Νέα

Couple's foot slave

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lover_boy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lover_boy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
62
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
0
Αναζητώ ζευγάρι για να είμαι ο foot slave τους. Ήμουν πάντα λάτρης των γυναικείων ποδιών, έχω πολύ έντονο φετίχ με τα όμορφα καλοσχηματισμένα γυναικεία πόδια με μακριά δάχτυλα. Ωστόσο, πρόσφατα ανακάλυψα την υποτακτική πλευρά μου, κι ότι μου αρέσει να υπηρετώ ειδικά να κάνω μασάζ και να γλέιφω τα πόδια. Έτσι τώρα θέλω να το κάνω με ζευγάρι. Χωρίς το μέρος του σεξ, αυτό που με ενδιαφέρει ειναι να γλείφω τα πόδια του ζευγαριού. Για προτάσεις πμ.
 

Συνημμένα

  • f39a2f9f94bdf612c6c6de0f21de298f.29.jpg
    f39a2f9f94bdf612c6c6de0f21de298f.29.jpg
    30,4 KB · Εμφανίσεις: 100
OP
OP
lover_boy

lover_boy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
62
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
0
Περιχοή Αθήνα.
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Καλησπέρα φίλε
μου είμαστε ζευγάρι κι έχουμε ένα αξιαγάπητο bulldog στειρωμένο που το παίρνουμε πάντα μαζί στις συνευρέσεις μας και το αφήνουμε να συμμετέχει. Θα σε ενδιέφερε να του γλείψεις τις πατουσίτσες
μαζί με τις δικές μας; [quote author=lover_boy link= ]Αναζητώ ζευγάρι για να είμαι ο foot slave τους. Ήμουν πάντα λάτρης των γυναικείων ποδιών, έχω πολύ έντονο φετίχ με τα όμορφα καλοσχηματισμένα γυναικεία πόδια με μακριά δάχτυλα. Ωστόσο, πρόσφατα ανακάλυψα την υποτακτική πλευρά μου, κι ότι μου αρέσει να υπηρετώ ειδικά να κάνω μασάζ και να γλέιφω τα πόδια. Έτσι τώρα θέλω να το κάνω με ζευγάρι. Χωρίς το μέρος του σεξ, αυτό που με ενδιαφέρει ειναι να γλείφω τα πόδια του ζευγαριού. Για προτάσεις πμ. [/quote]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom