συνειδητοποιώ κάτι να κινείτε μέσα στο πούτσο. Πριν καταλάβω τι συνέβη η μισή ποσότητα σπέρματος είχε ήδη χυθεί στην κωλοτρυπίδα. Και αυτή μετά το κατάλαβε.
Δηλαδή πρώτα έχυσα και μετά πήρε εντολή ο εγκέφαλος ότι κάτι συμβαίνει εκεί κάτω.

Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία; Δηλαδή να χύσει και να το καταλάβει αργότερα;
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Πριν λίγες μέρες ξαναγάμησα τη φίλη. Καπνίζαμε από ένα τσιγάρο (χασίς) ο καθένας και αφού τελειώσαμε βλέπαμε τηλεόραση. Μετά από καμιά ώρα ήμασταν ήδη πολύ χαλαρωμένοι και αυτή έβαλε βαζελίνη στον κώλο της και κάθισε στον πούτσο μου με την πλάτη της σε μένα (εγώ καθιστός ίσια στον καναπέ). Ζήτημα είναι να κουνήθηκε πάνω κάτω στον πούτσο περισσότερο από δυο εκατοστά και πάλι όχι συνέχεια αλλά με παύσεις ενδιάμεσα. Δηλαδή ήταν σχεδόν ακίνητη.

Το σεξ κράτησε κοντά στα 2-3' και στο τελευταίο λεπτό αυτή δεν κουνιόταν καθόλου. Ήταν τελείως ακίνητη. Σε μια στιγμή συνειδητοποιώ κάτι να κινείτε μέσα στο πούτσο. Πριν καταλάβω τι συνέβη η μισή ποσότητα σπέρματος είχε ήδη χυθεί στην κωλοτρυπίδα. Και αυτή μετά το κατάλαβε.
Δηλαδή πρώτα έχυσα και μετά πήρε εντολή ο εγκέφαλος ότι κάτι συμβαίνει εκεί κάτω.

Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία; Δηλαδή να χύσει και να το καταλάβει αργότερα;
Αλβανικό θα κάπνισες φίλε.Παλι καλά να λες που το κατάλαβες μετά απο λίγο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom